second exterior rendering competition *** The Zeidler Residence

*farshid*

کاربر VIP
تعارف نکنید دوستان ...مراحل کارتون رو بذارید ...
attachment.php

پیوست ها

• 2.jpg
    2.jpg
    401.1 کیلوبایت · بازدیدها: 105
  • wippp.jpg
    wippp.jpg
    109.9 کیلوبایت · بازدیدها: 24

creator

New Member
سلام آقا فرشيد عزيز . . .
از اينكه منو دعوت ميكنيد خيلي خيلي لطف داري بهم و براي من خيلي ارزشمنده . . . خيلي دوست دارم شركت اما من در حد مبتدي هستمو شما استاد من خارج از گود خيلي چيزا از شما و دوستان ياد ميگيرم . . . يه مساله ديگه هم دارم در گير يك سري مشكلاتم...
عذرم رو بپذير ممنونم
:rose:

انتخاب بسیار هوشمندانه بود براوو
فقط من حس می کنم ساختن مبل یک خورده سخته امکانش هست از آرک مدل استفاده بشه
مهندس جان من حس می کنم اون صفحه شفاف که سم پلاست هستش فکر کنم پلی کربنات باشه چون تو فضای اکستریور عملکرد پلی کربنات توجیه پذیرتره
و اگر شیشه سرویس پله 80 % رفلکشن باشه نیاز به مدل سازی پله نیست این راحت تره آیا از امتیاز مدلینگ کم میشه ؟
البته نظر شخصی منه اگه مدل سازی راحت تر باشه زمان مسابقه روان تر و تعداد شرکت کننده ها بیشتر بشه؟
بیشتر رو بحث رندرینگ فکوس بشه

آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
انتخاب بسیار هوشمندانه بود براوو
فقط من حس می کنم ساختن مبل یک خورده سخته امکانش هست از آرک مدل استفاده بشه
مهندس جان من حس می کنم اون صفحه شفاف که سم پلاست هستش فکر کنم پلی کربنات باشه چون تو فضای اکستریور عملکرد پلی کربنات توجیه پذیرتره
و اگر شیشه سرویس پله 80 % رفلکشن باشه نیاز به مدل سازی پله نیست این راحت تره آیا از امتیاز مدلینگ کم میشه ؟
البته نظر شخصی منه اگه مدل سازی راحت تر باشه زمان مسابقه روان تر و تعداد شرکت کننده ها بیشتر بشه؟
بیشتر رو بحث رندرینگ فکوس بشه
خوب مدلینگ هم جزئی از کاره ...البته ما انتظار نداریم مدل شما عین رفرنس باشه ... پله رو هم میتونی با ابزار srair مکس مدل کنی ... رفلکت شیشه هم دست خودته ... میتونی رندر روز بگیری و چراغ های داخل رو خاموش کنی اینجوری داخل زیاد دیده نمیشه ...
در ضمن تو بخش قوانین توضیح دادم ... استفاده از آبجکتهای آماده مشکلی نداره ... میتونید استفاده کنید.
شبیه پلیکربناته ولی نیست به نظر من ... حالا چه فرقی میکنه شما همونو شبیه سازی کن . :)
سم پلاست چیه؟ منظورت سند بلاست ه؟

آخرین ویرایش:

m.n1362

Member
سلام خيلي هم عالي من كه تو قبلي نتونستم كار كنم اما اين يكي رو حتما ميام ..فرشيد بي تعارف خسته نباشي من موندم چطوري به اين همه كار ميرسي خيلي خيلي خسته نباشي...

*farshid*

کاربر VIP
نه شیرینکام جان ... فرای هستش ... احتمالا با nox هم یه تست رندر بگیرم ازش

*farshid*

کاربر VIP
از دوستانی که اعلام آمادگی کردند تشکر میکنم ...
تعداد حدودا 10 نفر شده و نفرات جدیدی اعلام آمادگی کردند
منتظر بقیه هستیم...
در ضمن من احساس میکنم بچه ها مسافرت هستن ... اگه برنامه سفر دارین میتونیم مسابقه رو تا اول مهر تمدید کنیم ... اگه میخواین تمدید شه یه تشکر زیر این پست بندازین :rose:
با 5 تا تشکر تمدید میشه...

nightlord

Well-Known Member
محمد جان عالیه فقط این قسمتی که جلوی شیشه ی مشجر گذاشتی باید پشت قرار بگیره
مرسی مجید جان .:rose: آره راست میگی ، الان که نگاه کردم دیدم پشتشه .

از دوستانی که اعلام آمادگی کردند تشکر میکنم ...
تعداد حدودا 10 نفر شده و نفرات جدیدی اعلام آمادگی کردند
منتظر بقیه هستیم...
در ضمن من احساس میکنم بچه ها مسافرت هستن ... اگه برنامه سفر دارین میتونیم مسابقه رو تا اول مهر تمدید کنیم ... اگه میخواین تمدید شه یه تشکر زیر این پست بندازین :rose:
با 5 تا تشکر تمدید میشه...

فرشید جان فکر کنم 15 روزی که گذاشتی کافی باشه . وقت اضافی هم میاد که میشه روی کار بیشتر کار کرد و نتیجه خوبی گرفت .
بچه ها اگرم مسافرت باشن تا حالا دیگه اومدن و همه میرسن تو 15 روز کار کنن . البته امیدوارم:green: اون آخر اگه کسی نرسید اونوقت تمدید بشه به نظر من بهتره

آخرین ویرایش:

abbasi_0912

Active Member
من هم با محمد موافقم، اگر قراره تمدید در کار باشه اون اخر کار باشه
من توی این چند روز کارداشتم اما فقط تونستم نقشه ها رو برسی کنم و یکم مثل فتوشاپ بلوپرینت ها رو با هم مچ کنم و یک مقدار از خط های نقشه رو برای مدلینگ بسازم

پیوست ها

• w01.jpg
    w01.jpg
    178.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25

.:BehzAd:.

Active Member
منم با تمدید موافقم ولی نه الان بهتر بمونه اون آخرا که اگه وقت کم اومد یا وسط مسابقه کسی اضافه شد بتونیم تمدید بکنیم اصلا شیرینی هر مسابقه ای به تمدیدش هست پس بهتره این تمدید رو نگه داریم.

جدیدترین ارسال ها

بالا