چرا بهتر نباشیم؟

Salam be hamaye doostan,
Man Fancy az UnREaL hastam.
16 sal daram.
va kheyli be computer alagha daram.
Vali hamisha inoo bavar dashtam ke ziyad doonestane baese darde sar hast.
Man osolan khosham miyad OffTopic bedam!
Chon fekr mikonam ke hamisha kanasi ke mesle aghaye Delphiran *********
behtar in mataleb ra migiran va darkesh vasashoon sada tar hast.

To Delphiran

Yek ja gofti ke kasi balada ba oxpro barnama benevisa vali balad nist ke protect kona
Khob in dorosta va hichkas ham entezar nadara hama hama chiz bedoonan
vali dar in bara bayad az kasani ke dar in bara talash kardan komak begira
masaln az barnamahaye protector estefada kona

Shoma dar morede crack shodane mahsoole colcok miporsi ke chera baytad crack besha
Khob javab in hast ke ma dar haghighat Colcok ra crack nakardim
balke ma ICe License az Sherkate ION WORKX ra crack kardim(CHon COLOCK daghighan hamiom

software hast ke farsi shoda ast)
Pas chera josh mizani
In jor ke man khoondam shoma ba crack kardane barnamahye khareji me mikhakefati nadari
Pesar jan,behtara bedooni chi mikhayee sabet koni badesh harf bezani
Man ke 16 salama bishtar az shoma mifahmam
dar tajobam ke chetor ba*******‌ barnama nevisi ham mikoni
???

Dar yek jaye diga hacker ha va cracker ha ra ba ham moghayesa kardid
Va goftid ke hacker ha behtar az cracker ha hastand
ba in nazar fahmidam ke shoma che ghadar ****** hastid
Aslan shoma che ghadar az cracking midoonid?
Aya hich vaght az khodet porsidi ke chera aksariyate cracker ha barnamahayee ke merboot be

ISP va shabaka misha ra crack nemikonan.

Motmaenan nemidoni.

Nadanestane javabe in soal neshon mida shoma hich chiz az cracking nemidooni
Hala doostan che entezari bayad dashta bashand da rmorede in moghayesaye shoma

Dar jayee digar az unpack kardane UPX harf zadi
va gofti ke barnamaye sherkkate marboota ra MOroor kardi
Va in yek doroghe kamelan vazeh hast.
Chon aga moror karda boodi mifahmidi ke in yek UPX nist
Hala omadi be Moein migi ke kor nisti
Khoob inoo hama midoonestan chon in sabet shoda ke shoma OFF hasti na Koor.

Inoo begam ke vaghan harfi ke dar morede UPX va on barnama ha zadi nashiyana booda
Va mane 16 sala ra roo sefid kardi.
Ba didane chenin adamayee daram be khoodam bistar omidvar misham

Rasti mesle inke harfayee ke be ghole khodet on Admin kam shor behet zada
kheyli tasir dashta.
Akhe ki az shoma ke****** hasti
entezare adab dasht.

Rasti man be dalile ehteram be on Admin kam shore unReal in topic ra Finglish minevisam.
Shayad injor tasiresh bishtar basha vasat.

Dar har sorat begam
UnREal Miga
Harf kam vali amal ziyad
In ra dar ayanda khayee did.
vali be jaye inke inghadar inja vaght talaf koni ****** begi
behtar nabood mirafti va barnama nevisi ra be sorate osooli yad migerefti?

To Moein
AGha moein shoma dar yek ja goftid ke bezoodi software haye Delphiran crack msiha
Chon Adame doz va bisar va pa ziyada

Va in yek eshtebahe mahza
Chon etefaghan adame dozdi ke manzoore hamin Delpjiranhast kheyli kheyli kama
Vali adame kotah nazar kheyli kheyli ziyada (mesle khode Delphiran)

To anti-life

Shoma dar yek ja goftid ke ba harfe Delphiran movafeghid
va Unreal bad amal karda ke eshkale karesh ra behesh nagofta

Vali in yek eshtebahe bozorg hast

Chon ma az delphiran kahstim ta yek barnama demo mesle file crackme ra ba akharin version az
ghofle khodesh protect kona va be ma beda
va ma vasash crack mikonim va behesh midim va migim ke eshkale kar kojast
Vali ishon az in kar sar baz zadand
va goftand ke eteghad nadaran ke ma crackinmg baladim va bayad sabet besha

Kheyli jaleba ke ma vaghti hamn kari az tarafe ishoon nemibinim
bayad sabet konim ke cracking baladim

Va badesh ishon eshkale karesh ra mikhad

Omran
Omran
Mahala ke eshkale karesh ra behesh begim
dalili ham ke takhir dar kare release crack barnamahaye in agha mibinid in hast
ke ma khodemoon mikhayeem crack ha ra jori release konim ke ishoon nafahmand
eshkale karesh az kojast

vaghti hamkari shoon ra didim on vaght ba ishoon varede mozakera khayeem shod

Bye

Fancy

ویرایش شد

پیمان

Delphiran گفت:
چرا شما سوالهاي كه بايد جواب بدين رو نميديد
1- میشه بگید چه چیزی من رو مجبور میکنه که به شما جواب بدم؟

2- من قولی نداده ام که به آف تاپیک ها هم جواب بدم.
Salam,
Misha shoma begi che chiz shoma ra majboor kard ke in Topic ra dorost koni

?

Rasti hich kas ham ghoal nadada bood ba yek adame OFF sohbar kona
Hala che berasa be OFF MIND

Vali hama motaghedan ke OFF Topic
roye afradi mesle shoma bishtar tasir dara

Migana

Khayeem did.

Bye

Fancy

Peyman-Pop

Active Member
crack-lover جان لطفا زمان گفتن نظرتون به کسی‌ توهین نکنید.

در صورت امکان هم سعی‌ کنید فارسی‌ مطالب خودتون رو تایپ کنید چون اینطوری خوندن متن شما خیلی‌ مشکل تره و خیلی‌ ها از متن شما ندید میگذرن.

اگر برای تایپ فارسی‌ مشکل دارین میتونید از برنامه های تبدیل فینگلیس به فارسی‌ استفاده کنید مثل برنامه Fmail در سایت زیر :

www.fmailer.com

ممنونم

پیمان ‌

anti-life

Active Member
سوال من در مورد متخصصين MT بود .......... شما نگفتيد اين متخصصينتون كجا درس MT رو خوندن ........... و بحث هم سر پرتال هاي اوپن سورس و پولي كه بابت راه اندازيشون ميگيريد هست .............
(( خوب اين MT , phpbb رو خودتون ننوشتيد كه اين همه ميگيد متخصص هستيد بابا شرم و حيا هم خوب چيزيه . ))
مشكل شما اينكه كه واقع بين نستيد.......... مثلا اونجا هم پيمان و هم نورس در مورد انپك UPX و نظر اشتباهتون گفتن ولي شما جوابي ندايد .......... البته مهم نيست شما قرار نيست اف تاپيك ها رو جواب بديد چون اصولا تاپيك هايي كه به نفعتون نباشه رو آف ميدونيد.........
(( خيلي دوست داشتم نظرتون رو در مورد اين كه چرا شما ميگيد اين پك اشغاله ولي ديگران ميگن خوبه رو بشنوم . ))

ميگم يه چيزي شما به جايه اينكه اين همه اينجا تاپيك بدي ميرفتي چهار خط دلفي ميخوندي شايد كمتر برنامه هاتون كرك ميشد .!

در ضمن دوباره هم ميگم شايد اينبار خونديد ... شما هم مثل اون شركت كه از UnReal شاكي شده هستيد ولي اون با فحش شما با ادبانه ولي هردتون داريد يه راه رو پيش ميگريد و قبول نداريد كه دانشتون كم هست و قبول هم نداريد كه بايد بيشتر رو برنامه نويسي كار كنيد ..........

Delphiran

Member
برادر anti-life:

میبینم شما هم مثل بعضی ها تا حرفی برای گفتن ندارید میزنید تو خط نصیحت و ارائه افاضات (تازگی ها از این جور چیزها زیاد میبینم).

بهرحال من آف تاپیک ها رو جواب نمیدم تا مسیر این تاپیک منحرف نشه و از مدیر سایت هم میخوام پستهای متفرقه این تاپیک رو یا حذف کنه، و یا (جهت ادامه بحث، در صورت صلاحدید) به تاپیکهای جداگانه منتقل کنه.

موضوع این بحث همانطوری که از تاپیک اش پیداست در مورد کرک و ... است، نه هیچ مورد دیگری.
بنابراین اگر بحثی خارج از عنوان این تاپیک دارید یک تاپیک جداگانه برای طرح سوالتان باز کنید تا در آنجا به پاسخ هر سوالی که دارید (البته به شرطی که مودبانه و مطابق قوانین فوروم نگارش شود) پاسخ دهم.

anti-life

Active Member
اصولا آدمهايي هم كه كم مييارن سعي ميكنن كه عقده دلشون رو جايي خالي كنن .........(( مثلا با تاپيك زدن جديد و بحثاي بي مورد )).

همين افضات رو اگر چهار بار مرور ميكردي شايد تاثيري در برنامه نويسيتون ميكرد...........

در ضمن مسير اين حرف از اول هم معلوم بود چيه ...... مسيرش اينكه ثابت كنه شما درست ميگيد ولي در صورتيه كه شما در اشتباه هستيد و دوست نداريد اشتباه خودتون رو ببينيد و به كسايي هم كه اشتباهتون رو گوش زد ميكنن بدتون ميياد جواب بديد.....(( هنوز نظرتون در مورد اين UPX نشنيدم ... شايد اين هم كم آورديد ))

من خودمم ميدونم كه در خواست داديد تاپيك هاي من و دوستاني كه با شما مخالف هستيم رو پاك كنن ..... ميدوني چرا ....... چون كم آوردي ......

بهتر شما هم با اون متخصصاتون بشينيد راه چاره اي براي بهتر بودن پيدا كنيد نه اينكه ديگران رو براي بهتر بودن نصيحت كنيد .........

NextWorld IT

Active Member
جناب دلفيران:
شما گويا اتيشتون خيلي تنده! و چشم شما فقط دستك تاپتون را ميبينه! دنياي كامپيوتر وسيع تر از اين حرفهاست كه شما با اين حرف هاي بچه گانتون وقت خود و ديگران را هدر ميدهيد!
در دنيا نرم افزارهاي وجود دارند كه به اندازه ساختماني كه شما توش برنامه نويسي ميكنيد قيمت دارند ٬ صد ها نفر روش كار ميكنند ٬ از چندين قفل گوناگون استفاده ميكنند و هرگز هم كرك نميشوند٬ منوال اين نرم افزار ها هزاران صفحه هست!

در عين حال
فكر ميكنيد برنامه هاي ديگران هك نميشود؟
فكر ميكنيد شما تنها فردي در دنيا هستيد كه 4 خط دلفي ميدانيد؟
خير
راه پول در اوردن شما براي همسر و فرزند دلبندتان اشتباه است؟!
چطور توسعه دهندگان ديگر با اينكه برنامه هاشون كرك ميشه سوار پورش ميشن و بالاترين حقوق را دارند در حالي كه شما براي شكسته شدن برنامه چند كيلوبايتيتون داريد گريه ميكنيد؟
بريد جوري برنامه نويسي كنيد كه حرفي براي گفتن داشته باشيد!
شما اگر برنامه نويسي ميكنيد بايد اهل لاجيك و منطق باشيد. پس اين حرفها رو تمام كنيد و به معلومات خود و ديگران اضافه كنيد!
در نظر داشته باشيد كه هزاران نفر هم وجود دارند كه به رايگان كد مينويسند!

راهي كه در پيش گرفتيد درست نيست!
در ضمن من به هيچ وجه كار كركر ها را تاييد نميكنيم! اما هميشه دست بالاي دست بسيار است
شب و روز خوش

Delphiran

Member
برادر آنتی لایف:

از نصیحت های مفیدتون متشکرم.

اگر حرف دیگه ای ندارید لطفا تاپیک رو شلوغ نکنید.

راستی، این بخش مدیر نداره؟

anti-life

Active Member
آخه اگر مدير هم داشته باشه به خاطر اينكه بحث بي مورد ايجاد كرديد ميياد يقه خدتون رو ميگيره .........

شما آخرش نگفتيد چرا UPX بده ......... شما كه انتطار جواب داريد لطفا اين سوال ما رو هم جواب بديد استاد .....

حالا ديدي فرق برنامه نويس خارجي با ايراني چيه ........در همينه كه ظرفيت بالا دارن و اينقد به خدوشون نمينازن كه با يه دلفي بشن برنامه نويس ........ بابا اينجا اين برنامه ها براي پايين 18 سال هست .........

اينجا تو مدرسه بهت c++ رو درس ميدن پس اونا الان در برابر شما شاهن......

در كل هنوز منتظر حرفهاي شما در مورد UPX هستيم..... اين باره 5 هست سوال كردم .... اگر جواب نداريد ديگه لطفا چيزي حايي نگيد كه برنامه نويس هستيد. (( واقعا براي يه برنامه نويس خيلي شرم داره.....))

Peyman-Pop

Active Member
Delphiran گفت:
برادر آنتی لایف:

از نصیحت های مفیدتون متشکرم.

اگر حرف دیگه ای ندارید لطفا تاپیک رو شلوغ نکنید.

راستی، این بخش مدیر نداره؟
آقا مهدی واقعیت هارو نمی‌شه سانسور کرد چه يك مدیر چه غیر مدیر ، اینها همه نظر کاربران هست که با نظر شما مخالف هستن تعجب می‌کنم چرا باز هم روی حرف های خودتون اصرار می‌کنید و باعث به وجود اومدن این بحث ها میشید .

البته همونطور که گفتم من برای شما احترام خاصی‌ قائل هستم اما دیگه انتظار دارم کمی‌ واقع بین باشید.

پیمان

reloto

Member
سلام مجدد به شما.
متاسفانه شما فقط با كلمات بازي مي كنيد و از جواب دادن به من و دوستان ديگه طفره مي ريد. واگر از صفحه 1 تا حلا رو بخونيد مي بينيد يك سر سوزن نظرتون تغيير نكرده و فقط مي خواهيد خواست خودتون رو به بقيه تحميل كنيد.براي مثال من از شما مي پرسم دليل پيشرفت نكردن نرم افزارهاي فارسي چيه شما مگيد چون پيشرفت نكردن مستحق سرقتند؟(من كه نگفتم هستند يا نه سوال من به خاطر اين بود كه شما كرك نرم افزارهاي نحيف ايراني رو سدي براي پيشرفت اونه مي دونيد.)
من ميگم ايرانيها به جز چند مورد خاص در سالهاي گذشته كار ديگري كردند شما ‍‍CRM شركت نفت رو مثال مي زنيد ؟!!!!!!!
آخه دوست عزيز من وسط اتاقم كه چاه نفت ندارم كه بخوام از ‍‍CRM شركت نفت استفاده كنم. چند برنامه كاربردي ايرانيها تا به حال نوشتند؟(ايرانهاي خارج از كشور رو نمي تونيد وارد اين بحث كنيد چون اونها نقشي در پيشرفت صنعت نرم افزار داخل كشور ندارند و براي شركت هاي خارجي با مديران، كاركنان و ايدهاي خارجي كار مي كنند.)
من ميگم مشكل ايرانيها اينه ذهن خلاق ايده جديدي كه متناسب با زمان باشه ندارن و اونهايي هم كه داشتند در مورد نرم افزار نبوده و اكثراً خارج از كشور هستند وyahoo,Microsoft,.. رو مثال ميزنم كه شما مگين اونه با سرمايه‌ي عظيمي شروع كردند!!!!!!!!!!!!!!!!
شما يا واقعاً اطلاع نداريد يا بازهم از جواب دادن طفره ميريد. راي همين چند اشاره كوتاه مي كنم.
همانطور كه مي دونيد ياهو از چند لينك ساده شروع شد و بعد موتور جستجويي براش نوشته شدو.... و در واقع اصلاً شركتي وجود نداشت كه بخوان سهامي عام هم باشند.!!!!!!!!!
مايكروسافت هم بعد ازتوليد MITS Atari 8080 بيل و آلن هنگامي كه دانشجو بودند برنامه اي براي كار با رايانه مزبور(اونها حتي اون رايانه رو به دليل قيمت زيادش نداشتند و بوسيله شبيه سازي برنامه براش تهيه كردند) نوشتند و آنرا به قيمت 3000 دلار فروختند وبعد از چند سال تازه ماكروسافت رو ايجاد كردند.بيل گيتس اينقدر باهوش بود و مغز اقتصادي داشت كه حتي در جريان انتخاباتي در آمريكا5000 آرم و دكمه هايي رو از يك نماينده بازنده به قيمت 5سنت ميخره و بعد هركدوم رو25 دلار مي فروشه و...و اين شركت از اول غول نبود همانطور كه دوو،سوني،فراري، پاركر و... نبودند.
متاسفانه صنعت نرم افزار ايران با 5000 برنامه خوشنويسي ونسخه 200001 پروين هم پيشرفت نخواهد حال چه در ايران كپي رايت باشد چه نباشد. اين تاپيك هم به نظر من جزء اينكه وقت من و شما رو بگيره فايده ديگري نخواهد داشت.
به هر حال براتون آرزوي موفقيت مي كنم.
شركت هاي بزرگ مردان بزرگ داشته اند.

Delphiran

Member
آنتی لایف:

شما 1000 تا پست تحریک آمیز دیگه هم بنویسید من تو این تاپیک جواب شما رو درباره UPX نمیدم! حالا هر طور میخوای فکر کن.

اگر منظورت از اینکار آزمایش کردن من بود که ببینی بالاخره کی از پا در میام و خودم هم مثل شما شروع میکنم به آف تاپیک و چرت و پرت گویی، باید بگم متاسفم داداش، حداقل شما اینکاره نیستید.

هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد. شما ها اینجا بخاطر نبود قانون و وجود هرج مرج ناشی از عدم اجرای قوانین سایت و آنچه عرف و شایسته چنین محیطی (که قرار بوده علمی باشد! :wink: ) بحث رو با کل کل کردن اشتباه گرفته اید ، جمیعا.

بهرحال من فکر میکردم اینجا چند نفر آدم حسابی پیدا میشه که درست و حسابی بحث کنند تا به یک نتیجه مشخص برسیم، اما شماها هنوز خیلی کار دارید تا به کمال لازم فکری برسید.

از اینجا راه من و شما از هم جداست.

شما برید Cracker ها رو تشویق کنید تا نرم افزارهای دیگران رو مفتی بدست تون برسونن، اونها هم خوش باشند که ادای رابین هود رو در میارن. من هم یاد گرفتم که دیگه وقتم رو صرف بحث با جماعت بی هدف و فاقد مکتب فکری نکنم.

آقای مدیر سایت: زمانی میتونید بنده رو به چشم بستن روی واقعیت ها متهم کنید که خودتون بواسطه برخورد فرمایشی چیزی رو نادیده نگیرید، خودتون میدونید چی میگم.

Peyman-Pop

Active Member
Delphiran گفت:
آقای مدیر سایت: زمانی میتونید بنده رو به چشم بستن روی واقعیت ها متهم کنید که خودتون بواسطه برخورد فرمایشی چیزی رو نادیده نگیرید، خودتون میدونید چی میگم.
بله آقا مهدی مطمئن باشید اگر خیلی‌ از مسائل رو نادید نمیگرفتم این تاپیک الان بخاطر بحث های تند شما و کاربران قفل شده بود. چون جدا از موضوع مفید تاپیک شیوه بحث شما چیزی جز اعصاب خوردی برای خود شما و کاربران این انجمن نداره.

اگر هم همونطور که گفتید افکار همه افراد رو غلط میدونید و فقط افکار خودتون رو قبول دارید دیگه چه نیازی به زدن تاپیک در اینباره بود.

همونطور که شما از کاربران این تاپیک به من شکایت کردید سه نفر ‌از کاربران این تاپیک هم از شما به من شکایت کردن و خواهان قفل شدن این تاپیک شدن که من به شکایت شما رسیدگی‌ کردم اما به شکایت اون سه نفر تابحال به احترام شما کاری نکردم اما اگر ببینم واقعا این تاپیک جز دردسر چیزی رو دنبال نمیکنه مطمئن باشید دیگه همینکار رو انجام میدم.

موفق باشید

پیمان

Delphiran

Member
راست میگید آقا پیمان، حق با شماست.

بالاخره شما اینجا مدیر هستید و میتونید هر طور که دوست دارید برخورد کنید.

وقتی که مدیر یک سایت چنین برخوردی داشته باشه از بقیه چه انتظاری میشه داشت؟ خودتون شاهد بودید که اعضای دیگر در مراحل مختلف با گیر دادن و میان کشیدن مسائل شخصی بحث رو به انحراف کشیدند و من در مواردی پاسخ های اونها رو برای رفع ابهام دادم.

بهرحال خود دانید، اگر خواستید قفل کنید، اگر خواستید تاپیک رو حذف کنید، و ... .

Ghamnevis

Well-Known Member
شرمنده كه من باز هم ميپرم وسط..

آقا مهدي بحث UPX را خود شما پيش كشيديد و بعد كه متوجه نادرستي حرفتون و اشتباهتون شديد سكوت كرديد و ادامه بحث را آف تاپيك ميدونيد..

اصولا عقايد هر شخص براي خودش خيلي محترم هستش و همين عقايد و كردار هستش كه اون فرد را براي بقيه هم محترم ميسازه..

شما نه تنها حرف هيچ كس را قبول نداريد بلكه همه را بسيار كوچكتر از اون ميبينيد كه در مورد اين تاپيك حق اظهار نظر داشته باشه..

بحثي كه شما پيش كشيديد يك بحث فراگير هستش چون كرك مورد استفاده همه كاربران كامپيوتر هستش.. پس همه بايد نظراتشون را بدن.. و شما آنها را آف تاپيك ميدونيد..

مهدي عزيز !

بنظر من حرفهاي محمد ميرزايي و باقي دوستان صحبتهاي شما را رد ميكنه و در همان وهله اول كه يك كاربر به قضيه نگاه ميكنه حق را بطور كامل به باقي دوستان ميده.. براي اثبات كافيه به همه پستهاي گذشته نگاهي جدد بندازيد و ببينيد كه چند نفر با نظر شما موافق بوده اند..

تا اونجايي كه من ميدونم خود بحث نوعي آف تاپيك محسوب ميشه ! دقيقا روي كلمه بحث تكيه ميكنم ! بحث... پس شما نبايد انتظار داشته باشيد كه همه چيز مطابق ميل شما پيش بره.. جواب ندادن به سوالات بقيه دوستان يعني ناديده گرفتن اونها و به حساب نياوردنشون..

اميدوارم كه با ديدي باز تر به قضيه نگاه كنيد..

(گر چه ميدونم همه صحبتهاي من را هم آف تاپيك تلقي ميكنيد..)

موفق باشيد من به ضخصه همواره از كارهاي ضما استقبال كردم .. خثوثا در زمينه فارسي سازي..
سايان

Peyman-Pop

Active Member
Delphiran گفت:
وقتی که مدیر یک سایت چنین برخوردی داشته باشه از بقیه چه انتظاری میشه داشت؟
بله آقا مهدی من هم مثل همه عالم و آدم اشتباه می‌کنم,شما ببخشید.

خودتون شاهد بودید که اعضای دیگر در مراحل مختلف با گیر دادن و میان کشیدن مسائل شخصی بحث رو به انحراف کشیدند و من در مواردی پاسخ های اونها رو برای رفع ابهام دادم.
بله شاهد خیلی‌ از مسائل بودم و هستم.

پیمان

سلام بر همگي دوستان !
چند روزي گرفتار بودم از اين تاپيك هم دور بودم ! مثل اينكه نبودم خيلي چيرا زو از دست دادم ها !

آقاي كرامتي منتظر جوابيه ي من باشيد !
در ضمن ! :
آقاي دكتر محمد صنعتي هم كه مي شناسيد ! مدير شركت سينا سافت و توليد كننده ي نرم افزار معروف زرنگار ! بنده از ايشون دعوت كردم به اين تاپيك !

ايشون هم قبول كردن ! مي خوام بدونم در مقابل ايشون چه كلامي رو پيش خواهيد گرفت !

در ضمن ملاحظه فرموديد كه دوستان تالار تا بهحال به شما امان داده بودند ؟؟؟

منتظر جوابيه ي بنده و جناب دكتر باشيد !

----------------------------------------------------------------------
محمد ميرزايي (مدير تيم امنيتي شمال و پروژه ي ملي ايران كراك )

Delphiran

Member
سایان و محمد عزیز:

چند روز پیش یکی از دوستان مدیر از من خواست برای حفظ مسیر اصلی بحث به پستهای متفرقه (ارسال شده توسط معین، crack-lover و ... که همگی از یک گروه هستند) پاسخ ندهم.

اشتباه من در اینجا بود که قبلا به پستهای افراد فوق پاسخ داده بودم و همین باعث به گند کشیده شدن این تاپیک شد.

در ضمن ملاحظه فرموديد كه دوستان تالار تا بهحال به شما امان داده بودند ؟؟؟
بله، ملاحظه فرمودم!

اگر منظورتون از امان دادن دوستان تالار مزین نمودن این تاپیک به پاسخهای فوق الذکر است فقط میتونم بگم که آنها لطف نموده بودند که اینکار را نکرده بودند و همان بهتر که بجای آلوده کردن این بحث به فحش و خزعبلات سری به سایت Kalkadeh.com میزدند و آنجا خودشان را خالی میکردند. 8) :smoke:

منتظر جوابيه ي بنده و جناب دكتر باشيد !
مشتاقانه منتظر هستم، بشرطی که دوباره وسط بحث دست به دامن نهضت Open Source و نرم افزار ... نشوید.

بنظر من حرفهاي محمد ميرزايي و باقي دوستان صحبتهاي شما را رد ميكنه و در همان وهله اول كه يك كاربر به قضيه نگاه ميكنه حق را بطور كامل به باقي دوستان ميده.. براي اثبات كافيه به همه پستهاي گذشته نگاهي جدد بندازيد و ببينيد كه چند نفر با نظر شما موافق بوده اند..
1- این نظر شماست، اما من نمیتونم قبولش کنم. دلایلم برای هر کدوم از مواردی که شما ذکر میکنید رو هم به نوبه خودشون در پستهای مربوطه نوشته ام.

2- من انتظار داشتم اعضای این سایت چیزی فراتر از فقط یک کاربر ساده باشند، اما وقتی دیدم یک بچه 16 ساله هم خودش رو میندازه وسط بحث و آقای مدیر هم بعد از مشاهده رفتار ناشایست اون و بکار بردن کلمات توهین آمیر بهش امان میده مردد شده ام (البته حق کشی نشه، استثناهایی هم هستند که مردونه صحبت میکنند).

3- وقتی که اکثریت کاربران در اینجا از مسئله Crack و محصولات اون ذینفع هستند دور از انتظار نیست که با صحبت های من مخالف باشند. اگر هم میبینی بعضی کاربران خودشون رو با آف تاپیک های فوق الذکر وارد تاپیک میکنند به این دلیله که میترسند نتایج این بحث به ضرر اونها تموم شه. بهرحال اینها به هیچ وجه نفی کننده صحبت های من نیست.

گر چه ميدونم همه صحبتهاي من را هم آف تاپيك تلقي ميكنيد
نه برادر. وقتی صحبت مغرضانه و دور از موضوع بحث نباشه دلیلی برای آف تاپیک محسوب کردن مطالب وجود نداره. گذشته از این صحبتهای شما با تاپیک همسو است.

جدیدترین ارسال ها

بالا