افزونه 2 تایپیک جامع رندروخروجی گرفتن در افتر افكتز

narciso50

Member
سلام عرض ادب
بچهها من می خوام خروجی که میگیرم image sequence باشه با AE میشه این خروجی رو گرفت؟ البته می دونم با کویک تایم همراه با آلفا خروجی میده اما من image sequence ی خوام.
در ضمن من با AE cs3 کار میکنم و شدیدا به 3D invigorator نیاز دارم البته چند ورژن از اینو دارم منتها سریلشو می خوام
لطف میکنید پلاگین و سریالشو واسم آپلود کنید؟
واقعا ممنون میشم.

Maxoya

Active Member
سلام عرض ادب
بچهها من می خوام خروجی که میگیرم image sequence باشه با AE میشه این خروجی رو گرفت؟ البته می دونم با کویک تایم همراه با آلفا خروجی میده اما من image sequence ی خوام.
در ضمن من با AE cs3 کار میکنم و شدیدا به 3D invigorator نیاز دارم البته چند ورژن از اینو دارم منتها سریلشو می خوام
لطف میکنید پلاگین و سریالشو واسم آپلود کنید؟
واقعا ممنون میشم.
سلام
شما تو تنظیمات render queue می تونی image sequence رو انتخاب کنی !

newrayaneh

Active Member
فرمت های خروجی

سلام به دوستای افتری
یک سوال مبتدی : من وقتی از کلید های - ctrl & shift & / برای خروجی گرفتن استفاده می کنم فرمت های موجود خیلی کم هست مثلا mp4 یا .... نیستن فقط فرمت avi هست.
حالا برای خروجی با فرمت mp4 چه کار کنم ؟

منتظر جواباتون هستم
مرسی

Maxoya

Active Member
Maxoya جان
میشه یه توضیح بدی این کار به چه دردی میخوره و کاربردش چیه "؟؟
فرض کنید یک پروژه تو AE ساختید که 5 ثانیه هست و این 5 ثانیه 125 فریم هست
اگر به صورت image sequence خروجی بگیرید 125 عکس پشت سر هم ایجاد میشه
بیشترین کاربرد اینجور رندر گرفتن هم موقعی هست که شما بخواید از یک object تو نرم افزارهای 3D رندر بگیری و وارد AE بکنی
من خودم تا به حال موردی پیش نیومده که بخوام تو خود AE به صورت image sequence رندر بگیرم ، مگر تو مواقعی که بخوام از یک افکت تو برنامه Flash استفاده کنیم

توضیح بیشتری لازم بود در خدمتم
موفق باشی :wink:

FDK

Member
سلام

7nxhcnj2pllf38o7104.jpg

nf7n2a0jfe3p55yeq6l6.jpg

البته Divx ، Xvid و X264 همگی MPEG4 هستند بستگی به مقاصد شما داره.
در ضمن برای فعال شدن این گزینه ها باید یکی از کدک های معروف مثل K-Lite Mega Codec رو نصب کنید.

newrayaneh

Active Member
کدک

ممنون از دوست fdk عزیز

آقا شرمنده فقط یکمی در مورد کدک ها به من توضیح بده
متشکرم

مسعود

--=--=-=-=-=-=-=-=---=--=-=-=-=-=---=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

narciso50

Member
من خودم حدود 20 سالی میشه که با پریمیر تدوین میزنم منتها با AE به تازگی شروع به کار کردم و معمولا کومپوزیت نهایمو با پریمیر می بندم
چقدر خوب میشد یه توضیح کوچیک میدادی که تنظیمات رندرو چکار کنم
در ضمن تورو خدا هر کس میتونه 3D invigorat رو با کرک یا سریال به من بده هر ورژنی که باشه مهم نیست فقط با CS3 جواب بده کافیه
بازم از تمام دوستان ممنونم.

Maxoya

Active Member
سلام
وقتی خواستی رندر بگیری Ctrl + M رو بزن
بعد روی Lossless کلیک کن و یکی از گزینه هایی که عکسش تو پیوست هست رو انتخاب کن

موفق باشی:rose:

پیوست ها

• rqis.jpg
    rqis.jpg
    245.7 کیلوبایت · بازدیدها: 38

dj_fred

Member
فرض کنید یک پروژه تو AE ساختید که 5 ثانیه هست و این 5 ثانیه 125 فریم هست
اگر به صورت image sequence خروجی بگیرید 125 عکس پشت سر هم ایجاد میشه
بیشترین کاربرد اینجور رندر گرفتن هم موقعی هست که شما بخواید از یک object تو نرم افزارهای 3D رندر بگیری و وارد AE بکنی
من خودم تا به حال موردی پیش نیومده که بخوام تو خود AE به صورت image sequence رندر بگیرم ، مگر تو مواقعی که بخوام از یک افکت تو برنامه Flash استفاده کنیم

توضیح بیشتری لازم بود در خدمتم
موفق باشی :wink:

میشه خواهش کنم یه نگاهی به این تاپیک بندازی
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=137032

چه طور میشه با استفاده از چند عکس که در تری دی مکس رندر شده یک فیلم در افتر درست کرد.منظورم همون تصاویر متوالی هستش که در تری دی ایجاد میشه اما من هر کاری کردم نتونستم خوب تو افتر به هم بچسبونم.

این عمل تو افتر چطوری؟

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
چه طور میشه با استفاده از چند عکس که در تری دی مکس رندر شده یک فیلم در افتر درست کرد.منظورم همون تصاویر متوالی هستش که در تری دی ایجاد میشه اما من هر کاری کردم نتونستم خوب تو افتر به هم بچسبونم.

این عمل تو افتر چطوری؟

شما اگه اسم فایل هاتون پشت سر هم باشه اتوماتیک افتر وارد میکنه

مثل 00001 تا 0000n

pclord

کاربر متخصص
کمک در مورد بد اجرا شدن رندر نها یی

سلام به همه ی دوستان عزیز،من یه صحنه که تو تری دی مکس طراحی کردم،رو به صورت عکس ذخیره کردم،حدودا یه 1500 فریمی(عکس) شد،حالا تو آفتر اوردم و یه سری چیزا اضافه کردم و رندر گرفتم اما وقتی اجراش میکنم ،چند ثانیه رو خوب نشون میده،یهو یه گیری میکنه و یه دفعه به چند ثانیه میپره جلو،حالا میخوام ببینم،دلیلش مشکل سخت افزاریه،یا مشکل از رندر هست.
این هم به صورت عکس:

2.JPG

1.JPG

پیشا پیش از همه ی دوستان مجکرم.

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
احمتا زیاد شما پسوند mov گرفتید و حجم کار بالا و سیستم موقع نشون دادن کم میاره و اون چند ثانیه می پره

اگه کارت گرافیکی سالمی داشته باشید این مشکل پیش نمی یاد

Reza2kn

مدیر انجمن فیلم سازی
سلام دوست عزیز:rose:
این مشکل رو من هم دارم که تا اونجایی که میدونم برمیگرده به توانایی سیستم راه درست پخش کردنش هم این هست که یه بار که پخش کرد و رسید آخر ، دوباره Play رو بزنید و بستگی به سیستم و فایل داره حدودا 3-2 بار که تا آخر پخش شه ، درست تا آخر بدون پرش پخش میکنه، البته فقط فرمت MOV که با کیفیت فوق العاده هست اینجور میشه! شاید هم مشکل از Quick Time باشه:wink:
موفق باشید:oops:

pclord

کاربر متخصص
دوستان عزیز دستتون در نکنه .:rose:
حتما مشکل از سخت افزاره اخه کامپیوتر من یه کم قدیمیه. :sad:
موفق باشید.:oops:

:neutral:

جدیدترین ارسال ها

بالا