چگونگی دادن افکت به آخر فیلم

سلام دوستان عزیز
یه سوال فوری دارم، آیا میشه به چند ثانیه آخر یک فیلم، افکت محو شدن یا به هر حال یه افکت انتهایی فیلم داد؟ یعنی نمیخوام فیلم به صورت cut تموم بشه (مثلا: fade out شود)
لطفا هر چه زودتر جوابمو بدید چون شدیدا لازمش دارم.
متشکرم

آقا کسی نیست به من یه جواب بده؟؟؟!!! از دیشب این مبحث رو گذاشتم، ماشاالله که همه مدیران هم online هستند ولی من هنوز بی جوابم!!! مثلا گفتم سوال فوری دارم!!! هه هه ... :razz:

HamidSHS

Active Member
سلام
ببخشيد آرش جان من اصلا اين تاپيکو نديدم
خلاصه
ميتوني با متحرک سازي Opacity لايه , يعني از 100 به صفر , اين افکت Fade Out رو بدي
موفق باشي
ياعلي

سیدحمید جان قوربون دستت برم... مرسی از جوابی که بهم دادی. ولی اگه بخوام یه افکت دیگه به آخر فیلم اعمال کنم چگونه این کارو میشه کرد؟؟؟ (غیر از افکت Fade out)
در ضمن این hamidBN غیر از جوابهای بی فایده و پرکردن بیخود پست چیز دیگه ای بلد نیست؟!!! از وقتی اومدم تو این سایت، هنوز یه جواب درست بشو و مربوط به سوالم ار ایشون که (مدیر انجمن) هم هستش ندیدم!!! خلاصه باید انتقادپذیر هم باشه... ناراحت نشو حمییییییید بی ان جوووووووووون... :wink:

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من اگه جای مدیر این بخش بودم این مبحث را میبستم چون اصلاً ربطی به افتر نداره این سوال شما ( پری میر یا یولید و ... ) برای همین کار گذاشتند .

دوست عزیز بهترین راه و ساده ترین راه استفاده از Movie maker خود ویندوز هست.
دارای همین افکت Fade out هم هست. و حتی بیشتر

این برنامه رو از منوی استارت پیدا کنید بعد فیلمتون رو باز کنید توش. قسمت افکت ها افکت خودتونو انتخاب کنید بعد هم نگاه کنید و ذخیره
اما بهترین برنامه برای من در زمینه افکت گذاری اول همین Movie maker بوده اما بعد تغییر یافت به سری برنامه های Ulead

HamidSHS

Active Member
راستشو بخوايد نيازي به بستن تاپيک نيست :دي
چون افتر افکت هم اين کارو به راحتي هرچه تمام تر انجام ميده ( فقط دوتا کي فريم لازمه )
و دوستان ديگه هم که اين روش رو در افتر افکت ياد ندارند خوبه که ياد بگيرن و ازش در کاراشون استفاده کنن.
موفق باشيد
ياعلي

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
در ضمن این Hamidbn غیر از جوابهای بی فایده و پرکردن بیخود پست چیز دیگه ای بلد نیست؟!!! از وقتی اومدم تو این سایت، هنوز یه جواب درست بشو و مربوط به سوالم ار ایشون که (مدیر انجمن) هم هستش ندیدم!!! خلاصه باید انتقادپذیر هم باشه... ناراحت نشو حمییییییید بی ان جوووووووووون...
مگه شما از کی اومدی ؟
اگه می خوای انتقاد کنی باید خودتم یاد داشته باشی چه طور انتقاد کنی نه اینکه یک پست زدی ساعت 11 شب روز بعد میای ساعت 12 جواب هم می خوای سریع
شما فکر کن ممکنه خیلی ها اون ساعت 11 شب خواب باشن و تا روز بعد آن نتونن بشن و کارت تموم کنن بعد بیا اظهار نظر در مورد مدیران کن
تازه شما کلن چند سئوال کردی
اینجا قرار نیست که فقط مدیران جواب بدن
من اگه جای مدیر این بخش بودم این مبحث را میبستم چون اصلاً ربطی به افتر نداره این سوال شما ( پری میر یا یولید و ... ) برای همین کار گذاشتند .
البته بی ربط هم نیست
اینم بر می گرده به خود طرف که ببینه کجا باید پست بزنه

HamidSHS

Active Member
بچه ها ولش کنيد
اين بحثا چيه بين دوتا دوست:)
حميد جان هم زحمت کشيدن براي اين انجمن و کاراشون قابل تقديره
ما مديرا هرچقدر بتونيم به دوستان کمک ميکنيم .:)
مثلا خيلي وقتا ميبيني که من اومدم يه سوالي رو جواب بدم و ديدم که يکي زودتر از من اون رو جواب داده و من جواب نميدم.
شايد هم اينطوري شده:)
حميد هم به من گفت که چندروزي نيست و کار داره و دوستان بايد حميد رو هم درک کنن :)

=-=-
حالا بحث رو جمع ميکنيم و اگر سوالي هست جواب ميديم
مدير ها اينجا هيچ پولي نميگيرن بلکه يه پولي هم از جيبشون واسه اينترنت و هزينش ميره تا به دوستان گلي مثل آرش جان کمک کنن :) _ اسمايل بغل کردن _ :دي
موفق باشيد
ياعلي

• Like
Reactions: VFX
اولا، کسانی که از افتر سر درنمیارن، نیان تو این انجمن و پست اضافی بدن.

دوما، shirani عزززززززیز، این طرز حرف زدن نیست. اگه از افتر سر در نمیاری بیخود جواب نده. افتر برنامه ای هستش که میتونه هزار تا برنامه مثل یولید شما رو تو جیبش بزاره و مطمئن باش که خیلی بهتر از پریمیر و یولید میتونه این کارو بکنه. (حالا بستگی داره که چه کسی با این برنامه کار کنه!!!)

سوما، hamidBN جان، به هر حال سوالم فوری بود دیدم بعد از این مدت کسی جواب نداد، شما جواب دادی!!! ولی چه جوااااابی؟!!! :shock: هه هه ... اگر هم از طرز حرف زدنم ناراحت شدی، عذر میخواهم. قصد بدی نداشتم. :sad:

و اما سیدحمید جون، ما که ارادت کامل داریم و از ته دل دوستت داریم. اگه بشه جواب سوال دومییم هم بدی ممنون میشم... اگه بخوام یه افکت دیگه به آخر فیلم اعمال کنم چگونه این کارو میشه کرد؟؟؟

آقا من غلط کردم، خوب شد؟؟؟؟ فکر کنم همین جوری پیش بریم دیگه انجمن افتر... به هر حال از همه دوستان عذر میخوام. اعم از :
HamidBN و shirani و HamidSHS

HamidSHS

Active Member
سلام دوستان
لطف کنيد ط.ري تايپ کنيد که اگرخودتون رو جاي طرفي که اون نوشته رو ميخونه بزاريد ناراحت نشيد:) ( اينم يه راه حل :دي )
آرش جان ممنونم از نظر لطفت ^.^
منظورت از اعمال افکت ديگه در اين زمينه چيه ؟
مثلا چه افکتي ؟
ميشه يه توضيح کوچولو بدي ؟
=-=-
راستي جان من اين بحثاي بيخود رو بي خيال بشيد
ممنون:)
موفق باشيد
ياعلي

آقا من غلط کردم، خوب شد؟؟؟؟ فکر کنم همین جوری پیش بریم دیگه انجمن افتر... به هر حال از همه دوستان عذر میخوام. اعم از :
hamidbn و Shirani و hamidshs
خدا نکنه عزيز
از اينکه کوتاه آمدي به اندازه تمامي افکت هايي که در افتر افکت ميتوني ايجاد کني ممنونم :دي
موفق باشي
ياعلي

• Like
مثلا میخوام چند ثانیه آخر فیلم جمع بشه یه طرف و یا به طرف تو جمع بشه و یا زوم بشه و به هر حال افکت هایی که اکثرا تو پریمیر هستش به آخر فیلم داد. افتر 1000 تا افکت آخر فیلم داره که من تو افتر بلد نیستم چه جوری اعمالش کنم.

• Like

HamidSHS

Active Member
حالا تقريبا فهميدم چي ميخواي
بايد افمت مورد نظرت رو اعمال کني و متحرک سازي کنيش.
مثلا اگر ميخواي افکت تار کردن رو هم زمان با Fade Out شدن بدي , بايد از منوي افکت ها , افکت Blur رو انتخاب کني و بعدش در تايم لاين و در قسمت افکت ها و در زير قسمت افکت بلور يه قسمت هست ( شکل ساعت ) روش کليک کن و دوتا کي فريم ايجاد کن .
با همين روش ميتوني به راحتي هر چقدر افکت خواستي بدي
همين
موفق باشي
ياعلي

Ardalan-Xenon

Active Member
آقــــــــــــــا یون با هم دوست باشــــــــــــــــــین.....:دی
.
.
.
همون جور که ســید گفت فقط کافیه دوتا کــــیفریم چند ثانیه آخر فیلم بزنــــی ، یکیشو مقداری بدی که تصویر معلوم باشه و آخریش هم مقداری بزاری که تصویرو کـــــــــاملا سیـــــــــاه کنه یا هرجوری که میخوای تصویر تموم بشه.
حالا شما هر افکتی میخوای بده فقط اون ساعت جلوی افکت رو بزن....(فـــــــــــک کنم اینو دیگه بلد باشی) :دی
.
.
.تموم شد ، احتیاجی به این همه جنگو دعوا نداشت.
.
.
( یالا زود باشین روی همدیگه رو ببــــــــــــو ســـــــین ) :دی

HamidSHS

Active Member
سلام
خواهش ميکنم
کاري نکردم
ميگم : اينقدر داري تعريف ميکني يه دفه ميبيني خودمو گم کردم و ديگه اينجاها پيدام نشد :دي
موفق باشي
ياعلي

• Like

hajhosssein

Member
اوه اوه
چه دعوایی شده
بابا این حرفا چیه
من همه اینارو از چشم مدیرای انجمن می بینم
ببین آرش جون
برای این کار کاری رو که من میگم انجام بده و به حرف کسی گوش نکن
البته حمید اس اچ اس درست گفته ولی خود افتر یه راه ساده رو هم گذاشته به این مسیر برو
از پنجره افکت و پریست گزینه اول (Animation Presets) رو انتخاب کن
بعد از پوشه Bihaviors گزینه Fade In+ Out -mesc رو درگ کن روی لایه ای که می خوای
بقیه هم مشخصه
البته اگه حالتهای دیگه ای رو بخوای مثلا از چپ به راست می تونی از گزینه Transition در منوی افکت استفاده کنی
موفق باشید

HamidBN

مدیر انجمن فیلمسازی
عجب

سلام
من چند روزی بخاطر یکسری مشکلات نبدم
دوما، Shirani عزززززززیز، این طرز حرف زدن نیست. اگه از افتر سر در نمیاری بیخود جواب نده. افتر برنامه ای هستش که میتونه هزار تا برنامه مثل یولید شما رو تو جیبش بزاره و مطمئن باش که خیلی بهتر از پریمیر و یولید میتونه این کارو بکنه. (حالا بستگی داره که چه کسی با این برنامه کار کنه!!!)
نه این حرف نزن
شیرانی خودش از بچه های کاربلد هست
اگه تو انجمن یک نگاه بندازی می بینی آموزش های قشنگ و خوبی را گذاشته
سوما، Hamidbn جان، به هر حال سوالم فوری بود دیدم بعد از این مدت کسی جواب نداد، شما جواب دادی!!! ولی چه جوااااابی؟!!! هه هه ... اگر هم از طرز حرف زدنم ناراحت شدی، عذر میخواهم. قصد بدی نداشتم
خوب رفیق جواب از این بهتر کجا می تونی پیدا کنی : دی
Hamidbn و Shirani و Hamidshs
دور از جون
اوه اوه
چه دعوایی شده
بابا این حرفا چیه
من همه اینارو از چشم مدیرای انجمن می بینم
دیوار کوتاهتر از ما پیدا نکردی
باشه اون موقع که بن شدی یاد ما را هم می کنی ( این یک تهدید جدی بید : دی ) : دی

• Like

جدیدترین ارسال ها

بالا