:-:-:-:-:-:-:-:-:||مسابقه بزرگ پروانه سرخ -ويژه طراحان||:-:-:-:-:-:-:-:-:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
آقا جون مادراتون ديگه به اين بحث ها خاتمه بديد.آقا سامان واقعاٌ از شما بعيد بود كه اين طوري برخورد كني.
تو كه داعيه داري كه مطالعه زيادي داري نبايد اينطوري برخورد كني.اين يه جنگ بين ما و شما كه نيست.يه بحث دوستانه است و هر كسي نظرات خوپش رو مطرح ميكنه.حالا ما اگه از اونها بدم اومد با فحش خواهر مادر به طرف بديم.زموني كه تو به امام ما توهين كردي و گفتي شهوتران آيا ما هم بايد به تو فحش مي داديم؟
ما ياد گرفتيم كه هميشه با منطق صحبت كنيم و اگه طرف مقابل قانع نشد اون رو به حال خودش رها كنيم و بس.و اين رو هم بدون كه (شكيبايي در كارها زمينه ساز سروري است)
يا علي.

حالا شناختين !!!!!!!!!1

آقا ادب داشته باش من مقابلتم لازم نيست به پدر و مادر من توهين كني خودتو خسته نكن عزيز جون

براي بيان اين قرآن تحريف نشده مي تونيد به كتاب

قرآن هرگز تحريف نشده
نوشته : جواد املي
مراجعه كنيد داخل اون اثبات كرده (بدون تعصب بخوننين

nokia

Member
Majid گفت:
سلام

باز هم طبق معمول سه چهار روز نتونستم بیام توی سایت متاسفانه مباحثی صورت گرفته که باعث ناراحتی خیلی ها شده...

خب باید بگم که من وقتی خواستم این نامه رو بنویسم شاید بیش از 10بار اونو تغییر دادم.. چون به قدری از دست بعضی از دوستان دلخور بودم که هر دفعه یک چیزی نوشتم ولی باز دوباره ادیت کردم و تغییر دادم...
این بار قصد دارم فقط یک کلمه بنویسم و اینکه واقعا متاسفم...

البته اول برای خودم متاسفام چون که این انجمن به جای اینکه برای رفع مشکلات کاربران باشه باعث شده برای کاربرا مشکل ساز بشه... مثل اینکه یادتون رفته این سایت برای چی ساخته شده! ما هر جا میریم و هر جا میشینیم دعوا و بحث سیاسی و مذهبی و ... هستش میام توی این سایت باز هم میبینیم همونطوریه..!
بابا مگه سایت قانون نداره؟! چرا عادت کردیم که حتما باید تذکر داده بشه، دسترسی بسته بشه، یا یک بار جلو دیگران یک نفر رو خراب کنیم بعد متوجه این بشیم که اشتباه کردیم؟! مگه چندین بار که از این بحثها پیش اومده همون موقع نگفتیم دیگه ادامه ندین... اینجا جای این حرفها نیستش؟! چرا با کارهاتون یک کاری میکنید که آدم از کرده خودش پشیمون بشه!!!!!؟؟؟؟
شاید با خود بگویید آن طرحی که من با آی دی دیگر خودم زدم هم عقاید من بوده.. عقاید شما کاملا محترم هستش و دیدین که پس از اینکه طرح شما توسط چند نفر دیده شد و بدلیل اینکه از نظر اخلاقی با اینجا مقایرت داشت اون پاک شد و بحث تموم شد و کار طراحی ادامه پیدا کرد. پس چرا دوباره بحث رو شروع کردید؟! اون وقت آقا سامان چطور انتظار دارید که من به شما تذکر بدم... من هر وقت هم که برای شما پیغام خصوصی ارسال کردم و در یک موردی تذکر دادم همیشه قبلش از شما معذرت خواهی کردم چون خودم رو در اون حدی نمیدونم که به شما که جای استاد من هستید تذکر بدم! آیا برای بر قرار عدالت و پیروی از قوانین نباید به عنوان کسی که در انجمن خلاف قوانین عمل کرده اولین نفر به شما تذکر داد؟! من خودم دوست نداشتم که به مدیر سایت به کسی که همه میشناسنش و خودم هم ارادت خاصی به اونم دارم تذکر بدم و جو مدیریت رو جلو کاربران خراب کنم...................

از آقا سامان هم همینجا من معذرت میخوام اگر که باهاشون تند صحبت کردم شاید خیلی از کاربرها ندونند اما زحماتی که سامان برای انجمنها کشیده و من خودم به شخصه (تحت هر شرایطی چه در سایت و چه خارج از سایت) ارادت خاصی به آقا سامان دارم ...

مجید

آقا مجيد سلام
من همون سامان هستم به خودم اجازه نميدم تا رفع ابهامات مطور كامل از اسم سامان استفاده كنم
بنابراين بعنوان يه كاربرد معمولي اومدم و ريگي هم در كفش نداشتم از همون اول نوشتم كه من سامان هستم

دوست عزيز اگر سامان يه عكس براي سه ساعت اونهم لينك عكس را در اين تايپك داده از نظر قوانين انجمن كار اشتباهي نكرده (محتواي عكس را صحبت نمي كنيم اون بعدا) اين لينك من مانند يكي از اون لينكها كه دوستان براي پيدا كردن كراك برنامه و غيره اينجا مي نويسند اون لينكها هم حاوي عكسهاي ناپسند و غير اخلافي هست در ثاني خودم بعد از سه ساعت اون لينك را برداشتم
اما چرا اون لينك را دادم
براي من اون پيام قاصدك كه حالا ويرايش شده در حكم ضديت با اقليتهاي مذهبي قلمداد شد
من تنها اشتباهي كه كردم همون لحظه تايپك را بنام ضديت با اقليتهاي مذهبي قفل نكردم و سريع عكس العمل متقابل نشون دلدم
من نمي گوييم كه اينجا سعي مي كنم به همه كمك كنم و اصلا هم جنين ادعايي ندارم من اين را خدمت در راه خداوندم ميدانم

همانطور كه من در اون بالا هم نوشته ام شرط برگشت من بررسي مجدد انجمن است دوست ندارم مسايل بيهوده مثلا
آقا كسي نيست پاسخ منو بده
آفرين
بابا تو كي هستي
فكري براي ازدواج بكنيد
ريزش موي سر
شوره موي سر
. وووووو
و دوم اينكه جدا از طرح تايپكهاي تبيض نژادي و قومي و اقليتي در اين سايت خود داري بشه و بارها شده مسايلي مطرح شده كه منجر به بحث سياسي شده من خودمم در اين باره دخيل هستم و بعضي مواقع اين اشتباهات سرميزنه
اگر همه چيز بخوبي پيش بره حتي منم جرات اشتباه بخودم نميدم

شاد باشيد

iRWEBDES

Active Member
ما در اينجا نظرات شخصي خود را ميگفتيم به قول رهبر معظم انقلاب ( heh ) آزادي بيان در ايران آزاد است
ما هم بياناتمون و نظراتمون رو گفتيم اما بعضيا مانند آقاي Mohamadhasan كارايي كردند كه واقعا از يك انسان بعيد بود چه برسه به يك ايراني
آقا سامان هم بيخودي تعصبات زيادي به خود در يك آن گرفتند
اين دومين بار است كه من مخالفتم رو با كار آقا سامان ( توهين به مقدسات ديني ) بيان ميكنم
و تا اونجايي هم كه ميدونم من چيزي نگفتم كه به ضررم باشه ولي هر كاري هر كس خواست بكنه قطع دسترسي يا دسترسي به طور فراوان واسه ما فرق نميكنه جلو دهنه ما رو نميگيره . اين بحث رو هم تموم كنيد من از اين تاپيك خداحافظي ميكنم.

مهرداد كوهي

nokia

Member
saeednajafi گفت:
من شخصا از بابت اون جمله اي كه در باره آقا سامان گفتم از ايشون عذر خواهي مي كنم .
خوب هر كس ممكنه يه وقتي شاكي بشه و يه چيزي بگه ولي دليل نميشه كه من بگم سامان دقيقا همون چيزيه كه تو اون پاسخ نوشته .
از شما دوست خوبم سپاسگذارم منم متقابلا از شما پوزش ميخواهم كه با شما تند برخورد كردم
شاد باشيد

saeednajafi

Member
من موافقم يا همه كلا بي خيال شن يا مساله تو يه جايي مثل يه روم ياهو بررسي بشه .
خلاصه يه جوري كه كدورت هاي پيش اومده از بين بره

aminem

Member
سامان جان اميدوارم اصلا اصلا برداشت اشتباه نكني.
من فقط در راستاي صحبت دوستانه مون حرف ميزنم:
اين مطلبي كه ميگي عكسه مثل عكس سايت هاي كرك ه اصلا به جا نيست. چون در اون عكسها به شخص يا عقيده‌اي بي احترامي نميشه.(آقايون بيخيال اون عكسه شين ديگه منم نميخواستم دوباره بحسشو بكشم وسط ولي براي اينكه بگم اين حرف سامان غير‌منطقيه گفتم)
در مورد اين كتابي هم كه گذاشتي.
هزاران هزار كتاب تاريخي مستدل تر از اين در وصف اخلاق نيك محمد وجود داره پس اين كتابو سند نكن و سنديت حرفتو زير سوال نبر.در ضمن مگه يه آدم رنجور مريض بد‌خلق عصبي ميتونه كتابي مثل قرآن رو اراپه بده؟؟؟؟
يه مطلب ديگه هم اينكه مگه همه پيامبر‌ها قبل از نبوت افراد مشهور و مهمي بودن كه توي اين سند شما همه زورش اين بوده كه بگه محمد قبل از ادعاي پيامبري هيچ شهرتي نداشته؟؟؟؟
------------------------------------------------------------------------------
واقعا الانم ميترسم كه اينا رو گفتم(در صورتي كه فقط يه صحبت منطقي دوستانه بود) اميدوارم بلايي سر IDايم نياد.:wink:
سامان جون شما هم بيخيال شو اگه كسي چيزي ميگه بيخيال شو.پيشنهاد ميدم ديگه در اينباره حد اقل توي MAJIDONLINE چيزي نگيم.
اميدوارم كسي قهر نكنه كسي فحش نده و كسي اخراج نشه.
به اميد موضوعات كم خطرتر:)wink:)

nokia

Member
aminem گفت:
سامان جان اميدوارم اصلا اصلا برداشت اشتباه نكني.
من فقط در راستاي صحبت دوستانه مون حرف ميزنم:
اين مطلبي كه ميگي عكسه مثل عكس سايت هاي كرك ه اصلا به جا نيست. چون در اون عكسها به شخص يا عقيده‌اي بي احترامي نميشه.(آقايون بيخيال اون عكسه شين ديگه منم نميخواستم دوباره بحسشو بكشم وسط ولي براي اينكه بگم اين حرف سامان غير‌منطقيه گفتم)
در مورد اين كتابي هم كه گذاشتي.
هزاران هزار كتاب تاريخي مستدل تر از اين در وصف اخلاق نيك محمد وجود داره پس اين كتابو سند نكن و سنديت حرفتو زير سوال نبر.در ضمن مگه يه آدم رنجور مريض بد‌خلق عصبي ميتونه كتابي مثل قرآن رو اراپه بده؟؟؟؟
يه مطلب ديگه هم اينكه مگه همه پيامبر‌ها قبل از نبوت افراد مشهور و مهمي بودن كه توي اين سند شما همه زورش اين بوده كه بگه محمد قبل از ادعاي پيامبري هيچ شهرتي نداشته؟؟؟؟
------------------------------------------------------------------------------
واقعا الانم ميترسم كه اينا رو گفتم(در صورتي كه فقط يه صحبت منطقي دوستانه بود) اميدوارم بلايي سر IDايم نياد.:wink:
سامان جون شما هم بيخيال شو اگه كسي چيزي ميگه بيخيال شو.پيشنهاد ميدم ديگه در اينباره حد اقل توي MAJIDONLINE چيزي نگيم.
اميدوارم كسي قهر نكنه كسي فحش نده و كسي اخراج نشه.
به اميد موضوعات كم خطرتر:)wink:)
سلام عزيز
اولا بگم من به اون عكس و كتاب بالاو اون سايت اصلا اعتقادي ندارم براي اينكه اين دوستمون محمد حسن هي به مسايل گير ميده بقول معروف ميخواهد يه آتش زير خاكستر را شعله ور كنه من اون لينك را بهش دادم كه دست از سرما برداره موضوع را تموم كنه و بدونه كه هزاران ايراني در سايهاي مختلف از اين چرت و پرتهاي ماها مي نويسند و كسي هم به ديگري قمه نمي كشه و تهديد نمي كنه

aminem

Member
چاكريم. مخلص آدم چيز فهم با شعور اميدوارم ساعات خوش و مفيدي رو با هم اينجا داشته باشيم.
-------------------------------------------------------------------------
خواهش ميكنم.تمنا ميكنم ديگه كسي ننويسه.هيچي ننويسه. مساله حل شد رفت.
ديگه همه‌ چيز مثل قبل.

مخلصيم.

سلام دوستان

ببخشيد چند وقت بود نبودم ماشاالله مجيدآنلاين در هر دقيقه 2-3 پست داره تو تاپيكاش!!!!

آقاي علويزاده فرمودند كه من هر كسي كه در اين تاپيك پست داره رو گناهكار ميدونم.... و از طرفي گفتند من در حدي نيستم كه درباره ي اسلام حرف بزنمو تبليغ كنمو ...

من اصلا اين حرفو قبول ندارم و تو پستمم گفتم كه يكي از وظايف يك مسلمون دفاع از دين و اعتقادش!

آقا سامان هم كه ديگه جاي خود دارد واقعا حرفاي قشنگي ميزنن ولي اگر قرار باشد يك فرد احمقي يك حرفي را بزند و شما هم جوابي از ان بدتر به او بزنيد فرقي با او نداريد چه بسا از او هم..(كه خودم هم شما را درك ميكنم توچندتا فروم ديگه از اين جور مساپل پيش مي ياد كنترل آدم از دستش خارج ميشه!)

در نهايت بايد بگم كه در پست آقاي علوي زاده ديدم كه گفتهاند:ضمنا این تاپیک حذف نمیشه تا زمانی که دلیل قطعی بحثهای بوجود اومده مشخص بشه و زمانی که مشخص شد کسی که بانی این مباحث بوده برای همیشه قطع دسترسی خواهد شد.

اين خود شروع جدالي دوباره است برسر اينكه كي گناهكار بوده و...

حرف آخر:تاپيكي بود پر از منطق و خشونت و تبليغات اديان و تعصب بازي و...ولي هيچ كس متوجه اين موضوع نبود كه حرفهايي كه داره زده ميشه فقط براي كساني نيست كه در تاپيك پست دارند بلكه همگان امكان دسترسي به آن را دارند و چه بسا آزاده هايي مثل من دنبال اديان و منطق باشند!

اميدوارم نه كسي اخراج شه نه رابطه اي به هم بريزه و نهآبرويي ريخته شده باشه!

ممنون

قبول دارم منم همين حرف رو ميزدم

آقا سامان بحث من از همون ارسال اول تموم بود نه قمه كشيدم نه تهيدم نكردم :wink:

تا نشدم آتيش زير خاكستر
بسه !!

MrMohi

Active Member
دوستان بخدا اینجا جای بحث در مورد گرافیک و کامپیوتر هست . راستش من ابتدا فکر میکردم که بحث حاضر حالتی دوستانه و بدور از تعصب داره به همین خاطر من هم تصمیم گرفتم بخاطر دفاع از مقدساتم در این بحث شرکت کنم . اما بعد از گذشت زمانی دیدم که بحث از حالت اعتدال خارج شده و علاوه بر اینکه کسی متوجه اشتباهش نشده بر عکس همه دوستان جری تر شدن که حرفشون از بقیه بر حق تره ! راستش من تا قبل از این تاپیک با خودم میگفتم که چرا آقا مجید رو این مسائل حساسه و هی نظرش اینه که مسائل حاشیه ای تو این سایت مطرح نشه . خوب مگه چیه بچه ها میان نظرات مذهبی شون رو مطرح میکنن و بر فرض چهار نفر هم این مطالب رو میخونند و به راه حق میاند و این سایت ثوابی هم میبره ! ولی حالا بهم ثابت شد که مجید حق داشته همچین فکری کنه! بنده خدا فکر اینجا هاش رو میکرده! راستش دوستان من تا حالا ندیدم که کسی با بحث کردن در فروم بیاد مسلمون یا مسیحی بشه یا کلا دینشو عوض کنه . پس این بحثها بیفایده ست . همونطور هم که خودتون دیدید این بحث نتیجه ای نداد . روابط دوستان هم بهم میخوره . من هم قبول دارم که مثل خیلی ها به این بحث دامن زدم . به نظر من دیگه این بحث در اینجا ادامه پیدا نکنه بهتره . اگر مایل به ادامه دادن بحث هستین رومهای یاهو منتظر پذیرایی از شما دوستانند . هر کس مایل به بحثه میتونه آی دیشو بگذاره تا بقیه بچه ها اد کنن و در اونجا هر کس که پایه بود بیاد و بحث کنه تا بالاخره ببینیم کی راست میگه! لطفا بعد از این پیغام دیگه پسغام نفرستید تا مثلا اثبات کنید که نسبت به دین و مذهبتون تعصب دارید و یا بگین بمن توهین شده . بهتره حالا که وقتشه بجای اون همه چت های بیمورد با رفقاتون تو رومهای یاهو یک استفاده مفیدی هم از این چت های یاهو برده باشیم تا هم فرهنگ استفاده از چت رو یاد بگیریم و هم هم حقیقت روشن بشه ! من مخلص و کوچیک جمیع دوستان هستم . از هیچ کس هم دلخوری ندارم . این هم از آی دی خودم

mrmohi_mrmohi

اگر کسی ادعا داره که چیزی میدونه که دیگران نمیدونن بهتره بیاد قرار بحث بگذاره و این سایت رو درگیر نکنه ! این آی دی ما بود هر کس هوس بحث کردن داره یا علی بیاد جلو .ما در خدمتیم

Ali_ix

Well-Known Member
سلام

من خيلي وقت بود اينجا نيومده بودم ! لينك اين تاپيكم يكي از دوستان بهم داد ! (اينارم ميگم چون دلم هنوز پيشه اين سايته ! دوسش دارم ! )

ببينيد دوستان به جز چند نفر بقيه به شكل افراتي ( درست نوشتم ؟! ) با مساپل برخورد كردن و نتيجش اينهمه دعوا شده !

منو شايد بعضيا يادشون باشه ! ولي خود سامان حتما يادشه ! تا جايي كه ميدونم دوستي ديرينه اي با اين آقا سامان داشتيم ! دوراني بود براي خودش !

ولي يادمه هميشه از اين مساپل هم با سامان داشتيم كه سامان زود جوش مياره ! ولي به هر حال از من بزرگتره و احترامش واجب !

سامان جان ! آقا مهرداد ! محمد حسن ! امينم و مجيد و .... ! من بابا بزرگ نيستم ولي دوست دارم رويه اينايي كه ميگم فكر كنيد !

يكي اگر وقعا خدا رو دوست داشته باشه و نسبت به مسايل روزش آگاه باشه ميفهمه كه اصلا مسلمون و مسيحي و يهودي و ... وجود نداره ! همه دوستدار خدا و پيامبرانشيم و به خاطر اين وجه مشترك با هم دوست و برادر !

خيلي چيزا تحريف شده ! خيليا هم اين كارو كردن !

آقا سامان ميگه تحصيلات حوضوي داره و كتابهاي آقاي طالقاني رو خونده ! ولي شايد درست درك نكرده يا نسخه ويرايش شده اسراييليشو خونده !

ببينيد اين قضيه دو دستگي رو ديگران براي ما درست كردن كه ازش نفع ببرن ! چه اون زمان جنگهاي صليبي ! و چه الان !

تمام اين شايعه ها ! دروغها و ... كه به خورد ماها دادن براي پيشبرد اهداف خودشونه !

خدا خودش ميگه كه با هر زبون و هر شكلي كه دوست داريد منو دوست داشته باشيد ! و با من صحبت كنيد !

اين پيامبران و اين كتابها و ... هم براي اينه كه ما راه رو گم نكنيم !

آقا سامان گفته كه ايجاد اين مسابقه توهين به من ( يا در واقع توهين به كليه غير مسلمونهاست ! ) يعني امام حسين ماله مسلموناس ؟! پس چرا گاندي ميگه الگوي من حسينه ؟!

ما هممون بايد دلمونو صاف كنيم و فقط به حقيقت وجود خدا فكر كنيم ! اونوقت خود به خد اين مسايل به نظرمون مسخره مياد !)

عزيزان يادتون باشه كه ما به خاطر اشتباهات يك نفر كليت دينشو نميتونيم زير سوال ببريم !

سعي نكنيد براي اينكه با ناخداي كشتي لج كنيد كشتي رو سوراخ كنيد !

همگي به ريسمان خدايي چنگ بزنيم و با تمام قوا بگيريمش و از تفرقه و جدايي بپرهيزيم !

بازم ميگم ! من طرفداري از هيچ طرف نميكنم ! ميگم اصلا طرفي نيست ! هممون تو يك جبهه هستيم ! هممون انسانيم و به خدا ايمان داريم ! همين !

اميدوارم هر چه زودتر كدورتها از بين بره ! و بازم با هم دوست باشيم !

همونطور كه سامان گفت هر جا كه ظلمه بايد باهاش جنگيد ! حالا چه به اسم حقوق بشر ! چه به اسم اسلام ! چه به اسم مسيحيت !

براي همتون آرزوي سلامت و سعادت ميكنم و توصيه ميكنم كه همگي يكبار ديگه به دلمون و به خدا رجوع كنيم ! تا همه اين مشكلاتمون حل بشه !

ديگه اينكه امام حسين با 206 رفته بود كربلا و مسيح نوشابه كوكاكولا ميخورده و ... رو ول كنيد ... :wink: :lol:

موفق و پيروز و شاد باشيد....

علي 8)

Ali_ix

Well-Known Member
راستي الان منم جزء متهمام مجيد ؟! :lol:

منو اغفال كردن ! شطرنجي كنيد ! :D

Ali_ix

Well-Known Member
راستي الان يادم اومد !

سامان بايد جريمه بده ! تابلو داره تبليغات نوكيا ميكنه !

(خيلي ضايع تبليغ ميكني سامان !) :lol:

زيمنس بهتره ! :lol:

Ali_ix

Well-Known Member
راستي كي نتايج مسابقه معلوم ميشه ؟! مسابقه مسيح كيه ؟!

(بعد از مدتي جو گير شدم هي پست ميكنم‌! حالا پستم رفته بالا يا نه ! :)))))) ) :lol:

iRWEBDES

Active Member
نميخواستم چيزي بنويسم ولي علي واقعا اين مدت كه نبودي جات خيلي خالي بود شايد منو يادت نياد فكر كنم وقتي تو بودي نام كاربري من MPSatan بود . درسته؟
خلاصه خيلي خوشحال شدم و از حرفهات هم خوشم اومد حرفم حرفهاي قديميا

مهرداد كوهي

saman_sweden

Active Member
ghasedak_ گفت:
به نام خدا
به بهترين طرح گرافيكي اعم از پوستر - كليپ هاي فلش - بنر و... در رابطه با قيام امام حسين(ع) - ماه محرم و ... يك ربع سكه بهار آزادي جايزه مي دهيم.
به نفرات دوم و سوم نيز هر نفر 30مگابايت هاست رايگان تعلق مي گيرد.
هدف اين طرح بيشتر شناسايي نخبگان طراحي ايران هست.
توجه داشته باشيد هجم آثار بايد طوري باشد كه بتوان آنها را در سايت به نمايش گذاشت.
اندازه آثار بايد حداكثر 20*20سانتی متر باشد.
آخرين مهلت ارسال طرح: 14 محرم امسال

[align=center:8807e85a98]
*****توجه*****
لطفاً برای ارسال عکس و رأی دان به سایت
http://mosabegheh.noorolhoda.net
مراجعه کنید
[/align:8807e85a98]

[align=center:8807e85a98]www.noorolhoda.net[/align:8807e85a98]

سلام دوست عزيز

از اين بابت من از شما كه نويسنده اين تايپك هستيد و همچنين از ساير دوستان كه به نوعي باعث آزردگي خاطر شد پوزش مي طلبم
تقصير من بودم بجاي قفل كردن اين تايپك يه عمل متقابلبه مثل همون دادن لينك نامربوط اقدام نمودم
راستش آدم وقتي در اون نقطه عصبانيت قرار مي گيره ديگر قدرت فكر كردن پيدا نمي كنه بلكه ميخواهد عمل مقابله به مثل انجام دهد كه خوشبختانه عصباني من نيم ساعت بعد خاموش شد تا برسم خونه واون لينك را بدارم 3-2 ساعت طول كشيد موضوعي بيشتر بعد ار آن منو ناراحت كرد دوستان بعد از آن نه يك بار نه دوبار بار با اون پيامهاي كنايه آميز و تهديدي هرگه بود بمن ومذهب من گفنتد تا اينكه آقا مجيد يه پيام داد و گفت نمي تونه دسترسي منو قطع كنه اما ارم ميخواهد يم هقته به انجمن نبام منم براي اينكه قانون براي همه يكي است و عدالت اجرا بشه نيامدم تا اينكه بعضي از دوستان خيلي پا از گليم خود فراتر گذاشتند مجبور شدم با يك نام ديگر بيام و يه سند از يه نويسنده اي كه خود شماها بهش اعتقاد داريد نوشتم كه بجا بود ولي همون تايپك اتش زير خاكستر را شعله ور تر كرد دوستان اينبار چشمان را از حقايق بستند و هر چه بود نوشتند در صورتي اگر يكي ميرفت اون كتاب را ميخوند مي فهميد كه من از خودم ننوشته ام خلاصه ....
اميدوارم تمام دوستان به عقايد همديگر احترام بگذارند و مواظب باشند كه چه تايپكي مي نويسند فعلا كه تصميم نگرفته ام به انجمن بيام از يه حركت انقلابي آقا بابك خوشم اومد اومدم به اون پاسخ بدم و نامه ها را كه تل انبار شده بود بررسي كنم و ضمن پوزش خواهي از دوستان كه از هيچكس ما كينه اي نداريم اگر كينه ور بودم راحت مي تونستم دسترسي و تمام بساط بعضي ار دوستان را كه واقعا مرا ناراحت كرده اند ببندم اما اينكار را نكردم و نميكنيم براي اينكه در وطيفه خود ميدانم آنچه بلدم به ديگران بياموزم و همچنين از ديگران ياد بگيرم
شاد باشيد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا