๑۩۞۩๑ عیدانه ๑۩۞۩๑

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
بسیار زیبا و سبک شده
تــــــــــــــــــــــــــــــشکر شدید
دیگه داشتم از تم قبلی خسته میشدم

میبخشید ابتدا یک عدد :snap: به خودم میزنم بعدش میگم

البته فکر کنم سبکیش به خاطر اون بخش فروشگاه هستش که فعلا برداشتیدش
اگه خواستید بزارید زیاد از این کد های سنگین جاوا اسکریپت استفاده نکنید
فایل جاوا اسکریپت اون بخش رو اکسترنال استفاده کنید که هر دفه بارگزاری نشه

در کل دوستان خیلی خوشهال نشید چون یکی از دلایل سرعت زیاد فعلا ، حذف شدن اون بخش فروشگاه بالا هستش

البته اگه که بتونید کدهای مربطه رو در انتهای فایل صفحه قرار بدید بازم بهتر میشه چون سرعت بار گزاری مطالب رو نمی گیره
در آخر بارگزای هم فایل مربطه بارگزاری بشه مقدار رو به بخش مربوطه بده تا این زمان هم یه لودینگ یا یه چیزی نمایش بده

البته این نظر شخصی بنده است ، برای کاربرانی که سرعت بالای ندارن وگر نه برای من و تعدادی از
دوستان که اینترنت پر سرعت تر دارند خیلی فرقی نداره از نظر سرعت

در ضمن دکمه گزارش به مدیر هم دست نمایش داده نمی شود
با آیکنی که برای آنلاین و آفلاین بودن کاربران نیز قرار داده شده موفق نیستم مفهوم رو نمی رسونه

در کل بسیار ممنون برای زحمتهای که میگشید

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بسیار زیبا و سبک شده
تــــــــــــــــــــــــــــــشکر شدید
دیگه داشتم از تم قبلی خسته میشدم

میبخشید ابتدا یک عدد :snap: به خودم میزنم بعدش میگم

البته فکر کنم سبکیش به خاطر اون بخش فروشگاه هستش که فعلا برداشتیدش
اگه خواستید بزارید زیاد از این کد های سنگین جاوا اسکریپت استفاده نکنید
فایل جاوا اسکریپت اون بخش رو اکسترنال استفاده کنید که هر دفه بارگزاری نشه

در کل دوستان خیلی خوشهال نشید چون یکی از دلایل سرعت زیاد فعلا ، حذف شدن اون بخش فروشگاه بالا هستش

البته اگه که بتونید کدهای مربطه رو در انتهای فایل صفحه قرار بدید بازم بهتر میشه چون سرعت بار گزاری مطالب رو نمی گیره
در آخر بارگزای هم فایل مربطه بارگزاری بشه مقدار رو به بخش مربوطه بده تا این زمان هم یه لودینگ یا یه چیزی نمایش بده

البته این نظر شخصی بنده است ، برای کاربرانی که سرعت بالای ندارن وگر نه برای من و تعدادی از
دوستان که اینترنت پر سرعت تر دارند خیلی فرقی نداره از نظر سرعت

در ضمن دکمه گزارش به مدیر هم دست نمایش داده نمی شود
با آیکنی که برای آنلاین و آفلاین بودن کاربران نیز قرار داده شده موفق نیستم مفهوم رو نمی رسونه

در کل بسیار ممنون برای زحمتهای که میگشید
مرسی از نظراتی که دادی بهروز جان.

تمام نظراتت درست هست و سعی میکنیم به مرور اعمال کنیم.

در مورد اون بخش فروشگاه هم حتما تست میکنیم. اگر دیدیم روی سرعت تاثیر منفی میذاره حتما درباره اش بیشتر کار میکنیم که جلوی سرعت بالا رو نگیره.

موفق باشی.

NAKOOT

Well-Known Member
راستی اگه می شه توی هدر جای "ساقیا آمدن عید مبارک بادت" این شعر پر مفهوم رو جایگزین کنید
crazy.gif

ساقی امشب می بده پیمونه پیمونه، دست غم کوتاهه از دل کنج میخونه، آنقدر مستم بکن تا من ببینم باز، هر چه عاشق مثل خود دیوونه دیوونه!!
121fs725372.gif

Webber

Well-Known Member
سلام و خسته نباشید
اولا خوشحالم که با opera سازگاره تقریبا. مطمئنم که روی این تغییر زیاد فکر کردید چون ریسک تقریبا بزرگی خواهد بود تغییر پوسته ی انجمن پربازدیدی مثل مجیدآنلاین.یه وجه تمایزی که مجید آنلاین با انجمن های دیگر می داشت،سنگینی پوسته اش بود ولی تغییر هم اجتناب ناپذیره.خلاصه تصمیم مهمی گرفتید و امیدوارم موفق تر از قبل باشه این قالب زیبا و قرمــــز.نظر هم بعد از تکمیل می دیدیم حتما، ولی اسم عیدی گذاشتید،شاید نشه زیاد ایراد گرفت(دندان هاش رو شمرد).:D
ممنون و خسته نباشید،عید شاد و سال خوبی داشته باشید.

موفقیت

آخرین ویرایش:

hami131

Member
login

من تو این قالب لاگینو پیدا نکردم همون چیز غریبی که بالا گوشه سمت چپ بود
در کل بهتره ولی من کلا این جور هدرهای یوقور :d رو نمیپسندم هدر به جای اینکه اونقدر بزنه بالا میتونست در کناره ها فضای خالی رو پر کنه البته این هم یه سبکه ولی سبک ... هست

آخرین ویرایش:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
این آفلاین و آن لاین هم مثل اینکه غیر فعال شده

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
راستی ماندانا و سارا خانوم . توی پیام خصوصی قسمتی که نام گیرنده رو می نویسی نیست ؟!! من دیشب می خواستم به چند نفر پی ام بدم نشد !

شما هم ندارین یا من فقط اینطوری دارمش !؟
موفق باشین

Mandana

Active Member
نه متین باسه می که درست هستش
یه اسنپ شات میذاری از صفحه ات؟
میسی دوس جون
موفق باشی:rose:

Mandana

Active Member
در رزولوشن اصلیم باسم مشکلی نداره اما به 1024*768 که تبدیل کردم دیدم فقط باسه گرافیک پیکسلی اینجوری میشه و آخرین اطلاعیه ها
دلیلش هم آیکونهای انجمن هاست .آیکونهای اصلی رو که بذاریم این مشکل هم برطرف میشه ^.^
میسی که سر زدی دوست هاین:rose:

Farrokh

Active Member
نمی دونم که به این موضوع ربط داره یا نه ولی برای یه تاپیک که 5 صفحه داره ایمیل صفحه ی سوم میاد

گاهی هم دوم

گاهی هم . . .

persianebay

Active Member
با سلام و تبریک عید نوروز 1388
خیلی وقت بود به فروم سر نزده بودم .خوب البته کسی تحویل نمیگرفت مار رو!:wink:
ولی یکدفعه ذوق زده شدم خوبه قالب جدبد ، سال جدید ،ایده جدید و... عالی شده همین :oops:

Saeed-masih

Member
به به بوی سال نو میاد شرمنده من چند روزی مسافرت بودم نبودم.........:)
اول از همه سال نوتون مبارک ایشالا سال پر برکتی داشته باشین در ضمن اولش من فکر کردم سایتو اشتباهی اومدم آخه تو Speed dial اپرا سیو داشتم وقتی باز شد گفتم این مرورگرم قاطی کرده ......
قالب بسیار زیبایی هستش و من کلی باهاش حال کردم و در عین قدرت و زیبایی کمبودهایی داره که عزیزان اشاره کردن.......
از مانی و سارا ممنون بابت این همه سلیقه......
سال خوبی داشته باشید.
فلن
این پیغام خوش آمد گویی فونت بالایی با فونت نام کاربری از نظر اندازه هارمونی نداره....... البته نظر منه ها.....

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    5.2 کیلوبایت · بازدیدها: 1
آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا