آموزش هایی تصویری + کاملا فارسی

ببخشید من وقت گشتن ندارم !
میشه یه لینک مستقیم از آموزش ساخت یه ماشین بزارید ؟
فقط هرچی هست لینک مستقیم باشه .
خیلی ممنون میشم .
با تشکر ...

دوست عزیز من منظورم فایل ویدئویی بود .
بعدشم اینجا گفته فارسی .
ممنون میشم کمک کنید .

آره Thief عزیز ! خودمم !
شرمنده من عضو جدید هستم نمیتونم PM بدم .
این ID منه »»» Oracle_Eldorado

BaHaMaN

New Member
سلام دوستان من تازه عضو خانواده بزرگ مجید شدم:green:
میشه راجب ساختن انفجار با afterburn آموزشی بزارین
مرسی

3DTotal

Well-Known Member
سلام دوستان من تازه عضو خانواده بزرگ مجید شدم:green:
میشه راجب ساختن انفجار با afterburn آموزشی بزارین
مرسی

سلام رفیق

باشه . ولی چند روزی باید صبر کنی تا برایت یک آموزش بزرام . چون فعلا سرباز هستم و بیشتر وقتم توی پادگان صرف می شه .

موفق باشید .

reza18b

Member
ممنون از آموزش هاتون فقط اگه بتونین جایی غیر از راپیدشیر آپ کنید ممنون می شم آخه خیلی گیر میده :mad:

3DTotal

Well-Known Member
Create Snow + Particle Flow

سلام دوستان

بعد از مدت ها دوباره تصمیم گرفتم تا حدی که در توانم هستم آموزش هایی در اینجا قرار بدم چون می بینم اینجا چند وقتی هست سوت و کور شده و دلیل اش هم این بود که من سرباز بودم ولی خدا را شکر دیگه خدمت من هم داره تمام می شه .

پست ها را که می خوندم دیدم که بیشتر بچه ها از دست Rapid می نالند به همین خاطر از این به بعد فایل ها را در سایت خودم آپلود می کنم .

فقط از مدیر این بخش خواهش دارم که مبحث را قفل کنه تا پستی به غیر از مبحث آموزش زده نشه .

برای شروع هم آموزش زیر را دارم آماده می کنم . ایجاد برف به وسیله سیستم های ذره ایی .

امیدوارم که بتونم کمکی به بچه های سه بعدی کار بکنم .

موفق باشید .

پیوست ها

• Snow.jpg
    Snow.jpg
    139.7 کیلوبایت · بازدیدها: 24

roodani1363

New Member
لعنت خدا بر سایت رپیدشیر باد که ملتی را علاف خود مینماید. مگه mediafire ، 2shard ،4shared ، ... رو ازمون گرفتن. بابا یکم به فکر ما هم باشید.

3DTotal

Well-Known Member
لعنت خدا بر سایت رپیدشیر باد که ملتی را علاف خود مینماید. مگه mediafire ، 2shard ،4shared ، ... رو ازمون گرفتن. بابا یکم به فکر ما هم باشید.

دوست عزیز تا چند روز دیگه تمامی آموزشی ها را در سایت خودم آپلود می کنم تا همه از دست این سایت ها راحت شوند :wink:

موفق باشید .

roodani1363

New Member
من ... بخورم اگه یه دفعه دیگه از این مطالب تشکر کنم. بابا بیشتر از 10 دفعه التماستون کردم تو رپیدشیر فایل نزارین. مگه به خرجتون میره. شاید هم از لج من این کارو میکنید. مگه چه بدی در حقتون کردم؟ اگه نمیخواین مطلبی یاد بدین ، خوب راست و حسینی بگین. اینکه دیگه اینهمه ادا و اطوار نداره. خودتون حرفه ای ها دارین برای همدیگه مطلب آموزشی میزارین ، اصلا به فکر یه عده تازه کار نیستین.

:Mohsen:

کاربر باتجربه
من ... بخورم اگه یه دفعه دیگه از این مطالب تشکر کنم. بابا بیشتر از 10 دفعه التماستون کردم تو رپیدشیر فایل نزارین. مگه به خرجتون میره. شاید هم از لج من این کارو میکنید. مگه چه بدی در حقتون کردم؟ اگه نمیخواین مطلبی یاد بدین ، خوب راست و حسینی بگین. اینکه دیگه اینهمه ادا و اطوار نداره. خودتون حرفه ای ها دارین برای همدیگه مطلب آموزشی میزارین ، اصلا به فکر یه عده تازه کار نیستین.

دوست عزیز این چه طرز صحبت کردنه
مگه هر کسی آموزش میزاره، وطیفش بوده؟! نه لطفیه که در حق دیگران میکنه
بعدشم شمایکم تحمل کنی بد نیست، چون آقا رضا گفتن تو سایت خودشون آپلود میکنن

Sherlock_Holmes

Active Member
رضا جان واقعا خوشحال شدم دیدم برگشتی..
هر موقع خواستی آموزشها رو بذاری بگو تا من قبلش تاپیک رو یک پاکسازی بکنم و بعد شروع کن..

جدیدترین ارسال ها

بالا