افزونه 2 تایپیک جامع رندروخروجی گرفتن در افتر افكتز

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
نه بابا کجاش طبیعیه؟
34 پانیه؟
چه افکتهایی دادی؟
اگه افکت ندادی طبیعی نیست اما اگه مثلا افکتی رو مثل کارتونی کردن گذاشتی میتونه طول بکشه

بستگی به افکتات داره

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
پس طبیعی است؟!
من یکی از همین پروزه های اماده را زده بودم رندر کنه چون تازه دارم با محیطش آشنا میشم رو پروژه های اماده کار کردم و گفتم شاید سریع تر از اینم بشه !
ممنون

بستگی به فوتیج داره ولی بازم به نظرم طبیعی است . من یک کار 5 ثانیه ای رو نیم ساعت طول میداد. فوتیج hd دوربین متحرک و چندین افکت بود. به همین سادگی

mehdinasiri

پارس لند گروپ
یک مسئله مهمی که این دوستمون بهش اشاره کرد و من هم باهاش برخورد داشتم خاموش شدن گزینه های export هست .من در نسخه cs4 - سی و دو بیتی مشکلی نداشتم براحتی خروجی mpg می گرفتم اما در نسخه 64 بیت cs5 در ویندوز 7 این گزینه ها در export نیست. یک پک آپدیت 300 مگابایتی شرکت ادوبی بر افتر cs5 داده به نظر شما دوستان با بروز رسانی این قسمت و update کردن quicktime دوباره این گزینه ها روشن میشن؟

M Like Mother

کاربر متخصص فیلم سازی
سلام

اول از همه من نگران قلبتم با این همه چرخ دنده و پیچ و مهره ... :lol:

دوم این که همیشه اگه پریمیر یا افتر رو از نسخه 6.5 دنبال کرده باشی همین اتفاقات میفته ... بعضی وقتها تو این برنامه ها یک موضوع شاید از 3 یا 4 طریق قابل انجام بود و گاهی از خودم می پرسیدم نکنه اینا با هم فرق داره که جدا گذاشته

اما به نظرم اینجوری بهتره ... من البته همیشه از افتر با همون make movie خروجی می گرفتم. چون امکانات بیشتری بهم میداد و از خودم میپرسیدم این export رو برای چی گذاشته ؟؟

به نظر شما export لازمه؟؟ وقتی از منوی میک مووی انواع و اقسام فرمت mpeg قابل دسترسی هست

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام

سلام خدمت همه ی دوستان
آقایون،خانم ها چرا دست از سر Cs4 بر نمی دارید؟:mad:
کمپانی Adobe اعلام کرده که این نسخه با شکست روبرو شده!
ضعفای بسیار زیادی توی این مجموعه هست،علت عرضه زود سری Cs5 هم همین موضوع بوده!
به همتون پیشنهاد میکنم اگر سیستم هاتون بالاست از 5 و یا اگر مشخصاتتون پائینه از نسخه Cs3 استفاده کنید:rose:

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
یعنی به نظرت اگه با cs3 خروجی پریمیر بگیرم و با پریمیر cs3 بازش کنیک افکت ها و .. رو می شناسه ؟

amaturuzer

Member
نياز به كمك فوري (اخطار در هنگام رندر)

سلام
يك پروژه لايه باز يك دقيقه اي را كه تغييرات دلخواه داده ام الان هر كاري مي كنم بيش از 23 ثانيه را رندر نمي كنه ! چرا؟
اين پيغام هم ظاهر ميشه:
the directory originally specified in selected output no longer exists
پيشاپيش مرسي

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
فکر کنم منظورش اینه که چون زیاد طول میکشه رندرش
احتمالا رمت اور فلو میده
cs5 داری دیگه
آره؟

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
بعضی وقتا افتر قات می زنه تو رندر و الکی ارور میده . مخصوصا تو ورژن cs4
یه بار دیگه نصب بکن (این یکی از راه حل هاشه :)
البته میتونه دلیل های دیگه ای هم داشته باشه

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
"کلا فقط سوال پرسیده رفته
باید از after effect secret
استفاده کنی
البته اگه پیداش کردی

specter-1369

Active Member
اگر مشکل رم و این حرفا نیست احتمالا محدوده زمانی مشخص کردین توجه کنید که محدوده ها از ابتدا تا انتهای پروژه رو در بر گرفته باشه

mehrdad_hellboy

Well-Known Member
بابا بیخیال شید بچه
اضلا داداشمون نیست بگه که درست شد مشکلش
نشد؟
چی شد؟
کیه؟
کیه؟:lol:

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

این جور مواقع بهتره فرمت خروجی رو AVI و یا کلاً فایل تصویری نگیرید.
به صورت Image Sequence و با فرمت PNG خروجی بگیری این مشکل پیش نمیاد.

راستی اسم تاپیک هم نامناسبه؛ ویرایش شد.

التماس دعا
یا علی

saeed50

Member
خروجی در cs5

سلام دوستان
لطفا راهنمایی کنید که در افتر cs5 اکسپورت با آپشن های مختلف مثل avi-animation- quicktime و... از کجا میشه گرفت. نسخه ای که من دارم فقط swf و flv داره..
با تشکر
:-?

سوال در مورد رندر تکه فیلمهای ایمپورت شده؟؟؟

سلام به همه اساتید محترم.

فرضا یک فیلم یک ساعته (با افکتهای مختلف) واسه رندر داریم ولی نمیخوایم اونو یک دفعه رندر بگیریم.پس مثلا به 4 تکه 15 دقیقه ای تقسیمش میکنیم و رندر می گیریم.حالا این 4 تکه رو توی یک کامپ جدید وارد میکنیم و پشت سرهم میچینیم.چون الان دیگه افکت خاصی نداریم رندر باید سریعتر باشه اما اینطور نیست.
سوال 1 : آیا این روش رندر گرفتن درسته؟
سوال 2 :فایلهایی که ایمپورت کردیم(پسوند avi) رو چطوری به یک فیلم یک تکه avi تبدیل کیم که سریع رندر انجام بشه؟
سوال 3 : آیا با خود افتر کامپوزیتشون کنم یا نرم افزار دیگه ای؟

پیشاپیش تشکر.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
منظورت رو متوجه نشدم...
یعنی شما یه فیلم یه ساعته رو آوردی تو افتر و بهش افکت دادی ، بعد تو دخود افتر تقسیمشکردی به چند تا کامپ و گذاشتیشون توی یه کامپ دیگه و میخوای رندر بگیری؟؟
موفق باشید:oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا