Pixar’s latest animation --------WALL•E

1835ali

Well-Known Member
اون آهن اره ای که شما ازش بعنوان منبع احساس صحبت می کنید کلی تجربه احساسات و کلی تکنیکهای پشتش خوابیده تا یک آهن پاره رو به یک موجود دلربا ، احساساتی و بسیار معصوم تبدیل کرده
انیمیشن wall - e رو من تازه دیدم ، پیکسار وقتی انیمیشن راتاتویل رو ساخت من با خودم فکر کردم که ما به اونها نخواهیم رسید ولی با انیمیشن wall -e مطمئن شدم چون وقتی به wall - e برسیم پیکسار دهها انیمیشن با نگاههای دیگری ساخته

Sherlock_Holmes

Active Member
به گزارش خبرگزاري فارس، به نقل از روابط عمومي شبكه دو سيما، اين شبكه تصميم دارد بعد از ماه مبارك رمضان هر ماه يكي از انيميشن‌هاي مطرح جهان را روي آنتن بفرستد،از جمله این انیمیشن ها «وال ئي» و «پانداي كونگ فوكار» که پس از خريد كپي رايت آنها از شبكه دو پخش خواهد شد اونهم با کیفیت dvd.
dimo جان خبری نشد؟
ببینم اصلا wall-e رو پخش کردند؟
خبری شد به ما هم بگو...

خیلی خوب بود dimo جان .
واقعا لذت بردم . ممنون
بالا تر از سیاهی که رنگی نیست ! یه روزی هم ما ایرانی ها انیمشن های قدرتمند می سازیم.
اگه خودمون بخوایم وتلش کنیم .
موفق باشی.

DIMO

Active Member
dimo جان خبری نشد؟
ببینم اصلا wall-e رو پخش کردند؟
خبری شد به ما هم بگو...

نه بابا خبری نیست،نه هنوز فکر نکنم پخش شده باشه...چشم حتماً.....!

خیلی خوب بود dimo جان .
واقعا لذت بردم . ممنون
بالا تر از سیاهی که رنگی نیست ! یه روزی هم ما ایرانی ها انیمشن های قدرتمند می سازیم.
اگه خودمون بخوایم وتلش کنیم .

صد در صد اینطور خواهد بود،به امید اون روز..........................:paint:

راستی دوستان من متوجه شدم که شبکه 2 هفته آخر ماه رمضان یه انیمیشن گذاشته بود از شرکت صبا به نام درست مثل یک پل که یکی از حادثه های جنگ رو روایت میکرد(ماجرای پل های شناوری بود که در اون دوران ساخته شده بود)کسی ندیدتش...!!!؟؟؟؟

DIMO

Active Member
انیمیشن wall - e روز جمعه پخش خواهد شد ساعت (احتمالاً ) 17 پنج بعداز ظهر

آقا علی تاریخ اعلان شده از تلویزیونه یا شما خودت روزها رو محاسبه کردی:wink:..........چون قرار بود بعد از ماه روضان هر ماه یه انیمیشن پخش بشه..!

شاد و پیروز باشی

1835ali

Well-Known Member
آقا علی تاریخ اعلان شده از تلویزیونه یا شما خودت روزها رو محاسبه کردی:wink:..........چون قرار بود بعد از ماه روضان هر ماه یه انیمیشن پخش بشه..!

شاد و پیروز باشی

آقای ضرغامی با بنده تماس گرفتند و گفتند : بشین پای tv حالشو ببر wall - e می خواد بده :D:lol:

تلویزیون تیزرش رو پخش و اعلام کرد جمعه ساعت (احتمالاً 99/9%) 00 : 17

:Mohsen:

کاربر باتجربه
پس بالاخره مي خواد پخش بشه!
ولي منم مثل ايمان جان احتمالا نيستم كه ببينمش
هر كي ميدونه زمان تكرارشو بگه

DIMO

Active Member
تلویزیون تیزرش رو پخش و اعلام کرد جمعه ساعت (احتمالاً 99/9%) 00 : 17
همینجوری اعلام کرد؟! گفت احتمال 99.9%؟!

احتمال نمایش شد 100%، ساعت 17:30 .

تکرارش کی پخش میشه؟

هر كي ميدونه زمان تكرارشو بگه

فکر نکنم تکراری در کار باشه چون تو تبلیغاتش که من امشب دیدیم فقط زمان پخش رو زده بود،ولی اگه کسی زنگ بزنه روابط عمومی شبکه دو فکر کنم یه زمان هم واسه تکرارش در نظر بگیرن.

شاد و پیروز باشید.

Sherlock_Holmes

Active Member
دوستانی که دیدن و دوستانی که ندیدن, حالا که قراره پخش بشه و همگی ببینیم اگه موافق باشید بعد از پخشش این تاپیک رو بیاریم باز بالا و دربارش حرف بزنیم...

یعنی: تخصصی تر ببینیم...
30upn9j.gif

:Mohsen:

کاربر باتجربه
ايمان جان شما نديدي؟
من موفق شدم 30 درصدشو ببينم، ولي ضبطش كردم تا از دستم نره، امروز كامل ميبينمش و حتما نظر ميدم
ولي همون مقداري كه ديدم غوغا بود، خيلي عالي بود، همه چيز با احساس بود
ايمان جان حتما يه جوري گيرش بيار ببينش، تا بتوني شما هم با نظرات خودت ما رو بي نصيب نزاري

Divine Love

Well-Known Member
نه! من خودم رو نمي بخشم. يادم رفت از Wall E . نديدمش.
اي ول به اين حواس. مگه اين زن بچه و درس و زندگي برا آدم حواس مي ذاره؟
راستي فكر مي كنيد Wall E رو نديدم چند درصد از عمرم به فنا رفت؟؟؟

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
vaaaooooyyy !!!!
این چی بود ؟!! فوق العاده بود

نمی گم تا بقیه هم ببیننش بع د صحبت می کنیم دربارش

خلاصه نبینین 85 درصد عمرتون بر فناس

Sherlock_Holmes

Active Member
بابا یکی بگه تکرارش کی بود!!
من میخواستم دوبله ببینم که حواسم همش به زیر نویس و اینا نباشه...

حالا اگه از سریالهای کریه تلویزیونی بود تا دوماه تکرارشو زیر نویس میکردن...

AVGHH

Member
تا جایی که من حواسم بود و حواسم بود که حواسم به تکرارش باشه... هیچی نزد :-?

DIMO

Active Member
چي شد ديديد؟
چطور بود؟
تکرارش خبري نشد؟

آره پخش شد متاسفانه من فقط تونستم نيم ساعت اول رو ببينم،چون يه کاري پيش اومد نتونستم بقيش رو ببينم،کيفيتش هم عالي بود،فقط دوبلرها و شبکه دو يه شيتنط هايي کرده بودن،مانند::صداي EVE که شخصيتي مونث داشت رو يه مرد دوبله کرده بود و بجاش حرف ميزد،يا تصاويري که از تلويزيونه Wll.E پخش ميشد رو دستکاري کرده بودن(تصویر اصلیه خود فیلم نبود).

من یکبارونصفی دیدمش تنها چیزی که نظر من رو جلب کرد نحوه فیلمبرداریش بود خیلی جالب بود،دوستانی که دیدنش تو یکی از سکانس های فیلم که Eve تو یه فروشگاهه و Wall.e رو میبینه بعدش Wall.e با سرعت به سمت در میره که فرار کنه که میخوره به در به نحوه فیلمبرداری اون قسمت توجه کردین یه حالت خواصی داشت کسی میدونه چه سبکیه؟اسمی داره این نوع فیلمبرداری؟

راستي فكر مي كنيد Wall E رو نديدم چند درصد از عمرم به فنا رفت؟؟؟

خلاصه نبینین 85 درصد عمرتون بر فناس

با دیدنه این تصویر به نصبت اهمیت Wall.e برای Pixar پی ببرید،به نظر من(بعد از اون چراغ مطالعه معروف،Wall.e محبوبترین کاراکتر Pixar باشه.)

شاد و پيروز باشي

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا