اولین مسافرت نوروزی به خلیج فارس ( کلیپ )

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام دوست عزیز

اقا من خیلی خوشم اومد افرین خیلی حرفه ای ساخته بودی ! حرکت دوربین مخصوصا اولش که شروع میشد عالی بود .
من خیلی علاقه مندم بدونم واسه ساختن یه همچین کاری علاوه بر دوربین خالی چیزی کمکت کرد ؟ مثلا چه لنزی ؟
تصویر خیلی با کیفیت بود . این کیفیت به خاطر دوربین بوده یا با نرم افزار هم روش کار کردی ؟ و کلا واسه ساخت همچین
تصویر با کیفیتی و در اوردن اون باید چه ابزار هایی داشت یا بلد بود ؟

قیمت دوربین و موارد مثل لنز اگه بوده هم بنویس لطفا . مرسی

sabalangraphic

کار بر متخصص افتر افکتز
سلام حسین جان،خوبی داداش؟
کارت خیلی خوب و حرفه ای بود عین قبلیا
فقط یه جاهای حس کردم ریتم افتاده که اونم به خاطر موسیقیه فکر کنم،اما در کل خیلی جالب بود
موضوعشم نو بود در نوع خودش
به امید کارای بهتر ازت،راستی یادم افتاد به کنتاکی تویه اتوبان قم،یادته؟خیلی چسبید

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
BEHNAM سوالت خیلی کلی هست . اما به هر حال فعلا مختصر مینویسم . ایشالا بعد از امتحانام اگه خواستی بیشتر توضیح میدم /
دوربین و لنز های استفاده شده رو هم داخل ویدئو و هم تو پست های قبل نوشتم . ( canon 550d ( بدنه خالی حدود 1.800 ت + لنزهای 18-55 kit که الان حدود 250 ت هست و لنز 50mm 1.8 که قیمت الانش حدود 500 ت )
وسایل استفاده شده من تو این کار فقط همین ها بوده .ولی قطعا اگه لنزهای بهتر و همینطور امکانات دیگه ( حداقل به رفلکتور و 3 پایه و اسلایدر داشتم خیلی بهتر میتونستم کار کنم .
کیفیت دوربینهای DSLR ( همین دوربینهای عکاسی رایج مثل 550d و 5d ,... ) قابل قبول هست و خیلیا هم استفاده میکنن ( مخصوصا برای موزیک ویدئو و جدیدا هم برای سریال ها و فیلم ها ) .
برا بدست آوردن خروجی خیلی خوب هم باید درست از این دوربین ها استفاده کرد و هم تو مرحله ادیت و تصحیح رنگ ، رنگ و لعاب رو در آورد . ( هر دو مرحله مکمل همدیگه هستن ) .

.:BEHNAM:.

Active Member
مرسی از توضیحاتت رفیق . یک سوال دیگه الان دوربین 550 دی که فرمودی نسبت به 5 دی چطوره ؟ کدوم بهتره ؟

Soheil_2034

کاربر متخصص افتر افکتز
سلام خدمت دوست گلم حسین عزیز

کارت واقعا دیدنی بود من که خیلی خوشم اومد بیشتر صحنه ها عالی رکورد شده بود و به عنوان یه مخاطب الان بیشتر میدونم چه جاهای خوبی تو ایرن وجود داره

که تو با دید عالیت تونستی اونو به همه نشون بدی

اصلاح رنگ ها حس خوبی میدادن مطمئنم خودت بیشتر از ما از دیدنش لذت میبری برا اینکه اولا اونجا ها رو از نزدیک دیدی ثانیا فوتیج های خام رو هم داری و میدونی که چی رو تبدیل به چی کردی

آخرین ویرایش:

Hitchcock

Member
سلام دوست قدیمی!
این کارت رو یکی از بچه ها نشونم داد...دیدم چقدر طرف آشناست!!
خیلی با ویدئوت حال کردم...
هرچند به نظرم نماها، بعضی جاها با هم، همنشینی خوبی ندارن. اما به دل آدم میشینه.
علی الحساب دمت گرم!

rasool_jelve

Active Member
Nowruz%2092.jpg

سلام به همه . این کلیپ مربوط میشه به سفر نوروزی امسال ( 1392 ) به سمت جنوب کشور . ( شیراز و بندر گناوه و استان کهگیلویه بویر احمد و ....) . امیدوارم خوشتون بیاد .
:rose:

زمان کلیپ : 2:56
حجم : 97.1 مگ
فرمت : F4V
مدت زمان تدوین : 3-4 روز

دانلود HD

بابت حجم شرمنده چون نمیخواستم Quality خیلی پایین بیاد . ( ارزش حداقل 1 بار دیدن رو داره .)
:wink:
100 % ویدئو با Premier Cs6 بسته شده . ( حتی اسلو موشن ها )

سلام
کلیپت رو با چه دوربینی تصویر گرفتی

Ali_Hamidi

New Member
آقا به به !
واقعا استفاده کردیم
تصویرای خیلی خوبی بودن و ادیت بسیار قوی !

خودم رو در حدی نمی دونم که بخوام انتقاد کنم راجع به کارتون
ولی به عنوان یه مخاطب سطح بالا انتظاری که از موزیک داشتم این بود که حال و هوای خلیج فارس رو بهم القا کنه
البته این دلیل نمیشه موزیکی که شما استفاده کردین بد باشه ها ! تیست من این هست :)

نکته ای رو دوس دارم بپرسم ازتون و اونم اینکه این دوربینای سری d کلا 1d 5d و این مدل مال شما ، اینا من شنیدم نیم ساعت یه ساعت فیلم بگیرن داغ می کنن و از این حرفا ! میخواستم ببینم واقعا اینطوریه! چون من قصد دارم در آینده نزدیک دوربین تهیه کنم ، البته که پولمون به مدل های فیلمبرداری مث z5 و z7 نمیرسه فعلا ! باید یه دوربین توی رنج قیمت پایین تر مث مدل شما تهیه کنیمش

راستی خوشحال میشم نظرتون رو راجع به این کاری رو که جدیدا گذاشتم بدونم

سپاس

آخرین ویرایش:

hosein0251

quote_icon.png
در آغاز توسط
Soheil_2034
پست شده است​
سلام خدمت دوست گلم حسین عزیز

کارت واقعا دیدنی بود من که خیلی خوشم اومد بیشتر صحنه ها عالی رکورد شده بود و به عنوان یه مخاطب الان بیشتر میدونم چه جاهای خوبی تو ایرن وجود داره

که تو با دید عالیت تونستی اونو به همه نشون بدی

اصلاح رنگ ها حس خوبی میدادن مطمئنم خودت بیشتر از ما از دیدنش لذت میبری برا اینکه اولا اونجا ها رو از نزدیک دیدی ثانیا فوتیج های خام رو هم داری و میدونی که چی رو تبدیل به چی کردی​

سهیل ممنون از لطفتت . :rose: .

جاهایی که حس میشه خوب شده رو بگو که سر فرصت Befor/After شو بذارم . :wink:

hosein0251

Hitchcock , aligraphic ,Shabani(AE)M , Ali_Hamidi خیلی لطف دارید . :rose::rose::rose:

هرچند به نظرم نماها، بعضی جاها با هم، همنشینی خوبی ندارن. اما به دل آدم میشینه.
میتونی دقیقا جاهایی که اینطور حس شده رو بهم بگی .واسم مهمه . ممنون

-----------------------------------------
نکته ای رو دوس دارم بپرسم ازتون و اونم اینکه این دوربینای سری d کلا 1d 5d و این مدل مال شما ، اینا من شنیدم نیم ساعت یه ساعت فیلم بگیرن داغ می کنن و از این حرفا ! میخواستم ببینم واقعا اینطوریه! چون من قصد دارم در آینده نزدیک دوربین تهیه کنم ، البته که پولمون به مدل های فیلمبرداری مث z5 و z7 نمیرسه فعلا ! باید یه دوربین توی رنج قیمت پایین تر مث مدل شما تهیه کنیم
نیم ساعت هم فکر نکنم بشه یه سره رکورد کرد . ( داغ شدن سنسور و سرعت پایین رم از دلالیل اصلی این اتفاق هست ) . تا حالا واسه من که 1-2 بیشتر پیش نیومده بخوام 5-6 دقیقه بالاتر یه سره رکورد کنم حتی با z5 , z7 و.. هم خیلی کم پیش میاد .
این یه سره رکورد کردن ، واسه time lapse و یه سری مستندهای خاص استفاده داره که اونم با یه دستگاه تایمر میشه به صورت image sequence کار کرد .
کلا مشکل خاصی پیش نمیاد /

Ali_Hamidi

New Member
این یه سره رکورد کردن ، واسه time lapse و یه سری مستندهای خاص استفاده داره که اونم با یه دستگاه تایمر میشه به صورت image sequence کار کرد .
کلا مشکل خاصی پیش نمیاد /

حسین آقا ممنون از پاسختون ، این image sequence ینی چی دقیقا ؟ یعنی با سرعت فریم بالا رکورد کرد ؟

آخرین ویرایش:

miladna

New Member
دقیقه 01:10 بسیار زیباست ، بسیار.
اسم آهنگ رو می تونم بپرسم؟
ولی این دقیقه و هر جایی که این صحنه تکرار می شه ، زیباست.

shirini_forush

Well-Known Member
حسین آقا ممنون از پاسختون ، این image sequence ینی چی دقیقا ؟ یعنی با سرعت فریم بالا رکورد کرد ؟

نه. مثلا برای نمایش رشد یه گیاه. یا حرکت ابرها.

نمیان دو روز فیلمبرداری کنن. دو روز یه پایه ثابت هست که دوربین روش قرار داده میشه و مثلا هر نیم ساعت یه عکس میگیره.
به این عکسها که هر کدوم یه فریم از یه فیلم کوتاه هستن که طی دو روز گرفته شده میگن ایمیج سیکوئنس.

البته شما هر فیلمی رو فریم هاش رو به صورت عکس های جداگانه ذخیره کنی میشه ایمیج سیکوئنس.
اما این ویدئو از اول به صورت is گرفته شده.

hosein0251

دقیقه 01:10 بسیار زیباست ، بسیار.
اسم آهنگ رو می تونم بپرسم؟
ولی این دقیقه و هر جایی که این صحنه تکرار می شه ، زیباست.
تشکر دوست عزیز :rose:
اسم آهنگ رو اول ویدئو کامل نوشتم . این آهنگ فوق العاده ، واسه ویدئوی مربوط به معرفی دوربین Gopro Hero3 هست . اتفاقا ویدئوی ورزشی فوق العاده ای هم هست که پیشنهاد میکنم ببینید . خیلی خوب کار کردن . :wink:

dust

Member
با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک برای ساخت این کلیپ زیبا .

خیلی خوب بود . باز هم ادامه بده با موضوعات مختلف .

فقط یه سوال داشتم که منم دوربین 550d دارم (همین عید از کیش خریدم) ولی همونطور که میدونی خیلی لرزش داره ،

حالا می خوام یدونم لرزش هاش رو خودت با نرم افزار گرفتی یا لنزت لرزشگیر داشت و یا از استدیکم هنگام فیلمبرداری (بعید میدونم) استفاده کردی ؟

جدیدترین ارسال ها

بالا