FarsiStyle و Static Texts

mihan2010

New Member
سلام
باتشکر از زحمات شما، من روی یک تم÷لیت فلش کار می کنم که در As2 طراحی شده ، برای اینکه در فایل Xml بتونم فارسی استفاده کنم و تم÷لیتو فارسی کنم چه باید کرد؟ ممنون می شم رانهمایی کننین .

bono056

Member
سلام
من برای اینکه بتونم محتویات html رو از فایل xml بخونم یه تابع به این کلاس اضافه کردم که اینظوری عمل میکنه: محتویات رو که شامل متن و تگ های Html ه میگیره و از هم جدا میکنه و داخل یه آرایه میریزه (جدا کردن تگ ها هم بر اساس > و < هستش، برا همینم تو متن نباید از این دو کاراکتر استفاده کرد). بعد فقط متن ها رو با مبدل farsi style تبدیل میکنه و آخر آرایه رو Join میکنه.
کلا برا کاری که من میخواستم بکنم جواب داد، البته یه سری ایراد هم داره:
1- از TextFormat نمیشه استفاده کرد و نوع و اندازه فونت text field رو باید مستقیما داخل فلش انتخاب کرد.
2- تابع من از < و > بعنوان جستجو گر تگ ها ی html استفاده میکنه. پس تو متن نباید از اینا استفاده کرد.
3- بعد از تبدیل هر عضو آرایه یه br پشت متن میوفته. اگه بخوایم تو یه خط از دو نوع فرمت استفاده کنیم نمیشه. یعنی یه همچین متنی رو تو دو خط چاپ میکنه
کد:
name:<font color='#cccccc'>bono<font/>

نمونه هاشو برای as2 و as3 پیوست کردم.

پیوست ها

• as2.zip
    53.8 کیلوبایت · بازدیدها: 116
  • as3.zip
    59.7 کیلوبایت · بازدیدها: 52

hdnsoft

Well-Known Member
فوق العاده بود !!!!!!! واقعا خسته نباشین ، خداقوت ، انشاالله همیشه پایدار باشین و برقرار:rose:

خیلی ممنون عالی هستش فقط ای کاش برای flashcs5 هم بود ایا می شه بزارید . اگه بزارید که خیلی عالی میشه

jolly

New Member
سلام
من از فلش CS4 استفاده میکنم
متاسفانه نتونستم این پنل رو وارد Other Panel کنم با وجود اینکه پیغام نصب موفقیت امیز هم میده
میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاست!؟

S.T.A.R.S

New Member
سلام...

تو fla با embed کردن فونت Tahoma مشکل فارسی حل میشه و با کانورتور به راحتی میشه تو محیط xml فونت فارسی داشت اما با یه پنل مواجه شدم که سطر دوم رو میاره سطر اول و برعکس.

Test01.jpg

اما دقیقا همین متن تو یه پنل دیگه درست نمایش داده میشه.
Test02.jpg

لطفا راهنمایی کنین

آخرین ویرایش:

aref.shams.2

New Member
سلام دوستان

خسته نباشید از زحماتتون

من مطالبو خوندم و تونستم چن تا فایل رو و xml رو فارسی کنم اما به یه فایلی برخوردم که هر کاری کردم نشد خیلی سخته نمی دونم چکار کنم
خیلی خیلی هم عجله ایه خواهشنآ هر کدوم از عزیزان که می دونید کمک کنید.

دانلود فایل

با تشکر

S.T.A.R.S

New Member
جواب سوالم تو پست 10 بودش اما چون واضح توضیح داده نشده بود بازم گیج کننده بود. وسه تمام کسایی که با بهم ریختگی سطر مواجه میشن ، از کانورتو گزینه Text Field Width رو مطابق با کادر مربوطه تنظیم کنن مشکل حل میشه. ممنون از UnknownUser ...

You Rock man

جدیدترین ارسال ها

بالا