๑۩۞۩๑ عیدانه ๑۩۞۩๑

Mandana

Active Member
سیستم تاپ گالری داره تغییر می کنه.در تاپ گالری قبلی فقط کارهای جدید رو میشد دید و خوب به آرشیو کارها دسترسی نبود
در تاپ گالری جدید مشکلات تاپ گالری قبلی برطرف شده و عملن کلیییی ناناز تره.اما یکم زمان می بره. اما تاپ گالری جزو لاینفک صفحه اول انجمنهاست :دی

در مورد انجمنهای زیر مجموعه ، اوهوم درست میگی
فکر کنم بخاطر اینه که آیکونهای انجمنها، آیکونهای قبلی هستش .احتمال داره تغییر پیدا کنه.اون موقع مشکل حل میشه ^.^
العانتوی بخش کاربرای ویجه تاپیک می زنم نظر خواهی می کنم ازشون برای رنگشون :دی
سوشال گروپ راستش بخشی ئه که عملن استفاده ای نداره، خیلی وقته
برای همین گفتیم اول بخش هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرن رو درست کنیم، بعد بریم سراغ اونها، کم کم.. :دی
خواهش میشه دوست هاین چشمگانت قشن میبینه.خوشحالم که خوشتون اومده.
همینا دیگه.در ضمن نگو روم نشد بگم، تاپیک رو باسه همین زدم که مشکلاتش رو کامل برطرف کنیم.بهر حال قالب باسه شماست باید ازش راضی باشین یا نه؟

موفق باشین.بازم عیدتون مبالک:rose:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
ماني جان دستت درد نكنه
عيديت خيلي بهم چسبيد
شده مثل اين سايت خارجكي ها!!!
فقط منم خيلي عادت نكردم بهش، چيزاي مهمو توش گم ميكنم
ولي خيلي شيك و زيبا شده
يه پيشنهاد كوچولو دارم، نوارهايي كه الان به صورت قرمز هستو نميشه كاريش كرد كه عوض بشه؟؟ يعني خودش به مرور تغيير رنگ بده، تو روزهاي مختلف
البته فقط همين قرمزارو ميگم، فقط به خاطر اينكه تنوع داشته باشه، وگر نه قرمزم خيلي عاليه

.:. soroosh .:.

Active Member
شیرانی عزیز :
شما اکسپلوررتون خیلی قدیمیه .
یه اکسپلورر جدید استفاده کنید فکر میکنم این مشکلی که عکس گرفتید حل بشه .
چون من اصلا چنینی مشکلی ندارم .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ماني جان دستت درد نكنه
عيديت خيلي بهم چسبيد
شده مثل اين سايت خارجكي ها!!!
فقط منم خيلي عادت نكردم بهش، چيزاي مهمو توش گم ميكنم
ولي خيلي شيك و زيبا شده
يه پيشنهاد كوچولو دارم، نوارهايي كه الان به صورت قرمز هستو نميشه كاريش كرد كه عوض بشه؟؟ يعني خودش به مرور تغيير رنگ بده، تو روزهاي مختلف
البته فقط همين قرمزارو ميگم، فقط به خاطر اينكه تنوع داشته باشه، وگر نه قرمزم خيلي عاليه

محسن جان این رو که بعید میدونم بشه اجراش کرد.

چون باید یه نفر هر روز عکسهای مربوط به اون نوارها رو عوض کنه! :دی

ولی کلا قراره یه تغییرات خوشگلی توش داده بشه. فکر کنم از اینی که الان هست خیلی بهتر بشه. :)

شیرانی عزیز :
شما اکسپلوررتون خیلی قدیمیه .
یه اکسپلورر جدید استفاده کنید فکر میکنم این مشکلی که عکس گرفتید حل بشه .
چون من اصلا چنینی مشکلی ندارم .

موافقم!

چون مشکل خیلی عجیب و غریبی بود!

ایمان با یه مرورگر دیگه هم تست کن ببین همین مشکل رو داری؟!

Farrokh

Active Member
خیلی قشنگه

ممنون

خدا رو شکر که صورتی نیست :دی

ایشالا تکلیف امضا ها هم روشن بشه

من هم با دکمه ی تشکر مشکل دارم

موفق باشید

عیدتون هم مبارک

Sherlock_Holmes

Active Member
من هم سال نو رو به همه دوستان تبریک میگم..

سالی پر از شادی آرزو میکنم برای همه..
از اون شادیها که وقتی پشت در بسته هم بمونیم دل اما بازم روشن و محکمه...

.

در مورد قالب هم قبلا گفتم باز هم میگم بسیار زیبا و جذابه.. سرعتش که عالیه...
کلا بقیه چیزهایی هم که مجید و ماندانا و سارای عزیز دارن زحمت میکشن عالی هست...
از همشون ممنون...
30upn9j.gif

آخرین ویرایش:

Mehdi_Naissipour

کاربر VIP
سلام به همگی!
عیدتون مبروک!
سرعت این فروم فضایی شده، دستتون درد نکنه.
همه چی خوبه. به خاطر این عیدی خوب از همه دست اندرکارا سپاسگزارم.
سال خوبی داشته باشید.

gigamax

کاربر متخصص جلوه های ویژه
دیروز سایتو باز کردم اول فکر کردم اشتباه تایپ کردم . دیدم نه بابا نوشته مبحث های مشترک شده مجید آن لاین بعد کف کردم و این پروسه تا یه دو سه دقیقه ای همش اتفاق می افتاد !!!
من بیچاره می خواستم مجیدآن لاینو باز کنم باید 5 دقیقه صبر می کردم حالا ...
خیلی خیلی قشنگ شده ... واقعا تبریک می گم به این سلیقه خشنگ !! مرسی ماندانا جان و مرسی سارا جان . ترکوندین !

البته هنوز یه سری ایراداتی داره که به قول شما برطف میشه !!

مثلا یه قسمت گوشه سمت چپ بالا بود که اگر پیامی دعوت دوستی چیزی داشتی نشون میداد ! اون نیست !! خیلی جاش خالیه ! عادت کرده بودم بش

منتظر تغییرات هم هسیم !!1

majid online for ever!!!

موفق باشین تمام دوستاران مجیدآن لاین

NAKOOT

Well-Known Member
یه چیزی راستی، یه زمانی بود پیغام خصوصی می اومد اون کادر ئه چشمک می زد، نمی شه باز اونطوری بشه؟
crazy.gif

Erfan

Active Member
به فکر گذاشتن پنل چک کردن پیغام خصوصی در صفحات درون فروم هم باشید. الان فقط صفحه اصلی این امکان رو داره !!!

:rose:

Milo

Active Member
من الان دیدم اینجا رو :D فکر کردم آدرس رو اشتباهی تایپ کردم ... خیـــــــــــــــــــــــــــــــلی خوشگل شده ...
به به :)
دست همگی درد نکنه ، خسته نباشید :rose:

سال نو تون هم مبارک :oops:

Mandana

Active Member
یه چیزی راستی، یه زمانی بود پیغام خصوصی می اومد اون کادر ئه چشمک می زد، نمی شه باز اونطوری بشه؟
crazy.gif

کدوم کادره؟ اونی که پاپ آپ بود یا چی؟
من تابحال باسم چیزی چشمک نمی زده ها
crazy.gif
:دی

Mr.Steres

Active Member
زشت شده :mad: البته دستتون درد نکنه ها ! ولی مثل این سایت تازه کار شده و سبک شده ! من که قالب قبلی رو انتخاب کردم 

Erfan

Active Member
مانی هاین !!! عفو کن و قول بده که بنم نمیکنی باشه ؟ قول قول دیگه ؟ :دی
من همینجوری همینجوری این چهار تا عکس رو توی سیستمم پیداش کردم :sad:... نمیدونم چرا این عکسها توی سیستم من اومدن :-?.. :دی همه میدنن که من بچه خوبی ام !! مگه نه :lol:

اینم یه ایده که اگه هدر سایت به جای وسط گوشه هم باشه بد نیست !!! {نه دیگه بن شدم !!! باااااای بچه ها :دی}

معذرت میخوام که طرح هاتون رو ادیت کردم، هدف فقط پیدا کردن یه ایده جدید بود... همین !! بازم شرمنده ....
اگه بن ام نکردید؛ بازم خواستید بیشتر روش کار کنم :دی
عرفان:rose:

parsiteam

Member
به نظر منم بره کنار خوشگتر میشه . یک کم هم کشیده تر بشه هدر . راستی دکمه ها خیلی خوشگل شدن . مخصوصا دکمه ی تشکر .

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
با قرار گرفتن هدر در یک سمت عملا سمت دیگه فضای بسیار زیادی خالی ایجاد میشه و توی اون فضا هم نمیشه کار خاصی انجام داد.

هدر فعلی به صورتی طراحی شده بود که از هر 2 طرف تقارن داشته باشه.

هدر قبلی انجمن هم همین مشکل رو داشت که یک سمت اون (سمت چپ) پر از نوشته و عکس و اینا بود و وسط هدر و سمت دیگه عملا خالی بود.

ولی هدر فعلی چون وسط قرار گرفته دو سمت هم حتی اگر خالی باشه وزن انجمن حفظ میشه و یه سمت سنگین تر از سمت دیگه نمیشه! :دی

crazy.gif

مانی منظور شهرام اون کادر Notification بود که وقتی یه پیغام یا یه درخواست دوستی یا ... رسیده بود چشمک میزد.

منم اون رو خیلی دوست داشتم! جالب بود. باید ببینیم برای این ورژن از VB اون امکان وجود داره یا نه؟! به مجید میگم ببینم چی میشه.

آخرین ویرایش:

Erfan

Active Member
میگم توی این فضا خالی میشه از کمیک هایی که بچه طراحی میکن استفاده کردی :دی

خوبه ها !!!!

جدیدترین ارسال ها

بالا