تحريم Cpanel !

websoft

Member
به دلایل امنیتی و به روز رسانی ، دمو مستقیماّ از وب سایت سازنده در دسترس نیست. در صورت در خواست ، برای ساخت یک اکانت آزمایشی با من در ارتباط باشید.

li44

Member
قطعاّ دموی ال ایکس ادمین رو ندیدید - امکاناتی که در اختیار میذاره و مخصوصا نسخه ی 6 که داره میاد نه سی پنل داراست نه پلسک - نسخه ی 6 با Tomcat with Java - قابلیت تبدیل به یک سیستم کاملاّ آجاکس فقط با چند کلیک

شما اکانت های cpanel اتون و منتقل کردید ؟

websoft

Member
دقت داشته باشید منوها و گزینه های موجود بعد از لاگین کردن ، تمام موارد نیست - قسمت های دیگر در قسمت پنل دامین وجود دارد.

p30rayan

Member
نسخه ي 6 رو من نديدم ولي مطمئنم از سي پنل خيلي شاختره
دوستان دمو گير اورديد بگيد از نسخه ي 6
بياد دست به دست هم بديم و حال سي پنل رو بگيريم

free-man

New Member
قطعاّ دموی ال ایکس ادمین رو ندیدید - امکاناتی که در اختیار میذاره و مخصوصا نسخه ی 6 که داره میاد نه سی پنل داراست نه پلسک - نسخه ی 6 با Tomcat with Java - قابلیت تبدیل به یک سیستم کاملاّ آجاکس فقط با چند کلیک

من حرف دوستان رو در صفحات قبل تاييد ميكنم. از ال ايكس ادمين استفاده كنيد. من دارم كارايي ميكنم.نتيجشو ميگم به همه

من دانلود کردم و روی یک سرور شخصی (آزمایشی ) که در دفتر دارم نصب کردم ، پنل بسیار خوبی هست و کار کردن باهاش هم بدون شک برای مشتری راحت تر از پلسکه

قسمت install apps هم جایگزین بسیار مناسبری برای فنتستیکو هست و حتی اسکریپتهای بیشتری هم داره

فقط مشکل اول عدم امکان کانورت یا میگریت از سی پنل هست

مشکل دوم اینه که lxpanel هم پولی شده و روی نسخه رایگانش لیمیت 40 دومین رو داره (البته نمیشه اسمشو گذاشت مشکل ، بالاخره همه پنل ها پولی هستند دیگه)

برای سرورهایی که سایتهای زیادی داشته باشند ماهیانه 18 دلار در میاد ، http://www.lxlabs.com/store

فقط با توجه به آزمایشاتی که روش داشتم شاید در حال حاضر دایرکت ادمین بهتر باشه ، مخصوصا با توجه به امکان کانورت کردن

به هر صورت lxpanel بهترین پنل هم باشه ، تا زمانی که شما رو سرورتون سی پنل و کلی سایت هست که باید تغییر پنل داده بشه کمکی نمیکنه

فعلا پلسک به دلیل اینکه میتونه از سرور سی پنل میگریت کنه در بالاترین اولویت از نظر راحتی انتقال سایتها قرار داره

در مرحله بعد دایرکت ادمین ، که اون هم برای تعداد زیاد سایت مشکل سازه چون باید بک آپها اول کانورت بشه و بعد یکی یکی ری استور بشه

lxpanel آینده روشنی داره ، اگر با همین وضعیت که الان داره پیش میره ادامه بده

فقط توجه داشته باشید که روی centos5 نصب میشه ، من خیلی سعی کردم روی 4 نصب کنم ، نشد

Mozafary

Member
مشکل اساسی من با LX اینه که از سیستم عامل FreeBSD پشتیبانی نمیکنه،بقیه مواردش خوبه.
۹۰درصد مشتریا اصلا نمیدونن کنترل پنل یعنی چی، ۱ بار ftp می کنن و تموم!(مشتریای ما که اینجوری هستن) نتیجه اینکه امکانات زیاد واسه مشتری بدرد نمیخوره،

ady_constantine

Active Member
مشکل اساسی من با LX اینه که از سیستم عامل FreeBSD پشتیبانی نمیکنه،بقیه مواردش خوبه.
۹۰درصد مشتریا اصلا نمیدونن کنترل پنل یعنی چی، ۱ بار ftp می کنن و تموم!(مشتریای ما که اینجوری هستن) نتیجه اینکه امکانات زیاد واسه مشتری بدرد نمیخوره،

دقیقا همینطوره !

بنظر من فاکتور های مهم برای مشتری در کنترل پنل هاست :

1- ظاهر ساده
2- سیستم مدیریت فایل
3- سرعت بالا

بنظر برای مشتری یک سیستم مدیریت فایل خوبی داشته باشه ، کافیه ! چون بیشترین کار مشتری روی فایل هست . با توجه به اینکه تعدادی از مشتری ها با FTP نمی تونند کار کنند و یا امکاناتی مثل زیپ کردن فایلها ، extract کردن فایلهای فشرده بزرگترین مزیت و کاربرد را دارد .

اما فاکتورهای مهم برای مدیر سرور :
1- مدیریت آسان اکانتها
2- میزان امنیت کنترل پنل
3- میزان ریسورس مصرفی کنترل پنل
4- داشتن سیستم مانیتورینگ ( مثل cpu usage - bandwidth usage - memory usage )
5- سیستم backupup / restore
6- نصب php ، ماژولها ، بروزرسانی *

مورد 6 روی سی پنل بسیار عالی کار شده ، یک ادمین سرور بدون اینکه نیازی به دانش کافی جهت نصب برنامه ها روی سرور باشد با چند کلیک می تونه آپاجی ، mysql ، PHP خود را بروز کنه . perl ، extention را از داخل پنل نصب کنه . خیلی از نکات امنیتی مثل غیرفعال کردن کامپایلرها ، نصب Mod_security ، PHPsu و خیلی چیزها از داخل WHM نصب می شود .

روی کنترل پنل ها ، بروز رسانی php , mysql و نصب ماژول ها در کدامیک مثل سی پنل وجود دارد ؟

websoft

Member
نظر دهید !

ال ایکس ادمین Open Source هست اما ورژن Free نداره - نسخه ی 6 دیگر Open Source نخواهد بود - با پیشنهاد امکاناتی که میتواند نسخه ی 6 ال ایکس ادمین را برتر نماید توسط فروم ال ایکس ادمین در Lxlabs ، آن را بیان نمایید. ممنون
[ltr][/ltr]
همانطور که گفته شد پلت فرم های ساپورت شده فقط : CentOS 5 و RHEL 5 می باشد.

webara

Member
سلام

شركت ما ( توسعه سامان يا همون ميهن نيك) از حدود يك سال قبل يك ديتاسنتر در مشهد راه اندازي كرده است. بعد از مشكلاتي كه با cpanel بوجود آمد، بصورت رسمي با شركت parallels وارد مذاكره شديم و تونستيم كه نمايندگي رسمي منطقه ايران آنها را اخذ كنيم. براي مشاهده اسم ميهن نيك مي تونيد لينك زير را مشاهده نماييد.

http://www.parallels.com/en/partnernet/hosting/search/company,14833

با اين قرارداد نمايندگي فروش و پشتيباني محصولات اين شركت مثل plesk و Virtuozzo و H-Sphere و Confixx و ensim در منطقه ايران به ميهن نيك سپرده شده است.

پس دوستان ديگر خيالشان راحت باشد و ديگر نگران كنترل پانل نباشند. مي تونند به راحتي از كنترل پانل plesk استفاده نماييد. در ضمن اين كنترل پانل داراي پشتيباني كامل به زبان فارسي توسط ميهن نيك مي باشد و داراي يك ابزار عالي جهت انتقال سايت هاي از ساير كنترل پانل ها مثل cpanel مي باشد.

خوشحال مي شم بتونم كمكي بكنم. براي اطاعات بيشتر با شركت تماس بگيريد : 7258588 0511

onlypayam

New Member
سلام
من یک سرور دارم ولی هنوز کنترل پنل نگرفتم!
حدود 50 دامنه هم روی سرور قبلی دارم cpanel
با توجه به شرایط فعلی از چی استفاده کنم و از کجا تهیه کنم؟
- cpanel
- DirectAdmin
lxadmin

ممنون

alimosavi

Active Member
سلام جدبدا چه خبر ؟

تو چند ماه اخیر مشکلی برای کسی پیش نیومده ؟

با اوضاع و احوال اقتصادی و رای آوردن اوباما چیزی تغببر کرده یا نه ؟

webmizban.com

Active Member
چرا نبندند وقتی تحریم هستیم؟هر ترفندی هم که زده شود بالاخر شتری است که در هر خانه سرویس دهنده ایرانی که Cpanel نصب کرده است می خابد....

ما خودمان یک سالی میشه directadmin نصب کردیم و راضی هستیم...پیشنهاد می کنم از directadmin استفاده کنید.
ولی برای user های Vps اگر Cpanel بخواهند نصب می کنیم که معمولا بعد از مدتی Expire می شوند...همین امروز یکی از user های Vps من بعد از یک ماه استفاده Expire َشده....
امکاناتی که شما در cpanel دارید در directadmin هم موجود است به مراتب برای کاربران راحت تر هم است.... سبک بودن آن هم مزید بر علت...

به نام خدا
با تجربه يك چيزي را بيان ميكنم كه در آن شكي ندارم
به لطف تعدادي از دوستان هموطن و آمادگي بسيار زياد آنها براي پاچه خواري و پاره اي از دلايل
گزارش سايتهايي كه از سي پنل استفاده ميكنند به راحتي و از طريق ارسال يك ايميل
به آدرس
[email protected]
انجام ميگيرد ، اين توسط يا يك عامل از طرف سي پنل است و يا يك و يا چندين انسان معلوم الحال كه
مثلاً با وعده اينكه لايسنس سي پنل آنها مسدود نشود ليستي از سايتهاي ايراني را براي
سي پنل ارسال ميكنند
بنده حدوداً چند روز پيش با يكي از كاربران در همين انجمن اختلافي داشتم
كه از لحظاتي بعد شاهد تلاش هاي بيهوده براي نفوذ و هك سرور بودم
و در نهايت موفق نشدند به هك
و صبح كه سري به شركت زديم و خواستيم وارد سي پنل بشيم مشاهده كرديم
كه لايسنس ما هم بلههههههههه‌!

http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=657019

CPanel/WHM has deactived License?!!!!!!!!!!!
<hr style="color: rgb(255, 255, 255);" size="1"> <!-- / icon and title --> <!-- message --> Hello,

I have a VPS from SWVps.com .
My IP is : 66.197.176.115 , and we have CPanel/WHM on VPS , but 2 day later i have view in 2086 and 2082 this error :Cannot Read License File .
mad.gif
mad.gif

I Create a ticket on ticket system and support team told to me :
Cpanel has deactivated the license:

Code:

cPanel wrote:
We have canceled a license in your account because it has been brought
to our attention that the server on that license is identifying as
Iranian. United States sanctions laws prevent us from knowingly doing
business with Iran in any way. Information on the license is as follows:

66.197.176.115 (server.dishiran.org) using package INTERNAL-VZZO
and is licensed though: SouthWest Technologies. (active on:
2007-11-23 12:54:29, and is
expired/deactived by <<<email address removed>>> on 2007-12-11 15:08:04 and was
expired because "OFAC Iran".</pre>
That isn't equity. Why? Why should I haven't license?
This is True?
mad.gif
mad.gif

جدیدترین ارسال ها

بالا