اولین مسافرت نوروزی به خلیج فارس ( کلیپ )

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
Nowruz%2092.jpg

سلام به همه . این کلیپ مربوط میشه به سفر نوروزی امسال ( 1392 ) به سمت جنوب کشور . ( شیراز و بندر گناوه و استان کهگیلویه بویر احمد و ....) . امیدوارم خوشتون بیاد .
:rose:

زمان کلیپ : 2:56

فرمت : F4V
مدت زمان تدوین : 3-4 روز

دانلود HD
حجم : 97.1 مگ
-----------------------------------------
دانلود با کیفیت کم
حجم : 8 مگ

---------------------------------------------------------------------------------------------------

بابت حجم شرمنده چون نمیخواستم Quality خیلی پایین بیاد . ( ارزش حداقل 1 بار دیدن رو داره .)
:wink:
100 % ویدئو با Premier Cs6 بسته شده . ( حتی اسلو موشن ها )

پیوست ها

• Bandar Rig imge.jpg
    Bandar Rig imge.jpg
    50.6 کیلوبایت · بازدیدها: 112

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
ایول پسر حال کردم ، کارت درسته خوشم اومد برازنده ی یک مدیر هست ، فقط میشه بگی با چه دوربینی گرفتی ؟

Shahryar Mirbozorgi

Well-Known Member
خیلی خوب بود حسین جان ، بهت تبریک میگم

با تصحیح رنگ و فوکوس کشی هات خیلی حال کردم

کلا ایده ی جالبی هست که آدم مسافرت ها یا موقعیت های خاص رو به این صورت فیلم برداری و تدوین کنه ، چند سال بعد که برای تجدید خاطره بهشون نگاه میکنی خیلی لذت بخش تر میشه.

منم ترغیب شدم که بعدا این کار رو بکنم.

JEYDI7

Active Member
عالي عالي بود :rose:
من كه واقعا لذت بردم مخصوصا از اصلاح رنگ ، اسلو موشن رو چطوري با پريمير ايجاد كرديد ؟

vahid_3d

Active Member
آقا کارت 20ـه .

من بیشتر از همه از تصحیح رنگی که انجام دادی خیلی خیلی خوشم اومد. واقعا طراوت و روح میده به فیلم. کاش ما هم یه موقع به این حد برسیم تو ادیت فیلم. ( و بهترین فیلمامون رو با این رنگ و بو ( ! ) برای خودمون نگه داریم )

من خودم هرمزگانیم و از یه دید دیگه خیلی خوشم اومد که به خلیج فارس سفر کردید و بخش هاییش رو به تصویر کشیدید ( حالا شاید بوشهر بوده باشه ولی خلیج فارس همه جاش قشنگه )

تازه میشه گفت کلیپی با این کیفیت طراحی و ادیت تاحالا تو برنامه های تلویزیونی هم ندیدم!

vahid_3d

Active Member
راستی کلی هم حتما وقتت گرفته شده تا با همه صحبت کنی باهات همکاری کنن. در هر حال کارگردان و فیلم بردار و همه و همه خودت بودیا :)

اون کرم که رو حصیر بود هم عجب با آهنگ هماهنگ بود :lol:

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
راستی حسین جان تصحیح رنگ رو با Mojo و Looks زدی یا دستی با Curves و اینها و یا هردوش ؟

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
راستی حسین جان تصحیح رنگ رو با Mojo و Looks زدی یا دستی با Curves و اینها و یا هردوش ؟
خیلی از شات ها رو با looks , 3-way Color Corrector
از افکت های Mojo , ColoristaII , brightnes & contrast , Luma Curve , هم بسته نوع شات استفاده شده .

-------------------------------------------
* بچه ها ببخشید دیر و کوتاه جواب میدم . موقع امتحانای میان ترمم هست . ایشالا سر فرصت خیلی کامل تر وسریع تر جواب میدم .

mooli63

کاربر فعال انجمن فیلمسازی
نسبت به امکاناتی که داشتی خیلی خوبه و از حد یه فیلم مسافرتی 100% بالاتره... من فکر می کنم فیلمبرداری تو سفر یکی از بهترین راه های تمرین فیلمسازیه.

shirini_forush

Well-Known Member
خب.
من دوباره نشستم نگاه کردم. این هم نظرات آماتوری من:

- خیلی عاشق تایتل اولش نیستم. اگر مثلا کار افتر بود میشد افکت های ساده و جالب داشته باشه. حالا هم نیست میتونست طراحی جالب تری داشته باشه. مثلا یه سری متن سفید و ساده روی بخشی از شروع فیلم بیاد. مثلا تصویری که توی حرکت از جاده گرفته باشید. شروع خوبی برای فیلم سفرنامه میشه.

- بعضی وقتا که با DOF کار کردید خیلی تغییرات سریعه. مثلا روی اون شاخه ها و شکوفه های صورتی.

- اون صحنه که پسره رو دو چرخ حرکت میکنه جای یه اسلوموشن اساسی داشت. به خصوص آهنگش هم میطلبید اونجا.

- روی آب کلا با سرعت فریم بر ثانیه ی معمولی اسلوموشن جالب در نمیاد. چون حرکت قطره ها جدا جدا میشه. و تمام قشنگی اسلوموشن به نرم بودن حرکتشه.

- ساب تایتل های آخرش هم مشکل اولی رو داشت.

بقیه جاهای کار که چیزی نگفتم عالیه. اما به خصوص:

- عاشق اون دختر کوچولوئه شدم من. یعنی دارم زمینو گاز میگیرم از بس بانمکه. ماشالا.

- حرکت دوربین توی اون صحنه کرم ابریشمه چیه، عالیه. کلا قاب تاپی شده.

- کلا فیلم برداری و صحنه پردازیت جای تحسین داره.

- این دختره رو عوض من بغل کن فشار بده (من کلا مثلا زنای نازا میمونم بچه که میبینم غش میکنم) :lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا