edius چرا نه؟

Peace Dove

Well-Known Member
از مدیر محترم تقاضا دارم در تالار میکس ومونتاژ زیر تالار edius را در کنار adobe primier اضافه کنید چون الان ediusدر کنار primier حتی بالاتر است با تشکر

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

بابا ایول ... وجداناً خیلی باهاتون حال می کنم.
این همه طرفدار و مشتاق واسه بحث مونتاژ! ... ماشاءالله ... کمتر جایی این جور کاربرها پیدا می شن.

خب ... بذارید اولش یه چیزی رو اعتراف کنم.
اون موقعی که چند تا از دوستان، پیشنهاد ایجاد بخش افترافکتز رو دادن (با توجه به این که کاربرد افترافکتز خیلی محدودتر از برنامه های دیگه هست و به دلیل وسعت و پیچیدگی های این نرم افزار، منبع آموزش فارسی صددرصد کاملی وجود نداره) فکر می کردم که استقبال چندانی از این بخش نشه.

به هر حال آقا مجید، به نظر دوستان احترام گذاشت و این بخش رو راه اندازی کرد.

بعد از اون بود که دیدم این بخش هم به اندازهء کافی طرفدار و کاربر داره. (البته درسته که به اندازهء بخش های دیگه نیست) ولی به نظر من در حد خودش خیلی عالیه.

یه مسئلهء مهم هم بهم ثابت شد.
این که انتخاب موضوع و اسم مناسب برای هر تالار، واسه جذب مخاطب خیلی موثره.

خلاصه با اجازتون یه دو دو تا چهار تا کنیم و یه تصمیمی بگیریم که ازش پشیمون نشیم.
بقیه دوستان هم نظر بدن.

التماس دعا
یا علی

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
بله، مديران موافق هستند !
اما كاربران هم بايد تمايل خودشون رو از ايجاد اين انجمن نشان بدهند

مجيد

Peace Dove

Well-Known Member
خيلي ممنون باور نمي كنم قبول كرده باشيد!
آقاي مدير كل سايت ميتونم تو انجمن ميكس ومونتاژ در اين مورد صحبت كنم يعني تشويق ديگران به اين تايپيك؟؟؟؟
لطفاً سريعاً پاسخ دهيد با تشكر فراوان.

animeditor

Active Member
سلام جمیعاً

مشکلی نیست ... یه تاپیک موقت بزنید و لینک این تاپیک رو توی اون بدید که دیگران هم توی این نظرسنجی شرکت کنن.
از آقا مجید هم ممنونم که با این موضوع موافقت کردن.

التماس دعا
یا علی

saeed450

Active Member
edius من كه با هاش كار نكردم .......ولي اگه از پري ماير بهتره خب راش بنداز داداش ......نوكرتيم

Peace Dove

Well-Known Member
دوستان پریمیر در سطح بالایی قرار دارد اما edius کم از پریمایر ندارد من خودم با پریمایر کارمیکنم ولی 4 ماهه که دارم آموزش های edius میبینم یک خوبی دیگر در این کار سرعت عمل است .

سلام خدمت همه ي دوستان
با پيشنهادتون كاملا موافقم

من خودم تا حالا جاي آموزش يه نرم افزار ديگرو مثل edius توي اين سايت خالي ميديدم
بنده كاملا با ايجاد تايپيك آموزش اين نرم افزار موافقم و چون خودم با هر سه نرم افزار premiere و afterو edius پروژه مي زنم با كمال ميل حاضرم تجربياتمو در اختيار دوستان علاقمند بذارم
البته بي صبرانه نيز آماده يادگيري چيزاي جديد از دوستان گلم هستم.

ضمن اينكه ما نمي تونيم بگيم كه بين premiere و اين نرم افزار كدوم قويتره
اما اينو بايد بگم كه تسلط روي اين دو نرم افزار و در كنار اينها كار با افتر شما رو در انجام هر كاري توانا مي كنه.
پيشنهاد مي كنم حتما توي اين تايپيك حضور داشته باشيد
ضرر نمي كنيد

Peace Dove

Well-Known Member
سلام

خیلی خوب شد داره به دوستامون اضافه میشه:D
عزیزان در این فروم من واقعاً جای edius را خالی دیدم چون در هر فروم دیگری در این مورد بحث میکنند من فکر کردم چون تبلیغ میشه لینک ندادم ولی نمونه کلام در فرومی دیگر رو میگذارم:

((آموزش و سوال و جواب پیرامون ( نرم افزارهای Edius Pro , Premiere Pro , ...)
افراد زیادی از علاقه مندان به حرفه ی میکس و مونتاژ کامپیوتری هستند ، که دائما به دنبال محلی می گردند که سوالاتشان را مطرح کنند و پاسخ مناسب دریافت کنند . لذا بنده این تاپیک را احداث کردم تا شما عزیزان بتوانید اشکالاتتان را در ان مطرح کنید ، و در اسرع وقت به پاسخ خود برسید .
مدت زیادی است که من در این زمینه مشغول فعالیت می باشم ؛ و پروژه های زیادی نیز کار کردم . تخصص من در زمینه ی دو نرم افزار Premiere Pro و Edius Pro می باشد . بله درست شنیدید ، Edius . فکر نمی کنم بتونید جایی رو در اینترنت پیدا کنید که در مورد این برنامه به شما اطلاعات بده .
بنده با اینکه برروی برنامه Premiere pro تسلط کامل دارم ، ولی از زمانی که با این برنامه آشنا شدم ، کار کردن با آن را بر هر نرم افزار دیگری ترجیح میدم . و به شما هم اون رو توصیه می کنم . البته گیر آوردن این نرم افزار کار آسونی نیست .
در هر حال شما از این پس می تونید سوالاتتون رو در زمینه ی این دو برنامه ( Edius و Premiere ) و هر آنچه که مربوط به میکس ومونتاژ کامپیوتری می باشد ، در این تاپیک و یا از ز طریق ایمیل و وبلاگ مطرح کنید . تا من یا دیگر دوستان به پاسخی مناسب بدهند .
امیدوارم بتونم قسمتی از اطلاعاتم رو در مورد این حرفه به دیگران منتقل کنم
با تشکر
))
((نرم افزار Edius یک نرم افزار تدوین غیرخطی و Realtime که توسط شرکت Canopus ارائه شده است .از بزرگترین برتریهای این نرم افزار نسبت به بسیاری از نرم افزار های مشابه عدم نیاز به پرداخت پروژه (Render ) در هنگام کار با آن است . یعنی شما هنگامی که با نرم افزار Edius کار می کنید ، هیچ نیازی به انجام پرداخت پروژه ندارید . فقط هنگام خروجی گرفتن این کار رو انجام می دید ، که حداکثر زمانی که برای این کار لازم دارید ، در پروژه های بسیار سنگین ، به اندازه ی طول پروژه می باشد .
این نرم افزار با مکانیزه کردن بسیاری از اعمال ، که در نرم افزارهای مشابه با صرف وقت زیاد قابل انجام می باشد ، انجام آنها را بسیار آسان تر و در عین ها مفید تر و زیبا تر نموده است .
همچنین فرایند تدوین ، با توجه به قابلیت های متفاوت برش کلیپها و انجام جابجایی و انتخاب آنها و اعمال افکت و ترانزیشن ، بسیار لذت بخش و سریع گشته است .
در مورد تنوع و تعداد ترانزیشن های این نرم افزار باید گفت که این نرم افزار با در اختیار داشتن طیف وسیعی از ترانزیشن ها دارای حدود 900 ترانزیشن دو بعدی و سه بعدی و آلفا می باشد)) باتشکر

سلام.

جناب samanvb

اینکه Edius نرم افزار قوی ای هست توش هیچ شکی نیست.
من رفته بودم تو یه موسسه ای کلاس افتر افکت ثبت نام کنم اون منشی شون گیر داده بود که اگه Edius ثبت نام کنی بهتره و ...
القصّه! اگه شما متعهد می شی که آموزش های اولیه رو تو انجمن بزاری و بعد هم سوال های ما رو نیمه کار نزاری و جواب بدی
چی می تونه بهتر از یه انجمن Edius باشه، اون هم تو مجید آتلاین.
با این شروطی که عرض کردم اگه تشکیل بشه همچی انجمنی خیلی عالی یه. خیلی !

magma

New Member
با سلام
من از ورژن 4.00 با پرایمر کار میکنم البته اون اوایل روی کامپیوتر های اپل پس میتونم بگم که به اون کاملا تسلط دارم ولی قوی ترین دلیلی که باعث شد تو این فوروم باحال عضو بشم جمع آوری اطلاعات و ردوبدل کردن تجارب در زمینه EDIUs هست پس لطفا هرچه سریع تر این کارو انجام بدین رو کمک من هم حساب کنید

Peace Dove

Well-Known Member
سلام.

جناب samanvb

اینکه Edius نرم افزار قوی ای هست توش هیچ شکی نیست.
من رفته بودم تو یه موسسه ای کلاس افتر افکت ثبت نام کنم اون منشی شون گیر داده بود که اگه Edius ثبت نام کنی بهتره و ...
القصّه! اگه شما متعهد می شی که آموزش های اولیه رو تو انجمن بزاری و بعد هم سوال های ما رو نیمه کار نزاری و جواب بدی
چی می تونه بهتر از یه انجمن Edius باشه، اون هم تو مجید آتلاین.
با این شروطی که عرض کردم اگه تشکیل بشه همچی انجمنی خیلی عالی یه. خیلی !

همه به هم کمک میکنیم تا سوالی بی جواب نمونه (مخصوصاً با کمک animeditor:D)

Peace Dove

Well-Known Member
با سلام
من از ورژن 4.00 با پرایمر کار میکنم البته اون اوایل روی کامپیوتر های اپل پس میتونم بگم که به اون کاملا تسلط دارم ولی قوی ترین دلیلی که باعث شد تو این فوروم باحال عضو بشم جمع آوری اطلاعات و ردوبدل کردن تجارب در زمینه EDIUs هست پس لطفا هرچه سریع تر این کارو انجام بدین رو کمک من هم حساب کنید

بیشتر ماها این تجربه را داریم حتی فکر کنم قبل از اون یک برنامه ی ابتدایی ulead بود که فقط ترانزیشن داشت.

Peace Dove

Well-Known Member
آقايون چي شد من آموزشها را آماده كردم هر وقت انجمن درست شد (تا تنور داغه نون را بچسبونيم توش!)بگم كه آموزش هاي دقيق وجز به جز
اميد آن روزي كه اين انجمن راه اندازي بشه

murteza

Member
سلام من این برنامه رو دارم همراه با کراک هست اگه کسی خواست میزارمش اما متاسفانه من از میکس هیچی نمیدونم
اما علاقه شدیدی دارم تا یاد بگیرم.اینجا هم اموزشگاهی نداره پس اگه 1 اموزش اولیه در مورد این برنامه بزارین من میتونم استفاده کنم .مرسی:)

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من هم بدم نمیاد این نرم افزار بیشتر باش آشنا بشم

roshanaiy

Active Member
مجيد تا حالا روي من رو زمين ننداخته . اين بار هم مي دونم اين كار رو نمي كنه . مجيد جان لطفا پيگيري كن . من خودم آشنا نيستم با اين برنامه اما از روي پافشاري بچه ها مي شه حدس زد كه برنامه خوبي باشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا