نمایشگاه کتاب 87 و قرار عمومی مجید آنلاین

چه روزی رو برای میتینگ مناسب تر می دونین؟

• مجموع رای دهندگان
    17

saeidpc

Member
كاش اسم دوستان رو هم مي نوشتيد تا بيشتر با دوستاني كه حضور داشتند آشنا مي شديم .

من هم دوست داشتم بيايم اما چون كسي رو نمي شناختم ...
منم دوس داشتم خیلیهای دیگه رو ببینم. از جمله دوستانی که بعد ما اومدن. ایشاللا دفعه بعد

کسایی که اومدن تا زمانی که من بودم :
خانوما : لیلی1 - خواهرشون - چنتا خانوم همراه اومدن - خانم اقا مجید -
اقایون تو عکس سوم :
از راست سهیل SΘHEIL - من -حسین(2sib)- مجید- یادم رفت یوزرشون (اسمتونو بگید اصلاح کنم) -صادق -عادل(y terro) - شایان (shayaynboy)- مهدی44- مرتضی76

آخرین ویرایش:

Marzban

Well-Known Member
آ چرا پس اینجوری شد؟:sad:
مگه قرار نبود پنجشنبه برید؟چون پنجشنبه بود من نمی تونستم بیام.
اگر می دونستم جمعه هست حتما برنامه ریزی می کردم که منم بیام

J4vad

Member
سلام دوستان ؛

به نظر میرسه خیلی خوش گذشته :lol:

جای ما خالی ! البته بنده اگر پیچوندن دانشگاه امکانپذیر بود حتما میومدم ، اما غیبت ها فوران کرده :sad:

انشاء الله قسمت بشه بار دیگه ما هم خدمت برسیم

موفق باشید.

shayanboy

Active Member
از بابت عکس ها ممنون :)
لباس سفیده منم ..... :d جاییه خیلی ها خالی بود...

S4DEGH

Well-Known Member
صفائي بود با دوستان
Ghelyon.gif

جاتون خالي .. :)

بابا مهدي جون چقدر افكت دادي روي عكس ها .. حالت رويايي به توان N .. :دي

من پيرهنم قرمز هست .. چطوري صورتي شده ؟!!
bf5.gif

ولي من اورجينالش رو ميخوام از عكس هارو .. :دي

صادق چه ميكنه!!!
صادق كاره خاصي نميكنه .. داشته فيلم هاي توي گوشي علي رو ميديده .. فكر بد هم نكنيد .. :سوووت:

بازم ممنون
23t06dg.gif

hosienmax100

3D Artist
بچه ها آخرش خوش گذشت يا نه !!!!

چرا tv از نمايشگاه يه جوري فيلم برداري ميكرد من فكرهاي بد ميكردم __دوربين همش رو سقف و در وديوار فوكوس ميكرد !!

من عكس ها رو ديدم بسي كف كردم (خدايا خودت رحم كن ) البته دو پيج آخر رو خواهشآ اگر امكان دارد عكس مجيد رو هم

نمايش بديد !!!

راستي چرا خانم ها عكسشون رو نميزارن مگه سياسي ميشه !!!البته نزارن هم مشكلي نيست :wink:

نمايشگاه سال بعد تو غرفه ي كودك و نوجوان ميبينمتون !!!

موفق باشيد

YTERROR

Active Member
صفائي بود با دوستان
جاتون خالي ..

آره خیلی خوب و مفید بود تویی 27 ساعتی که تهران بودم اندازه 27 روز به صورت MP3 همه برنامه ها رو رفتیم و مهدی جان و صادق و مجید و احسان ( دوست صادق ) هم از طرف خودم و علی و ...... تشکر می کنم :lol:

من پيرهنم قرمز هست .. چطوري صورتي شده

حتما مهدی با صورتی پسندیدت :wink:

ان شاالله متینگ که چه عرض کنم واستادنهای آینده همه تشریف بیارن از بزرگ و کوچک نوه و ندیده الی آخر .......

+ میتنگ بعدی رو ان شاالله تویی یک قهوه خونه ای جای برگزار بشه تا از ایستادن ..... جلوگیری بشه

تا متینگ تولد مجید آنلاین ( دقت کریدن اصلا تولد مجید نمی گیره ) در سفره خانه سنتی ............... خدانگهدار

موفق و پیروز باشید

آخرین ویرایش:

L-B

Well-Known Member
راستي چرا خانم ها عكسشون رو نميزارن مگه سياسي ميشه

من مشتاقم تا ببینم حرفه ای های خانوم ما چه شکلین ...
ولی انگـار ....

ولی به هر حال منتظریم .... ( فکر بد هم نکنین) : دی

S4DEGH

Well-Known Member
+ میتنگ بعدی رو ان شاالله تویی یک قهوه خونه ای جای برگزار بشه تا از ایستادن ..... جلوگیری بشه
ميتينگ بعدي ؟!! پاي منقل :دي

راستي عادل معلوم نيست ولي يهو ميبيني 3 شب اومدم پيشت !! فعلا سره گرفتن بليط داغون شدم .. بابا اين چه نظام هواپيمايي هست كه بليط گير نمياد آخه :|

من شكايت دارم من دولت تعيين ميكنم ! :دي

ehsan_3dmax

Active Member
آره خیلی خوب و مفید بود تویی 27 ساعتی که تهران بودم اندازه 27 روز به صورت MP3 همه برنامه ها رو رفتیم و مهدی جان و صادق و مجید و احسان ( دوست صادق ) هم از طرف خودم و علی و ...... تشکر می کنم :lol:

ااااا..... احسان هم بود؟! ايول! راستي عادل خيلي دوست دارم!؟(تا چند روز ديگه ميفهمي واسه چي:D)
صادق سلام منو به احسان برسون بگو نهضت ما احسانها بايد ادامه پيدا كنه. چون مي خوان اسم احسان رو از تو گوگل ارث حذف كنن!:neutral:

YTERROR

Active Member
راستي عادل معلوم نيست ولي يهو ميبيني 3 شب اومدم پيشت !! فعلا سره گرفتن بليط داغون شدم .. بابا اين چه نظام هواپيمايي هست كه بليط گير نمياد آخه :|

بیچاره علی که خودشو کشت گفت بیا حاج احمد واسه ات بگیره از طریق آژانسش تو ناز کردی بکش که حالا حالاها جا داره ولی چون پروازهای ماهان تعطیل شده روی آسمان خیلی فشار اومده هفته پیش که تمام بلیطهای فروخته شده رو داشتن کنسل می کردن

ااااا..... احسان هم بود؟! ايول! راستي عادل خيلي دوست دارم!؟(تا چند روز ديگه ميفهمي واسه چي)

:lol: هر چه از دوست رسد خوش است ولی این جوری می گی مردم فکر بد می کنن :-?

موفق و پیرو زباشید

amirepsilon

Active Member
عکس خانوما کراپ شده و گذاشته نمیشه مگر اینکه خودشون بخان. دوستانی که کیفیت بالاتر عکس رو میخان بمن پخ بدن تا بهشون بدم.

سلام
1. شما تفاوت قائل شدید
2. اگه با حجاب کامل اسلامی باشه مشکلی نداره

memol_515

Active Member
2. اگه با حجاب کامل اسلامی باشه مشکلی نداره

:دي

بهد اينكه گويا فقط ليلي از سايت بوده، بقيه همراه بودن، گذاشتن و نگذاشتن عكس چه توفيري داره؟
2jb84zl.gif

ليلي اگه حجابت كامله بذار:دي

دوستان ممنون بابت عكسها. خوش باشيد

آخرین ویرایش:

hosienmax100

3D Artist
بچه ها 2088 ئه ها... این حرفها یکم!!

من یه بار دیگه درخواست میکنم عکس مجید رو بزارید __یا شهرام !!

موفق باشید

YTERROR

Active Member
خیلی ببخشید یکم واسه من عجیب شده این قضیه عکس دخترها یا اومدن یا نیومدن یا با حجاب بودن یا نبودن یا ......

مگه این فروم فروم مخ زنی و یا اصطلاح اینترنتیش دوستیابی و ازدواج که این با اون حرف بزنه 100000 نفر پشت سرش حرف بزنن یا یکی نخواد عکسش باشه یکی بخواد باشه یا ..... :) اگه این طوریه به ما هم بگین تا حداقل از این قضایا چیزی بفهمیم

والا میتین جای دوست پیدا کردن یا قرارهای ..... نیست که ........ ( نمیشه تویی فروم گفت ) بر فرض هم باشه دیگه قرار نیست پیاز داغش و کم و زیاد کرد شاید این نوع رفتارها بخاطر میانگین سن کم اعضا باشه که جنسیت شامل اهمیت میشه

در هر صورت به نظر من بهتره این بحث فلان کس اومده یا عکسش هست یا نیست یا با کی بوده یا چی بوده تموم بشه :-?

امیدوارم کلاس سایت و شخصیت اعضا با این نوع صحبتها زیر سوال نره

موفق و پیروز باشید

hosienmax100

3D Artist

از سمت راست اولین نفر اقا مجید
شهرام پاشو بیا بچه ها درخواست عکس دادن
شنیدم خوش تیپ شدی

ممنون لیلی خانم

پس آقا مجیدمون ایشون هستن واقعآ خوشتیپه و مهندش !!

شهرام هم حتمآ دلیلی داره وگر نه عکسشو نشون میداد بدون عکس هم دوسش داریم !

مرسی

جدیدترین ارسال ها

بالا