آموزش هایی تصویری + کاملا فارسی

abbasi_0912

Active Member
سلام

خواهش می کنم دوست عزیز . خوشحال شدم که آموزشی ها فایده ایی داشته :wink:

خیلی ممنون در مورد فضا .
خب اگر فایل ها را بشه آنجا Upload کرد بهتر از RapidShare هست دیگه حداقل گیر نمی ده .
باهات تماس می گیرم . :wink:

موفق باشید .

پیغام ات به دستم رسید
یه چهار روزی کار دارم صبر کن
اصلا دومینی با نام http://abbassi0912for3dtotal1 و .....
چطوره
اگر 350mb پرشد میریم سراغ http://abbassi0912for3dtotal2
البته بشرطی که واقعا اموزش باشه

hosienmax100

3D Artist
سلام
آقا رضا خسته نباشی بابت آموزش های قشنگی که میزاری یک دنیا ممنون ببخش که دوباره میگم فقط واسه یاداوری بود اونم اینکه
که قرار بود یه آموزشی در مورد ساخت کف برا دریا درست کنی این پست زدم که همینو بگم
با تشکر

موفق باشی:wink:

alionline1366

Active Member
ممنون رضا جان بابت آموزشها من که خیلی چیزا یاد گرفتم یک دنیا ممنون و ادامه بده که منتظریم

3DTotal

Well-Known Member
پیغام ات به دستم رسید
یه چهار روزی کار دارم صبر کن
اصلا دومینی با نام http://abbassi0912for3dtotal1 و .....
چطوره
اگر 350mb پرشد میریم سراغ http://abbassi0912for3dtotal2

سلام بر همه دوستان :

باشه مسئله ایی نیست چند روزی هم صبر می کنیم .
اگر بشه یک کتابخانه دیجیتالی با یک نام مناسب تر راه اندازی کنیم و همه بچه هایی که در زمینه آموزش می خواهند کمک کنند همه را یک جا دسته بندی کنیم و قرار بدیم خیلی عالی می شه .

البته بشرطی که واقعا اموزش باشه

بابا دمت گرم دیگه .

hosienmax100
سلام
آقا رضا خسته نباشی بابت آموزش های قشنگی که میزاری یک دنیا ممنون ببخش که دوباره میگم فقط واسه یاداوری بود اونم اینکه
که قرار بود یه آموزشی در مورد ساخت کف برا دریا درست کنی این پست زدم که همینو بگم
با تشکر
واقعا شرمنده اصلا یادم نبود حتما در اولین فرصت همین آموزش را درست می کنم . :wink:

alionline1366
ممنون رضا جان بابت آموزشها من که خیلی چیزا یاد گرفتم یک دنیا ممنون و ادامه بده که منتظریم

خواهش می کنم علی آقا . خیلی خوشحال شدم که آموزشی ها اثری داشته . حتما ادامه می دهم .

همگی موفق باشید .

Divine Love

Well-Known Member
سلام!
total جان بابت توتوریال ها خیلی ممنون.
این Particle Folw رو از کجا میشه دانلود کرد؟

Divine Love

Well-Known Member
آوه. این همون PF Source. عجب سوتی دادم ها
قبلا خودم باهش کار کرده بودم

:Mohsen:

کاربر باتجربه
3DTotal عزيز واقعا داري زحمت ميكشي ، همه رو تو كف آموزشهات گذاشتي
ولي اگه ميتونستي جاي ديگه اي بجز رپيد شير آپ كني كه بشه با نرم افزارهاي مديريت دانلود اونارو تيكه تيكه بگيري ديگه عالي ميشد

3DTotal

Well-Known Member

3DTotal

Well-Known Member
3DTotal عزيز واقعا داري زحمت ميكشي ، همه رو تو كف آموزشهات گذاشتي
ولي اگه ميتونستي جاي ديگه اي بجز رپيد شير آپ كني كه بشه با نرم افزارهاي مديريت دانلود اونارو تيكه تيكه بگيري ديگه عالي ميشد

خیلی ممنون .

انشالله قرار هست یک سایت جدید که بیشتر شبیه یک کتابخانه دیجیتالی هست راه انداری کنیم که همه را آنجا آپلود خواهیم کرد .

موفق باشید .

کاربر باتجربه
3DTotal جان من برا اولين بار يه آموزش از خودم در وكردم ، البته ميدونم كه آموزش ساده اي هست ولي قطعا بدرد آماتورها ميخوره ، به هر حال بايد از يه جايي شروع ميكردم ديگه
حالا اگه دوستان اجازه بدن بزارمش اينجا ، البته تو تاپيك مباحث آموزشي و مقالات هم گذاشتمش

معمولا كسايي كه دريا ميسازن از روشهاي پيچيده اي برا ساخت اون استفاده ميكنن ، ولي من در اين آموزش مختصر دريا رو باروشي ساده و البته كار آمد ايجاد كردم
راستي نظر يادتون نره

يه رندر از كار

دانلود فايل با حجم 271 كيلو بايت
amoozesh.zip - 0.27MB

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
دوست عزیز خوب کار خوبی میکنی اما من به عنوان یه دوست میگم اگه آموزشی درست میکنی سعی کن یه چیز جدید باشه یا

از قسمت های مهم مکس باشه مثله animate...biped ها که اکثرآ با این قسمت ها مشکل داریم بهر حال آفرین به بخاطر استارتت

ضمنآ بچه ها یه چیزی چند وقتی که میخوام بگم اونم اینه که من یه کتاب دارم تقریبآ قسمت های مهم help مکس پنج رو ترجمه کرده

حالا سوال اینجاست .. خاطر خواه داره من بعضی از قسمت هاشو که شما میگین بزارم توی سایت من چنتا از قسمت های مهمشو میگم
1) قسمت riging خوبه
2) camera tracking بد نیست
3) lip sync
4)nurbs modeling
, خلاصه بخش های دیگه ی help
اگه دوست داشتین بگید تا من صفحات کتاب رو اسکن کنم و بصورت فایل pdf در بیارم البته افت کیفیت داره اما قابل خوندن هست

3total عزیز نظرت چیه اصلآ اجازه میدی:wink:

3DTotal

Well-Known Member
3DTotal جان من برا اولين بار يه آموزش از خودم در وكردم ، البته ميدونم كه آموزش ساده اي هست ولي قطعا بدرد آماتورها ميخوره ، به هر حال بايد از يه جايي شروع ميكردم ديگه
حالا اگه دوستان اجازه بدن بزارمش اينجا ، البته تو تاپيك مباحث آموزشي و مقالات هم گذاشتمش

معمولا كسايي كه دريا ميسازن از روشهاي پيچيده اي برا ساخت اون استفاده ميكنن ، ولي من در اين آموزش مختصر دريا رو باروشي ساده و البته كار آمد ايجاد كردم
راستي نظر يادتون نره

ایول آموزشی که گذاشتید جالب بود ادامه بده . :wink:

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

3DTotal

Well-Known Member
دوست عزیز خوب کار خوبی میکنی اما من به عنوان یه دوست میگم اگه آموزشی درست میکنی سعی کن یه چیز جدید باشه یا

از قسمت های مهم مکس باشه مثله animate...biped ها که اکثرآ با این قسمت ها مشکل داریم بهر حال آفرین به بخاطر استارتت

ضمنآ بچه ها یه چیزی چند وقتی که میخوام بگم اونم اینه که من یه کتاب دارم تقریبآ قسمت های مهم help مکس پنج رو ترجمه کرده

حالا سوال اینجاست .. خاطر خواه داره من بعضی از قسمت هاشو که شما میگین بزارم توی سایت من چنتا از قسمت های مهمشو میگم
1) قسمت riging خوبه
2) camera tracking بد نیست
3) lip sync
4)nurbs modeling
, خلاصه بخش های دیگه ی help
اگه دوست داشتین بگید تا من صفحات کتاب رو اسکن کنم و بصورت فایل pdf در بیارم البته افت کیفیت داره اما قابل خوندن هست

سلام حسین آقا :

فکر خوبی هست ولی به نظر من هر شخصی که توی هر زمینه ایی که تخصص داره آموزش بده خیلی خوب می شه شما هم در مورد کتابی که گفتید اگر زحمتی نیست این کار را بکن ایده خوبی است .

3total عزیز نظرت چیه اصلآ اجازه میدی

این حرف ها چی هست که می زنید اجازه ما هم دست شماست :wink:

موفق باشید .

hosienmax100

3D Artist
سلام آقا total عزیز

باشه من یکی دوتا درست میکنم ببینم کسی خوشش نیاد یا نه

موفق باشید :)

hosienmax100

3D Artist
سلام مجدد
pm زدم اما اینجا هم میگم اینجوری ساخت کف درست کردن مد نظرم نیست یه چیزی که بشه با تکسچرینگ یا قراردادن دو plan روی هم (توی مایا فکر کنم اینجوری بود ) درستش کرد توی مکس خیلی سخته
مثله این عکس:
Seasunset50.jpg

سفیدی های روی آب رو میبینی اینه منظورم:wink:

تشکر دوباره

کاربر باتجربه
از لطفتون ممنون
ولي من يه سوال دارم ، طبق گفته حسين جان به نظر مياد كار كردن با مكس خيلي سخت تر از مايا باشه نه؟؟
چون تو مكس هرچيزي ميخواي ايجاد كني بايد به همه سوراخ سنبه هاي نرم افزار سرك بكشي . يكيش تو اين منو يكش تو اون منو ... ، خلاصه خيلي گزينه هاش پراكنده هست ، هي آدم يادش ميره ، البته با مايا كار نكردم شايد اون بدتر باشه

يه سوال ديگه هم دارم كه شايد جاش تو اين تاپيك نباشه ، ولي ديگه ميپرسم
از تو اين كارتوناي انيميشني مثل عصر يخبندان ، رئيس مزرعه و ... كدوماش رو با مكس ساختن ، البته ميدونم مكس تو بازي سازي خيلي كاربرد داره

Divine Love

Well-Known Member
از لطفتون ممنون
ولي من يه سوال دارم ، طبق گفته حسين جان به نظر مياد كار كردن با مكس خيلي سخت تر از مايا باشه نه؟؟
چون تو مكس هرچيزي ميخواي ايجاد كني بايد به همه سوراخ سنبه هاي نرم افزار سرك بكشي . يكيش تو اين منو يكش تو اون منو ... ، خلاصه خيلي گزينه هاش پراكنده هست ، هي آدم يادش ميره ، البته با مايا كار نكردم شايد اون بدتر باشه

يه سوال ديگه هم دارم كه شايد جاش تو اين تاپيك نباشه ، ولي ديگه ميپرسم
از تو اين كارتوناي انيميشني مثل عصر يخبندان ، رئيس مزرعه و ... كدوماش رو با مكس ساختن ، البته ميدونم مكس تو بازي سازي خيلي كاربرد داره

نه آقا اصولا مکس و مایا بیسشون یکیه.
مکس ابزارهای مدلینگش از مایا قوی تره. مایا هم برای انیمیشن بهتره.

جدیدترین ارسال ها

بالا