انتشار نسخه نهایی idna-phpnuke

sarallah

Member
maxxxxx جان به احتمال زیاد مشکل از پیکر بندی PHP شما هستش ، ولی اگه بازم مشکل داری کاملتر توضیح بده تا مشکلتون رفع بشه

mosi-online جان شما نباید اون کپی رایت تغییر بدید...، وگر نه ممکنه به مشکل بر بخورید

Dark Man جان من امشب این موضوع رو امتحان میکنم و بهتون میگم دقیقا چه کاری انجام بدید ...

Scooter جان شما هم فکر کنم تو خارج شدن اشتباه میکنید ، از کدوم قسمت خارج میشید ؟
باید از قسمت صفحه شخصی خارج شید ، شما احتمالا از قسمت منوی مدیر خارج میشید

در مورد کد امنیتی ، زیاد مهم نیست ، ولی SENTINEL رو توصیه میکنم نصب کنید ، گر چه این نسخه بسیار امن هست ولی چیزی رو پیش بینی نمیشه کرد ...

salar007 جان به نظر من اگه اون قسکت کپی رایت رو تغییر ندید خیلی بهتره و به زحمات تمام دوستان احترام گذاشتید ، ولی با تغییر دادنش بچه ها رو مطمئنا برای کارهای بعدی دلسرد میکنید ...

Scooter

Member
sarallah جان من از قسمت صفحه شخصي خارج ميشم ، اگه يادت باشه قبلآ هم اينو گفته بودم (‌ حالا واسه اينكه اطمينان پيدا كني سايتم رو مينويسم يه بار چك كن ) اگه زحمتي نيست عضو شو ببين درست ميگم يا نه . اگه همون طوري بود كه گفتم ، طريقه درست كردنش رو بهم بگو .

sarallah

Member
Scooter جان من عضو شدم امتحان هم کردم ، همه چیز درست بود ، اگه هنوز فکر میکنید مشکل دارید لطفا با عکس به ما مشکلتون رو نشون بدید ....

اما در مورد دوستانی که میخواستن نوک خودشون رو ارتقاء بدن ، من اول یه معذرت خواهی از دوستان بکنم برای این که من همش تو ذهنم بود که فایلهای مربوط به upgrade از نوع sql هستش و راهنمای idna رو هم بر همون اساس نوشتم ....

-----------------------------

برای ارتقاء نسخه قبلی PhpNuke خود به این نسخه دقیقا مراحل زیر را دنبال کنید.
1- ابتدا فایلهای اصلاح شده مربوط به upgrades را از لینک زیر دریافت کنید
http://idna.farsiprojects.com/downloads/upgrades.rar
2- به phpmyadmin رفته و از پایگاه داده فعلی خود یک پشتیبان تهیه کنید .
3- تمام فایلهای مربوط به idna-PhpNuke را به سرور منتقل کنید و جایگزین فایلهای قبلی کنید .
4- حال فایل config.php خود را مانند نسخه قبل مقدار دهی کنید .
5- بعد از انجام این مراحل به پوشه upgrades از ( که از بالا دانلود کردید ) رفته و فایلهای مناسب را به روت اصلی سرور خود منتقل کنید .
مثلا : برای ارتقاء نسخه 7 به نسخه 7.5 باید ابتدا به پوشه 7.x رفته و بترتیب فایلهای upgrade70-71.php (که PhpNuke شما را از نسخه 7 به 7.1 ارتقاء میدهد ) و بعد upgrade71-72.php و بعد upgrade72-73.php و بعد upgrade73-74.php و بعد upgrade74-75.php را را به روت اصلی سرور منتقل کرده و بترتیب اجرا کنید
با این کار PhpNuke ناک شما مرحله به مرحله ارتقاء داده میشود
6- فایلهای مربوط به upgrade را از روی سرور خود پاک کنید
7- سایت شما ارتقاء داده شد ، شما میتوانید به سایت رفته و به منوی مدیرت خود بروید

sarallah

Member
Dark Man گفت:
به به !!
مثل اينكه ما دير رسيديم٬خسته نباشيد اقاي ثارالله و بقيه دوستاني كه در فارسي سازي اين نسخه شركت داشتن واقعا دستتون درد نكنه..
ولي من از نوك 7.4 Iranian_ITC استفاده میکنم و اگه بخوام نوکم رو Upgarde كنم بايد چيكار كنم؟چون همون طور كه ميدونيد تو اين نوك ديتابيس دستكاري شده...

این که میگید دستکاری شده ، تو ساختار جداول دستکاری نشده ... ممکنه موژولی اضافه تر نصب کرده باشه ، ولی براحتی آپدیت میشه ...هم این وژن و هم ورژنهای فارسی دیگه ، من sentinel رو هم امتحان کردم ،راحت نصب شد ...

narenj

Member
mosi-online گفت:
mo-onlin گفت:
آقا ببخشيدا من هركاري كردم نتونستم اين رو عوض كنم. ميشه بگيد كدوم فايل رو واز كنم تا عوض كنم نوشته رو؟
هرچي رو وا كردم توش نبود ميشه بگيد تو كدو قسمت تم هست .فقط يه قسمت پايينش رو توي theme پيدا كردم و اونهايي هم كه قسمت تنظيمات سيستم بود ..
اين يكي نميدونم كجاست؟؟؟ :arrow: :?: ؟
no1.jpg

آقا يكي ميگه اين كجاست؟
من كپي رايت رو رعايت ميكنم ولي اين خيلي بزرگه..
يكي بگه كجاست تا كوچيكترش كنيم.... :oops:

فقط مي تونم بگم كه در Data Base قرار داره

karevan

Member
با سلام
من توي اين ناك به يه مشكل برخوردم مشكل اينه :
توي ماژول دريافت فايل زير شاخه ها رو نشون نميده

:cry:

Scooter

Member
sarallah دستت درد نكنه برام چك كردي ، مشكلم حل شد .
فقط يه چيزه كوچيك : تو انجمنها ساعت سيستم رو تغيير دادم ، كردمش GMT + 3.5 Hours حالا هر كس كه عضو نباشه همين ساعت رو نشون ميده ولي اونايي كه عضو شدن ساعتشون با همون فرمت قبليه
GMT + 10 Hours حالا من چيكار كنم كه فرمت ساعت اونا هم عوض شه (‌ در حقيقت وقتي ساعت كل سيستم رو از كنترل پنل انجمنها تغيير ميده بايد روي همه قسمتها اعمال بشه ،‌ نه ؟ ) ولي نشده !! چيكار كنم ؟

sarallah

Member
karevan من تست کردم مشکلی نداشت ....

Scooter شما از موقعی که اون رو ست کردی هر کاربری ثبت نام کنه بر طبق اون میشه و کاربرای قبلی باید از صفحه شخصی خودشون اون رو ست کنن ...

Jasem

Member
ثارال.. جان من قبلاْ نوك 7.5 اصلي رو داشتم و هيچ تغييري هم تو ديتا بيس ندادم ولي الان كه مي خوام از backup ديتابيس براي نوك شما استفده كنم سايت بالا نمي ياد ؟!!!
هم از Phpmyadmin هم از خود ادمين نوك بك آپ گرفتم ميشه لطفاْ راهنمايي كنيد .

zoghal

Active Member
Jasem گفت:
ثارال.. جان من قبلاْ نوك 7.5 اصلي رو داشتم و هيچ تغييري هم تو ديتا بيس ندادم ولي الان كه مي خوام از backup ديتابيس براي نوك شما استفده كنم سايت بالا نمي ياد ؟!!!

دوسا عزيز مشكل شما مربوط به پوسته ناك هست .
در ديتا بيس پوسته ديگه معرقي شده اما در ناك ثارا... اون پوسته وجود نداره

Jasem

Member
راه حل چيه ؟؟؟!
يعني چون نوك ايدنا با تمپ Sary هست نميشه از بك آپ استفاده كرد ؟!!!
يعني اگر اين تمپ رو به نوك قبلي بفرستيم و بعد از داخل اون بك آپ بگيريم و بعد از اين ور اون رو بگيرم درست ميشه ؟؟؟!!!!

Delphiran

Member
چرا ادیتور WSYWIG این ناک فقط فارسی تایپ میکنه؟

راهی است که بشه این خاصیت رو از کار انداخت؟

sarallah

Member
zoghal گفت:
Jasem گفت:

دوسا عزيز مشكل شما مربوط به پوسته ناك هست .
در ديتا بيس پوسته ديگه معرقي شده اما در ناك ثارا... اون پوسته وجود نداره

اگه از فایلهای اصلاح شده که در صفحه قبل برای دانلود گذاشتم استفاده کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد ...

Delphiran جان یه جا تو ادیتور هست که نوشته استاندارد ( منظور صفحه کلید ) شما میتونی اون رو روی غیر فعال بذاری ....

sarallah

Member
imanksg گفت:
سلام ثارا... جان آقا من براحتي رو لوكال نصب كردم ولي چندتا مشكل دارم يكي اينكه چطوري توي صفحه اول يك پيغام فارسي بنويسم چون اصلا زبان فارسي تو اديتور تعريف نشده و فقط انگليسي ميزنه. دوم اينكه چطور لينك فعال سازي عضويت از طريق ايميل رو حذف كنم.
خيلي ممنون

د بیا ... همین حالا Delphiran گفت که فقط فارسی مینویسه ! :wink:

شما مرورگر و ویندوزتون چیه ؟ صفحه کلید فارسی فقط در ie کار میکنه ....

در مورد غیر فعال کردن ایمیل هم ، در بارش تو انجمن زیاد بحث شده سرچ کنی راحت پیدا میکنی ...

سلام
خيلي ممنون از زحمتی که کشیدید
من ناک و مدیر امنیتی رو که شما زحمت کشیده بودید رو روی سایتم نصب کردم .
یک مشکلی داره و اون هم اینه که وقتی مدیر امنیتی رو نصب می کنم ارور می گیره کی از اونا اینه
Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/robat/public_html/language/sentinel/lang-farsi.php:1) in /home/robat/public_html/admin/modules/sentinel.php on line 984
خیلی ممنونم از زحماتتون

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
آقا ثارالله و بقيه دوستان كه زحمت كشيدين خسته نباشين

قربانه شما

يا علي

جدیدترین ارسال ها

بالا