نظر خواهی در مورد گذاشتن بیش از 70 ساعت اموزش تصویری فارسی و صلواتی 3dsmax

وضعیت
موضوع بسته شده است.
درود
مهدی جان عزیز بهتر از برادر من میتونم با ذکر نام شما کار هاتونو در یک سایت بزرگ که چند سالیه عضو هستم کپی کنم با ذکر منبع؟:rose:
تا سطح این آموزشها بالا بره و دوستداران زیادی به جمع 3dبپیوندن تا شاید این کار شما یه جرقه ای باشه برای کمبود 3dکشور

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام

این یه کار صلواتی هست . هدف من هم پخش این آموزشها در همه جا بوده .
اینجوری شما هم توی این کار سهیم میشید
دستتون درد نکنه اجرتون با علی (ع)

c m y k

Member
سلام
تلاشی که داری میکنی جای قدر دانی داره
ولی چند تا مسئله رو بنظرم رعایت کن
1- خیلی ها دارن از راه آموزش دادن این محصولات نون میخورن که با این روش شما تقریبا نون اونا رو بریدی و این ارزش تمام اون صلواتهایی که برات میفرستنو از بین میبره البته همه جای دنیا هم هیچ آموزشی مجانی نیست . تو اشتباه فهمیدی ذکات علم نشر آن است ولی نه مفتی البته من فکر میکنم غیر از صلوات هدفهائی در سر داری که بعدها معلوم میشه
2- اگر یکم دقیق تر بشی میبینی که شاید بخاطر همین مسائل کوته فکرانه بعضی از دوستان سایت مجید آن لاین الان خراب شده
3- تو غیر از اینکه وی ری بلدی یه سری همکار هم داری فراموش نکن که همیشه اتحاد یک پارچه یک صنف کاری باعث موفقیت میشه
البته اگر دوست داری موفق باشی
4-البته شما مقصر نیستی وقتی میبینی یه نرم افزار 700 دلاری رو (vray)که یه شرکت با حدود 260 نفر پرسنل داره با تلاش میسازه با 2000 تومن میخری و تمام آموزشهائی که یکسری از انسانهای عالم و حرفه ای درست کردن میتونی از اینجا دانلود کنی فکر میکنی کاری که داری انجام میدی هم درسته دیگه
صراحت لحجه منو ببخشید ولی با افکار اینطوری هیچ وقت این مملکت پیشرفت نمیکنه عزیز حتما میدونی وقتی پولی برای چیزی پرداخت میکنی برات با ارزش تره تا اینکه یه چیزی همینطور مجانی باشه (نکته جالبش اینجاست که یه سری از کسائی که دارن تشویقت میکنن به این کار دارن آموزشهاتو کپی میکنن و به خلق الله میفروشن بدون هیچ دردسری
منو میبخشی که یکم تند نوشتم میدونم که نیتت پاکه ولی تعقل اولین شرط راه

البته اینا نظرات منه و مطمئن هستم

Mehdi_Lover3dsmax

سلام به همگی

c m y k جان ممنون که نظر خودتون رو واضح بیان کردید
سکوت من نشانه موافقت با بعضی از حرف های شما نبوده .من میخواستم جواب شما رو با سکوت بدم ولی اینجور که معلومه شما مشتاقین من پاسخ نظزتون رو بدم
من قبل از راه اندازی این مدرسه به نکته هایی که گفتید فکر کردم و همه رو مد نظر قرار دادم
1-کسی اینجا واسه من صلوات نمی فرسته که از بین بره من اول مدرسه گفتم
این صلواتا رو تقدیم کنید برای سلامتی و ظهور آقام امام زمان (عج)
2-ائمه اطهار کاری رو که انجام میدادند واسه پول نبوده و هدفشون رضای خدا بوده این کارو توی همه تاریخ انجام دادن
این مدرسه هم که خود حضرت علی (ع) راه انداخته من فقط واسته این کار هستم خود حضرت تمام امکانتتشو برام فراهم کرد
زکات علم نشر آن است به معنای واقعی یعنی این .یعنی برای رضای خدا نه برای معروف شدن و پول
3-فکر کنم سایت مجید انلان واسه کمک به بچه ها راه اندازی شده نه اینکه بیایم بگییم کار کی بهتر
و فلانی از همه بیشتر بلده .اگه مشکلی با این کار بود تا حالا مدیران تاپیک منو بسته بودن
4- من روزی همکاران خودمو تعیین نمیکنم خدا تعیین میکنه .روزی ادما توی آسموناست
موفقیت از نظر شما چیه؟ پوله نه؟ به نظر من موفقیت در تلاش بیشتر در کمک کردن به دوستانه این چیزیه که میمونه
5-منم برای ساخت این آموزش ها زحمت کشیدم واونو به بالا ترین قیمت ممکن فروختم .شما صلوات رو نمیتونی با هیچ قیمتی بخری
درک این موضوع رو باید خدا به ما بده.صلوات با مجانی خیلی فرق داره
5-اونایی که ارزش صلوات رو درک میکنن ارزش این کارو هم درک میکنن و همین کافیه .
حالا هر کی هر سواستفاده ای میخوات بکنه پای خودش
6-خوب شما هم منو ببخشید اینجور صحبت کردم ولی اینا هم نظرات من بود و مطمئن هستم.

davood471

New Member
دوست عزیز به نظر من اگه بخواهیم این آموزشها رو دانلود کنیم هزینه خیلی بالاتری باید بدیم به نظر من
این دی وی دی ها از طریق پست ارسال بشه خیلی بهتر
امروز چندتا از آموزشها رو دیم خیلی عالی بود خواهش میکنم ارسال پستی شون رو منتفی نکنید مرسی

HOSSEIN.D

Well-Known Member
منتفی نمیشه دوست من. تو امضای مهدی نگاه کن. به هر کدوم از دوستان که خواستی سفارش بده تا واست پست کنه.

Mehdi_Lover3dsmax

این اموزشها الان پست میشه شما به یکی از اسامی توی
امضام پیغام خصوصی بزن برات پست میکنن
هزینه هم هزینه پست و رایت هست همین

davood471

New Member
دوست عزیز اگه لطف کنی ارسال دی وی دی ها رو منتفی نکن چون من خیلی بهشون نیاز دارم و نمی تونم هر روز دانلود کنم
اگه برای فروش بزاری توی فروشگاه هم فکر بدی نیست ولی احتمال سو استفاده کسانی که به این آموزشها نیاز ندارن و میخوان پول در بیارن هم زیاد می شه به نظر من ارسال صلواتی اونها خیلی هم عالییه

Sherlock_Holmes

Active Member
بچه ها بحث مادیات و معنویات و همچنین بحثهای اعتقادی رو کنار بذارید.. اینجا ناسلامتی انجمن تخصصی هست.. اگر این تاپیک برای نظر دادنه که باید بدونیم همه نظرها مثل هم نیست..

هیچ دلیلی نداره به خاطر تفاوت نگرشهامون به همدیگه توهین کنیم.. بار بعدی که ببینم کسی با لحن تند یا خارج از موضوع پست زده برخورد میشه باهاش و یا کلا تاپیک قفل میشه..

یکسری آموزش دوستمون داره زحمت میکشه و میذاره.. اینکه چه نیتی داره یا چه نیتی نداره موضوع این تاپیک نیست.. موضوع اینه که از این فرصتی که ایشون در اختیار همه قرار داده درست استفاده کنیم.. این تاپیک و تاپیک های مربوط تا وقتی که با قوانین فروم مشکلی نداشته باشن به فعالیت ادامه میدن..

نظرات موافق و مخالف همشون میتونه توی پیشرفت این تاپیک موثر باشه.. من هم توی نظرات مخالف نکات خوب و منطقی دیدم و هم توی نظرهای موافق.. خیلی از دوستان دیگه هم این نکته رو درک کردند و خیلی منطقی نظر دادند..

این تاپیک هم تا 24 ساعت دیگه پاکسازی میشه..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا