آموزش هایی تصویری + کاملا فارسی

3DTotal

Well-Known Member
سلام بر همه دوستان :

لینک تمامی فایل ها در سایت زیر به روز شدند ولی متاسفانه چند تا از آموزشی ها هم از کامپیوتر خودم پاک شدند هم از روی سرورهایی که گذاشتم .
Create Snow : Download
View Picture Tutorial
File Info
Format :pDF
Page :11
Size :4 MB
————————
Create Rain : Download
View Picture Tutorial
File Info
Format : PDF
Page :45
Size :9.5 MB
————————
Create landscape : Download
View Picture Tutorial
File Info
Page :26
Size :6.5 MB
————————
Create Clouds : Download
View Picture Tutorial
File Info
Page :15
Size :1.5 MB
————————
Create Desert Chase : Download
View Picture Tutorial
File Info
Page :11
Size :3.50 Mb
————————
Create Foot Print : Download
View Picture Tutorial
File Info
Format :Video
!!File Size :1 MB
————————
Furniture wrinkles :Download
View Picture Tutorial
File Info
Format :Video
File Size :5 MB

موفق باشید .

آخرین ویرایش:

3DTotal

Well-Known Member
Clouds

سلام

به زودی آموزش ساخت ' ابر ' که تصویرش را در ضمیمه مشاهده می کنید قرار داده خواهد شد . این ابر به وسیله پلاگین AfterBurn و Particle Flow ساخته شده است .

Level : Advanced

... Coming Soon

پیوست ها

• Clouds.jpg
    Clouds.jpg
    14.1 کیلوبایت · بازدیدها: 265

Amir_Amir

Member
خيلي خوبه ولي حجمشون رو بايد خيلي كم كنيد تا ما هم بتونيم بگيريم و اگه ساخت دود كاملا سه بعدي مثل بازي پرو استريت رو هم ياد بديد و يكي ديگه ساخت گرد و غبار مثلا وقتي جعبه روي زمين بيفته گرد و غبار بلند بشه.خيلي خيلي خيلي ممنون ميشم اگه اينو رو هم ياد بديد

3DTotal

Well-Known Member
خيلي خوبه ولي حجمشون رو بايد خيلي كم كنيد تا ما هم بتونيم بگيريم و اگه ساخت دود كاملا سه بعدي مثل بازي پرو استريت رو هم ياد بديد و يكي ديگه ساخت گرد و غبار مثلا وقتي جعبه روي زمين بيفته گرد و غبار بلند بشه.خيلي خيلي خيلي ممنون ميشم اگه اينو رو هم ياد بديد

حتما دوست عزیز من یک آموزشی در همین مورد درست می کنم در مورد حجم فایل ها هم حق با شماست من فعلا تصمیم گرفتم آموزشی ها را به صورت متنی و تصویری به قالب PDF ایجاد کنم تا بچه هایی هم که به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند بتواند به راحتی دانلود کنند و اما در مورد آموزشی های تصویری هم یک فکر دیگه کردم که بعدا ذکر می کنم .

3DTotal

Well-Known Member
این هم آموزش ساخت توده ابر که شکلش را در بالا در ضمیمه مشاهده می کنید . البته ذکر کنم که فعلا آموزشی ها را به قالب PDF ( متنی و تصویری ) ایجاد می کنم تا حجم بالایی را نبره تا همه بچه ها به راحتی بتونند دانلود کنند .
یک فکری هم در مورد حجم فایل های ویدیویی دارم که بعدا اعلام می کنم امیدوارم آموزش زیر مفید واقع بشود .
Info

Type File: PDF
Page:15 Page
Size :1.40 MB

Download

لطفا اگر در آموزشی مشکلی وجود داشت حتما در این تاپیک ذکر کنید .

موفق باشید .

3DTotal

Well-Known Member
منتظر آموزش زیر باشید ساخت بیرون آمدن بخار از داخل یک سوراخ که این کار به وسیله پلاگین After Burn و Particle ها انجام شده است البته ذکر کنم این بخار به ثابت نمی باشد .
Level : Advanced
Instructor : Allan MCkey

Coming Soon

Stream.jpg

3DTotal

Well-Known Member
سلام بر همه :

من یک آموزشی در مورد ایجاد بخار امروز به صورت فایل تصویری ( AVI ) آماده کردم در حقیقت این آموزش آشنایی بیشتر با Particle ها است ک برای آموزشی بعدی که پلاگین AfterBurn هم به آن اضافه شده است و عکس آن را در پست قبلی مشاهده می کنید را قرار دادم تا کاملا متوجه قضیه بشوید این آموزش فقط به وسیله Particle ها و چند خط Script انجام شده است که دوستان می توانند خروجی ها آن را هم به صورت جداگانه دانلود کنند :
دوستان در هر جای اسکریپت سوالی داشته باشند می توانند در همین تاپیک بپرسند .

Sample File Info
Type File:MOV
Size:Extract File 3MB , ZIP File 800 KB
Download

Tutrial File Info
Type File:AVI
Resulation:800*600
Size File : 15MB
Download Tutorial
Download Script

برای مشاهده فایل آموزشی باید فایل زیر را دانلود کنید :

لطفا نظر یادتون نره .:wink:

موفق باشید .

Sherlock_Holmes

Active Member
حركت بسيار خوبي روشروع كرديد ... ممنون...
من هنوز دانلود نكردم ولي يه سوال دارم كارخودتونه يا از يه آموزشي هست؟
چون اينو نوشته بوديد:
ممنون...

3DTotal

Well-Known Member
حركت بسيار خوبي روشروع كرديد ... ممنون...
من هنوز دانلود نكردم ولي يه سوال دارم كارخودتونه يا از يه آموزشي هست؟
چون اينو نوشته بوديد:
ممنون...

خواهش می کنم .
آنهایی که کار خودم نیست و ترجمه کردم نام فردی را که آموزش داده است را ذکر می کنم و آنهایی که خودم انجام داده ام را که هیچ منبعی ذکر نمی شه .
در هر صورت فعلا آموزشی هایی در زمینه AfterBurn را به قالب فارسی آماده می کنم تا دوستانی که با زبان اصلی تسلط کافی ندارند بتوانند به راحتی کار کنند در صورتی که دوستان هم نیاز داشته باشند می توانند یک PM برای بنده بزارند تا توضیحات کافی و نحوه فرستادنش برای شان توضیح بدم چون حجم فایل های تصویری بالا است و متاسفانه سرعت اینترنت هم پایین هست من نمی تونم آنها را آپلود کنم .

موفق باشید .

hosienmax100

3D Artist
سلام
آموزش هات عالی هستن ممنون
یکی ضعف های نرم افزار مکس نسبت به مایا در درست کردن آب به صورت داشتن کف هست حداقل من که تا الان چیزی در این ارتباط تو نرم افزار مکس ندیدم میخواستم بدونم در این ارتباط آموزشی داری که برامون بزاری یا نه (پلاگینی ..اسکریپتی )

موفق باشی

:Mohsen:

کاربر باتجربه
آموزشهاتون خيلي خوبن ممنون
ولي يه سوال ، ميشه درخواست آموزش هم داد ، چون ممكنه بعضي از چيزها بيشتر به كار بياد (البته شايد به كار خودم!!!!!!)

3DTotal

Well-Known Member
آموزشهاتون خيلي خوبن ممنون
ولي يه سوال ، ميشه درخواست آموزش هم داد ، چون ممكنه بعضي از چيزها بيشتر به كار بياد (البته شايد به كار خودم!!!!!!)
خواهش می کنم تازه این اولشه :wink:

دوستان می تونند درخواست آموزش بدهند , در صورتی که از عهده اش برایم چشم حتما برای دوستان آماده می کنم .

bassam_cg

Active Member
سلام
آموزش هات عالی هستن ممنون
یکی ضعف های نرم افزار مکس نسبت به مایا در درست کردن آب به صورت داشتن کف هست حداقل من که تا الان چیزی در این ارتباط تو نرم افزار مکس ندیدم میخواستم بدونم در این ارتباط آموزشی داری که برامون بزاری یا نه (پلاگینی ..اسکریپتی )

موفق باشی

آقا این که کاری نداره مکس تو هیچ زمینه ای از مایا کمتر نیست در ضمن بهتر بدونی که بزرگترین 3d کارهای دنیا میگن که pareticle flow particle flow tools thinking particle دارن اینو اثبات میکنن که particle های مایاکمی قدیمی شده

3DTotal

Well-Known Member
سلام بر همه :
منتظر آموزشی زیر باشید :wink:

پیوست ها

• AfterBurn.jpg
    AfterBurn.jpg
    64.5 کیلوبایت · بازدیدها: 115
آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
آقا این که کاری نداره مکس تو هیچ زمینه ای از مایا کمتر نیست در ضمن بهتر بدونی که بزرگترین 3d کارهای دنیا میگن که pareticle flow particle flow tools thinking particle دارن اینو اثبات میکنن که particle های مایاکمی قدیمی شده

قبول آقا bassam اما آیا تا بحال خودت چنین چیزی رو با مکس درست کردی یا حداقل توی سایت خارجی چنین آموزشی رو دیدی اگه دیدی خوب لینکشو بزار ثوابشو ببر (ضمن اینکه خودم عاشق مکس هستم )

جدیدترین ارسال ها

بالا