:: تمام سوالات راجع به اينديزاين رو اينجا مطرح كنيد ::

mozhdeh 20

Member
اگه منو تحویل گرفتین یک سئوال دیگه هم هست اگه لینک یک عکس را از دست بدیم چه کار باید بکنیم اگه اون عکس را دیگه نداشته باشیم؟
:cry::sad::cry::cry::cry::sad:

odrakoola

Well-Known Member
اگه میخوای یک طرح خاص برای بولت استفاده کنی و خیلی خیلی کاربردیه باید اون طرح خاص رو به فونت تبدیل کنی ولی اگه موردیه از کپی کردن استفاده کن .
در مورد اول وقتی اون طرحو با نرم افزارهای مخصوص ویرایش فونت ایجاد کردی از پنجره paragraph منوی Bullets and Numbering را باز کرده اون طرح خاص را new کن.

راستش من هیچوقت ندیدم طراحی این کارو بکنه مگه این که اون طرح یا شکل لوگو یا نماد اون نشریه یا اون ارگان بوده در ضمن bullets ها خیلی دست آدمو توی طراحی میبندند به خصوص توی روزنامه ها که هیچی معلوم نیستو همه چی دقیقه 90 معلوم میشه.

در مورد اطمینان از کیفیت عکس حتما حتما همیشه پس از پایان کار یه بار ctrl+A بزن و راست کلیک کرده display performance رو high qulaliti بزار البته نظر شخصیه.

در مورد لینک عکسی که نداری اگه هنوز خودشو داری دیگه نمیتونی اندازشو تغییر بدی چون هربار تغییر اندازه عکس نرم افزار به عکس مرجع مراجعه میکنه و اگه نباشه کیفیت عکس خیلی بد میشه.

mozhdeh 20

Member
یه دنیا مرسی که بالاخره منو تحویل گرفتین. میشه بدونم چه طور میشه یک طرح را به فونت تبدیل کرد؟:oops::rose:

mozhdeh 20

Member
عزیزان بیایید مهربان تر باشیم و سئوالات دوستان مبتدی خود را سریعتر جواب دهیم.( شاید قضیه مرگ و زندگی باشه):rose:
انجمن حمایت از مبتدیان

mozhdeh 20

Member
من یک طرح برگ دارم که میخوام به عنوان bullet استفاده بشه.چه طور میتونم این کار را انجام بدم به صورتی که نخواهم مرتب کپی و پیست کنم یکی از دوستان گفت که طرح را به فونت تبدیل کن.:-?

odrakoola

Well-Known Member
دوست عزیز خیلی ساده میتونی یه طرحو به فونت تبدیل کنی با استفاده از نرم افزار های ساخت فونت مثل FontCreator Professional یا FontFrenzy .
امیدوارم مشکلتون حل بشه.

bahar88861

New Member
چطور می شه تیتری رو که سر یک صفحه می خواهیم بگذاریم همیشه اول صفحه باشد . یعنی صفحه قبل تهش بسته باشه که مطالب صفحه جدید نره داخل اون

bahar88861

New Member
توی pdf کردن گزینه high qulity یا بهترین کیفیت رو انتخاب کنید . احتمالان حجم فایل pdf رو کم می کنید که این اتفاق می افته

bahar88861

New Member
چطور می شه تیتری رو که سر یک صفحه می خواهیم بگذاریم همیشه اول صفحه باشد . یعنی صفحه قبل تهش بسته باشه که مطالب صفحه جدید نره داخل اون

mozhdeh 20

Member
سلام بر همه ی اساتید
یک سوال:oops:
در متن من تمام انتهای خطوط به دو قسمت تقسیم می شود مثلا
می در بالای خط و شود در پایین خط قرار می گیرد. میشه این مشکل را به صورت اتوماتیک حل کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر از تمام دوستان پاسخ گو :rose:

من فهمیدم چی می خوای
باید قبل از تیترت اینتر بزنی
اما
با اینتر نامبراینتر
در اصل میشه باکس برک.
این کار باعث میشه همیشه تیترت در اول باکس قرار بگیره حتی اگر بمیره

سلام بر همه ی اساتید
در متن من تمام انتهای خطوط به دو قسمت تقسیم می شود مثلا
می در بالای خط و شود در پایین خط قرار می گیرد. میشه این مشکل را به صورت اتوماتیک حل کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟
آخی
واسه اینکه واسله مجازی داخل ویندوزت تعریف نشده و موقع تایپ نمیتونی این کار رو بکنی
البته شایدم تعریف شده باشه ها
با shift+spas بین می و شودت فاصله بزار این کار باعث میشه که این تو کلمه یک کلمه حساب بشه
اگر نداشتی بگو تا یه راحی برات پیدا کنم خودت هم بگرد دنبال برنامه ای که صفحه کلید اصلاح کنه و بهت فاصله مجازی بده

nekhsa

New Member
سلام
مشكل من با اينديزاين اينه كه وقتي يه TextBox‌ با Type Tool ميكشم و با رايت كليك روي اون وارد Text Frame Option ‌ميشم و columns‌ را زياد ميكنم ( مثلا 2 يا 3 ) و ok مي كنم ،‌ پس از اين اعمال تغيير متن از ستون سمت چپ پر مي شود و ادامه آن در ستن هاي بعدي پر مي شود كه اين بر عكس حالت مطلوب است .
Please Help Me:)

سلام
مشكل من با اينديزاين اينه كه وقتي يه TextBox‌ با Type Tool ميكشم و با رايت كليك روي اون وارد Text Frame Option ‌ميشم و columns‌ را زياد ميكنم ( مثلا 2 يا 3 ) و ok مي كنم ،‌ پس از اين اعمال تغيير متن از ستون سمت چپ پر مي شود و ادامه آن در ستن هاي بعدي پر مي شود كه اين بر عكس حالت مطلوب است .
Please Help Me:)

برو اون بالا توی منوی type بعدش story

بعدش هم دیگه متوجه میشی خودت :green:

odrakoola

Well-Known Member
سلام بر همه ی اساتید
در متن من تمام انتهای خطوط به دو قسمت تقسیم می شود مثلا می در بالای خط و شود در پایین خط قرار می گیرد. میشه این مشکل را به صورت اتوماتیک حل کرد یا نه؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز. مراحل زیر رو دنبال کنید تا انشاالله مشکلتون حل بشه.
برای ایجاد یک فاصله ی کوچک یا همون اسپیس مجازی باید از منوی Type گزینه Insert White Space و سرانجام گزینه Hair Space رو انتخاب کنی اما زمانی که حجم تایپت زیاده این کار خیلی سخت میشه برای همین باید این دستور رو به یک کلید مثلا Shift+Space تبدیل کنی که داخل شکل توضیح دادم .
موفق باشی.
attachment.php

attachment.php

attachment.php

پیوست ها

• 1.gif
    1.gif
    34.1 کیلوبایت · بازدیدها: 42
  • 2.gif
    2.gif
    21.4 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • 3.gif