تحريم Cpanel !

Mrx

Active Member
با سلام

همان طور كه خودتون هم شايد در جريان باشيد از يك سال پيش cpanel با هاستينگ هاي ايراني مشكل داشت و سرور هاي ايراني كه معلوم ميشد از cpanel استفاده ميكنند را مسدود ميكرد

و ديروز هم اين مشكل براي من پيش اومد و شايد چندروز ديگه براش شما دوستان عزيز هم اين مشكل پيش بياد

Cause of Cpanel is a US base company they close any license that point
to Iran country. We really have no control on that.

Please read this:
http://www.treas.gov/offices/enforcement/ofac/
موفق باشيد

technoboy

Member
خوب دوباره پرداخت کنید و دیگه با آی پی ایران لاگین نکنید . (برای من خیلی وقت پیش همچین مشکلی پیش آمد )

PHP_Empire

Member
با سلام
همین حالا به آدرس http://cpanel.net/store بروید و با یک آدرس خارجی ثبت نام کنید و برای یکی دیگر از ip های سرور لیسانس رایگان Trial 15 روزه بگیرید
سپس به دیتا سنتر بگویید ip main شما را به ip جدید تغییر دهد.
بعد از انجام این کار ها Cpanel بالا می آید بلافاصله hostname خود را تغییر داده و تنظیمات ip جدید را انجام دهید (اگر سایتی بر روی ip قبلی بود به ip جدید وصل کنید )
اکنون که کلا 3 ساعت هم نگذشته مشکل شما حل شده و شما 15 روز وقت دارید تا یک لیسانس خارجی برای Cpanel بخرید و لیسانس خود را از حالت trial در بیاورید
حالا تشریف ببرید از سایت http://www.instantcpanellicense.com/ یک لیسانس external برای ip جدیدتان که لیسانس trail دارد درخواست کنید
البته از هر partner سی پنل که دوست داشتین می تونین خرید کنین . سایت بالا قیمتش نسبت به بقیه جا ها بهتر هستش.

آخرین ویرایش:

mamoolhacker

Active Member
مشکل جدیدی نیست .
ماه ها پیش لایسنس ما هم باطل شد
نکاتی هست که باید رعایت کرد تا متوجه نشن ایرانی هستید

sepehr10

Banned
به لطف ایران ما هم بلاک شدیم .
لطفا کسانی که تجربشون بیشتره بگند که سی پنل از طریق چه چیزهایی میفهمه که ما ایرانی هستیم ؟ ادرس دومین بنده آدرس خارجی یکی از دوستانم هست که کاملا قابل وریفای هست .
آیا به هاست های روی سرور هم توجهی دارن ؟

NAKOOT

Well-Known Member
به لطف ایران ما هم بلاک شدیم .

نگو به لطف ایران! بگو به لطف بعضی از به اصطلاح ایرانی ها که برای ایران تصمیم می گیرن!!
نام ایران مقدس ئه، حالا اگه بخاطر سیاست های غلط یا درست ( نمی خوام بحث سیاسی شه) نام ایران لکه دار شده و کسی توی نت و بیرون از نت تحویلمون نمی گیره بحثش جداست ...
همیشه افتخار کن ایرانی هستی، حتی تو بدترین شرایط ...

البته می دونم منظور بدی نداشتی داداشی ولی خب هم کلی گفتم هم می خواستم سبک بشم
4628.gif

مخلصیم
s187.gif
rose3.gif

PHP_Empire

Member
دقیق مشخص نیست اما فاکتور های زیر خیلی مهمن

1 ) تیکت به سی پنل با ip ایران
2 ) Hostname دامنه متصل به ایران و یا Whois ایرانی
3 ) main Ip سرور که اصلا به نظرم صلاح نیست به یه سایت اونم ایرانی وصل بشه بهتر خالیش بزارین
هزاران و هزار نکته دیگه وجود دراه که هر بچه مدرسه ای رو متوجه می کنه که ما ایرانی هستیم چه برسه به شرکت سی پنل
مثلا تعداد سایت های ir میزبانی شده با توجه به رشد چشم گیر ثبت و استفاده از آن

خلاصه اوضاع خیلی داره وخیم میشه اگر همین طوری ادامه پیدا کنه باید بریم سراغ PLESK :neutral:

آخرین ویرایش:

kitiran

Active Member
پلسکم ببینه وضع این جوری دبه در میاره ایرانی ها دو برابر پول بدن! :neutral:
این کارهای سی پنل هم مثل کلک رشتی !!! سی پنل حالا فکر میکنه چه خبره جنگه بین ایران آمریکا هر لیسانس که به یه ایرانی بفروشه وطنشو انگار فروخته...

sepehr10

Banned
من قصد دارم به پلسک مهاجرت کنم . واقعا حالم از سی پنل بهم خورد . حتی اگه خیلی هم پنهون کاری کنیم باز هم افراد بیکاری هستند که ریپورت میدند به سی پنل .
کسی هست بدونه برای مهاجرت به پلسک باید چه کرد ؟

PHP_Empire

Member
با سلام
اصلا کار سختی نیست
شما باید روی سرور جدید PLesk نصب کنید
روی سرور قبلی که اکانت های cpanel هست خود نرم افزار سی پنل رو به هیچ وجه uninstall نکنید
چون حتی اگر ban هم باشین ترانسفر انجام میشه
تو plesk از گزینه Server به منوی migration manager بروید و یک ترانسفر جدید بسازید و ip و پسورد روت سرور قبلی را بدهید

بقیه کارها کاملا مشخص است باز هم من لینک از سایت شرکت پاراللز براتون میزارم :

PHP:
http://download1.parallels.com/Plesk/Plesk8.3/Doc/en-US/plesk-8.3-unix-administrators-guide/17348.htm

sepehr10

Banned
ممنون از اطلاعات و وقتی که میزارید .
اما اگه بخوام رو همون سروری که سی پنل تحریمش کرده پلسک نصب کنم باید چه کنم ؟
راهی هست ؟

Mrx

Active Member
سلام دوستان

من هم به دليل اين سري تحريم ها به Plesk رفتم و كاملا اوكي شد ، البته 1-2 روز الافي داشتم

موفق باشيد :)

1p30

Member
اصلا با پالسک حال نمی کنن
هیچی نداره بابا
پدر کسانی که هاست می خرن رو در میاره
هرچی دردسر داشته باشه بازم می ارزه

J4vad

Member
به نظر بنده ! درسته که Plesk قدیمی تر و معروف تر است ! اما از نظر رابط کاربری و User Friendly بودن به پای Directdmin نمی رسد ! حداقل کار با Directadmin خیلی خیلی آسان تر نسبت به Plesk است ، درست است که به Cpanel نمی رسد اما خوب بهتر از Plesk است ! با ایرانی ها هم مشکلی ندارند ! حتی در چند دیتاسنتر ایرانی از آن استفاده می کنند ! و همچنین می توانید License آن را از تنها نماینده ایرانی آن Parsinic.com نیز با قیمت بسیار پایینی به صورت ریالی تهیه کنید

موفق باشید.

1240

Banned
با درود
صد رحمت به direct admin والا
ولی اسانی و راحتی و ... هیچ چیز مثل سی پنل نمیشه

‍بهتر است به جاي Cpanel از Lxadmin استفاده كرد. اپن سورس هستش ، امكانات 10 برابر Cpanel و رايگان !!!

جدیدترین ارسال ها

بالا