مجید آنلاین و داستان از دست دادن کاربران

majid2x

Active Member
سلام دوستان
امشب که اومدم تو فروم ( طبق معمول هر وقت کانکت میشم اول میام اینجا ) حدودا ساعت 10:30 بود ولی دیدم تعداد کاربران آنلاین خیلی کمه !
كاربران فعال كنوني: 409 (41 عضو و 368 مهمان)
واقعاً قبلاً ساعت 3و2 شب هم بیشتر از این کاربران آنلاین بودن!
امیدوارم هرچه زودتر فکر اساسی برای این موضوع صورت بگیره چون من خیلی این سایت رو دوست دارم و دوست ندارم بهمین راحتی محبوبیتش کم بشه!
از حق نگذریم تو هیج جای وب همچین فرومی واسه فارسی زبان ها پیدانمیشه و من دست مجید آقا مدیر این سایت رو می بوسم
با تشکر
مجید محمدی

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
خوب بررسی این مسایل به عهده مدیران ارشد هست ولی روی تجربه ای که الان حدود 2 سال هست دارم اینا رو میگم.

یکی از دلایلی که به ذهن من میرسه موضوع داون شدن سایت و سرور هست. خوب بنا به دلایلی که خود مدیران میدونن و شاید به صلاح سایت هم بوده و بخاطر اصلاح اشکالات سایت مجبور به این کار شدن ولی خوب باید قبول داشت که از کار افتادن وقت و بی وقت سایت یکمی روی این مسئله تاثیرگذاره.

دومین علت پایین اومدن سطح نسبی اطلاعات کاربرا نسبت به قبل هست. خواهشا به کسی برنخوره چون منظورم شخص خاصی نیست ولی کلا بچه هایی قدیمی تر سایت از لحاظ اطلاعات و تجربه خیلی بهتر بودن. الان اکثر کاربرا یا فقط نظردهنده هستن یا فقط کارهای ساده ای رو برای نظرخواهی قرار میدن.

به هر حال امیدوارم این مشکل که واقعا هم مشکلی بزرگیه حل بشه.

موفق باشید

mohsenshahab

Active Member
اصلا از این مسائل گذشته الان موقع امتحانات هستش و همین طور کنکور نزدیکه
شما همین امار رو 1ماه دیگه ببینین

aghahamidgol2

Active Member
گذشت اون روزهایی که مجید آنلاین در دوران اوج بود و جو بسیار زیبایی داشت ...
بابک و سامان و مجید به همه کمک می کردن و همه صمیمی بودن با هم ...
کاشکی اون روزا بر می گشت

sadismi_10

Member
من با نظر همه ی دوستان موافقم
ولی به نظر شما برای حل این مشکل چه کار باید کرد؟

Ocarina

Member
sadismi_10 گفت:
من با نظر همه ی دوستان موافقم
ولی به نظر شما برای حل این مشکل چه کار باید کرد؟
بازگشت به دوران آرمانی...
اتحاد مدیران و کاربران....
رعایت قوانین....
و کمک مدیران هر قسمت ، طبعاً کسی که مدیر یه قسمته از تسلط خاصی بر اون موضوع برخورداره .. و میتونی پاسخ اکثر پرسشها رو بده
یه دلیل دیگه هم استقبال از انجمنهای دیگه است

sadismi_10

Member
ali_moradi گفت:
بازگشت به دوران آرمانی...
اتحاد مدیران و کاربران....
رعایت قوانین....
و کمک مدیران هر قسمت ، طبعاً کسی که مدیر یه قسمته از تسلط خاصی بر اون موضوع برخورداره .. و میتونی پاسخ اکثر پرسشها رو بده
یه دلیل دیگه هم استقبال از انجمنهای دیگه است
درسته
خود من دقیقا نمیدونم مدیر اصلی سایت کیه
چون با کاربران ارتباط نداره

aghahamidgol2

Active Member
sadismi_10 گفت:
درسته
خود من دقیقا نمیدونم مدیر اصلی سایت کیه
چون با کاربران ارتباط نداره
مدیر اصلی مجید علوی زاده است ...
با کاربران هم ارتباط داره ولی الان چند وقتی است درگیر سربازی هست فکر کنم ...
اما امکان نداره ایمیل یا درخواستی کنید زود جواب نده ... فقط چند وقته که نیست و کم پیداست ...

Ocarina

Member
مدیر کل اینجا همونطور که گفتند جناب علوی زاده هستند...
اصلیت ایشان از سبزوار و فعلاً ساکن مشهد... و فکر کنم مسئول شرکت ایتاکو و پرشین سرویسز
از نزدیک ملاقات کردم آدم جالبی هستند...امیدوارم که خدا حفظش کنه...

AMIR-ASHERI

Member
به نظر من دلیلش اینه که مدیران انجمن اصلا توجهی به سوالات نمیکنن!!!
وبیشترکاربران حرفه ای هم یا رفتن یا دعواشون شده(بابک) یا هم زن گرفتن رفتن سر خونه زندگیشون.
دیگه بخش گرافیک سایت هم دیگه حال نمیده تا سال پیش خیلی خوب بود!!!ولی حالا به قولمدیراش حال گذاشتن آموزش رو ندارن!!!
وهزار حرف دیگه

امیر

AMIR-ASHERI

Member
با درود و سپاس بر تمامی کاربران مجید آنلاین!!
بهنظر من این مشکلاز خشک بودن انجمن ها وسخت گیری های بیش از حد مدیران انجمن و کم شدن تعداد کاربران حرفه ای سایت و خندیدن دیگر کاربران یا جواب ندادن بهسوالات ساده کاربران تازه وارد می باشد و فکر نکنم به غیر از اینا مشکلی باشه !!!

دیگه فکر نکنم درست شدنی باشه!!!
منم که یهزمانی 24 ساعته آنلاین بودم الان حدوده1 ماه بود که به سایت سر نزده بودم!!!
الانبیشتر کاربرانمجید آنلاین به طرف انجمن هایBLACK MICE رفتن وحتی یکی از مدیران ***** دیگه به سایت سر نمی زنه وبیشتر وقتش رو اونجاست!!!!
به دلیل خشکنبودن سایت گیر ندادن به کاربران
اینجا یه سوتی میدی یه هفته بهت می خندن تشکر می کنی می گنچرا از تشکر استفادهنمی کنی اسم تاپک رو می نویسی می گن چرا اسم تاپیک رواینطوری گذاشتی از مدیران انتقاد می کنی ban میکنن یوزرتو همون بلایی که سر یورزر قبلی من سر هیچ چیز آوردن قابل توجه جناب محمودی که یک هفته ...می کردم که یوزرمو باز کنه الان 3 ماه می گزره ولی هنوز....(به جهنم می خواد این یکی هم BAN کنه من که دیگه مجید آنلاین نمی یام چون به نظر من( با تمام احترامی که به مدیرش قائل هستم) سایت واقعا مصخره شده خیلی خیلی چرت تمی دونم چی بگم یعنی واقعادر حد انجمن هایی مثل پی سی ورد هست؟خدایی خودتون بگید هستش؟ مطالبش مثل اون آپدیت میشه(حالا میگن چرا تبلیغات میکنی ببینید خودتون)
اونجا تا یه سوال می کنی جوابتو میدن با اینکه ممکنه سوالت در حد پایین باشه ولیبازم راهنماییت می کنن!!

هزاران حرف و حدیث دیگر که خودشون بهتر می دونن.

خواهشا اگه خواستین پست منو ویرایش کنین همشو حذف نکنین قابل توجه جناب محمودی که اصلا به نوشته ها رحم نمی کنی!!!بگوببینم شما چه کار مهمی توسایت انجام میدین که اینقدر مهم تشریف دارین من که تا حالا یه پست بدرد بخور از شما ندیدم شاید من.....

آخرین ویرایش توسط مدیر:
M

Mahmoodi

کاربر مهمان
اولا شما باید یه کلاس اخلاق برید و طرز صحبت در یک جمع رو یاد بگیرید( مجبور شدم پست بالاتون رو کمی ویرایش کنم و به جاش نقطه چین بزارم ) دوما دلیل بن شدن شما هم در اینجا گفته شده http://forum.majidonline.com/forum42/thread51058.html دلیلی هم نمیبینم پیام خصوصی شما رو کپی کنم ثالثا از بنده سوال میکنید که من اینجا چی کار میکنم یکی از کارهای من اصلاح و ویرایش پست های کاربرای مثل شماست که با این طرز حرف زدن تفاوت انجمن با کوچه خیابون تشخیص ندادن

در مورد مدیران که در انجمن های دیگه فعالیت میکنن اون به خود مدیر بستگی داره اونها تعهد کتبی به ما ندادن که حتما و همیشه به این انجمن سر بزنن و اون یک مسلئه شخصی هست

علی

AMIR-ASHERI

Member
1-رفتن کلاس اخلاق به خودم مربوط میشه و به شما هیچ ربطی نداره!!شما هم به جای ویرایش پست کاربران چندتا مطلب جدید بزارید تو سایت تا یوزر های عزیز و با اخلاق و... استفاده کنن و بعد تشکر کنن و بهد شما بگین از
post_thanks.gif
استفاده کنین مگه قوانین انجمن رو نخوندید؟
2-دلیل بن شدن من هم به خا طر این بود که یدونه م نوشتم و سه تا دونه *** همین!!! چرا اون پسره سعید بن نشد اشکالی نداره لطف زیادی کردی به من مسئله ای نیست برو خوش باش که میتونی ویرایش کنی بدو آره فقط تو میتو نی پست های کاربران رو ویرایش کنی!!! آفرین چه کار خوبی،مجید کاش یکی رو استخدام می کرد و میزاشت که همینکارو بکنه!!!دیگه لازم نبود وقت شریف محمودی رو بگیرن(بهمن چه من نظر دادم اینبه خود مجید مربوط میشه)!!!

sadismi_10

Member
واقعا که شورشو در آوردید
ول کنید بابا
این قدر به هم فحش میدید آخرش چی؟
کاربرا زیاد میشه؟
نه عزیز این جوری کمتر هم میشه
این پیام من با زبون آدمیزاد بود
تا بعد...

جدیدترین ارسال ها

بالا