second exterior rendering competition *** The Zeidler Residence

abbasi_0912

Active Member
چرا هیچکس کارشو نمیزاره .......؟

یه مقدار دیگه کارو جلو بردم . اینم از آپدیت جدید کار من ::cool:
1.jpg

خوب شما هم حداقل یکم از کارت رو بزار
من یکی که کارم تا همونجا پیش رفته، همین امروز بعد از پست قبلی میخواستم بشینم پاش تا کلیک کردیم پست زده شد بهم زنگ زدن رفتم شرکت تا نیم ساعت پیش هم شرکت بودم داشتم کار می بستم خدا رو شکر تموم شد

در ضمن چون کارهایی که برای این مسابقه میزنم رو نه فقط برای مسابقه بلکه برای دل خودم میزنم همیشه برای اینکار ها اولویت خاصی در نظر میگیرم چون کار رو برای پول نمیزنم برای دل خودمه هرچند هر کاری بهم بدن واقعا نهایت سعی خودم رو میکنم هیچ وقت دلم نمیاد توی یک کاری کم کاری کنم

همگی موفق باشید :rose:

nightlord

Well-Known Member
عباسی جان من که کارمو گذاشتم تو همین پستی که شما نقل قول کردی!!!!!!!!!:-?
تاهمینجا هم بیشتر جلو نرفتم . فکر کنم کار برای شما باز نشده پیوست کردم تا راحتتر ببینید:rose:

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
ببخشید
مثلا اینکه این لود نشدن عکس برای من رو همه توی انجمن فهمیدن
نمیدونم قضیه چیه مثلا ADSL دارم توی این یک هفته که سکته زده بود یک کاری توی یک سایتی داشتم به خاطر timeout های زیاد اینترنت فقط 100 دفعه توی یک سایت اون هم توی 2 الی 3 ساعت لوگین شدم، وقت نکردم برم دعوا کنم باهاشون :mad: اما یک میل تحدید آمیز براشون فرستادم :green:

البته نمیدونم عکس ها رو کجا اپ میکنی، سرعت سرور اش پایین که دیر لود میشه یا فیل ت ر هست

اما با این حال باید فردا همه چیز رو کنسل کنم بشینم پای این کار، حداقل مدل رو بزنم

مرسی فرشید جان واسه توضیحت
خیلی نایس بود
سندبلاست رو هم اشتباه میگفتم
آره پله رو با stair خوب میشه ساخت ولی دیتیل خوبی نداره
به نظرت متریال اون قسمت نما آلمینیومه چون دور تایل ها که به نظر میاد ماستیک باشه
البته میتونه سنگ با بندکشی مشکی باشه
مرسی ممنون

*farshid*

کاربر VIP
سلام دوستان ... اینم ادامه کار من ...
مدلسازی تموم شده ... رو متریال ها و رندر کار میکنم ...
فقط درخت شبیه به رفرنس ندارم ... احتمالا دو بعدی کار کنم درختاشو

attachment.php

پیوست ها

• wire.jpg
    wire.jpg
    29.3 کیلوبایت · بازدیدها: 96

*farshid*

کاربر VIP
میخوام ببینم علاوه بر دوستانی که با پیام خصوصی اعلام آمادگی کردن چند نفر دیگر شرکت کننده داریم ...
زیر این تاپیک تشکر بذارید میخوام سرشماری کنم ...مرسی
:rose:

آخرین ویرایش:
البته حاجی این خارجیا انقدر تنوع متریال دارن
البته پس اگه ماستیک نداره روش اجرای هنکینگ باید باشه مثل اکثر برجا
ولی کامپوزیتای ما تو ایران یکم براق تر از اینه البته این فکر کنم کثیفه شده
راستی اگه کسی خواست با فرای رندر بگیره تایل واسه کامپوزیت نداره واسه همین من ساختمش
گفتم بذارم بروبچ استفاده کنند

آخرین ویرایش:

.:BehzAd:.

Active Member
این که یه عکس روزولوشن پایین هست سعید جان

من یه متریال کامپوزیت آلومینیوم دارم .سیلور. یه زمانی آلکوبن کار بودم و انواع اقسام متریال کامپوزیت آلومینیوم رو ساختم همش هم وی ری هست اگه بچه ها میخوان تا این یکی رو بزارم

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
خب من هم امروز یه یخورده از کارو انجام دادم :

خوب پیش رفتی ... آوورین آوورین
فقط فرای یه مشکل کوچولو داره دوربینش ... camera correction یا همون camera shift تو view port مکس کار نمیکنه ...بعد اینکه کارتو اکسپورت کردی ... برو تو تنظیمات دوربین فرای ... عدد y shift رو -25 بگیر ...
بعد برو تو قسمت viewport فرای ... start رو بزن بعد با راست کلیک تارگت کمرا رو بیار پایینتر ... اینجوری پرسپکتیوت اصلاح میشه ...در ضمن لنز دوربینت خیلی وایده... من 50 گرفتم لنزمو بهتر از 35 جواب میده.

*farshid*

کاربر VIP
با سلام و هلو هاواریو خدمت دوستان ...
اینم تست رندر شیشه ها و آب و ...
در ضمن کسانی که مراحل کارشون رو نمیذارن به عذابی سخت گرفتار خواهند شد ... کاش اجباری میکردیم این wip رو ... تو مسابقه اورموشن هم اجباری بود گذاشتن مراحل کار تو wip . ایشالا دفعه بعد.

attachment.php

کسی درخت خوب داره ؟ فقط اسم فایلشو میخوام ... اسمشو بگو جنازشو تحویل بگیر و از این صحبتا ...

پیوست ها

• shishe o ab.jpg
    shishe o ab.jpg
    23.4 کیلوبایت · بازدیدها: 67

nightlord

Well-Known Member
سلام . من هنوز وقت نکردم کارو از اونی که قبلا پست کردم جلو تر ببرم . امروز میتونم روش کار کنم و مدلینگ تموم میشه .
نمیدونم میتونم با Fry بزنم یا نه ! اگه شد با فرای کار میکنم اگه دیدم نمیشه هم با رفیق قدیمیمون Vray میزنیمش:wink:

*farshid*

کاربر VIP
اگه رو فرای مسلط شدی ... چرا که نه ...فرای هم خوبه
ولی اگه تسلط کافی نداری بهتره با ویری کار کنی ...
مسابقه قبلی یکی از بچه ها کارشو با فرای بسته بود ولی چون تسلط کافی نداشت کیفیت نهایی کارش بینهایت پائین بود.

abbasi_0912

Active Member
سلام به همه دوستان
این هم از کار من دیشب نشستم پاش این رو زدم، امروز میشینم تکمیل تر میکنم

درخت :?: بزار یک گشتی توی سیستم بزنم ببینم چیز بدرد بخوری هست

پیوست ها

• w02.jpg
    w02.jpg
    94.5 کیلوبایت · بازدیدها: 41

abbasi_0912

Active Member
arch model vol 58 نسبتا درخت های بهتری داره
البته 52 vol هم هست
Vol 85 درخت های خوبی داره اما بیشتر نخل و... که بدرد این منطقه نمیخوره بیشتر برای آب و هوایی گرم مثل بندرعباس هست

.:BehzAd:.

Active Member
به امید خدا منم امروز شروع میکنم دوستان جمعشون جمعه خوب گفتم منم باشم اگه همروز به جایی رسوندمش همین جا میزارم

*farshid*

کاربر VIP
یکی از درختای آرکمدل 58 ظاهرا شبیه این درختاس ... درخت شماره 26 یا 28 بود فکر کنم ...ولی اونقدر تراکم برگاش زیاده که شاخه ها اصلا دیده نمیشن ...
احتمالا یکی از درختای موجود تو ضحنه های archexterior رو استفاده کنم.
چیز به درد بخوری باشه آدرسشو میدم شما هم استفاده کنید.

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا