اولین مسافرت نوروزی به خلیج فارس ( کلیپ )

ailarali

New Member
با سلام خدمت آقا حسين عزيز
كليپتو ديدم خيلي زيبا و جالب بود
منم از كليپت خوشم اومد تنها به نظر من(ناراحت نشي نظرم رو مي گم ) از چينش پلانها خوشم نيومد احساس مي كردم بينظمند شروع با تك پلانهاي معرفي همسفرها بعد شروع مسافرت -تابلوي كيلومتر شيراز و بعد .... كه هر كدوم باپلانهاي زيبايي كه گرفته بودي البته هماهنگ با آهنگ پر مي شد به نظر من بهتر مي شد در نما و فكوس و رنگ و... عالي بودي

hosein0251

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
با عرض سلام و خسته نباشید و تبریک برای ساخت این کلیپ زیبا .

خیلی خوب بود . باز هم ادامه بده با موضوعات مختلف .

فقط یه سوال داشتم که منم دوربین 550d دارم (همین عید از کیش خریدم) ولی همونطور که میدونی خیلی لرزش داره ،

حالا می خوام یدونم لرزش هاش رو خودت با نرم افزار گرفتی یا لنزت لرزشگیر داشت و یا از استدیکم هنگام فیلمبرداری (بعید میدونم) استفاده کردی ؟

آقا مبارک باشه . :green: دوربین خوبیه این 550d که نسبت به قیمتش ( از همه هم رده های خودش ارزونتره ) دوربین با ارزشیه .!
به جز صحنه مربوط به Time Lapse ابرها ، تو همه تصویرا دوربین رو دست بوده .
بیشتر تصویرا رو با لنز 18-55 گرفتم . مخصوصا در فاصله کانونی 18 میلیمتر که تو این لنز کمترین لرزش رو داره / ( تو فاصله های کانونی باز لرزش ها کمتره )
تصویرای خام که با لنز 50 میلیمتر گرفته شده لرزش های بیشتری داشت که بیشتر از لنز اولی لرزشگیری نرم افزاری شدن.

hosein0251

با سلام خدمت آقا حسين عزيز
كليپتو ديدم خيلي زيبا و جالب بود
منم از كليپت خوشم اومد تنها به نظر من(ناراحت نشي نظرم رو مي گم ) از چينش پلانها خوشم نيومد احساس مي كردم بينظمند شروع با تك پلانهاي معرفي همسفرها بعد شروع مسافرت -تابلوي كيلومتر شيراز و بعد .... كه هر كدوم باپلانهاي زيبايي كه گرفته بودي البته هماهنگ با آهنگ پر مي شد به نظر من بهتر مي شد در نما و فكوس و رنگ و... عالي بودي
سلام . ممنون از نقدتون . :rose:
من هم حس میکنم که پراکندگی تصویرا از نظر مکانی و زمانی شاید یکم گیج کننده باشه . ولی خب به هر صورت از مهمترین دلایلی که نمیتونستم به صورت خطی و به ترتیب ویدئو رو بسازم رو میگم :
- اولین دلیل اینه که این سفر خیلی تقریبا به صورت گذری بود و خیلی پراکنده تصویر گرفته بودم و تو ادیت دستم خیلی بسته بود که بخوام سریالی ادیت بزنم .
- اولویت اصلی من برای ایدت این ویدئو ، حفظ هماهنگی ویدئو و موزیک از لحاظ ریتم بود که این مشکل و مشکل قبلی با هم ، تو نوع چینش پلانها تاثیر زیادی داشت .

dust

Member
آقا مبارک باشه . :green: دوربین خوبیه این 550d که نسبت به قیمتش ( از همه هم رده های خودش ارزونتره ) دوربین با ارزشیه .!
به جز صحنه مربوط به time lapse ابرها ، تو همه تصویرا دوربین رو دست بوده .
بیشتر تصویرا رو با لنز 18-55 گرفتم . مخصوصا در فاصله کانونی 18 میلیمتر که تو این لنز کمترین لرزش رو داره / ( تو فاصله های کانونی باز لرزش ها کمتره )
تصویرای خام که با لنز 50 میلیمتر گرفته شده لرزش های بیشتری داشت که بیشتر از لنز اولی لرزشگیری نرم افزاری شدن.

خیلی ممنون . آره دو میلیون با لنز 18-55 iii قیمتشه .

حالا سوالم اینجاست که لرزشگیر نرم افزاری رو با چه روشی انجام دادی ؟

IAtashi

New Member
خیلی جالب و دیدنی بود :wink:. دوبار ، پشتِ سر هم نشستم نگاش کردم.:-<
یک سوال ، لرزش دوربینو چطور گرفتی؟

آخرین ویرایش:

hosein0251

سعی میکنم ورژن کم حجمش رو تو این چند روز بذازم .

mnh40

Well-Known Member
واقعا کار قشنگی بود بعد از یه مدتی که نبودم اومدم و این کار قشنگتو دیدم واقعا لذت بردم خیلی قشنگ بود

موفق باشی:rose:

Adobe.Alavi

Active Member
سلام
خیلی جالب بود.
معلومه حسابی زحمت کشیدی.
آفرین به شما دوست عزیز
فقط یه انتقاد:
طبق این کلیپ ، شما خیلی از جاهای دیدنی شیراز رو توی کلیپ کار نکردی :)
امیدوارم حداقل تمام جاهای دیدنی شیراز رو رفته باشی .

موفق باشی

آخرین ویرایش:

hosein0251

سلام
خیلی جالب بود.
معلومه حسابی زحمت کشیدی.
آفرین به شما دوست عزیز
فقط یه انتقاد:
طبق این کلیپ ، شما خیلی از جاهای دیدنی شیراز رو توی کلیپ کار نکردی
امیدوارم حداقل تمام جاهای دیدنی شیراز رو رفته باشی .

موفق باشی
سلام .
حقیقتش نصف روز هم تو شیراز نموندیم که همه جای شیراز رو بگردیم . :-?
ولی خودم 2 سال دانشگاهم رو شیراز زندگی کردم و خیلی از جاهای دیدنی رو رفتم . :green:
شهر الهام بخشی هست این شیراز :rose::wink: .

borna008

Active Member
آقا فوق العاده زیبا بود و بخصو اون قسمتش که دروبین ظاهرا دست یه دختر خانومه ( روی کلیپ 1:05 باید باشه). آفرین. موفق باشید

sajjadordi

New Member
سلام
امکانش هست تو یه فیلم کوتاه اصلاح رنگ رو توضیح بدید؟
سوال بنده در اصلاح رنگ اینه که به چه رنگ و حال و هوایی باید اصلاح رنگ صورت بگیرد؟

nima_dsnr

کاربر VIP
آفرین خیلی خوب بود

عاشق بازار ماهی فروشانش هستم

عاشق بادبادک بازی تو ساحلش هستم

باید طعمشو چشیده باشین تا بفهمین چی میگم.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام. خیلی قشنگ شده.اولین چیزی که نظرم رو جلب کرد زاویه های دوربین - فوکوس ها بوده که خیلی هنرمندانه تعبیه شده. اسلوموشن ها خیلی به موقع شده و تقریا بی نقص.با موزیک قشنگ مچ شده.
تنوع فضاها خیلی خوب بوده.از کرم گرفته تا فوکوسی که کویر رو نشون داد با حرکت فاصله کانونی اون جلوه رو بوجود اورد.
بهت تبریک میگم بابت این همه ذوق و استعداد.به نظرم می تونه یه رزومه خوب برات بشه توی صدا سیما یا این جور جاها ارائه بدی.کلیپ عروسی هم می تونه درآمد خوبی داشته باشی.
موفق باشی

ssdsajad

Active Member
جون من بگو این کیفیت کمش رو باید چجوری پخش کنیم؟؟
این چه فرمتیه ؟؟

جدیدترین ارسال ها

بالا