نظر خواهی در مورد گذاشتن بیش از 70 ساعت اموزش تصویری فارسی و صلواتی 3dsmax

وضعیت
موضوع بسته شده است.

www_3d_boy3

Well-Known Member
عالیه امیدوارم بیشتر روی روش DVD متمرکز بشی چون برای من هم کهاینترنت پر سرعت دارم معقول نیست که 70 ساعت فیلم دانلود کنم ....ولی خیلی خوشحالم که فردی مثل شما هنوز در دنیای کامپیوتر پیدا میشه:oops:

jangaleshab7770

Well-Known Member
سلام
خیلی ممنون بابت نیت خیرخواهانه مهدی آقای گل ، انشاالله که توی باقی زندگیشون ثمره این کار پسندیدشونو ببینن
منم با فروش مجموعه بیشتر از دانلود موافقم ، انشاالله که مدیران هم مشارکت خوبی داشته باشن
موفق باشی مهدی جان
یا علی مدد

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
از دوستان به خاطر نظراتشون تشکر میکنم:rose:
این باعث میشه من مصمم تر به کارم ادامه بدم

به نظر من اونقدر ها هم download این اموزشها سخت نیست
1- لینک ها مستقیمه
2- دوستانی که ADSL دارن میتونن شب تا صبح مجانی دانلود کنند
3-لازم نیست همه رو یکجا بگیرن .کسی نمیتونه همه رو یکجا یاد بگیره . یکی از دوره هایی که توی این اموزشا هست کلاسش 3 ماه طول کشیده . دوستان میتونند هفته ای دو جلسه رو دانلود کنند . روش تدریس من سر کلاس اینجور بود که من دو ساعت کامل تدریس میکردم و تماموشو فیلم میگرفتم .وجلسه بعد شاگرد ها فقط تمرین میاوردند و من رفع اشکال میکردم . واز رفع اشکالها هم فیلم میگرفتم
4-اینجوری یه سایت هست(سایت اموزشی صلواتی) که شما میتونید اموزسهای جدید رو ببینید و نظر بدید و حتی اموزش سفارش بدید یا مشکلات خودتون را بعد از دیدن فیلم ها در میان بذارید و من هم تا حد امکان رفع اشکال کنم .
در ضمن اینجوری بیشتر در دسترس هست و افراد بیشتری اطلاع پیدا میکنند
5-من حتی به اینم فکر کردم که یه بخش توی این سایت بذارم واسه اونایی که به عنوان مثال دانشجو هستند و توانای پرداخت هزینه پروژه های 3D رو ندارند اینجا به صورت ناشناس و صلواتی به اونا کمک بشه
البته توی این بخش احتیاج به یاری حضرت علی علیه السلام و دوستان داوطلب دارم .

آخرین ویرایش:

ali_118

کاربر VIP
سلام

اول اینکه تبریک بابت حرکت قشنگتون

برای جلو گیری از سوء استفاده از ویدئو ها میتونید همشونو واتر مارک کنین، حتی یک سری ویدئو های Evermotion رو هم واترمارک شده دیده بودم .

برای آپلود دی وی دی ها هم شاید دیتا سنتر های داخلی انجام این کار رو قبول کنند .

موفق باشید.

sharin

Member
[font=&quot]سلام دوست عزيز.[/font]
[font=&quot]از شما متشكرم.[/font]
[font=&quot] من بر عكس همه ي بچه ها وحتي خود شما[/font]
[font=&quot]
[/font]
[font=&quot] مخالفم.البته فعلا ( با اين شرايط )[/font]

[font=&quot][/font]
[font=&quot]نمي دونم چي شد كه اين تصميم رو گرفتي . ولي فعلا اجله نكن و اول همه چيز رو بررسي كن .
[/font]

pclord

کاربر متخصص
آقا Sharin راست میگه،باید احتیاط کرد،ممکنه بعضی ها سوء استفاده کنند،بعد از این که به دستشون رسید،پولی به دیگران بفروشن،مطمئن باش به غیر از بچه های اینجا،افراد مهمانی هستند که فقط منتظر همچین فرصتی هستن،(البته اشتباه نشه،بچه هایی انجمن از این کارا نمیکنن) منظورم افراد سود جویی که در طول چند سال اخیر زیاد ازشون دیدیم،یه آموزش یا یه فیلم سینمایی یا...که میاد تو بازار ،زود کپی میزنن و برای نفع خودشون میفروشن،به نظر من اول ثبتشون کن ، تو اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی،بعد بزار در اختیار بچه ها،اینطوری تا حد زیادی جلوی این کار گرفته میشه.

موفق باشید.:rose:

Mehdi_Lover3dsmax

من سعی میکنم همه جای فیلم بگم که صلواتیه ویه لوگو صلواتی کنارش بزنم ولی در نهایت به نظرم این اتفاق ممکنه بیفته .
انجام شدن این کار مزایای بیشتری نسبت به نشدنش هست .به نظرم حتی اگه کسی هم این dvd ها رو هم بخره
بازم ضرری نمیکنه .چون میدونم واقا مکس رو یاد میگیره بعدش پولشو راحت در میاره .
از طرف دیگه این حرکت یه جنبش برای بالا رفتن سطح 3d توی کشوره
اگه بخوایم اینجوری فکر کنیم هیچ کار مثبتی انجام نمیشه .

اعتقاد من بر اینه کسی که این کارو انجام میده خیال میکنه سود کرده ولی بعدا یه جایی ضررشو میبینه
روزی انسانها توی آسموناست . هیچ کس به اندازه یه پر نه بیشتر ونه کمتر از اون روزیی که خدا براش قرار داده گیرش نمییاد
فقط این قسمتش دست ماست که میتونه حلال باشه یا حرام
قبلا گفتم واگذار چنین افرادی به حضرت علی علیه اسلام کافیه

زمان خلافت حضرت علی علیه اسلام مخالفان اسلام میگفتند کمر ما زیر عدالت علی علیه اسلام خم شده
خدا کنه آقام امام زمان(ع) زودتر ظهور کنه اونقت همه چی اینجوری میشه هچ کی سر خودش کلاه نمیزاره

آخرین ویرایش:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
بازم ممنونم ولی بازم میگم خیلیا مثل من :cry: adsl ندارن لطفا اگه میشه بحث رایت این آموزشها تو dvd فراموش نشه من از همن لحظه اول منتظرم تا الان.بالاخره کی شروع میشه این طرح؟

sharin

Member

خوب مهدي جان من ترجيه مي دم خصوصي دلايل رو بهت توضيح بدم ، موافقي ؟؟ (يا تو من رو قانع مي كني يا من تو رو ! )
فقط يه موضوعي هست كه ، وقتم خيلي زياد نيست و ممكنه دير به دير بتونم به شما ارسالي داشته باشم.

Ultra3D

Well-Known Member
درباره نکته ای که Pclord گفت باید بگم که می شه برای دانلود این آموزش ها محدودیت خاصی قائل شد مثلا تو یکی از سایت هت دیده بودم که برای دانلود فقط به اعضای فعال یا سابقه دار اجازه داده می شد. یا می شه به فایل zip پسورد داد و کار بر های لایق پسورد رو به صورت پیام خصوصی درخواست و دریافت کنن!!
به هر حال خسته نباشی خیلی زحمت می کشی:rose:

Ali3D

Member
کاری که می خوای انجام بدی کار قشنگیه هر تصمیمی که می گیری امید وارم موفق بشی
ولی کار رایگان، چند تا نکته ی منفی هم به نظر من داره،
معمولاً چیزی که به رایگان در دسترس همه ست، قدرش رو کسی نمی دونه
هر کاری یه ارزشی داره، وقتی به رایگان در دسترس قرار می گیره، به نظر من به اون کار توهین می شه
وقتی که رایگانه، یا قیمت کمی داره، طرف حوصلش سر می ره dvd رو میندازه گوشه ی اتاق بعد هم dvd ممکنه بره زیر پاش و بشکنه، و طرف هم در نهایت براش اصلاً مهم نیست
همیشه چیزی که به سختی به دست میاد ارزش خودش رو حفظ می کنه

Ultra3D

Well-Known Member
این DVD ها هر قیمتی داشته باشه چه 500 تومن چه50000 هزار تومن جلوی کسی که می خواد ازش سوء استفاده کنه و کپس کنه رو نمی شه گرفت ولی جلوی خرید کسایی که هر روز به یک حوس می افتن و می خوان 3DMAX حداکثر 2ماهه یاد بگیرن رو می گیره
می تونی امتیازفروش رایگان(تقریبا) رو فقط به بچه های فعال و سابقه دار یا به هر نوعی که احساس می کنی طرف واقعا ً به 3DMAX علاقه داره ، اختصاص بدی و برای دیگران به قیمت عرف بازار بفروشی(این برای خودت هم خویه هم برای دوستات پارتی بازی می کنی:lol: و هم حاصل بخشی از زحمتت رو بدست می یاری)
این خودش یه تشویق برای اعضا کم فعال یا میهمان ها برای فعالیت مداوم تو این فروم هست و مجید آنلاین رو بیشتر رونق می ده:oops:

Mehdi_Lover3dsmax

سلام به همه دوستان
از اینکه با نظرات خودتون منو توی این کار یاری میکنید ممنونم
دوستان کار صلواتی یعنی صلوات بر محمد وال محمد (ص) . یعنی مزد این کار همینه . وقابل فروش به هیچ بهایی نیست
پس من مزد خودمو گرفتم
در ضمن لطف و رحمت خدا و علی (ع) شامل حال همه میشه
من هیچ استثنایی برای هیچ کس قائل نمی شم . عدل علی علیه السلام یعنی این
به یاری حضرت علی (ع) کاری میکنم که مثل سیدی های ٌویندوز توی خونه همه پیدا بشه
حالا هر کی میخوات سوءاستفاده کنه گردن خودش یا علی
در ضمن قدر زر زرگر .......
دوستان حضرت علی (ع) اینجوری به دل من انداخته یعنی حضرت علی (ع) اینجوری تصمیم گرفته
حضرت علی (ع) بهترین ها رو برای همه میخواد و کمم نمیخواد .این خصلت علی (ع) هست

آقا sharin نظرات خصوصی شما رو گوش میکنم

یا علی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا