انتشار نسخه نهایی idna-phpnuke

sarallah

Member
ببخشید که یکم دیر به این تاپیک سر زدم ، حقیقتش میخواستم که دوستان دیگه ای هم که در فارسی سازی کمک کردند بیان و مجال صحبت پیدا کنند که نشد ....

احمد جوان بخت : اگه مشکل سایتتون حل نشده آدرسش رو بدید یه نگاه بکنم ...

hamid_1367 : این مشکل بخاطر پیکربندی نادرست php پیش میاد ، شما رو هاست نباید این مشکل رو داشته باشید ...
روی لوکال هم میتونید دستی نصب کنید ...

mercury_367 : ممنون عزیز ، خواهش میکنم ...

farid-a : ممنون عزیز ، راه ورود به منوی مدیر به غیر از admin.php مگه جای دیگه ای هم هست ؟

mohsen121 : ممنون

jalad : شما چه خطاهایی میگیرید ؟

golden : عزیز جان این مشکلی که شما میگی به هیچ وجه در نسخه ایدنا وجود نداره ... البته در نسخه 7.4 یکی از نوک های فارسی تقریبا این مشکل وجود داشت ( فکر کنم مشهد تیم بود ) که شاید دوستان از اون استفاده کنند

parsa fatehi : شما از چه نسخه ای استفاده میکنید ؟

Dj.j0k3r : شما سطح دسترسی فایل config.php رو به 777 تغییر بده ...

چه کار بايد کرد با اين سرويس پک 2 کوکي ها رو که در هر حالتي ميزارم بازم قبول نميکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

farid-a

Member
آقا ثار الله اين مشكل رو با كاربر عادي هم دارم.
به نظرت كه روي هاست اين مشكل ها رو نميده؟
به هر حال ممنون. :roll: :roll: :roll: :wink: :wink:

karevan

Member
Re: مشكل در sentinel

karevan گفت:
با سلام
يه راهنمايي ميخواستم اگه كمك كنين ممنون ميشم
تو بخش مدیریت قسمت نگهبان ناک
(لیست آدرس های مدیر) غیر فعاله
-----------------------------------------------
يه مشكل ديگه هم قسمت دانلود زير گروه ها رو نشون نميده
اگه ميشه يه نگاهي بهش بندازيد.
http://www.ghafeleh.tk
كسي جواب مارو نميده ...؟

kbs

New Member
سلام
براي نصب روي لوكال هاست به يك مشكل بر مي خورم
وقتي اطلاعات درخواستي را مي دهم(نام ديتا بيس -رمز-و...)و دكمه نصب را مي زنم به سفحه نصب مي ره ولي سريع خارج ميشه و دوباره به صفحه اي كه اطلاعات مي خواست بر مي گرده
البته قبل از صفحه نصب مي نويسه كه اطلاعات داده شده صحيح مي باشد
لطفا راهنمايي كنبد
ممنون

sarallah

Member
parsa fatehi گفت:
آقا ثارالله سرش شلوغ

آخ گفتی :wink:

پارسا جان شما از فایر وال استفاده میکنید ؟شاید از استفاده از کوکی ها رو در اونجا محدود کردید ...

farid-a : کدوم مشکل عزیزم

karevan : برای مشکلات مربوط به نگهبان ناک با sasan4u تماس بگیرید خیلی بهتر میتونه شما رو راهنمایی کنه ...

kbs جان شما میتونی دستی نوک رو نصب کنی ...

farid-a

Member
سلام دوباره.
آقا ثارالله مثل اينكه اين اديتور ايدنا يه كم مشكل داره.
وقتي كه اندازه فونت رو بزرگ انتخاب ميكنمو يه چيزايي مينويسم و پست ميكنم در صفحه اول همه نوشته هايي كه با سايز بزرگ نوشتم با همون سايز معمولي نشون داده ميشن.
لطفا كمكم كنين.

با تشكر

bigharar4

Member
MAN YE eshkal daram !!!

avalan bebakhshid ke man nemitoonam farsi type konam.

dovoman : ye eshkal tooye site daram ( idna) oonam in ke man vaghti language ro be english tabdil mikonam menue baz ham farsi mimooneh .faghat khaneh be home tabdil mishe. rahi hast ke man betoonam baghie menue ro ham english konam???

chon man mikham ke kole site + menue english beshe vaghti ke english mishe va farsi waghti ke language farsi mishe.
mamnoon az lotfetoon,

farid-a

Member
farid-a گفت:
سلام دوباره.
آقا ثارالله مثل اينكه اين اديتور ايدنا يه كم مشكل داره.
وقتي كه اندازه فونت رو بزرگ انتخاب ميكنمو يه چيزايي مينويسم و پست ميكنم در صفحه اول همه نوشته هايي كه با سايز بزرگ نوشتم با همون سايز معمولي نشون داده ميشن.
لطفا كمكم كنين.

با تشكر

ثارالله جان چرا جواب نميدي! ضروريه ها ..... 8) 8) 8)

sarallah

Member
سلام
فرید جان ببخشید ...

آقا شما فایل style.css تم فعالتون ( تاکید میکنم تم فعال ، جاری ) رو باز کنید و احتمالا کد زیر ( یا چیزی شبیه این ) توش استفاده شده اونو پاک کنید

کد:
FONT		{FONT-FAMILY: Tahoma,Helvetica; FONT-SIZE: 11px}
منظور از کد بالا کلاس FONT هستش

ببین مشکلت حل میشه

bigharar4 جان هیچ چیز نشد نداره ، ولی باید یک سری تغییرات اساسی در کد ها بدی ...

با سلام و خسته نباشيد فراوان خدمت آقا ثارا... و بقيه دوستان
يه پيشنهاد ميخواستم بدم اينكه توي سايت
idna.farsiprojects.com يه بخش FAQ درست كنيد و سوالات تكراري بچه ها رو اونجا بذارين

بازم ممنون از زحماتتون

سلام
من موقع نصب با اين پيغام مواجه ميشم

Parse error: parse error, unexpected '[' in /home/firoozy/public_html/includes/sql_layer.php on line 535

zanis

Member
آقا من نصب كردم و براحتي كار ميكنه ولي با يك مشكل برخورد كردم مشكل من اينه كه ايميل فعال ساز براي كاربر جديد ارسال ميشه ولي لينك فعال سازي كه به ايميل كابر جديد ارسال ميشه كار نميكنه خواهشا منو در اين مورد راهنمايي كنيد.

pofak

New Member
آقا ما اين نوك شما رو نصب كرديم تا مرحله انتخاب مدير و ورود به بخش مديريت و معرفي مدير رو رفتيم حالا اين پيغامرو ميده

There seems to be a problem with the MySQL server, sorry for the inconvenience.

We should be back shortly.
چيكار كنم

سلام
يه توضيح كختصر راجع به نصب پي اج پي 7.6 مي خواستم
من قبلا پي اچ پي ايدنا رو كه با اينستالر بود نصب كردم ولي نمي دونم اگه بدون اينستالر باشه چي كار كنم ... خيلي ممنون ميشم كمكم كنيد ... اگه كسي آدرس ناسبي براي راهنمايي سراغ داره دريغ نكنه

جدیدترین ارسال ها

بالا