چوب و هنر...

Hamed

Active Member
درود
دوستا این شاید به جرات میتونم بگم که یکی از حرفه ای ترین کارامه و مردون سخت هم هست که اگر کسی دکور فروشگاه روز رو در سال 90 میدید میفهمید من تو چه سبکی دارم کارو پیش میبرم...این هم یک دکوریست برای یک شرکت که فعلا اسمش باید ؟ بمونه...خواستم شما هم تو روند کار قرار بگیرید و اگر نظری دارین بگین ما هم استفاده کنیم...

این فعلا یونیت های زمینی کار...که کل کار سفید و طلایی خواهد شد و صفحه رو از سنگه ابزار خورده استفاده میشه...نه کورین...

48761769608196131154.jpg

07368826968230196083.jpg

علی علی

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    121.2 کیلوبایت · بازدیدها: 8
آخرین ویرایش:

emadmax

Well-Known Member
سلام حامد جان

کار جالبی شده :clap: .انشاالله توی این کارت هم موفق باشی

اما به نظرم روی کشوها و درها میشه بیشتراز این کار کرد.

منتظر دیدن پیشرفت کار هستم رفیق/

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.بامزه شده.این که یه سر در رو کوچولو کردی و بالای فضای خالی به کار بردی خلاقانه بود.

E-power

کاربر متخصص
تا اینجا که همه چی خوبه .
.
فقط من (البته من حرفه ام طراحی داخلی نیست) از طرح بالای گاز و اون
دوتا ستون خوشم نیومد :green:
.
منتظر ادامه کارتم .

hossein j j

Active Member
سلام استاد ، تبریک میگم بابت ایده ی جالبت ...
اما به نظرم این نوع کارهای سلطنتی، مشتری خاص خودش رو می طلبه و فکر کنم تو شهرستان ها با اقبال عموم مردم مواجه نشه،
چون جدیدا همه دنبال طرح های مدرن و درب های high glass هستند ، ولی تو تهران فکر کنم جواب بده ...
چون عموی خودم تو نمایشگاهش یه نوع کار مشابه همین از شرکت چوبین فر اجرا کرد که اصلا فروش خوبی نداشت ...
بازم ممنونم بابت اینکه منو لایق دونستی بیام اینجا نظر بدم استاد بی نظیر من ...

Mandana

Active Member
سلام
تا اینجاش که جالب شده خسته نباشی^.^
فرم دستگیره ی درها رو یکم تغییر بدی که به حالت ستونی بیشتر بخوره جالب تره به نظرم.البته نظر شخصی ئه
موفق باشی:rose:

Hamed

Active Member
درود
از همه دوستان تشکر میکنم...مخصوصا ماندانا خانوم که با این وقت کم زحمت کشید...تا جایی که زیبایی و تجربه دکو به من اجازه بده نظرات رو اعمال میکنم حتما...تقریبا باید تو این مایه ها در بیاد چون یه فضایی 5 متری خالیه...
ولی این یه طرح قدیمه از پنجه شیر بعد رنگا کمی داهتی شد...چون طلایش رنگه روی چوبه یعنی خودش جسم تنها نیست اینجوری رنگش به نارجی بد و زرد میزنه...خواستم ساده بگم..نمیدونم شد یا نه؟؟؟

26881770035510666414.jpg

علی علی

آخرین ویرایش:

.:BehzAd:.

Active Member
به داش حامد گل

تا اینجا که مدلینگ خوب بوده و بی نقص طرحشم خوبه زیبا:neutral:

منتظر رندر های خوب از این میشم

Hamed

Active Member
درود
مدلینگ تقربیا تموم شده...در مورد دستگیره ها باید بگم تو طرح چوب بیشتر دستگیره های کوچیک استفاده میشه نه که نشه اما شکیل بودنه چوب رو از بین میبره...حالا چطوره اوکی؟؟؟

03350972772226233270.jpg

علی علی

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام
مدلینگ که خیلی خوبه اما یه پیشنهاد :یه چیزی روی کابینتها باشه(اسمشو نمی دونم چیه شاید تاج:green:) یه عکس ضمیمه می کنم شاید ایده بده بهتون.اون قسمتی هم که کناریخچاله مثه عکسه بشه خیلی قشنگ می شه:green:دستگیره ها هم اممم نمی دونم بنظرم خیلی جالب نیست الان.
کارتون رو دنبال می کنم.موفق باشید:rose:
image_4e5226900a30e.jpg

Hamed

Active Member
درود
دمه همگی گرم اما راجبه درها باید بگم ساده نیست در نوع چوب خیلی طرح پر کاریه...ولی در مورد دستگیره ها...حتما...

81639788681160491354.jpg

علی علی

Hamed

Active Member
خوب چرا از این اکسسوری ها تو کاراتون استفاده نمیکنید؟ من جایی ندیدم

درود
این رو یه سینه دیوار که حدودا 5متر میشینه...و بیشتر نمایی جلو دکور مهمه که مشتری میبینه اگرم سوالی بکنه میشه هم توضیح داد هم در نمونه دکورهای ام دی اف هایگلاس و یااچ دی اف ببینه...هزینه همچینن دکور های واقعا بالاست اگر توی خیابونه ولیعصر تهران نرسیده به ونک از پاین به بالا دست راست (خانه طرح نو)ببینی یه دکور زده تو همین سبکاست برو ازش بپرس متری چند در میاد...بخاطر همین هزینه دکور تو شرکتی که تو فضای داخلیش چندین دکور دار اونم از بهترینا پس لزومی نداره یه اکسسوری تو همیه دکوراش نشون بده...

علی علی

Hamed

Active Member
درود

اینم دستگیره ها به نظرم خوب شده هان چطوره؟؟؟

45364327731068918393.jpg

36597712695549240758.jpg

دیگه گاز و سینک و بزارم برم برای کار رندر....

علی علی

جدیدترین ارسال ها

بالا