کمکم کنيد ميخوام مجموعم رو کامل کنم

M.irani

New Member
سلام دوستان

من قرار ه براي يه شرکت گرافيکي يه مجموعه نسبتا خوب مخصوص فوتوشاپ کارها رو جمع آوري کنم , البته من موارد زير رو گردآوري کردم . و البته زمان تکميل مجموعه هم به سر اومده اما شايد تونستم يه کارهايي بکنم :)

-- نسخه آسيايي فوتوشاپ Adobe® Photoshop® CS2(9) ME
-- نسخه Portable (همراه ) از Photoshop ® CS2 بدون نياز به مراحل نصب
-- آخرين نسخه از به روز رساني سايت Adobe براي آخرين نسخه از فوتوشاپ CS2.
-- فارسي ساز محيط (9) Photoshop CS2
-- Plugins
-- آيكن با فرمت هاي PNG و ICO + Smileys
-- آيكن با فرمت PSD
-- تصاويرچهره آماده گرافيكي با فرمت PSD آماده تدوين .
-- فونت فارسي و انگليسي !! شامل فونت Linotype + Windows Vista Fonts فونت فارسي سري B به همراه B Fonts For MediaCenter
-- Action for Photoshop 7.0 or Higher7.0,CS,CS2 300
-- Andromeda plugins For Photoshop, with CS1 & CS2 Support
-- طرح هاي زيبا و ديدني از معماري اسلامي شامل سر در اماكن مختلف – نقوش هكاكي شده به صورت فايل هاي با كيفيت و دقت بالا با فرمت TIF
-- ايبوك آموزش فوتوشاپ از مقدماتي تا حرفه اي
-- مجموعه از Brush-Style-Shape-Texcture-Patterns-Gradient
-- لوگو ( بنر ) شركت هاي تجاري ( فرمت Gif )
-- لوگو از شركت ها و سازمان هاي مشهور به صورت تصوير برداري !
-- مجموعه اي كامل از برترين فارسي نويس ها براي نوشتن فارسي در محيط هاي 'نرم افزار هاي گرافيکي
-- مجموعه ای از برترين و كاربردي ترين نرم افزار هاي گرافيكي
-- به همراه Adobe ® Photoshop Album 2.0 و Adobe ® Photoshop Elements 3.0 و Adobe Acrobat 7.0 Professional و Adobe Acrobat Reader 7.0.5 Full Version و Corel Paint Shop Pro X 10.0
-- مجموعه اي از تصاوير برگزيده و منتخب سايت National Geographic

گفتم اينجا مطرح کنم اگر پيشنهادي براي تکميلش داريد بديد . :oops:

مخصوصا براي کامل شدن نرم افزار هاي گرافيکي و ايبوک ها

از همتون ممنونم .

آخرین ویرایش:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
دوست عزیز اول اینکه این لیستی که شما اینجا مطرح کردی رو همشون رو جمع اوری کردی یا اینارو تازه میخوای؟

دوما اینکه یه سری نرم افزارهای بسیار خوب در تاپیک دانلودستان بخش ابزارهای همین انجمن هست که فکرک نم بهت کمک کنه.

سوم اینکه من در اون لیستی که شما دادی یه سری چیزاش رو دارم مثل ارم شرکتهای معروف بصورت برداری و ...

چهارم این سی دی رو بصورت خصوصی طراحی میکنید یعنی فقط برای همون شرکت یا اگر دیگران هم بخوان میتونن تهیه کنن؟

M.irani

New Member
سلام

اين ليست رو به طور کامل خودم جمع اوري کردم .. البته بيشتر از اين ليست هست که کمي سانسور شده :neutral: ( بيشتر از نظر کمي )

الان ميرم قسمت دانلودستان ببينم چي گيرم مياد . ممنونم . :oops:

حقيقتش اين ها ( پلاگ اين و فونت و .ايکن و ايبوک.. ) به خاطر تعداد بالاش ( هر کدوم بيش از 1000 تا ) حجمش حدود 6 گيگ شده !! الان رو ي يک Dvd 5 هست ( البته پلاگ اين ها و فونت ها و ايکن ها و .. همشون فشرده شدن ) . ليست کاملش رو براتون PM کردم . :)

اون شرکت چون طبق توافق قرار بود مبلغ خوبي رو هزينه کنه من سفارش رو قبول کردم اما الان زيرش زده و منم تنها به شرط انحصاري نبودن اين مجموعه حاظر شدم اين مجموعه رو به اون ها بدم . ( به عبارت ديگه صاحب اول و اخرش خودم هستم ) :D

از اينکه نظر داديد ممنونم .

Mandana

Active Member
خوب شما بگو کدومها رو داری ما بدونیم چی ها رو در اختیارت بذاریم
در ضمن ببخشید من تازه دیدمتون پس ورودتونو تبریک میگم

موفق باشی

آبتین

M.irani

New Member
ليست رو کامل دارم , ميخوام کامل تر بشه .

سلام آبتين جان

اين ليستي که نوشتم رو خودم کامل دارم ( گفتم که 6 گيگ شده فعلا ) .. :)
دوست دارم شما که وارد هستيد اگر موردي به ذهنتون ميرسه بگيد اضافه کنم .
مخصوصا نرم افزار هاي که کنار فوتوشاپ ازشون استفاده ميکنيد يا ايبوک ها و مجلات تخصصي و ..
از لطفتون ممنونم .. :oops:

منتظر نظر دوستان براي تکميل و حرفه اي شدن اين مجموعه هستم . :cool:

ممنون .

mostafa_az

Well-Known Member
این تاپیک با اجازه من تو این انجمن هستش . مدیران محترم لطف کنن جابجایی انجام ندن . در صورتی که مشکلی داره تو پیغام خصوصی مطرح کنن .

مخلصیم
مصطفی

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
مصطفی جان من بهشون توضیح دادم (به صاحب تاپیک) که من به اشتباه تاپیکشون رو منتقل کردم که از این بابت عذر میخوام و خودم هم از مدیران انجمن فلش خواستم که تاپیک رو دوباره به همین انجمن منتقل کنن.

M.irani

New Member
لطف کرديد دوستان

سلام دوستان

از لطف و بزرگواري هر دو شما تشکر ميکنم .:oops:

ممنونم . :)

جدیدترین ارسال ها

بالا