افزونه 2 تایپیک جامع رندروخروجی گرفتن در افتر افكتز

narciso50

Member
با اجازه اساتید
ببین دوست عزیز
ram previw فقط قسمت work area bar رو برای شما رندر میکنه و نمایش میده و همون رو تکرار میکنه و البته اگر work area bar که شما انتخاب کردین زیاد باشه افتر فقط به اندازه ram موجود روی دستگاه شما رندر میکنه نه تمام work area رو
در ضمن شما میتونید از کلید 0 در قسمت کلیدهای عددی سمت راست کیبرد به عنوان شورت کات ram previw استفاده کنید.
در مورد سوال دوم من متوجه نشدم منظورتون از ناقص اجرا شدن چی هستش.
امیدوارم اینا که گفتم مورد استفاده شما قرار گرفته باشه.
در ضمن یکی از قوانین این انجمن تایپ فارسی هستش
با تشکر از تایپ فارسی در پستهای آینده.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز...
اول ورودتون رو به انجمن مجیدآنلاین تبریک میگم:rose:
لطفا در پست های آینده هم فارسی تایپ کنید و هم برای مشکلاتتون یه تاپیک جدید با موضوع مناسب ایجاد کنید که بچه های دیگه ای هم که شاید مشکل شما رو داشته باشن بتونن با یه سرچ اونجا رو پیدا کنن...
برای مشکلتون که دوستان جواب دادن :rose:البته برای پخش صدا میتونید از دکمه . (Dot) هم استفاده کنید...
برای ناقص وارد شدن هم احتمالا شما ویدئو رو وارد یه Composition دیگه می کنید که 1 دقیقه طول داره و قانونا فقط 1 دقیقش قابل مشاهده هست ، شما کلیپ رو بگیر و روی دکمه Make New Comp بنداز تا یه Composition با سایز و فریم ریت خود ویدئو برات بسازه و بعد تغییرات رو اعمال کن...
g3elpmsgragpw1gsftne.jpg

برای Ram-Preview هم اول که شما تو تنظیماتش که از Edit > Prefences>Memory And Multi Processing قابل دسترسی هست انتخاب کنی که بیشترین Ram Preview رو داشته باشی یا سریع ترین رو یا حالتی بین این 2 ( پیش فرض) :
g9bm2k5pggkspkqyibu.png

ولی با وجود این هم متاسفانه در نهایت زیاد بودن بیشتر از 6 یا 7 ثانیه نمیتونی بگیری و باید تکه تکه ببینی. که البته این مشکل تو نسخه CS5 حل شده و توانایی گرفتن 40 ثانیه Ram Preview هست:cool: البته شما بدون Ram Preview گرفتن هم میتونی مشاهده کنی پروژت رو ولی برای دقیق دیدن و این که کار نهاییت رو ببینی بیشتر استفاده میشه...
موفق باشی:oops:

narciso50

Member
مرسی رضا جان
من این موضوعی رو که در مورد Ram-Preview گفتین نمی دونستم و استفاده کردم اما فکر می کنم خیلی تفاوت نکنه . درسته؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
منظورتون تنظیمات هست؟؟ نه خوب فرق که میکنه ، چون مثلا یکی میخواد خیلی خیلی سریع Ram Preview بگیره ولی کل پروژش 5 ثانیه هست و مسئله ای نداره Ram Preview هاش کوچیک باشن ، ولی یکی داره رو موزیک ویدئو کار میکنه و براش طولانی بودن مهمه ، اینجوری میشه بر اساس نیازمون شیوه Ram Preview گرفتن رو عوض کنیم و نتیجه بهتری بگیریم:paint:
موفق باشید:oops:

axomax

Member
سوال در مورد موتور رندر در ae

سلام
1- کسی در مورد موتور های رندر در افتر افکت چیزی می دونه
2- برای رندر مولتی ماشین چه طور؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
سلام

1- منظورتون را نفهمیدم
2 بازهم منظورتون نگرفتم

:green::rose:

axomax

Member
After Effects Multi Machine Rendering یعنی که کامپیوتر ها رو شبکه کنیم و رندر رو به صورت موازی تحت شبکه انجام بیدم. مثلا با 5 تا کامپیوتر
موتوری واسه سرعت و کیفیت بخشیدن به رندر.مثل vray در 3dmax

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
نه مثل مکس یا مایا موتوری وجود نداره بیشتر از open gl و کارت گرافیک استفاده میکنه ودر مورد شبکه هم اطلاع دقیقی ندارم ولی فکر می کنم بشه اینکار انجام داد

shuride

New Member
من از تمام دوستان تشکر میکنم.و از آقا رضا ویژه تر .مشکل بنده در این زمینه حل شد.در ضمن بنده در مورد مشاوره در تمام امور زندگی کمی علم دارم خوشحال میشم اگر بتونم طوری این زحمات دوستان رو جبران کنم.

aconital

Member
مشکل با تفاوت رنگ بعد از export

من یه مشکلی دارم اونم اینه که وقتی از کارم export می گیرم رنگ هاش فرق داره با کار اصلیم! هم avi اینطوری میشه هم mpeg4
چی کار باید کنم؟

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز...
پروژتون چند بیتی هست؟ 8 یا 16 یا 32 ؟؟
مطمئنید تو تنظیمات رندر اشتباهی مرتکب نشدید؟؟؟
یه بار با فرمت QuickTime Movie رندر بگیرید و ببینید درست میشه یا نه...

aconital

Member
چطور می تونم بفهمم چند بیتی هست؟
نه من اصلا تغییر ندادم چیزی رو زدم export و بعد فرمت رو انتخاب کردم. جالب اینجاست که توی اینترنت که اپلودش کردم رنگش تا حدودی درست میشه

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
خوب اگه نمیدونید که کجا هست تغییرش ندادید و 8 بیتی هست ، میتونید از پایین پنل Project از نوشته 8bpc ببینی که چند بیتی هست و با Alt+Click میتونید بینشون حرکت کنی...
شما راه اشتباهی رو برای رندر گرفتن انتخاب کردید دوست عزیز. برای رندر گرفتن باید از منو Composition > Add to render Queue رو انتخاب کنید و اونجا تنظیمات رو تغییر بدید ، برای تغیر فرمت در قست Output Module روی کلمه Lossless کلیک کنید و فرمت Quicktime Movie رو انتخاب کنید و در قسمت Output To هم میتونید محل رندر رو مشخص کنید...

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
نه دوست عزیز...
نه...حتما نباید QuickTime Movie یاشه ، ولی من و تقریبا همه کاربران افترافکتز پیشنهاد میکنن که با QuickTime Movie بگیری که هم بالاترین کیفیت رو ارائه میده و بعد هم میتونی به هر فرمتی خواستی تبدیلش کنی...

mafton

Member
حجم بالا

من یه پروژه 2 ثانیه ای درست کردم اما وقتی ازش خروجی میگیرم 170 mb میشه
از چی استفاده کنم که حجم کم بشه تا بتونم راحت آپ کنم لطفا برنلمه ای دارید وایم بزاری و نکته هست که باید ذعایت منک هم بگید ممنون

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز...
اگه شما با فرمت MOV رندر گرفتی عادی هست:wink: البته فکر کنم رزولوشن و فریم ریت پروژت هم زیاد باشه...
شما همیشه سعی کن کارات رو با این فرمت بگیری و بعد اگه میخوای به جایی بدی یا آپلود کنی با Convertor هایی مثل Video Convert Master به فرمت دلخواه ( مثلا برای آپلود MP4 خوبه) تبدیلشون کنی...

Majid Azad

Active Member
من خودم از Adobe Media Encoder برای کانورت استفاده میکنم. با فرمت FLV میتونی خروجی بگیری که حجم کم باشه و با کم و زیاد کردن Bitrate هم میتونی حجم و کیفیت مورد نظرت رو تنظیم کنی ( هر چی بیت ریت بالاتر باشه کیفیت بیشتر میشه و حجم هم بالاتر میره ) . Bitrate حدود Mbps 1.5 برای آپلود کردن مناسبه معمولن

جدیدترین ارسال ها

بالا