مجید آنلاین و داستان از دست دادن کاربران

RainDigital

Member
گذشت اون روزهایی که مجید آنلاین در دوران اوج بود و جو بسیار زیبایی داشت ...
بابک و سامان و مجید به همه کمک می کردن و همه صمیمی بودن با هم ...
کاشکی اون روزا بر می گشت

حیف
اون موقع نتونتم عضو شم مگرنه منو درک میکردین

اون روزا خیلی هم حرفه ای تر بود:cry:

mostafa_az

Well-Known Member
حمید جان شما چرا به خودت میگیری ؟ طرف صحبت من کسانی هست که دارن این صفحه رو میخونن و چیزی برای دفاع از خودشون ندارن که بگن . حتما باید 20 نفر بین 5000 نفر بازدید کننده سایت رو اسم ببرم تا خیالت راحت بشه ؟

hamid ir

Well-Known Member
حمید جان شما چرا به خودت میگیری ؟ طرف صحبت من کسانی هست که دارن این صفحه رو میخونن و چیزی برای دفاع از خودشون ندارن که بگن . حتما باید 20 نفر بین 5000 نفر بازدید کننده سایت رو اسم ببرم تا خیالت راحت بشه ؟
نه عزیزم.من نگفتم اسم ببر.منظورم اینه که نباید بگی همه.همه رو که میگی قاعدتاً اون 20 نفر هم جزوشون میشن

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
با سلام مجدد خدمت دوستان

خواستم یک سری از سوالات و انتقادات و همچنین نظرات دوستان رو جواب بدوم و همچنین از همه بچه ها به خاطر لطفشون تشکر کنم

اولین مورد اینه که اکثرا دوستان عنوان کردن که مجید آنلاین کاربراش از دست داره صمیمیت قبل وجود نداره دیرتر جواب میدن از این جور موارد

اگر بخوایم به صورت منطقی به این موضوع نگاه کنیم باید بکم اصلا نمیشه مجید آنلاین دوسال پیش رو با الان مقایسه کرد به چند دلیل... اولا اون موقع مجید آنلاین یک دهم تعداد کاربران الان رو نداشت و یک سری از بچه ها بودن که همیشه در انجمن فعالیت میکردن و به خاطر کم بودن تعداد کاربران و همچنین انجمن های محدود و نزدیکی و رفاقت دوستان به همدیگه و به علت اینکه مجید آنلان تنها انجمن تخصصی در زمینه گرافیک بود و دوستان بیشتر وقت خودشون رو در اینجا سر میکردن به همین علت بحث ها تخصصی تر بود دوستان سریع تر به جواب میرسیدن و رفاقت و همکاری خیلی بیشتر از حال حاضر بود

شما در نظر بگیرید مدیریت 2000 کاربر و داشتن 7 یا 8 انجمن راحتره یا 37 هزار کاربر و 15 تا انجمن در نتیجه مدیریت در اون زمان هم واسه بچه ها راحت تر بود چون یک سری افراد به صورت ثابت در انجمن حضور داشتن و بچه ها با هم کاملا انص گرفته بودن ولی در حال حاضر به این شکل نیست فعالیت دوستان در انجمن مقطعی شده و همچنین خیلی واسه یه دونه سوال در انجمن عضو میشن و یک سری مشکلات بوجود میارن نمونه بارزش تبلیغات در انجمن ها عنوان سوال اشتباه ایجاد تاپیک در انجمن مختلف و مطرح کردن سوالات خودشون در انجمن های نامربوط ... و خیلی موارد دیگه که این باعث بوجود اومدن دردسر واسه مدیران انجمن و همچنین گرفتن وقت زیادی از اونها واسه رسیدگی به این مشکلات و از یه طرف باعث بوجود اومدن خستگی و زدگی از انجمن میشه

در مورد درست کردن انجمن هم باید بگم ساختن انجمن با چند کلید هست ولی مدیریت اون نه !!! اگه انجمن بدون مدیر باشه نبودنش خیلی بهتراز بودنشه!!! که ما در حال حاضر همین مشکل رو هم واسه خیلی انجمن ها داریم و همچنین انتخاب مدیری که همیشه به انجمنش سر بزنه و فنی باشه هم یه موردی هست که دست ما رو بسته پس لطف کنن دوستان عجله نکنن و سعی کنن ما رو در این زمینه یاری کنن

حتی بنده در طول روز نصف بیشتر وقتم به جواب دادن پیام خصوصی ایمیل و همچنین رسیدگی به یک سری موارد که مدیران انجمن در جریان هستن میگذره

بنده چند روز به علت مشکلات نتونستم به انجمن سر بزنم وقتی برگشتم این وضعیت بنده بوده

این فقط نمونه پیام خصوصی بنده هست جدا از میل و خیلی موارد دیگه

حالا قضاوت میسپارم به دوستان ما هم دوست داریم انجمن مثل سابق بشه ولی با کمک شما

ببخشید فکر کنم غلط املایی هم زیاد داشته باشم به بزرگی خودتون ببخشید

موفق پیروز باشید

علی

پیوست ها

• MO10.JPG
    MO10.JPG
    5.6 کیلوبایت · بازدیدها: 19
آخرین ویرایش توسط مدیر:

magserver

Member
آقاي محمودي عزيز ما يا حداقل من يكي با حرفهاي شما موافقم ...
ولي بايد دنبال راه‌كار گشت درسته ؟1

نمیدولم والا
یه روز میام 200 تا آنلاین داره

یه روز میام 500 آنلاین داره

ولی در کل 50% بازدیدا پریده

mostafa_az

Well-Known Member
پریدن کاربرا رو باهات موافقم سعید جان . منتها تا همین لحظه راه علاجی برای مشکل پیدا نشد .

100 بار گفتم بازم میگم

گوش کنید نگید راه علاج نیست

1- تعداد مدیران برای بخشها کم هست مثلا هر بخش 3-4 مدیر داشته باشه بهتره . اون بخش سریعتر رشد میکنه
2- تعداد بخشها کم هست و بخشها به روز پیش نمیرود مثلا الان 1-2 ماه که بخشهای css و ajax در خواست شده ولی کسی توجه نمیکنه
3- مدیران بیشتر در مواقع اخطار دادن و بن کردن و ویرایش کرد پیداشون میشه و کمتر یه تاپیک میزنن که حسابی آموزش بدن
4- فاصله بین مدیران و کاربرا زیاد شده و اون دوستی بینشون نیست
5- من 100% این موضوع را دیدم (مثلا در بخش ویبالتین که بیشتر من میرم میبینم که کافیه یکی یه سئوال قدیمی بپرسه 10 نفر میریزن سرش میگن سرچ میکردیو این حرفا و مسخره میکردن . به جای این کارا لینک اون تاپیک رو بذارید یارو یه حالی ببره)
6- فروم مجید آنلاین ویبالتین هست که این ویبالتین هک های جالبی به غیر از این هک تشکر داره مثل هک ثبت نام سریع که واقعا بدرد بخوره و مثل هک شات باکس که یک جایی برای چت هست و دوستی و رفاقت بیشتر بین مدیران و کاربران میشود
7- تعداد سایتهای فروم زیاد شده(هر کی از مامانش قهر کرده رفته یه ویبالتین نال شده نصب کنه بعد فروم راه بندازه) و همین موجب میشه که بازدیدای فروم های کم فعالیت کم بشه و بازدید کننده بره رو یه فروم دیگه کار کنه

Hamid2day

Active Member
البته الان اکثر فروم به همین جریان بازید کننده و کاربر کم مبتلا شده اند...

اکثر بروبچ قدیم رفته اند سربازی....

arashonline

Well-Known Member
100 بار گفتم بازم میگم

گوش کنید نگید راه علاج نیست

4- فاصله بین مدیران و کاربرا زیاد شده و اون دوستی بینشون نیست
5- من 100% این موضوع را دیدم (مثلا در بخش ویبالتین که بیشتر من میرم میبینم که کافیه یکی یه سئوال قدیمی بپرسه 10 نفر میریزن سرش میگن سرچ میکردیو این حرفا و مسخره میکردن . به جای این کارا لینک اون تاپیک رو بذارید یارو یه حالی ببره)

7- تعداد سایتهای فروم زیاد شده(هر کی از مامانش قهر کرده رفته یه ویبالتین نال شده نصب کنه بعد فروم راه بندازه) و همین موجب میشه که بازدیدای فروم های کم فعالیت کم بشه و بازدید کننده بره رو یه فروم دیگه کار کنه

من با اين ها موافقم با بقيه نه !!
را حل شماره 7 كه راه حل نيست فاجعست !

نه دوستان مربوط به سنو سربازی نیست

سایت SatSat.net زمانی بود به اینجا 2 ماه تبلیغ داد و به مدیراش پول میداد که پست بزنن

ولی الان با اینکه عضویت پولی شده هر دفعه میری میبینی 1000 نفر آنلاین داره

واقعیتو میگم مدیرا ناراحت نشید

این سایت یه سری آدم مدیر و مدبر نداره که فروم رو جمع کنه

ختم کلام

یا علی

Hamid2day

Active Member
جناب محمدی من همه جوره در خدمت شما هستم..

دیگه وقت جبران رسید...

در مورد کمک شما چه چیزی رو مد نظر دارید؟ و باید از کجا شروع بشه...
حمید
با سلام مجدد خدمت دوستان

خواستم یک سری از سوالات و انتقادات و همچنین نظرات دوستان رو جواب بدوم و همچنین از همه بچه ها به خاطر لطفشون تشکر کنم

اولین مورد اینه که اکثرا دوستان عنوان کردن که مجید آنلاین کاربراش از دست داره صمیمیت قبل وجود نداره دیرتر جواب میدن از این جور موارد

اگر بخوایم به صورت منطقی به این موضوع نگاه کنیم باید بکم اصلا نمیشه مجید آنلاین دوسال پیش رو با الان مقایسه کرد به چند دلیل... اولا اون موقع مجید آنلاین یک دهم تعداد کاربران الان رو نداشت و یک سری از بچه ها بودن که همیشه در انجمن فعالیت میکردن و به خاطر کم بودن تعداد کاربران و همچنین انجمن های محدود و نزدیکی و رفاقت دوستان به همدیگه و به علت اینکه مجید آنلان تنها انجمن تخصصی در زمینه گرافیک بود و دوستان بیشتر وقت خودشون رو در اینجا سر میکردن به همین علت بحث ها تخصصی تر بود دوستان سریع تر به جواب میرسیدن و رفاقت و همکاری خیلی بیشتر از حال حاضر بود

شما در نظر بگیرید مدیریت 2000 کاربر و داشتن 7 یا 8 انجمن راحتره یا 37 هزار کاربر و 15 تا انجمن در نتیجه مدیریت در اون زمان هم واسه بچه ها راحت تر بود چون یک سری افراد به صورت ثابت در انجمن حضور داشتن و بچه ها با هم کاملا انص گرفته بودن ولی در حال حاضر به این شکل نیست فعالیت دوستان در انجمن مقطعی شده و همچنین خیلی واسه یه دونه سوال در انجمن عضو میشن و یک سری مشکلات بوجود میارن نمونه بارزش تبلیغات در انجمن ها عنوان سوال اشتباه ایجاد تاپیک در انجمن مختلف و مطرح کردن سوالات خودشون در انجمن های نامربوط ... و خیلی موارد دیگه که این باعث بوجود اومدن دردسر واسه مدیران انجمن و همچنین گرفتن وقت زیادی از اونها واسه رسیدگی به این مشکلات و از یه طرف باعث بوجود اومدن خستگی و زدگی از انجمن میشه

در مورد درست کردن انجمن هم باید بگم ساختن انجمن با چند کلید هست ولی مدیریت اون نه !!! اگه انجمن بدون مدیر باشه نبودنش خیلی بهتراز بودنشه!!! که ما در حال حاضر همین مشکل رو هم واسه خیلی انجمن ها داریم و همچنین انتخاب مدیری که همیشه به انجمنش سر بزنه و فنی باشه هم یه موردی هست که دست ما رو بسته پس لطف کنن دوستان عجله نکنن و سعی کنن ما رو در این زمینه یاری کنن

حتی بنده در طول روز نصف بیشتر وقتم به جواب دادن پیام خصوصی ایمیل و همچنین رسیدگی به یک سری موارد که مدیران انجمن در جریان هستن میگذره

بنده چند روز به علت مشکلات نتونستم به انجمن سر بزنم وقتی برگشتم این وضعیت بنده بوده

این فقط نمونه پیام خصوصی بنده هست جدا از میل و خیلی موارد دیگه

حالا قضاوت میسپارم به دوستان ما هم دوست داریم انجمن مثل سابق بشه ولی با کمک شما

ببخشید فکر کنم غلط املایی هم زیاد داشته باشم به بزرگی خودتون ببخشید

موفق پیروز باشید

علی

Hamid2day

Active Member
سعید حرفات درست..ولی همه چی به مدیر ختم نمی شه.. البته یکی دلایل مهم هستا..

نه دوستان مربوط به سنو سربازی نیست

سایت SatSat.net زمانی بود به اینجا 2 ماه تبلیغ داد و به مدیراش پول میداد که پست بزنن

ولی الان با اینکه عضویت پولی شده هر دفعه میری میبینی 1000 نفر آنلاین داره

واقعیتو میگم مدیرا ناراحت نشید

این سایت یه سری آدم مدیر و مدبر نداره که فروم رو جمع کنه

ختم کلام

یا علی

Pooriya_Online

Active Member
این بحثها رو ول کنید.
ما یه دفعه یکی دو سال پیش صحبت کردیم به جایی نرسید یعنی افرادی نذاشتن که برسه.
بنابراین این بحث هم به جایی راه نمیبره.

این بحثها رو ول کنید.
ما یه دفعه یکی دو سال پیش صحبت کردیم به جایی نرسید یعنی افرادی نذاشتن که برسه.
بنابراین این بحث هم به جایی راه نمیبره.

قربون آدم چیز فهم

تو اون یکی بحثم یکم اومدم واقعیت بگم و حرفامو بزنم

مدیرا بهم گفتن خفه شو

بیخیال بابا چرا برای مجید آنلاین دلسوزی کنم؟

آقا انجمن آژاکس نمیزنی نزن

بازدیدات کمه . ایشالا کمتر بشه

یا علی

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
میدونید یکی از دلایلی که مدیرا دلسرد میکنه چیه همین حرفهای نا مربوط و بدون اطلاع کاربرا نمونش آقا سعید که نشسته بالا کود میگه لنگش کن

از انجمن فقط درست کردن هوارتا انجمن بلده با هزار تا پست حالا چئتاش مفید باشه چند تا انجمن بدرد بخوره مهم نیست فقط زدن انجمن همین

اینم 3 تا نمونه کوچیک تاریخ آخرین پست ها رو ببینید

http://www.forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=131

http://www.forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=141

http://www.forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=61

علی

Pooriya_Online

Active Member
قربون آدم چیز فهم

تو اون یکی بحثم یکم اومدم واقعیت بگم و حرفامو بزنم

مدیرا بهم گفتن خفه شو

بیخیال بابا چرا برای مجید آنلاین دلسوزی کنم؟

آقا انجمن آژاکس نمیزنی نزن

بازدیدات کمه . ایشالا کمتر بشه

یا علی
مگه من گفتم خفه شو؟
دارم واسه خودت میگم چون حرفات در آخر به هیچ جایی نخواهد رسید.

Hamid2day

Active Member
مگه من گفتم خفه شو؟
دارم واسه خودت میگم چون حرفات در آخر به هیچ جایی نخواهد رسید.
پوریا آنلاین.. درست نیست که شما این جور برخورد کنید.

بعدش....

بود یا نبود برای شما فرق می کنه... یا نه؟

رسیدن یا نرسیدن....

این حرف ها رو نگو تو خدا....
-----------------------------------
الان می دونم یه جواب هم برای ما داری عیبی نداره...

جدیدترین ارسال ها

بالا