چند نفر براي پاكت كردن cd نياز داريم

real1

New Member
سلام

world عزیز اما پست آخر جوابیه پستی بود که پاک کردین :neutral:

sambol جان من از همون اول هم حرفم مديران سايت بود كه در باره تاپيك نظر بدن كه دوستان متوجه نشدن حالا بيخيالش :lol:

tologin

Member
worldman_safa عزيز و mostafa_az عزیز

باور كنيد هدف من فقط آگاهي خودم و شما بوده و نه هيچ چيز ديگه
واگه شما رو ناراحت كردم واقعا از شما معذرت مي خوام
ولي واقعا طرز تفكر شما براي من خيلي جالب و در عين حال غير قابل دركه

مثلا توي همين دو ارسال آخرتون من واقعا نمي فهمم شما چرا از عبارتهايي مثل -قبول وكالت - يا -طرف حساب آخرين پست من ، آقاي tologin بودند- استفاده كرديد
مگه قبول نداريد توي تالارهاي گفتمان همه براي صحبت و بيان ديدگاهشون آزاد هستند
مگه قبول نداريد هيچ كس براي صحبت اختصاصي از تالار استفاده نمي كنه
مگه شما بعد از اينكه مورد خطاب واقع بشيد وارد بجث شديد ؟
خوب همون طور كه شما بدون اينكه مورد خطاب واقع بشيد وارد بجث شديد من هم همين كار رو كردم و real هم توي اون پستش همين طور

و واقعا خيلي خيلي براي من جالبه وقتي real تقريبا توي همه پستاش از بدون مشكل بودن اين تاپيك از نظر مديران سايت صحبت مي كنه شما اصرار به بي ربط بودن و اشتباه بودن اين كار داريد

اما با اين حال جواب سوال اختصاصي mostafa_az عزیز از من
من با همون طرز تفكري احساس كردم يكي مياد تو اينترنت اونم تو يه سايت آموزشي و داوطلب پاكت كردن سي دي ميشه كه يكي مياد درباره يك شايعه بي اساس مثل افتادن برج ميلاد صحبت مي كنه و يا يكي درباره راي دادن به وزنه بردارا و فوتباليست ها و یا بازا یابی و...كه هيچ كدومش تخصص كامپيوتري نمي خواد اما در موردشون بحث مي شه

از اينكه پي ام ندادم شرمنده
چون فكر كردم ممكنه كسايي باشند كه مشكل منو داشته باشند
و ممكنه براي اونا هم مفيد باشه

باز هم ميگم باور كنيد هدف من فقط آگاهي خودم و شما و ديگر دوستانه و نه هيچ چيز ديگه

مرسي از همه به خصوص از sambol عزيز

worldman_safa

Active Member
tologin عزيز ، با اينكه همه ي دوستان از جمله آقاي real1 دست از بحث برداشتند ، باز شما حرفه خودتون رو ميزنيد .
من هم سخن رو كوتاه مي كنم و فقط به يك نقطه ي اصلي اشاره مي كنم !
اگر شما در اوايل بهمن ماه 1383 حضور داشتين ، مي فهميدين كه مواردي چون : پيشبيني نتيجه ي فوتبال و موارد مشابه ، مورد انتقاد برخي مديران نيز قرار گرفت .
در ضمن مسپله ي راي دادن به جناب آقاي رضازاده ، يك حركت ملي بود كه وابسطگي زيادي به اينترنت و اينترنت كارها داشت .
خواهشن تموم كنيد . :wink:
اگه مسپله اي مونده ، لطفا پي ام خصوصي بدين !
يا حق

آخرین ویرایش:

tologin

Member
از اينكه با دقت به صحبت ها من توجه كرديد و به همه سوال هايي كه براي من به وجود آمده بود جواب داديد واقعا از شما تشكر مي كنم.

جدیدترین ارسال ها

بالا