هاست لینوکس با دسترسی shell جهت مصرف شخصی

hojjats

New Member
من دنبال یک هاست لینوکس می‌گردم که به من فضایی مثلاً ۱۰۰ مگابایتی به همراه امکانات متداول نظیر PHP‌ و MySQL و اینا بده، ضمن این که دسترسی shell هم داشته باشم. از اون‌جا که این هاست رو برای مصرف شخصی می‌خوام، قیمت منطقی هم برام شرطه (یعنی مثلاً ماهی ۲۰۰ هزار تومن اصلاً برام معقول نیست).

اگر می‌شناسید لطفاً راهنمایی کنید.

mehriz

Active Member
با سلام دوست عزیز . اگر منظور شما Shell Access می باشد . ما می توانیم میزبان شما باشیم.با ما تماس بگیرید
سایت : WwW.Nikihost.Net
ایمیل : Support[at]Nikihost(dot)Net
یا هو ای دی :NIkihost_Online

liveparsv

Member
با سلام

شرکت فناوری پارس هاست مورد نظر شما را با امکانات و خدمات زیر ارائه میدهد

عدم تحریم هاست
پشتیبانی 24 ساعته
دسترسی کامل به کنترل پنل
40 سیستم اماده در کنترل پنل نسخه به روز
بک اپ روزانه،ماهانه،سالانه
امکان پرداخت انلاین
تخفیف در تمدید دامنه
سرعت 2 برابر گوگل

برای خرید به
www.parsv.ir
مراجعه فرمایید

hojjats

New Member
سلام. من اون عدد ۲۰۰ هزارتومن رو پروندم. منظورم این بود که نیاز به سرور dedicated ندارم، و حتی VPS هم ممکنه برام زیاد باشه.

یک نفر به من گفت که نیازی به shell نیست و می‌تونم از Cron Jobs استفاده کنم تا هر دستوری که می‌خوام رو روی shell اجرا کنم.

من کلاً shell رو برای اجرای دستورهای مرتبط با Subversion نیاز دارم. اگر جوری به جز shell هم می‌شه این کار رو کرد بگید که خرج الکی نکنم.

راستی، ممنون از این همه پاسخ

hojjats

New Member
با سلام

شرکت فناوری پارس هاست مورد نظر شما را با امکانات و خدمات زیر ارائه میدهد

...
امکان پرداخت انلاین

از امکان خرید آنلاین و گارانتی صد روزه شما خوشم آمد اما در صفحه‌های وب‌سایت شما چیزی راجع به دسترسی شل و تاثیر احتمالی آن روی قیمت هاستینگ نیافتم. ممکن است راهنمایی کنید؟ (حالا این‌جا یا از طریق پیغام خصوصی، فرق نمی کند)

hojjats

New Member
ممنون از پاسخ‌ها! برخی از دوستان هم با پيغام خصوصی راهنمایی بیشتری کردند که ازشون متشکرم. من سر فرصت دونه دونه این مواردی که پیشنهاد کردید رو نگاه می‌کنم، بهترینش رو (با توجه به نیازم و بودجه‌ام) انتخاب خواهم کرد. برای دوستان دیگه‌ام هم پیشنهاد می‌کنم که حتماً به این‌جا سر بزنن تا خوب انتخاب کنن.

با پهناي باند نامحدود از سرور انگليس با سرعت بالا ساليانه 16000 تومان
www.Padina.ir

هیچکس از پادینا نه هاست و نه دامین نگیره ! من گرفتم و الان کاملا پشیمونم! بزور میخواد ازم پول بگیره و همه سایت هامم دست اونه !

این فقط یک نظر من برای شما بود! (در اصل توصیه!)

موفق و پیروز باشید ... :rose:

آخرین ویرایش:

hojjats

New Member
یکی از بزرگواران بالاتر یک هاستی معرفی کرده (یادم نیست کدوم) که من در صفحهٔ «تماس با ما» در صفحهٔ اون هاست، ازشون در مورد دسترسی شل سوال کردم. در جوابی که به من دادند، که از نشانی PersianServices ارسال شده بود، گفتند که دسترسی شل نمی‌دن. کماکان در حال بررسی بقیه موارد هستم. تا جایی که من فهمیدم، Plesk امکان دسترسی شل رو داره، اما Cpanel ظاهراً نداره.

NovinServer

Active Member
هیچکس از پادینا نه هاست و نه دامین نگیره ! من گرفتم و الان کاملا پشیمونم! بزور میخواد ازم پول بگیره و همه سایت هامم دست اونه !

یکی از بزرگواران بالاتر یک هاستی معرفی کرده (یادم نیست کدوم) که من در صفحهٔ «تماس با ما» در صفحهٔ اون هاست، ازشون در مورد دسترسی شل سوال کردم. در جوابی که به من دادند، که از نشانی PersianServices ارسال شده بود، گفتند که دسترسی شل نمی‌دن. کماکان در حال بررسی بقیه موارد هستم. تا جایی که من فهمیدم، Plesk امکان دسترسی شل رو داره، اما Cpanel ظاهراً نداره.

با سلام و درود ، الکس جان مشکلی بود در خدمتم و خودم با کمترین هزینه پشتیبانیت خواهم کرد نگران نباش

و حجت جان Cpanel دسترسی شل داره ولی اکثر مدیران هاستینک آن را غیر فعال می کنند و دلیلش هم اینه که فایروال اون را به عنوان درگاه ورودی و خطرناک می داند ولی در کل می شه برای چند نام کاربری که خود مدیر تعیین می کنه SSH ، ُShell را باز کرد

hojjats

New Member
به عنوان آخرین سوال: آیا دسترسی شل در Cpanel به صورت مستقیم هستش یا غیر مستقیم؟ توضیح این که دسترسی شل در پلسک غیر مستقیمه، یعنی شما باید Java Runtime Environment نصب کنی و از توی Browser به شل وصل بشی. دسترسی مستقیم یعنی این که کاربر یک Public Key بده به صاحب هاست، و بعد با برنامه‌ای مثل PuTTY به شل وصل بشه. حالا آیا هیچ راهی هست که آدم دسترسی مستقیم داشته باشه؟

PadinaWebGroup

Active Member

اخر عاقبت توهين و تهمت نا بجا بن شن فرد مورد نظره !!! دوستان توجه كنيد كه كي كلاهبرداره من يا ايشون !!! :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا