■ گالری آثار اعضاء و هنرمندان سه بعدی ■

وضعیت
موضوع بسته شده است.

cs_mohsen

Member
سلام به همه دوستان 3دی کار........

خدائیش کارا داره حرفه ای تر میشه که هدفمون هم همینه . . . . آقا احسان :sad: آخه برادر من ! نمیگی قلبمون ضعیفه ، باتریش چینیه. و . . . با این عکسی که گذاشتی امروز فردا کار دستمون میدیا:eek:

بگذریم _ این آخرین کارمه راستی احسان جان ببین مشکل پرده رو هم حل کردم <<

مخلص همه 3دی کارای عزیزم هستیم

خیلی عالیه
lighting خیلی عالیه
من احساس می کنم مبلت یه کم خیلی خیلی کم Reflex داره درسته ؟ یا اشتباه می کنم ؟ :-?

ehsan_3dmax

Active Member
آها حالا شد. به این میگن یک رندر خوب!
سلام عماد جان.
کارت زیباست و نسبت به قبل خیلی پیشرفت کردی. تبریک میگم. خیلی خوشم اومد وقتی دیدم یکسری نکات ریز رو رعایت کردی.
چند تا ایراد کوچیک! داره که اگه اونها رو رفع کنی دیگه کارت معرکه میشه.
:&gt;&gt;: همونطور که آقا وحید گفت فرش حجم نداره.
:&gt;&gt;: نورپردازیت خیلی عالیه اما! اگه به پایه های میزت توجه کنی سایه ای دیده نمیشه.
:&gt;&gt;: ماده ی چوب میز هم جالب نیست.
:&gt;&gt;: هیچی دیگه همین.:wink:
موفق باشی.

Lifer

Active Member
عماد جان رندرش عالیه .
ولی سایه ی میز یادت رفته .
فرشتم یکم noise بدی بهتر میشه.
موفق باشی.

Lifer

Active Member
بچه ها تو رو خدا دیگه ماشین درست نکنید.
کارا همه تجاری شده.
اگه میبینید من هیچ نقشی ندارم باور کنید وقت نمی کنم پای 3dmax بشینم و فقط به امید دیدن کارای شما میام.

خدائیش کارا داره حرفه ای تر میشه که هدفمون هم همینه . . . . آقا احسان :sad: آخه برادر من ! نمیگی قلبمون ضعیفه ، باتریش چینیه. و . . . با این عکسی که گذاشتی امروز فردا کار دستمون میدیا:eek:

سلام کارت درجه 1 هست .... اگه Wire هم بذاری ممنون می شم ....
غیر از اون دو تا مشکلی که دوستان درباره ی میز و فرش گفتن .... چند تا مشکل دیگه هم وجود داره :
1-
اگه در تصویر دومی دقت کنی .... یعنی این تصویر
http://forum.majidonline.com/attachment.php?attachmentid=8358&d=1162230762
اگر دقت کنی می بینه که چراغ سمت راستی خاموش به نظر می رسه اما نور حاصل از اون روی دیوار افتاده .... امیدوارم این مشکل را برطرف کنی (فکر کنم با فتوشاپ بشه حلش کرد)
2-
نورهای حاصل از اون 3 چراغ که روی دیوار افتاه اند :

q.jpg
[/IMG]

چرا اینجوری هستند ؟

3-
تکسچر زمینت در سمت راست تصویر تار هست ....
qq.jpg
[/IMG]

4-
پارچه ای که روی مبل افتاده خیلی مشکل داره ....

اما در کل کارت خیلی عالیه آفرین ....

Fanous

Well-Known Member

سلام . آقا کار خوبی شده . و اگه اون مشکلات حل بشه عالی میشه .
چند تا سوال و خواهش هم داشتم . اون نورهای هالوژن که روی دیوار افتادن از چه نوعی هستن . بخاطر این پرسیدم که یه قسمتاییش سایه افتاده ، مثل این میمونه که جلوی نور یه عدسی باشه . spot اینجوری نمیشه .
خواهش دوم این که میشه یه screenshot از محیط کارت بگیری . میخوام نحوه نورپردازی رو ببینم . من با نور محیط خیلی مشکل دارم . به یه نوری احتیاج دارم که کل صحنه رو روشن کنه و سایه نداشته باشه و روی مححیط هم تاثیر نذاره . مثلا نور omni به هر کجا که نزدیکتر باشه نور بیشتری میده . آیا همچین نوری هست ؟

dead_makers

Active Member
بچه ها تو رو خدا دیگه ماشین درست نکنید.
کارا همه تجاری شده.
اگه میبینید من هیچ نقشی ندارم باور کنید وقت نمی کنم پای 3dmax بشینم و فقط به امید دیدن کارای شما میام.

تجاری؟!از چه نظر؟تبلیغ مزدا RX8 ؟هنوزم تو سایت ها و فروم های به روز و معتبر(3dkingdom.org .3dm3.com ,evermotion.org , 3dtotal( خیلی از حرفه ایها روی مدل های ماشین کار میکنن.شاید هنوز خیلیا به امید یه رندر قشنگ از یه مدل تکراری هستن(ازجمله خودم که تازه دارم به رندر کردن توجه میکنم)
در مورد کامیون هم برای یه شرکت داخلی(قائم کمپرس )ساختم.مدل 3بعدیشو تو سایتشون گذاشته.منم یه رندر فوری گرفتم گذاشتم.
اگه ماشین دلتو زده خیلی ساده download نکن عکسشو.
شرمنده اگه جبهه گرفتم نسبت به نظرتون،ولی اصلا با نظرت موافق نیستم.
خوش باشی و موفق و وقت کنی یه طرح خدا بدی ماهم حال کنیم

Lifer

Active Member
رفیق کوتاه بیا ، اولا من منظورم شخص خاصی نبود. نمی دونم چرا بهت اینقدر برخورد. بعدشم منظورم از تجاری کارای کلیشه ای هست . آخه اینجا یه زمانی همه چیز دیده میشد و ماشین هم جزش بود.
در مورد اون کامیونی که ساختی خودتم یه چیز و خوب میدونی پس صداشو در نیار.

JCrystal جان ... سلام ... چظوری ؟ ....
کارت خیلی زیباست .... ایده ی جالبیه .... فقط (به نظر من) یک مقدار ساعد دستش به فرم کل روبات نمی یاد ... مثلا اگر گرد (منظورم کره هست ) بود جالب تر می شد ...... البته بازم می گم این ایده ی شخصی بنده هست ....

dead_makers

Active Member
در مورد اون کامیونی که ساختی خودتم یه چیز و خوب میدونی پس صداشو در نیار.

???!!!!! چیو میدونم که نباید صداشو دربیارم:twisted: ؟!؟آدم باحالی هستیا.راحت باش صداشو دربیار بدونیم چی میدونی که دیگران نمیدونن ...:lol:

dead_makers

Active Member
fanous جان فکر کنم از نورهای photometric استفاده کنی جواب بدن.نورهای skylight ویا sunlight هم کاربردشون مشابه هم راحت.برای صحنه های خیلی خیلی بزرگ هم میتونی از vray proxy استفاده کنی.

اين پرده اي كه من زدم خيلي ناجوره.......!!! كي ميتونه كمكم كنه يه متريال درست و حسابي به پرده بدم؟؟
خيلي ممنون ميشم اگه كمك كنين

متریال پرده به نظر من مناسبه ( البته پست های بعدی ات رو هم دیدم). فقط اگه طرح دارش کنی بهتره .از یه bitmap استفاده کن (یعنی یه بیت مپ خودت طراحی کن)، فک کنم خوشگل تر بشه
اتاق خوشگل و پر نوریه مخصوصا اون قسمت آفتابی اش :)

- راستی بچه ها، دیگه جایی واسه تشکر نیست؟ :(

آخرین ویرایش:

ehsan_3dmax

Active Member
fanous: حرفهای آقای deadmaker درسته. باید از نورهای photometric استفاده کنید برای اینکار. در ضمن اطلاعات اون نور رو هم از سایت خاصی داونلود کنید. دعا کنید یکسری کارهام تموم بشه فرصت کنم واستون یک آموزش در این مورد بزارم! در مورد اون آدمکی هم که تو کارام بود باید بگم که حجم فایلش زیاد بود نتونستم واستون آپ کنم. شرمنده ام.
hoda kamalian: این سایت در حال ارتقا از یک ورژن به ورژن دیگه هست و تقریبا تا دو سه روز دیگه هک تشکر هم اضافه میشه.

Fanous

Well-Known Member
fanous جان فکر کنم از نورهای photometric استفاده کنی جواب بدن.نورهای skylight ویا sunlight هم کاربردشون مشابه هم راحت.برای صحنه های خیلی خیلی بزرگ هم میتونی از vray proxy استفاده کنی.

fanous: حرفهای آقای deadmaker درسته. باید از نورهای photometric استفاده کنید برای اینکار. در ضمن اطلاعات اون نور رو هم از سایت خاصی داونلود کنید. دعا کنید یکسری کارهام تموم بشه فرصت کنم واستون یک آموزش در این مورد بزارم! در مورد اون آدمکی هم که تو کارام بود باید بگم که حجم فایلش زیاد بود نتونستم واستون آپ کنم. شرمنده ام.
hoda kamalian: این سایت در حال ارتقا از یک ورژن به ورژن دیگه هست و تقریبا تا دو سه روز دیگه هک تشکر هم اضافه میشه.

سلام .بابت راهنمایی هاتون تشکر .
آقا احسان اختیار دارین ، این چه حرفی . همین که در خاطر داشتین خودش خیلیه . اشکالی نداره . امیدوارم یکسری کارهاتون زودتز تموم بشه . من خیلی مشکل پیدا کردم یا این نورپردازیها .
تا بعد ...

dead_makers

Active Member
fanous جان من چندوقتیه دارم روی رندر و نورپردازی کار میکنم.یه چیزایی یاد گرفتم.بگو چه مشکلاتی هست شاید باهم حل کردیم ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا