FarsiStyle و Static Texts

UnknownUser

Well-Known Member
کد:
Windows Vista:[boot drive]\Users\username\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4\en\Configuration\WindowSWF

Windows XP: [boot drive]\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS4\en\Configuration\WindowSWF

Mac OS X:[hard drive]/Users/userName/Library/Application Support/Adobe/Flash CS4/en/Configuration/WindowSWF

جای username اسم user رو بنویسین و جای boot drive درایوی که win رو نصب کردین
بعد داخل run کپی کنین و swf ای که پیوست کردم رو اون جا کپی کنین و بعد فلش رو restart

پیوست ها

• FarsiStyle Panel.zip
    297.6 کیلوبایت · بازدیدها: 306

BioDread

Banned
سلام
برای کانورتور scroll نزاشتی!!!
منظورم ایینه که اگه متن کانورت شده زیاتد باشه scroll نمیاد

ممنون از fix کردن این مورد!

daniel007

New Member
مرتضی جان نهایت تشکر رو ازت دارم
مدتها بود فارسی نوشت تو فلش واسم آرزو شده بود
درود برشما
این کارتون بقدری واسم ارزش داشت که حاضرم بابتش هزینه هم پرداخت کنم اگه مایلید شماره حسابتون رو بذارید تا...

Member
برا من کار میکنه کامل و بدون مشکل مرسی 1000 تا
ورژن فلش cs4
ویندوز xp sp3
وضعیت فارسی نویسی ویندوز (تب دوم فقط تیک برای نصب زبانهای خاور میانه زده شده و فارسی اضافه شده) لازم به ذکره که تب اول و آخر دست نخوردن
موفق باشید

daniel007

New Member
سلام
بنده اخیرا یه فایل txt رو تو یه TextField در برنامه فلش CS4 وارد کردم اما تنها مشکلی که داره اینه که :
1. متون راست چین نیستند
2.بعضی کلمات در انتهای سطر شکسته می شوند و به خط بعدی میروند
لطفا راهنماییم کنید.
متشکرم.

mafton

Member
سلام میشه یه سورس بزارید که نشون بده چطور میشه از یه فایل خارجی txt یا چیزه دیگه ای . فارسی را تو فلش لود کرد؟
ممنون پیش پیش

mafton

Member
سلام اقا ببخشید من منظورم را درست عنوان نکردم والا من مدتهاست که می خوام سایتهایی درست کنم که ظاهر و بخصوص فرمهای گرفتن اطلاعات را با فلش درست کنم و بقیه کد نویسی ها را با php انجام بدم که واقا تا حالا هیچکس درست به من جواب داده
دیگه حسابی کلافه شدم اگه کمک کنید ممنون میشم:cry:

mafton

Member
اقا اگر شما لطف کنید و یه sample بدید که یه متغیر از یه فایل php به فایل flash فرستاده بشه و تو اون نشان داده بشه بشتر مشکلات من حل میشه البته متغیر فارسی و از نوع رشته باشه ممنون

droprain

Member
سلام، extension من هم cs4 هست، ولی پنلش نمی یاد،کارهایی که گفتین رو همکردم، ، چیکار کنم آقا مرتضی؟

آخرین ویرایش:

arman_p

Member
درود
مال من هم flash cs4 هست. اما کار نکرد.
فکر می کنم مشکل از شما نباشه.
چون یه چیز دیگه هم نصب کردم اما اون هم کار نکرد.
به نظر شما ما چه خاکی تو سرمون برزیم؟؟
سپاس

جدیدترین ارسال ها

بالا