قالب CodeName : Big Boss (Boldozer) T_T

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام .
کار خیلی زیباست و معومه مدلینگش خیلی وقت برده
خسته نباشی
بله مرسی. تقریبا زیر 1 ماه شد. خیلی لطف کردی نظر دادی .موفق باشی :rose:

کار قشنگی شده تبریک میگم، فقط یه نکته جلوی بولدزر به نظرت قوسش یکم بیشتر بود (تیغه) بهتر نبود؟
سلام تموز جون. تیغه مثل بلو پرینت و آموزش تقریبا هستش . به نظم خوبه ( سلیقه ای هستش ). خیلی لطف کردی نظر دادی . موفق باشی

.:BehzAd:.

Active Member
سلام مرسی از دعوت مدلینگ خوب و جزئیات هم خوب کار شده به همین اندازه که باری مدل وقت میزارید برای باقی چیزاش هم وقت بزار. موفق باشی و منتظر ادامه کار هم هستیم.

hamidroosta

Active Member
نابرده رنج گنج میسر نمیشود .. فوق العادست کارت ایشالله که بتونی بیشتر کار کنی وبهتراز این هم بسازی هر چند که از نظر بنده حقیر چیزی کم نداره ولی دوست بزرگوارم سعی کن بار دوم بدون اینکه از روی فیلم نگاه کنی شروع به ساختنش کنی البته این سخته ولی نتیجه اش صد درصد بهتره میشه چون توی مغزت رفته اون وقت.....

agira3d

کاربر VIP
به به سلام
عجب مدل سنگینی.خسته نباشی .....
آموزش eat 3d و gnomon بدلیل حرفه ای بودن فقط work flow رو آموزش میدن مثل دیجیتال نیستن که کلی گویی کنن من آموزش از این شرکتا با سرعت پایین یا کامل ندیدم تا حالا ولی خیلی نکات خفنی آموزش میدن.همیشه نصفشو میخورن.gnomon واسه مکس هم آموزش زیاد داره.کی گفته نداره.
بعدها میفهمی که دیجیتال جلو اینا هیچی نیست.
موفق باشی خیلی کاره خوبی شده.
100 ملیون بدن از اول میسازیش؟؟:green:

madmaster_3d

Well-Known Member
سلام مرسی از دعوت مدلینگ خوب و جزئیات هم خوب کار شده به همین اندازه که باری مدل وقت میزارید برای باقی چیزاش هم وقت بزار. موفق باشی و منتظر ادامه کار هم هستیم.
سلام بهزاد جون. خیلی لطف کردی نظر دادی. موفق باشی :rose:

نابرده رنج گنج میسر نمیشود .. فوق العادست کارت ایشالله که بتونی بیشتر کار کنی وبهتراز این هم بسازی هر چند که از نظر بنده حقیر چیزی کم نداره ولی دوست بزرگوارم سعی کن بار دوم بدون اینکه از روی فیلم نگاه کنی شروع به ساختنش کنی البته این سخته ولی نتیجه اش صد درصد بهتره میشه چون توی مغزت رفته اون وقت.....
سلام حمید جون. ساختش زمان میبره ولی وقتی ساختم فهمیدم خودمم می تونم بسازم. نمی خوام بگم من حرفه ای شدم این حرفها. نه من الان تو مدلینگ کله مشکل دارم ولی این ساختش نسبت به کله برای من آسون تره. خیلی لطف کردی نظر دادی. موفق باشی :rose:

به به سلام
عجب مدل سنگینی.خسته نباشی .....
آموزش eat 3d و gnomon بدلیل حرفه ای بودن فقط work flow رو آموزش میدن مثل دیجیتال نیستن که کلی گویی کنن من آموزش از این شرکتا با سرعت پایین یا کامل ندیدم تا حالا ولی خیلی نکات خفنی آموزش میدن.همیشه نصفشو میخورن.gnomon واسه مکس هم آموزش زیاد داره.کی گفته نداره.
بعدها میفهمی که دیجیتال جلو اینا هیچی نیست.
موفق باشی خیلی کاره خوبی شده.
100 ملیون بدن از اول میسازیش؟؟:green:
سلام اگری جون. آره. آموزش هاش مثلا حرفه ای هستش. ولی من آموزش های دیجیتال توترز رو دوست دارم . والا این دروغ نگم شاید چند تا نکته کوچیک یاد بده. البته من چیزی یادم نمیاد. این بنده خدا که یاد میداد مثل اینکه بیرون روی داشت تند تند میزد میرفت :lol:
100 ملیون زیاده. بدن میزنم. چون خودم سریع تر میسازم. از روی این آموزش طول کشید. خیلی لطف کردی نظر دادی. موفق باشی :rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
دوستان 1 رندر با محصط اضافه شد. اگر تکسچرم بهتر بود و با فتوشاپ خوب بلد بودم مطمئنا بهتر از این حرفها میشد. ولی سعی خودم رو کردم. دیگه شرمنده .

Mehran coyote

Well-Known Member
تاپیک دیگه لازم نبود بچه ها میان خودشون

تکسچر و شیدر سازی خیلی ضعیفه عجله نکن
2 ماه هم باید بشینی رو تکسچرینگو اینا وقت بزاری :green:

ببین من کارایی که میزنم فرض بخش مدلش 5 روز طول میکشه و تکسچرسازی متریال سازی تنظیم نورواینا که میرسه حدود 20 روز طول میکشه
همیشه برای یه کار تمیز نیاز به تکسچرینگ قوی و شیدرسازی قوی نیاز هست
موفق باشی همیشه :rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
تاپیک دیگه لازم نبود بچه ها میان خودشون

تکسچر و شیدر سازی خیلی ضعیفه عجله نکن
2 ماه هم باید بشینی رو تکسچرینگو اینا وقت بزاری :green:

ببین من کارایی که میزنم فرض بخش مدلش 5 روز طول میکشه و تکسچرسازی متریال سازی تنظیم نورواینا که میرسه حدود 20 روز طول میکشه
همیشه برای یه کار تمیز نیاز به تکسچرینگ قوی و شیدرسازی قوی نیاز هست
موفق باشی همیشه :rose:

من به یک نتیجه رسیدم که کسی فتوشاپ رو بلد باشه یک sphere با تکسچر خوب بزاره قشنگ نشون میده. مشکل منم ضعیف بودنم تو فتوشاپ هستش. من یک آموزش جامع ازش دیدم اونم یادم نیست بعضی هاشو. به هر حال مرسی از نظرت. موافقم باهات

rasoulvalli

Well-Known Member
دوست عزیز خیلی عالی شده آفرین.
مدلینگ حرف نداره
اما یکم توی رندرینگ و تکسچرینگ ایراد هست
و توی کامپوزیت هم ایرادای بیشتری دیده میشه
که باعث شده مدلت با بک گراند یکدست نباشه
یکم بیشتر کار کنی روش عالی میشه ها!
خسته نباشی

Mandana

Active Member
می ازین آموزشه کلی خاطره ی استرس دار دارم :)) ولی به نظرم آموزش جامعی هست اگر دی وی 2 اش رو نگرفتی بگیر حتمن بیشتر نکات خوبش توی اون هست.کار ات هم مدلینگ خیلی خوبی شده موفق بباشی همیشه:rose:

madmaster_3d

Well-Known Member
دوست عزیز خیلی عالی شده آفرین.
مدلینگ حرف نداره
اما یکم توی رندرینگ و تکسچرینگ ایراد هست
و توی کامپوزیت هم ایرادای بیشتری دیده میشه
که باعث شده مدلت با بک گراند یکدست نباشه
یکم بیشتر کار کنی روش عالی میشه ها!
خسته نباشی

مرسی رسول جان آره. کلا اون رندر رو برش داشتم . خیلی لطف کردی نظر دادی. موفق باشی :rose:

می ازین آموزشه کلی خاطره ی استرس دار دارم :)) ولی به نظرم آموزش جامعی هست اگر دی وی 2 اش رو نگرفتی بگیر حتمن بیشتر نکات خوبش توی اون هست.کار ات هم مدلینگ خیلی خوبی شده موفق بباشی همیشه:rose:

مرسی ماندانا جون. دارم دی وی دی 2 رو. نگاه نکردم. ولی اینطوری که تعریف می کنی حتما باید ببینم. خیلی لطف کردی نظر دادی. موفق باشی :rose:

ehsan_62

Well-Known Member
طرح متفاوتی هستش و معلومه زحمت کشيديد و نتيجه هم توی قسمت مدل سازی خيلی خوب شده.
فقط.... اين طرح کامل نيست چون که بافت و uv ميخواد حداقل ...

madmaster_3d

Well-Known Member
طرح متفاوتی هستش و معلومه زحمت کشيديد و نتيجه هم توی قسمت مدل سازی خيلی خوب شده.
فقط.... اين طرح کامل نيست چون که بافت و uv ميخواد حداقل ...

مرسی احسان جون. این واقعیش هم هست و تقریبا همین شکله. انگار اسرائی لی هم هستش. آره. متسفانه من تو بافت یا همون تکسچر ساختن ضعیفم. فعلا دوباره دارم آموزش جامع فتوشاپ می بینم که یک کارایی بکنم بعدا. خیلی لطف کردی نظر دادی. موفق باشی :rose:

nabav

Member
پسر عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالیه .معلومه که استادشدی یه رندر بایه تکسچر کثیف بگیری معرکه است.روز خوش.:shock:

madmaster_3d

Well-Known Member
پسر عاااااااااااااااااااااااا اااااااااااااااااالیه .معلومه که استادشدی یه رندر بایه تکسچر کثیف بگیری معرکه است.روز خوش.:shock:
مرسی نباو جون. نه بابا ما اول کاریم. این 3 دی اینقدر بزرگه کسی نمی تونه خودش رو استاد بنامه. والا مشکل همین تکسچر هستش که من توش ضعف دارم. خیلی لطف کردی نظردادی . موفق باشی :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا