مجید آنلاین و داستان از دست دادن کاربران

Pooriya_Online

Active Member
پوریا آنلاین.. درست نیست که شما این جور برخورد کنید.

بعدش....

بود یا نبود برای شما فرق می کنه... یا نه؟

رسیدن یا نرسیدن....

این حرف ها رو نگو تو خدا....
-----------------------------------
الان می دونم یه جواب هم برای ما داری عیبی نداره...
نه بحث کردن با شما فایده نداره چون اصلا منظور حرف من و نمیفهمی.

مگه مخم عیب داره که بیام حرص بخورم که فروم مجید آنلاین بهتر شه

جمش کنید بابا

میرم پرشین تولز هر آموزشی بخوام هست و وقتی هم حرف میزنم 4 نفر نمیریزن بگن خفه شو

برید فعلا تبلیغ بگیریدو بازدید جمع کنید

در ضمن هنوز تصمیم گرفته نشد انجمن آژاکس بزنید؟ D:d:d:d:

اینم از من دیگه مجید آنلاین نمیام . حالا بگید چرا بازدیدا کمه .

ما رفتیم

این آخرین پستمه

یا علی

Bye For All Time::..

آخرین ویرایش:

P.A.Y.T.O.N

Active Member
به سلامت ....
300.gif

mostafa_az

Well-Known Member
خوب . اینجا ما دوست داریم کنار هم باشیم . اما دوست نداریم دوستان رو اجبار کنیم اینجا باشن . خودشون صلاح خودشون رو میدونن .

مخلصیم
مصطفی

ghoghnuse

Member
سلام به همه دوستان

روزهاي خوبي بود كه من هر روز به اين فروم سر مي زدم و عاشق پست زدن در اينجا بودم . حتي با دوستان اينجا يك آبشار هم رفتيم كه خيلي خوش گذشت . اما الان ماهي يكبار هم رغبت سر زدن به اين سايت را ندارم . دليلش حالت دفاعي خاص و بعضا جانباري بدون علت اعضاي شناخته شده سايت از همديگر بود و گوش ندادن به پيشنهادات كاربران . البته اين آفتيه كه دامن خيلي از فرومها را در ايران گرفته . شايد ما هنوز مفهوم خدمت رساني را خوب ياد نگرفتيم . شايد فكر مي كنيم كه به دليل زحمتي كه در ايجاد يك چنين سايتي كشيديم كاربرا بايد هر عقيده اي را هر چند غير منطقي بپذيره . شايد دوست داريم با كاربرا مثل كارمندهاي شركتمون برخورد كنيم و هميشه ازشون طلبكار باشيم . شايد فكر كرديم اينجا بازار ماهي فروشهاست كه اگه يكي به دوستمون چپ نگاه كرد يا تو يك پست گفت كه اسب آقاي مدير الاغه بايد بريزيم سرشو از چپ و راست بهش بد و بيراه بگيم ؟؟؟ يا اگر ديديم راست مي گه و منطقمون به منطقش نمي چربه حذفش كنيم ؟؟؟؟
البته اين فروم مجيد انلاينه و به هر حال به ايشون و دوستانشون تعلق داره . ما متشكريم كه دوستان اجازه مشاهده اطلاعات اين سايت بي نظير را به ما مي دهند و در ازاي اون مبلغي را طلب نمي كنند . كاربران چه حقي دارند كه اظهار نظر اضافي بكنند ؟؟؟ كداميك از كاربران غير خودي اين فروم با سوادتر ، حرفه اي تر ، خوش فكر تر از مديران اين فروم هستند كه حق اظهار نظر را به خودشان مي دهند ؟؟
داستان يك پا داشتن مرغ در اين سايت سر دراز دارد من اين چند جمله را براي دوستاني كه نظر مي دهند و انتظار پاسخ منطقي دارند نوشتم و الا از ميران اي انجمن سالي هست كه ناميد شدم .

بدرود .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خب من فکر میکنم بزرگترین اشتباه افرادی مثل اقا سعید اینه که انتظار دارن یه نفر به اسم مدیر بیاد و یه ورد بخونه و یه فوت کنه به انجمن و انجمن بشه گلستان!!!! بعد ایشون هم بیاد و از این گلستان بهره برداری بفرمایند!!!!

خوب درسته من نوعی که یه وظیفه ای به عنوان مدیر انجمن رو قبول کردم باید نسبت به سایرین بیشتر تلاش کنم ولی باور کنید بدون کمک دیگران این کار امکانپذیر نیست. اینکه چند نفر بیان بشینن و منتظر باشن که یکی دو نفر یعنی همون مدیرای انجمن بیان و لقمه بگیرن و بذارن تو دهنشون فکر کنم یکمی با عقل و منطق جور در نیاد.

به هر حال ما که تمام تلاش خودمون رو تو انجمن فتوشاپ میکنیم و بچه های این انجمن هم خدا رو شکر به اندازه کافی فعال هستن. حالا فراز و نشیب هم داره که باید قبولش کرد.

به قول شاعر که میفرماید (!!!): دوست آن است که گیرد دست دوست در پریشانحالی و نمی دونم چی چی!!

موفق باشید
سارا

Old User

Member
دوست مشمار آن که در نعمت زند لاف یاری و برادر خواندگی
دوست آن دانم که گیرد دست دوست در پریشان حالی و درماندگی

اینم هست :

دوست آنست کو معایب دوست// همچو آیینه روبرو گوید// نه که چون شانه با هزار زبان// در قفا رفته موبه‌مو گوید ...:wink:

Hamid2day

Active Member
بچه ها راه بیاریم..چی کار باید انجام بدیم.این هم هست.

نظر من... بیایم مطالب و آموزش های جدید در هر بخش قرار دهیم..چطوره؟

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام به دوستان عزيز
من كل 12 صفحه و 114 پست زده شده توي اين تاپيك رو خوندم...!
در كل همه فقط مي‌خوان نظرشون رو به هم تحميل كنن حالا بگذريم كه بعضياشون درستن و بعضياشون اشتباه.
بعضي‌يا فقط اومدن حرف زدن ! البته بعضي‌ها توي انجمن مورد نظر فعاليت داشتند.
بعضي‌ها هم اومدن حرف زدن و رفتن ...!؟
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد صحبت‌هاي دوستان از جمله مصطفي ، سارا ، علي محمودي و حميد بايد بگم كه باهاشون كاملا موافقم .
مطمئنا كسايي كه ميان پيشنهاد ميدن حتما دوست دارن كه اين انجمن پيشرفت كنه ! پس پشت هم باشيم ! يه دفه جاخالي نديم كه اون يكي زمين بخوره و هم چيز بريزه به هم...
مثلا همين خود من ... اون كه اومدم تو اين انجمن هيچ چيز درست حسابي بلد نبودم ، اينجا چشم و گوشم و نسبت به مباحث آموزشي باز كرد. حالا بعد از اون همه مدت هر وقت بيام سر بزنم سعي مي‌كنم در حد توانم سوال جواب بدم... ، در واقع احساس مي‌كنم يه ديني به گردنمه كه بايد ادا بشه ... ميتونيد يه سر به انجمن مالتي مديا بيلدر بزنيد ، خودتون بهتر قضاوت مي‌كنيد.

حالا اگه همه بيايم اون چزيو كه بلديم در اختيار ديگران بزاريم ، همه به بودن در اينجا ترغيب ميشن.
البته من فكر مي‌كنم اكثر مشكلات سايت با برگشتن مجيد و فكرايي كه تو سرش حل ميشه ...!
خدايي سعي كنيم زياد به حاشيه نريم... منطقي به همه چيز نگاه كنيم.

الان كه دارم مي نويسم هوا روشن شده...

به اميد فردايي روشن تر براي مجيد آنلاين

تا بعد...!

آخرین ویرایش:

siavashmusic

Active Member
من کل این صفحات رو خوندم در مورد اعتراض به مدیران با بعضی از موارد موافقم مثل نکته اقای محمودی که تا الان 20 تا پیغام فرستادم یکی رو جواب نداد که خلاصه خسته شدم و گذشتم از خیر مشکلم . . .اما در مورد مجید انلاین باید بگم نظری که عمل نشه فایده نداره باید عمل کرد اما اون نظر رو هم باید آدم متخصص بده چرا که من میگم اینطوری خوبه اما از مشکلات و عواقبش خبر ندارم هی میگم و هی میگم هی متخصصان میگن سیاوش نمیشه سیاوش نمیشه بعد من قهر میکنم و میره بعد دوباره بعد از چند روز برمیگردم میگم بابا این مجیدآنلاین خیلی خوبه بهترینه. . .

خوب پس منی که از خودم استقلال تصمیم ندارم پس صلاحیت امر و نهی و نظر آبکی دادن رو هم ندارم
نتیجه این میشه که باید مدیران ارشد بشینن جلسه بزارند این مشکل رو حل کنند در غیر اینصورت حتما مدیران کل دوست دارند این وضعیت رو و شاید از دید منه کاربر تازه وارد و ناپخته وضعیت انجمن اسفبار هست ! ! ! شاید وضعیت اونقدر خوبه که ما خبر نداریم!!!؟ به هر صورت کسی دوست نداره کشتی رو که ماهیانه اینقدر داره خرجش میکنه ولش کنه به امان خدا تا خود به خود عرق بشه!!؟ حتما یه سری عوامل پشت پرده برای هدایت هستند حالا این دیگه تقصیر مدیران ارشد نیست که من Iq ضعیفه و فکر میکنم وضعیت فروم خرابه!!!؟

والسلام نامه شد تمام

H-assan

Well-Known Member
آخه نمی دونید بعد از یک مدت طولانی اینجا ارسال دادن چه حالی می ده

انگار ی بحث تموم شد

مهم نیست چی بودیم
مهم اینه الان چی هستیم
مهم اینه فردا چی خواهیم شد ؟

با آرزوی موفقیت برای همه کاربران و مدیران مجیدآنلاین

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من نمیدونم این تاپیک تا کی میخواد توش بحث بشه! به نظر میرسه بیشتر شبیه یه آف تاپیک شده باشه!

P.A.Y.T.O.N

Active Member
به نظر من باید اسمشو عوض کنیم
مجید آنلاین و داستان به دست آوردن کاربران....
یه نگاه به انجمنا بندازین...

جدیدترین ارسال ها

بالا