چند نفر براي پاكت كردن cd نياز داريم

real1

New Member
سلام

به چند نفر براي ليبل و پاكت كردن cd نياز داريم براي اطلاعات بيشتر به من ايميل يا پ م بدين

ايدي من : R34Lmi

worldman_safa

Active Member
دوست عزيز سي دي به كامپيوتر ربط داره اما ......

مگه ليبل چسبوندن چه مهارتي مرتبط با كامپيوتر ، مي خواد ؟

در ضمن شما محل سكونت خودتون رو هم اعلام نكرديد .

يا حق

آخرین ویرایش:

real1

New Member
مگه شما ادمين سايت هستين ؟؟ :shock: اگه تاپيك مشكلي داشته باشه مديران و مسءولان سايت تشريف دارن من چند وقت پيش اينجا همچنين تاپيكي ديده بودم اگه سرچ كني پيداش ميكني

در ضمن فكر كنم اين بخش از سايت مربوط به همين كاره

در ضمن سي دي به كامپيوتر ربط داره -- نميدونستي ؟ :lol:

آخرین ویرایش:

mostafa_az

Well-Known Member
بدو بدو حراجه

سيب زميني دارم سيب زمبني . اصل باغ خودمونه سيب زميني

راستي اگه كسي تمايل به فروشندگي ( البته بر رو بار وانت ) همراه با امكانات كافي ( اعم از بلندگو ) تو جزيره كيش داره با آي دي دوستم تماس بگيره .

[email protected]

real1

New Member
بعضي ها هم مثل اينكه مريض بدنيا اومدن بابا جون پست زياد داشتن مهم نيست مفيد بودن مهمه - بعضي ها براي اينكه پست بيشتر داشته باشن حاضرا هر كاري بكنن

از مديران عزيز خواهش ميكنم به اين مسءله رسيدگي كنند اگه اين تاپيك من با قوانين سايت مشكل داره همينجا اعلام كنند تا اگر كسي ديگه هم خواست همچنين تاپيكي بعدا باز كنه منصزف بشه اما اگر تاپيك من مشكلي نداره پس به اين آقايون حالي كنند كه سايت مدير داره و هر كسي به خودش اجازه نده كه در تاپيك ديگران هر چيزي خواست بنويسه

باتشكر

mostafa_az

Well-Known Member
real1 گفت:
بعضي ها هم مثل اينكه مريض بدنيا اومدن بابا جون پست زياد داشتن مهم نيست مفيد بودن مهمه - بعضي ها براي اينكه پست بيشتر داشته باشن حاضرا هر كاري بكنن

از مديران عزيز خواهش ميكنم به اين مسءله رسيدگي كنند اگه اين تاپيك من با قوانين سايت مشكل داره همينجا اعلام كنند تا اگر كسي ديگه هم خواست همچنين تاپيكي بعدا باز كنه منصزف بشه اما اگر تاپيك من مشكلي نداره پس به اين آقايون حالي كنند كه سايت مدير داره و هر كسي به خودش اجازه نده كه در تاپيك ديگران هر چيزي خواست بنويسه

باتشكر

1- من نمي دونم شما قصد توهين به چه كسي رو داشتين كه گفتين بعضيها مريض به دنيا اومدن اما بايد بگم شما اگه مي تونستين از قدرت تفكرتون استفاده كنين اول از همه شعار سايت و بعد از اون قوانين سايت رو مطالعه مي كردين تا تاپيكهاي بيخودتون باعث ايجاد كدورت نشه .
2- من اينجا اينقدر جا براي پست دادن دارم كه نخوام توي تاپيك ( دعوت به همكاري تخصصي‌ ) شما پست بزنم . اگرم تاريخ عضويت بنده رو نگاه كنين متوجه ميشين كه من براي پست اضافي زدن به اندازه كافي وقت داشتم و اين كار رو نكردم .
3- بحث در مورد مفيد بودن رو هم كه ماشاا... در حضور شما اساتيد نمي شه بيان كرد .

مخلصيم
مصطفي

آخرین ویرایش:

real1

New Member
سلام

خوبه ديگه اول خودشون قانون سايت رو زير پا ميزارن و در تاپيك ديگران هر چي دوست داشتن مينويسن و بعدش هم ميان قانون سايت رو مطرح ميكنن عزيز دل شما اول خودتون قانون سايت رو رعايت كنيد بعدا بيايد به من گير بدين در ضمن من يكبار در پست قبليم گفتم سايت مدير داره

عزيز من اگر تاپيك من مشكلي داشته باشه خودشون گوشزد ميكنن و اگر من قوانين سايت رو نميدونستم ميومدم پيش شما كه بهم بگين چكار كنم گقتم يك همچنين تاپيكي من اينجا ديده بودم درست همچنين محتوايي داشت و مال شركت DC بود (اگر اشتباه نكرده باشم ) و چند ماه هم فعال بود و من در بخش مربوط به همين چيز هم تاپيك باز كردم

من در پست قبليم گفتم سايت مدير داره و لازم به گوشزد شما نيست شما يكبار زحمت كشيدين و گوشزد كردين اگز مشكل داشته باشه مديران حل ميكنند من هم تابع امر مديران سايت هستم

جناب مصطفي خان عزيز
دوست عزيز بحث سر قديمي بودن نيست اگر هم باشه مطمن باشيد من اگر زودتر از شما نيومده باشم ديرتر از شما هم نيومدم فعلا اون ايديم مشكل داره نه از طرف سايت بلكه از طرف ايميل من

آخرین ویرایش:

mostafa_az

Well-Known Member
اميدوارم ديگه نخواين بحث رو ادامه بدين
آخه تعداد كساني كه از اين كار تخصصي استقبال كردن بيش از حده

با عرض پوزش از مديران محترم اين انجمن
مخلصيم
مصطفي

real1

New Member
عزيز من قوانين سايت چي شد حالا كي رعايت نميكنه ؟؟؟؟؟

خوب معلومه وقتي ميگم قانون رو خودتون رعايت كنيد برميگردين اينجوري ميگين كه اونم فقط يك چيزي رو مشخص ميكنه ....

آخرین ویرایش:

tologin

Member
چرا الكي گير ميدين؟
اين تاپيك كه مشكلي نداره
اگه مشكلش تخصصي نبودنشه توي دستور وزارت علومه كه به دنبال تاسيس رشته كتابداري رشته پاك كردن سي دي هم توي دانشگاهها داير و تدريس بشه

mostafa_az

Well-Known Member
نخير . مثل اينكه اين قصه سر دراز دارد .

فكر ميكنم بهتون فهموندم كه بحث رو ادامه ندين . باز اگه ميخواين ادامه بدين يه بحث ديگه رو شروع كنيم .

real1

New Member
بله ديگه همينه عزيز من شما وقتي نميتوني به كسي كمكي بكني بهتر همونه كه جواب ندي چون قانون سايت هم اينجوريه اگر نميدونستي حالا بدون

من 10 بار هست دارم ميگم سايت قانون دارن اما مثل اينكه شما...

شما اومدي در تاپيكي كه من باز كردم هر چي دوست داشتين نوشتين حالا به من ميگين ادامه نديدن نا سلامتي واسه تاپيكي كه باز كردم بايد جوابگو باشم

دوست عزيز اينجا مدير داره و وظيفه اون عزيزان كنترل سايت و تاپيكهاست تا نظم سايت بهم نريزه ولي شما مثل اينكه مشكل دارين با اين موضوع

آخرین ویرایش:

mostafa_az

Well-Known Member
آخه عزيز من . من اگه بخوام ادامه بدم كه نهايتش رو خودت ميدوني . 2 طرف تذكر ميگيريم و تاپيك تخصصي شما هم قفل ميشه .
توجه داشته باش كم آوردن يه بحثه و كناره گرفتن از بحثهاي بي مورد يه بحثه ديگه
بنده به خودم اومدم ديدم بحث با آدماي ير منطقي مثل شما اونم تو همچين سايتي جز شرمنده شدن پيش مديران محترم هيچ سودي نداره . راهنمايي ها رو هم كه كسي قبول نميكنه .

شما اگه عقده تاپيك زد نداشتي اينقدر نميگفتي تاپيك من . تاپيك من .

در ضمن . اين دفعه دوم كه لحنتون توهين آميز بود . يكم بيشتر حواستون رو جمع كنين .

real1

New Member
mostafa_az گفت:
بنده به خودم اومدم ديدم بحث با آدماي ير منطقي مثل شما اونم تو همچين سايتي جز شرمنده شدن پيش مديران محترم هيچ سودي نداره . راهنمايي ها رو هم كه كسي قبول نميكنه
.
شما اگه عقده تاپيك زد نداشتي اينقدر نميگفتي تاپيك من . تاپيك من

در ضمن . اين دفعه دوم كه لحنتون توهين آميز بود . يكم بيشتر حواستون رو جمع كنين .

ا

جناب مصطفی خان به پست های شما در این تاپیک دیگه جوابی از طرف من داده نمیشه

آخرین ویرایش:

tologin

Member
با اينكه اصلا وقت ندارم ولي چند تا مورد برام نامفهوم بود كه دوست داشتم به worldman_safa عزيز بگم
البته اينا نظرات منه و نه چيز ديگه
اميدوارم هيچ كس رو ناراحت نكنه

1-گفتيد :دوست عزيز مگه اينجا ميدانه كارگره ؟
توي همايش تجارت الكترونيك دانشگاه آزاد ريس خانه صنعت اظهار اميدواري كرد كه يه روزي همه كارهاي ما از طريق اينترنت باشه حتي كارگر گرفتنمون و ظاهرا هدف از راه اندازي اين تالار در راستاي همين هدفه كه واقعا بايد از مسولينش هم تشكر كرد

2-گفتيد: در ضمن شما محل سكونت خودتون رو هم اعلام نكرديد و بعدش گفتيد مي خوايين طرف رو در به در كنين كه بهتون پي ام بزنه و منتظر جوابتون باشه كه چي ؟ كه بگيد تو كودوم شهريد

البته شما ظاهرا علاقه اي به اينكار نداريد و كلا با صورت قضيه مخالف بوديد و اگه به نظر شما كلا اين كار اشتباه بوده نبايد فرض رو به درست بودن كار مي ذاشتين و ايراد هاي ديگه مي گرفتيد
چون اين كار نوعي اعتراف ضمني به درست بودن به حساب مي ياد
اما در مورد ايرادتون بايد بگم
حق با شماست
البته اينو مي تونستيد خيلي دوستانه بگيد نا با عبارات خيلي مبالغه آميزي مثل در به در شدن طرف بابت يه پي ام دادن كه نهايتا اگر كسي علاقه يا نيازي به اين كار داشته باشه براي موارد ديگه مجبوره كه به قول شما در به در بشه و پي ام يا ايميل بزنه

3- شما به real گفتيد :دوست عزيز انگار نمي خواييد قبول كنيد كه كارتون درست نيست
راستش من هم قبول نكردم چون دليل قانع كنندهاي از طرف شما ارايه نشد
و به جاي دليل فقط با عباراتي مثل : انداختن خودتون توي چاه و ممكنه مديران سايت بزرگي كنند و چيزي نگند؛ روي حرف خودتون اصرار داشتيد
كه اگه اشتباه باشه و در حالي كه real اصرار به اين مطلب داشت كه مديران سايت به اين مطلب رسيدگي كنند مديران سايت نبايد اينچنين بزرگي بكنند چون اين بزرگي نيست و باز هم چون اين به قول شما بزرگي به همچين جاهايي ختم ميشه و اگه اين كار اشتباهه حتما بايد اعلام كنند تا تكرار نشه
و اصرار real هم به اين نكته واسه همين مطلب بوده نه به خاطر خروس بودن real عزيز

4- با اينكه به شما جواب داده شده بود كه لطفا از خودتون شزوع كنيد بارها تكرار كرديد كه بحث رو طول ندين و به نظر من هم شروع كردن از خود حرف درستيه

5- گفتيد براي پاكت كردن سي دي ، ميرن از اساتيد كمك مي خواند؟
در حالي كه من نديدم real1 اسمي از كسي ببره

6-در مورد توهين هايي كه توي اين نوشته شده طبيعتا كسي كه اين كارو شروع كرده مقصره
كه به نظر من
mostafa_az عزيز با حراجي سيب زميني خودشون كه فقط قصد مسخره كردن real رو داشتند شروع كننده به حساب مي ياند وشما نبايد اين كار ايشون رو تاييد مي كرديد

7-من فكر نمي كنم تاپيكي كه توي سيستم قديم موردي نداشته توي سيستم جديد مورد دار شده باشه
البته من از اين مطلب اطمينان ندارم
چون من توي سيستم قديم عضو شدم و توافقات اون رو قبول كردم نه چيزه ديگه اي

8- براي پست هاي بالا پولي نمي دند اما ظاهرا اجازه به كار بردن كلماتي مثل خروس و يا ابله رو چه به صورت مستقيم و چه غير مستقيم رو چرا
مرسي از همه

mostafa_az

Well-Known Member
من نمي خواستم دوباره پيغامي تو اين تاپيك بدم
ولي اين دوست تازه واردمون كه وكالت رو به عهده گرفتن بايد بدونن براي چي تو اين سايت جمع شدن
آموزش آنلاين . البته درسته كاريابي هم داريم اما كاريابي تخصصي .
خداييش با چه طرز فكري احساس كردين يكي مياد تو اينترنت اونم تو يه سايت آموزشي و داوطلب پاكت كردن سي دي ميشه .
اصلا كسي كه بخواد سي دي پاكت كنه رو چه به اينترنت ؟

در ضمن مطرح شدن فروش سيب زميني همون قدر بي ربط بود كه موضوع اين تاپيك بود .

اميدوارم قانع شده باشين . اگر هم ميخواين هنوز پافشاري كنين لطفا بحث رو ادامه ندين چون عواقبش رو متذكر شدم ( البته اگه نگين مگه شما ادمين سايت هستين )

با تشكر
مصطفي

real1

New Member
جناب مصطفی خان و جناب world من یبار گفتم به پستهای ارسالی شما عزیزان در این تاپیک جواب نمیدم چون همون طور که گفتم من قوانین سایت رو میدونم اما شما چرا میخواین این تاپیک رو به اینجا بکشونین نمیدونم

tologin عزیز از شما هم ممنونم که حداقل شما حرف من رو درک کردین که گفتم سایت مدیر داره و نیازی به تذکر دوستان نبود

اما درباره محل تاپیک عزیزان اگر به بخشی که من درش تاپیک باز کردم یک نگاهی میکردن متوجه میشدن این بخش از سایت مربوط به همین کار هست و پاکت کردن سی دی شاید از نظر دوستمون کار راحتیه اما از نظر ما که طراحی پاکتمون رو میدونیم سخته و درباره جاش هم خودمون مختاریم که چکار کنیم و کجا درباره اون اعلام همکاری کنیم و دوست عزیزمون در پستارسالیشون نوشتن در یاهو اینکار رو میکردین شما از کجا خبر دارین که ما همچنین کاری نکردیم ....

حرف زیاده و برای همه حرفای این عزیزان جواب هست اما دیگه اینجا ادامه اش نمیدم چون اینجا جاش نیست

اما در آخر مشکل این دو تا دوستمون فکر کنم درباره این تاپیک اینه که نباید همچنین تاپیکی اینجا زده بشه

خیالتون رو راحت کنم دوستان عزیز من درباره این تاپیک با یکی از مدیران سایت حرف زدم و ایشون هم گفتن مشکل نداره تنها مشکلش پستها و جوابهای بعدی هست

حالا من میخوام بدونم دیگه مشکل چیه ؟؟

آخرین ویرایش:

sambol

Active Member
:lol: محمدياش صلوات :razz:
بابا اين كارا چيه مي كنيد بگيريد صورت هاي هم رو بوس كنيد :oops:
بابا خوبه جفتتون از كاربراي قديمي سايت هستيد اقا مجيد از اين حركت ها خوشش نمياد :wink:
حالا حق با هر كي هست يا نيست بي خيال :)

worldman_safa

Active Member
با سلام !

real1 جان ، طرف حساب آخرين پست من ، آقاي tologin بودند !

اگر حرفي دارين ، توسط پي ام خصوصي با من در ارتباط باشيد .

به خاطر گل روي sambol جان ، تمومش كنيد :wink:

يا حق

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا