برنامه ساخت لیست فیلم

mojex

New Member
بچه ها کمک کنید...یه برنامه می خوام مثل All my movie که بتونم باهاش فیلم هامو لیست کنم و امکانات خوبی داشته باشه.. مشکل all my movie اینه که رایگان نیست و به گفته ی سایت سازنده اش کرک آن وجود خارجی ندارد..( خداییش راست می گه) .. اگر کسی خودش با برنامه ی خاصی کار می کنه یا هر چی....ممنون میشم لینک دانلودش رو واسم بزارید... البته زمان دار نباشه که یه ماه کار کنه بعدش خداحافظی کنه ها... عمری باشه!!!!!!!!!!:D خلاصه اینکه من می خوام فیلم هامو لیست کنم ولی هیچ برنامه ای پیدا نمی کنم!!!!!!!!!!!!:cry:

mojex

New Member
آقا ممنون..ولی همه این کرک هارو قبلا گرفتم..جواب نمی ده کخ نمی ده...اعصابمو به هم ریخته...خدایش برنامه ی توپیه...با خیلی از برنامه های این مدلی کار کردم..هیچکدوم به پاش نمی رسند البته این نظر شخصیه!!!

راستی الان فقط ورژن all my movie v4.3 build 1243 بای دانلود در دسترس هست.. اگر کسی این ورژن هایی رو که پیین می نویسم داره ممنون میشم لینکشو بزاره شاید کرک ها به یه دردی خورد:

all.my.movies.4.0
all.my.movies.v3.0.build.1165
All.My.Movies.v3.6
All.My.Movies.v3.9.1209
All.My.Movies.v3.95.1212
All.My.Movies.v4.1.1237
All_My_Movies_4_0_Build_1232
All_My_Movies_v3.0_build_1165
All_My_Movies_v3_7_build1200
allmymoviesv2.9build1146
allmymoviesv2.9.1147
allmymoviesv2.0

ممنون بروبچ!

آخرین ویرایش:

Azureus

Member
به كمك اين برنامه كه خيلي به كار آرشيو دارها مياد ميتونين فيلمهاتون رو ليست كنين
اووونم به صورت كامل
  • سال انتشار
  • كارگردان
  • ژانر
  • مدت زمان
  • عكس
  • توضيحات از سايت‌ها (مثل IMDB)
  • ...

براي توضيحات بيشتر به عكسها دقت كنيد

663o9zb.jpg

4mtrdko.jpg

سايت اين برنامه براي ديدن اصلاعات و محصولات ديگه !

http://www.collectorz.com/

لينك دانلود ورژن 5.0.1 پرو به صورت كامل (همراه با كرك)

کد:
http://rapidshare.com/files/29665942/Collectorz.com.Movie.Collector.Pro.v5.0.1-TE.rar

mojex

New Member
آقا دستت درد نکنه الان اینو دانلود می کنم ببینم چطوره.. البته چون یکم دیرشد خودم یه برنامه رایگان پیدا کردم که خیلی توپه به اسمه: Ant Movie Catalog یکی از خوبیاش هم اینه که نیاز به اینیستال نداره!!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا