تحريم Cpanel !

ای بابا یه مدا به نظرم اوضاع آروم شده بود باز این سی پنل گیر داده ها
من دیتا سنتری که قبلا بودم مدیرش دوستم شده بود و اسممو به عنوان یک فرد عرب زده بود تو لیست و مشکلی با سی پنل نداشتم بعد خودش ایمیل زد که ممکنه ماه دیگه نتونه تمدید کنه سی پنلمون رو - وقتی جویا شدم گفت که شرایط براشون بیشتر از قبل سخت شده و میترسید جریمه بشه - گفتم اشکالی نداره قید سی پنل رو زدم ببینیم بعدا چی میشه - با توجه به اینکه این شخص توی اداره دیگه ای کار میکرد حتی شده بود که مثلا 24 ساعت نمیرسید ایمیل چک کنه و واسه هر مشکل کوچیک توی دیتاسنتر باید منتظر اومدن ایشون میشدم البته نیرو داشتند اما متخصص نبودند زیاد - شما هم اگر جایی نیست که سی پنل بده ( نمیدونم شایدم باشه ) دایرکت ادمین یا پلسک بگیرید خیالتون راحت باشه.
سر قضیه سی پنل خیلی از مشتریا شاکی میشند میدونم - امیدوارم بتونید بهشون بفهمونید این مشکل واقعا دست ما نیست - متاسف شدم واقعا ایشالا که هر چه زودتر درست شه :rose:
شاد باشید

asmanco

New Member
خوب شما ها که میگین ایرانی ها هم می تونن درست کنن یه چند نفری رو دور هم جمع کنید یه سیستم درست کنید تا به هیچ شرکتی وابسته نباشیم.
مثلا یه چیزی شبیه به همین سی پنل درست کنن
مطوئنا ایرانی ها زیاد استقبال می کنن

Mozafary

Member
عزیزم نیاز نیست که چرخ رو از اول اختراع کنیم!سیستم های متن باز هستن که میتونیم توی توسعه‌ی اونها مشارکت کنیم تا بهتر بشن با اماکانات بیشتر
خوب شما ها که میگین ایرانی ها هم می تونن درست کنن یه چند نفری رو دور هم جمع کنید یه سیستم درست کنید تا به هیچ شرکتی وابسته نباشیم.
مثلا یه چیزی شبیه به همین سی پنل درست کنن
مطوئنا ایرانی ها زیاد استقبال می کنن

جدیدترین ارسال ها

بالا