نمایشگاه کتاب 87 و قرار عمومی مجید آنلاین

چه روزی رو برای میتینگ مناسب تر می دونین؟

• مجموع رای دهندگان
    17

NAKOOT

Well-Known Member
شهرام هم حتمآ دلیلی داره وگر نه عکسشو نشون میداد بدون عکس هم دوسش داریم !

من اصلا میتینگ نرفته بودم داداش حسین
166500-eftekhar3.gif

خب وقتی نرفتم در نتیجه عکسی در کار نخواهد بود
905.gif

مخلصیم
s187.gif

crycafe

Active Member
يه بنده خدايي كه ماشالله ساعت 6.45 دقيقه اومده بود از اهوازم اومده بود .. نميدونم چي شد !!!
.

خیلی خیلی ممنونم از لطف دوستان که منو قال گذاشتن
اه این چه زندگییه
آقا یهنی چی
من1 @ داشتم اونجا تاب میخوردم
تموم اون علفا و درختای اونجا بخاطر من سبز شدن
مگه نگفته بودین 6.30
من از 6.30 داشتم اونجاها رژه میرفتم
:cry:
خیلی بدین
تا 7.30 منتظر شدم دیدم خبری نیست
الان در افسردگی حاد بسر میبرم
اون بنده خداهه هم من بودم

alionline1366

Active Member
آقا منم بعد از برگشتنم اینترنتم قطع بود تا امروز حالا منم تعریف کنم که کلی حال داد اونایی که نبودن جاشون خالی دلشونم بسوزه این تغییر ناگهانی روز منو یکم اذیت کرد آخه از 4شنبه تهران بودم 2-3 تا بلیطم به خاطر برو بچ فوروم کنسل کردم ولی ارزششو داشت راستی صادق اگه هنوز نتونستی بلیط بگیری بازم یه تلاشی بکنیم؟ میتینگ جالب بود بعدش جالب تر میتینگ 2 رو میگم همون که عکساش هست. همه به ما لطف داشتن که تشکر میکنیم (صادق - مهدی - عادل - احسان دوست صادق - مجید دوست صادق - خود مجید - امیر - وحید و غیره............. )

S4DEGH

Well-Known Member
crycafe عيب نداره حالا قسمت نشد .. ايشالله دفعه بعدي .. تور مجيد آنلاين .. :)

آقا منم بعد از برگشتنم اینترنتم قطع بود تا امروز حالا منم تعریف کنم که کلی حال داد اونایی که نبودن جاشون خالی دلشونم بسوزه این تغییر ناگهانی روز منو یکم اذیت کرد آخه از 4شنبه تهران بودم 2-3 تا بلیطم به خاطر برو بچ فوروم کنسل کردم ولی ارزششو داشت راستی صادق اگه هنوز نتونستی بلیط بگیری بازم یه تلاشی بکنیم؟ میتینگ جالب بود بعدش جالب تر میتینگ 2 رو میگم همون که عکساش هست. همه به ما لطف داشتن که تشکر میکنیم (صادق - مهدی - عادل - احسان دوست صادق - مجید دوست صادق - خود مجید - امیر - وحید و غیره............. )
داش علي بليط گرفتم هلو ؛ انشالله فردا ساعت 3 راه مي افتم ... فقط اميدوارم وسط راه هواپيما پنچر نشه بخوايم پنچريش رو بگيريم اون بالا :دي

بعد من نفهميدم اين تيكه رو :
مجید دوست صادق - خود مجی
مگه چند تا مجيد بود ؟!

صادق سلام منو به احسان برسون بگو نهضت ما احسانها بايد ادامه پيدا كنه. چون مي خوان اسم احسان رو از تو گوگل ارث حذف كنن!
داش احسان چشم حتما ..
اين دفعه احسان با من نميتونه بياد ايشالله ميره واسه تابستون ..

راستي تولد يكي از بچه هاي مشهد هست .. رفيق عزيز دلم ... اگه گفتي كيه !؟! :سووت: ( علي سوتي ندي ها وگرنه *** كلم رو ميكنه .. ) :دي

اسي آماده باش برنامه داريم ... :دي

(مدير برگزاري مراسم تولد هاي مجيد آنلايني ) :دي

alionline1366

Active Member
اشتباه شده اون رفیقت که شب اول دیدیمش که اسمش امین بود رو اشتباهی فکر کردم مجید بوده اونم اسمش عجب گیج صحبت کردم صادق جان نگران نباش من سوتی نمیدم

جدیدترین ارسال ها

بالا