Mambo FAQ

shahabedeen110 گفت:
15-فروم بصورت كامپوننت يا ماژول براي مامبو سراغ نداريد؟
براي لينك phpbb به مامبو پيشنهاد شما چيست؟(لينك ااضفه كنيم يا ...؟)

البته تنها نقطه ضعف مامبو در حال حاضر همين نداشتن فروم آفيشال هست
البته در ورژن جديد خودش يه فروم بسيار ساده ( که به نظر من خيلي قشنگه ) رو بيرون داده ولي براي پورت کردن يه فروم بهش اين کار رو انجام دادن قبلا بگردي تو سايت خودش حتما پيدا ميکني
هم phpbb ,و هم ipd رو بهش پورت کردن

mosi-online

Member
iranpcg گفت:
آقا سالار لينگ كه تابلو بود تو سايت :)
اين لينك دانلود مامبو هست :)
http://www.mambofarsi.com/component...catid,67/order,dmdate_published/ascdesc,DESC/

mosi-online گفت:
سلام آقا ما مامبو رو نصب كرديم....
ولي هر چي لوگين ميكنم كه برم تو قسمت مديريت نميره و همون صفحه لوگين مياد.. چرا؟؟؟؟؟
mambo.jpg

.
.
در ضمن من نتونستم لينك دانلود مامبوي فارسي رو از سايت mambofarsi پيدا كنم...
8O آقا ما دانلود كرديم اين مامبوي شمارو....
ولي هر چي لوگين ميكنم چرا نميره تو منوي مديريت؟
آقا جون من يه راهنمايي بكن ديگه....

من در سايت زير امكانات كامل مامبو را امتحان مي كنم:http://www.karasnet.com/mambo/index.phpخواهشم اينه كه سوالات را منظم در زير همان شماره گذاري مطرح كنيد تا مثل بقيه فروم تكه پاره نشه! :cry: :roll: 8O

iranpcg

Active Member
مامبو با چهار تا فاروم ميتونه اينتگريشن داشته باشه
1- LoudMouth
2- phpBB 4 Mambo
3-Simpleboard 1.0.3
4- UBB.threads Integration
البته فقط نسخه Simpleboard 1.0.3 براي نسخه 4.5.1 قابل استفاده هست.

نكته آخر اينكه ليمبو يك نرم افزار مجزاست و ربطي به مامبو ندارد و تنها نقطه اشتراكشان در سورس اصلي است.

mosi-online

Member
iranpcg جان جواب مارو ميدي؟ :( :( :( :(
كارم بدجور لنگه :( :( :cry:
كمـــــــــــــــــــــــــــــ دوستان :(

iranpcg

Active Member
mosi-online گفت:
iranpcg جان جواب مارو ميدي؟ :( :( :( :(
كارم بدجور لنگه :( :( :cry:
كمـــــــــــــــــــــــــــــ دوستان :(
بابا خيلي با حالي
ما جواب تو رو داديم لينك دانلود را هم داديم
ديگه چي ميخواي :)

iranpcg

Active Member
shahabedeen110 گفت:
آقا سوالات 14 تا 18 را هم لطف كنيد جواب بدهيد:)
جواب خيلي از اين سوالات را من دادم اما باز هم چشم :
14- ليمبو يك نرم افزار كوچك است كه عين مامبو است و با قالبهاي مامبو كار ميكند اما امكان اضافه نمودن كامپوننت و ماژول را نداره و بيشتر بدرد وبلاگ و اينجور چيزها ميخوره :)
15-فاروم يا همون انجمن بصورت كامپوننت 4 تا هست كه من در تاپيك هاي قبلي اسمشون را آوردم.
16-اين پيغام به اين معنا است كه اين ماژول در بخش مديريت استفاده ميشه نه كاربري
17-سايت رسمي براي كامپوننت و ماژول 2 تا هست
الف- mamboportal.com
ب- mamboforge.net
18- منوي جديد بايد بصورت يك ماژول صدا زده شود.

mosi-online

Member
21) iranpcg جان مشتي پسر من ميگم كه دستت درست دانلود كردم ولي ميگم كه هرچي لوگين ميكنم هيچ اروري هم نميده و همون صفحه لوگين مياد چرا؟
آقا من نميتونم وارد قسمت Admin بشم وقتي مشخصات ورود رو مي دم هي همون صفحه ورود تكرار ميشي !!!!!!!!!!10000000000000بار هم نصب كردم گفتك كه تازه اومدم تو كار مامبو :oops: درست حسابي راهنماييمون كن چيكارش كنيم؟
-------لوكال دارم كار مي كنم------------با Easyphp

iranpcg

Active Member
عزيز جان اين مشكل به خاطر اين چيزهاست:
اين مشكل به خاطر چند چيز بروز ميكند.
1- شما از اينترنت پروكسي دار يا فاير وار دار يا كش دار استفاده ميكنيد
2- جاوا در سيستم شما غير فعال است
3- سرور شما ويندوز است و امكان ويرايش و نگارش در CACH نيست
4- هنگام نصب به خطا ها توجه نكرده ايد.
5- اگر از روي لوكال داريد كار ميكنيد به احتمال زياد از wamp server استفاده ميكنيد

mosi-online گفت:
21) iranpcg جان مشتي پسر من ميگم كه دستت درست دانلود كردم ولي ميگم كه هرچي لوگين ميكنم هيچ اروري هم نميده و همون صفحه لوگين مياد چرا؟
آقا من نميتونم وارد قسمت Admin بشم وقتي مشخصات ورود رو مي دم هي همون صفحه ورود تكرار ميشي !!!!!!!!!!10000000000000بار هم نصب كردم گفتك كه تازه اومدم تو كار مامبو :oops: درست حسابي راهنماييمون كن چيكارش كنيم؟
-------لوكال دارم كار مي كنم------------با Easyphp

Jasem

Member
منظور از wamp server چيه ؟؟؟
واقعيتش منهم همين مشكل مصطفي رو داشتم ولي آخر چون به نتيجه نرسيدم گذاشتمش كنار .
ميشه راهنمايي كني چي كار بايد بكنيم .
من رو لوكال نصب مي كنم . Eazyphp رو هم نصب كرده دارم .
البته اين مشكل رو تنها و تنها با اين برنامه تا حالا داشتم .
ممنون ميشم كمك كنيد چون واقعاْ خيلي مشتاق شدم با اين برنامه هم كار كنم . ممنون

من در لوكال در مشكل زير را در صفحه اول دارم:
کد:
 No such file or directory in H:\PHP\Ready2Use\CMS\Mambo\5.4a\MamboV4.5.1a-Stable\templates\negarkhane\index.php on line 23 PHP Warning: main() [function.include]: Failed opening 'includes/metadata.php' for inclusion (include_path='c:\php\include') in H:\PHP\Ready2Use\CMS\Mambo\5.4a\MamboV4.5.1a-Stable\templates\negarkhane\index.php on line 23 PHP Warning: main(pathway.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in H:\PHP\Ready2Use\CMS\Mambo\5.4a\MamboV4.5.1a-Stable\templates\negarkhane\index.php on line 81 PHP Warning: main() [function.include]: Failed opening 'pathway.php' for inclusion (include_path='c:\php\include') in H:\PHP\Ready2Use\CMS\Mambo\5.4a\MamboV4.5.1a-Stable\templates\negarkhane\index.php on line 81 PHP Warning: mosLoadModules(includes/frontend.html.php) [function.mosLoadModules]: failed to open stream: No such file or directory in H:\PHP\Ready2Use\CMS\Mambo\5.4a\MamboV4.5.1a-Stable\includes\frontend.php on line 93 PHP Fatal error: mosLoadModules() [function.require]: Failed opening required 'includes/frontend.html.php' (include_path='c:\php\include') in H:\PHP\Ready2Use\CMS\Mambo\5.4a\MamboV4.5.1a-Stable\includes\frontend.php on line 93
در بخش مديريت مشكلي نداشته و خيلي خوب عمل مي كند!
به نظر شما در php.ini چه تغييري بايد بدهم؟

- شما از اينترنت پروكسي دار يا فاير وار دار يا كش دار استفاده ميكنيد
2- جاوا در سيستم شما غير فعال است
3- سرور شما ويندوز است و امكان ويرايش و نگارش در CACH نيست
4- هنگام نصب به خطا ها توجه نكرده ايد.
5- اگر از روي لوكال داريد كار ميكنيد به احتمال زياد از wamp server استفاده ميكنيد

1-من با آگنيتوم كار ميكنم منتها مشل من مال اين نيست مشخصه!
2-همه جاوا در IE ها تيك خورده است :?
3-بله سرور ويندوز است(كامپيوتر شخصي-ايكس پي-نصب php به روش cgi)
به هرحال بايد راه حلي داشته باشه! :wink:
4-wamp server؟ ممكنه بيشتر توضيح بدهيد و در ضمن راه حل را هم بفرماييد! :wink:

mosi-online

Member
والله iranpcg عزيزه دل برادر ميبيني كه چندين نفر مثل jasem مشكل منو دارند والله كاملتر توضيح بدي خيلي توپتر ميشه كه چيكارش كنيم مخصوصا در باره اين عبارت آخري كه گفتي....
قربانت

Jasem گفت:
واقعيتش منهم همين مشكل مصطفي رو داشتم ولي آخر چون به نتيجه نرسيدم گذاشتمش كنار .

iranpcg

Active Member
mosi-online گفت:
والله iranpcg عزيزه دل برادر ميبيني كه چندين نفر مثل jasem مشكل منو دارند والله كاملتر توضيح بدي خيلي توپتر ميشه كه چيكارش كنيم مخصوصا در باره اين عبارت آخري كه گفتي....
قربانت

Jasem گفت:
برنامه هاي سروري لوكال مثل Wamp Server و Easy Php بعضي از امكانات را در نظر نگرفته اند . اما مامبو به اين امكانات نياز دارد . اين امكانات بر روي هاستينگ ها قابل دسترسي هستند . متاسفانه شما به پيغامهايي كه در صفحه اول نصب مامبو داده شده بود توجه نكرده ايد. در صفحه اول به همه شما تذكر داده شده كه امكان نگارش در cach وجود ندارد ولي هيچ كدامتان به آن توجه نكرده ايد. بهترين برنامه سروري براي تست مامبو برنامه PHPTriad است البته اين برنامه متاسفانه از php 4.1 استفاده ميكند كه بايد با php نسخه جديد بروز رساني شود . اگر دوستان مشكلشان حل نشد من ميتوانم لينك دانلود هر دو برنامه را براي شما بگذارم .

جدیدترین ارسال ها

بالا