انتشار نسخه نهایی idna-phpnuke

Hosein.NET

Member
سلام
از زحمات شبانه روزي شما و تمام دوستان ديگر بينهايت متشكرم
خوشحالم اولين نفري هستم كه به شما تبريك ميگم
:X:X:X:X::X:X
رفتم واسه داونلود

Scooter

Member
منم چهارومين نفر ،‌ ساعت 6:41 صبح
دارم دانلود ميكنم
خيلي ممنون

Scooter

Member
سلام بر همگي
آقا ما دانلود كرديم ، الانم روي لوكال نصب كردم با Easy PHP ، طبق دستوراتي كه تو راهنماي نصب نوشته بوديد نصب كردم ( البته من قبلآ ناكهاي زيادي رو روي لوكال و هاست نصب كردم اما هيچكدام اينيستالر نداشت ) فكر كنم اين اينيستالر شما مشكل داره (‌ شايدم من بلد نيستم باهاش كار كنم ) ، من ديتابيس رو ساختم ( توي لوكال )
سايت رو تايپ كردم صفحه اينيستالر اومد مراحل رو انجام دادم { يوزر ، نام ديتابيس ، كلمه عبور و ... } بعد كه ادامه رو زدم رفت به صفحه بعد كه نوشته : اتصال آزمايشي به پايگاه داده با موفقيت انجام شد . مسير اون فايل هم چك كردم درست بود d:/easyphp1-7/www/irnet/install/nuke.sql
ولي وقتي روي ادامه كليك ميكنم دوباره ميره به صفحه قبل كه بايد مشخصات سرور و يوزر و نام ديتابيس و ... وارد كني !!! اگه اينيستالر نداشت تا حالا نسبش كرده بودم . با تشكر

izone

Active Member
آقا اين چه وضعشه آخه. من ديشب اومدم نفر اول بودم سبدم را هم گذاشتم جلو در سايتتون كه نوبتم رو كسي نگيره ولي حالا اون دو سه نفر اول ميگن ما زودتر اومديم!!!!!!

دوستان همگي واقعا خسته نباشيد. كاري كرديد كه كارستان است. خيلي به دوستاتون مهر ورزيديد كه اميدواريم بتونيم با اين نوشته هاي خستگي تون را در كنيم.

اميدوازم بزودي يك كمي كه خستگيتون در رفت گروه كمكتون (ساپورت) بتونه پاسخ دوستان را براي نصب و رفع اشكال بده.

با سپاس فراوان.

آقا چرا هل ميدي ميگه به همه ميرسه بابا......

kami_mz

Well-Known Member
scooter جان در اون مرحله یک بار دیگه مشخصات رو وارد کنید نصب میشه.

iman_flash

Active Member
ببخشيد وقتي مراحل نصب تموم ميشه و ميخوام به قسمت مديريت برم يه صفحه سفيد مياد كه ارور MySQL ميده

There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.

guilanict

Member
من بدون مشکل و براحتی نصب کردم حتی هشدار پاک کردن پوشه اینستال هم داد :)

zoghal

Active Member
من هم تبريك ميگم و از زحمات تمامي دوستاني كه فعالي داشتن روي اين پروژه تشكر مي دارم
لفظ قلم صحبت كردماااا

sarallah

Member
ممنون از لطف تمام دوستان ...

بیشتر مشکلاتی بچه ها در نصب نوک روی لوکال هاست دارن بر میگرده به تنظیم نادرست فایل php.ini ، وگرنه این نسخه بارها در محیط های استاندارد جوابش رو پس داده ، در ضمن فایل sql در پوشه install موجود هستش و شما میتونید از اون استفاده کنید

آقا ایمان شما هم فایل config.php رو چک کنید ببینید همه چیز درست مقدار دهی شده یا نه ...

iman_flash

Active Member
ثارالله جان من روي لوكال نصب نكردم روي هاست نصب كردم... ولي نميدونم قسمت سرور پايگاه داده رو چي بايد بدم... من همون localhost دادم! آدرس سايت رو هم دادم نشد

sarallah

Member
ایمان جان شما اول پایگاه داده رو از phpmyadmin درست کردید ؟
هاست رو همون localhost بزارید ...

اگه راهنماهایی هم که برای نوک تو سایت گذاشتیم بخونید خیلی خوبه

جدیدترین ارسال ها

بالا