آموزش نصب phpbb و شيوه استفاده از آن

mehrnet گفت:
خیلی ببخشید
وقتی دیتا بیس می سازم(easyphp)
اولا دستور export فعال نیست
ثانیا چجوری دیتا بیس رو رو هاست بذاریم
آیا محل مخصوصی داره؟

mehrnet جان شما لازم نيست كه ديتا بيس رو سايت بزارين. ببين شايد اين طوري بگم بهتر باشه شما اگه دوست داشته باشين كه يه سايت با phpbb داشته باشين بايد اول يه هاست تهيه كنين و حتما بايد سرورتون از php پشتيباني كنه. خوب بعد از اين كارا شما وقتي وارد فضاي خودتوتن مي شين يه cpanel داره كه در اونجا خودش mysql رو داره همچنين php my admin و شما مي تونين به راحتي يه ديتابيس همون جا بسازين پس تا اينجا بايد متوجه شده باشيد كه دستابيس رو لازم نيست جايي كپي كنيد . بعد فايل هاتون رو آپلود مي كنيد و در آخر همونطوري ه روي لوكال سعي مي كردين كه phpbb توم رو نصب كنيد اونجا هم همين كار ها رو انجام بدين همين.
فقط اين رو هم بگم كه تو هاست يه كمي نسبت به لوكال كار مشكل تره البته اگه شما مسلط به كارتون باشيد هيچ مشكلي براتون پيش نمي ياد

موفق باشيد
اشكان

hba

Active Member
من خوب بلد نیستم الان PHPBB روي سايتم نصب است حالا جه طوري يه فروم داشته باشم

hba

Active Member
من phpbb رو رو كامپيوتر ريختم و ان ها را هم كپي كردم در فولدر هاي مختلف حالا چه كنم

hba گفت:
من phpbb رو رو كامپيوتر ريختم و ان ها را هم كپي كردم در فولدر هاي مختلف حالا چه كنم

hba جان اگه منظور شما رو درست متوجه شده باشم شما بعد از اينكه phpbb رو نصب كرديد نمي دونيد كه از كجا بايد شروع كنيد به ساخت قسمتهاي مختلف براي آگاهي از اين موضوع توصيه مي كنم مقاله اكه در اين صفحه اومده رو مطالعه كنيد

http://www.forum.majidonline.com/viewtopic.php?t=16271&postdays=0&postorder=asc&start=90

باز اگه سوال داشتين در خدمتتون هستم

d@nial گفت:
اقا خودت رو چطوري نصب كنيم در كل ، اشکان جان!!؟؟؟

بــــــــــــــــــه دانيال جون
چه عجب منور زدين آقا زود تر مي گفتي يه گاوي گوسفندي چيزي برات قربوني مي كرديم
دانيال جون مارو چه به نصب شدن همين جوري كپي پيست هم كني كار مي كنيم :lol:
خيلي مخلصيم

hba

Active Member
اق من همه ي اين كار ها را در كامپيوتر خودم كردم و ساختم حالا مي خواهم در سايتم داشته باشم ايا از اول همه كار ها را يعني از نصب تا اخر بايد روي سايت انجام بدم و اگر بايد انجام بدم چه فايل هايي را بايد در سايت upload كنم

اگر لازم است تمام فايل هاي تمپليت و اصل فايل براي نصب phpbb هم لازر است انتقال يابد

pboy

Member
ashkanjoon من phpbb رو روي يك هاست مجاني آپلود كردم ديتابيس رو هم درست كردم ولي وقتي كه مي رم به صفحه اصلي سايت مي نويسه
کد:
phpBB : Critical Error 

Could not connect to the database
اين يعني نمي تونه به ديتا بيس وصل بشه ولي من اول ديتا بيس رو درست كردم بعد فايل كانفيگو از روي كامپيوتر درست كردم بعد فايل ها رو آپلود كردم. ولي حالا كه وارد سايت مي شم اين ارور رو ميده
http://pboy.freelinuxhost.com
ميشه كمك كنيد

hba

Active Member
يعني براي نصب phpbb روي سايتم بايد فايل هاي phpbb2.8 - subsilver faris - lunguage farsi رو upload كنم بعد نصب كنم يعني 3 mb رو بفرستم روي سايت يا كار ديگري است

d@nial

Well-Known Member
hba گفت:
يعني براي نصب phpbb روي سايتم بايد فايل هاي phpbb2.8 - subsilver faris - lunguage farsi رو upload كنم بعد نصب كنم يعني 3 mb رو بفرستم روي سايت يا كار ديگري است
آقا تركيب كن بعد آپلود، همین!

hba

Active Member
مرسي دانيال اين كار يكم زياد طول نمي كشد
و راستي چي كار كنم اين template silver براي تايپ فارسي بايد اسكرول لاك رو زد چه طوري مثل اينجا كنم

hba

Active Member
راستي اگر بخواهم در مثلا www.domain.com/forums نصب كنم بايد فولدر phpbb را اينجا بريزم يا مخلفاط داخلش را اينجا بريزم

يعني در /www.domain.com/forum/phpbb است يا مخافاط و فوادر ها درwww.domain.com/forums است

جدیدترین ارسال ها

بالا