انتشار نسخه نهایی idna-phpnuke

nasser110

Member
سلام
سارا.. جان
گل جان ، من تازه نصب كردم و تازه الان علاوه بر اون ارورا پوشه themes زو پيدا نميكنه
اينگار تو فايل zip نبوده
ولي اصل همون مشكل اوليه
مرسي

Ghamnevis

Well-Known Member
ثار الله جان فقط خواستم تشكر كنم..

ميدونم كه يكم ديره اما خوب.. ;)

اميدوارم موفق باشيد..

راستي منتظر تم سفارشي IDNA هم هستيم ;)

كمكي هم خواستيد توي گرافيك روي من و دوستانم حساب كنيد.. سري به انجمن فوتوشاپ بزنيد در اونجا در خدمت خواهيم بود (براي قالب..) ما فقط ميتونيم قالبش را بزنيم ديگه ;) جزييات با خود شما..

به هر حال كمكي از دستمون بر بياد در خدمتيم..

موفق باشيد
سايان

karevan

Member
مشكل در sentinel

با سلام
يه راهنمايي ميخواستم اگه كمك كنين ممنون ميشم
تو بخش مدیریت قسمت نگهبان ناک
(لیست آدرس های مدیر) غیر فعاله
-----------------------------------------------
يه مشكل ديگه هم قسمت دانلود زير گروه ها رو نشون نميده
اگه ميشه يه نگاهي بهش بندازيد.
http://www.ghafeleh.tk

jefry

New Member
سلام بچه ها خسته نباشيد
من يك مشكلي بااين نوك دارم
من نوك رو نصب كردم و تمام كارها درست انجام شد ولي وقتي مدير سايت رو ساختم و آمدم وارد قسمت مديريت سايت شوم اين ارور را داد

Warning: dir() has been disabled for security reasons in /home/jefry/public_html/nuke/admin.php on line 214

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /home/jefry/public_html/nuke/admin.php on line 215
خيلي ممنون و خداحافظ

izone

Active Member
مهرنت جان

به سورس صفحه اول نگاه كنيد. يك جاي كار را اشتباه كرديد!!

مهرتان همواره بسيار باد.

ثار ا... جان ممنون از اينهمه صرف وقت و پشتيباني بسيار بسيار......... عالي
واقعا دمت گرم و ممنون بابت اين زحمتي كه ميكشي

farid-a

Member
با سلام.
آقا ثار الله واقعاْ خسته نباشيد .كارتون واقعا عاليه.
من nuke شما رو با xampp نصب كردم.
من يه مشكل دارم اونم اينه كه وقتي توي صفحه اصلي با بلوك ورود به سايت مي خوام وارد بشم error ميده كه نام اشتباه است ولي وقتي از admin.php وارد ميشم اين پيغام رو نميده.

jalad

New Member
يه سوال دارم و اون اينه كه من يه تمپ خيلي مشتي با
فتوشاپ طراحي كردم (ايمج ردي) و مي خوام اون بزارم تمپ نوكه چه جوري ممكن هستش همچين كاري رو اگه مي شه برام توزيح دهيد خيلي ممنون

jalad

New Member
بابا من خودم كشتم فايل كانفيق رو ده بار عوض كردم
هر كاري مي كنم فقط 6 خط ارور اون بالا نشون مي ده
كه همش مي ره به پيج نمي دونم چي چي
يكي راه نصب كامل با رفع ايراد هاي احتمالي بگه اينجوري خيلي بهتر براي تذكر هم بگم كه من سايت شما رو يه جوراي خودم اينقدر بالا پايينشو نگاه كردم كه شايد يه مطلبي رو من نديده باشم در ضمن من اطلا نوك رو تاحالا نريختم اما با كنترول ادمينش حسابي اشناي داردم يه كمكي به من كنيد خدا عوضتون بده !

golden

Member
راه حل

خیلی از شما دوستان نوشته بودید که وقتی این نوک را نصب میکنید بعد از تعریف مدیر اجازه دسترسی را به شما نمی دهد
خوب این به خاطر شاهکار آقایان در idna است..(قصد توهین ندارم)
اگر شما بر روی php خود GDlibrary را نصب کرده باشید همه چیز درسته اما اگر GDlibrary نداشته باشید با این مشکل مواجه خواهید شد.
پیش نهاد من به شما عزیزان اینه که برید و همان ورژن 6.5 فارسی نوک را بگیرید و ازش لذت ببرید چون واقعا نوک 7.5 امکانات خاصی به شما نمی دهد که بخواهید براش این مشکلات را تحمل کنید.

برای نمونه یه سری به nukecops.com بزنید و ببینید که اونا هنوزم دارن روی نوک 6.5 کار میکننید!!!

از ما گفتن بود :wink:

Dj.j0k3r

New Member
بچه هاي عزيز من يك مشكل اساسي تو تصب دارم اونم اينه كه در مرحله پنجم وقتي مي خواد نصب بشه مينويسه
فايل پيكربندي وجود ندارد, يا سطح دسترسي مناسب براي آن تعريف نشده است.

لطفا عمليات زير را انجام دهيد:
touch config.php
chmod 706 config.php

touch config.php
chmod 706 config.php

هر كي مي تونه كمك كنه ممنون ميشم
به ايميل :
[email protected]
بفرستید

جدیدترین ارسال ها

بالا