نظر خواهی در مورد گذاشتن بیش از 70 ساعت اموزش تصویری فارسی و صلواتی 3dsmax

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ultra3D

Well-Known Member
خوب من می گم برای این مدرسه معلم هم لازمه !!
خوب برای Mehdi_Lover3dsmax سخت می شه که تنهایی این کارا رو اداره کنه
باید یک تیم برای ایجاد یا ترجمه آموزش ها ایجاد بشه
من خودم مکس کار می کنم ولی تو حدی نیستم که آموزش پیشرفته ای بدم ولی می تونم تو ترجمه ها کمک کنم:rose:

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
دوستان برای انجام این هدف بزرگ یک دست صدا نداره
هرکسی به اندازه ایی که از توانش بر می بیاد اگه زکات علمشو بده تمام مشکل ها حله
من نمیخوام این کارو به تنهایی انجام بدم .من میخوام همه رو توی این کار سهیم کنم
من انتظار استقبال خیلی بیشتر از اینها رو داشتم

به هر حال من به یاری علی علیه السلام به زودی آموزشا رو میذارم .دارم مقدماتشو فراهم میکنم .
انشا الله تا عید همه از مجیدآنلان به لطف علی علیه اسلام عیدی میگیرند

یا علی

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
آقا مهدی ما منتظریم
تنها کاری هم که فکر کنم بتونیم بکنیم اینه که ذوق کنیم!
اگه کاری هم هست بگو تا کمک کنیم

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
کی کار شروع میشه؟ تمام کسایی که اعلام آمادگی کردن برای کمک منتظر شمانا!!!!!!!!!!

Mehdi_Lover3dsmax

انشا الله توی چند روز آینده upload ها رو شروع میکنم
دوستانی که میخوان کمک کنندو آموزش بسازند بعد از اولین آپلود
در مورد نحوه ساختن اموزشها و سر فصل ها بحث میکنیم

درود
تورو خدا بروبچ مجيد انلاني نذاريد اين تاپيك خاك بخوره داش مهدي مرد گلي هست حالا كه يه كار خير ودر نوع خود نادر هست ميخواد انجام بده نبايد تنهاش بذاريم حمايت كنيد دوستان
:rose:

pclord

کاربر متخصص
خوب من با حالی که اصلا وقت ازاد ندارم،اما میتونم تو امو.زش ها کمکتون کنم.فکر کنم بتونم چند تایی آموزش خوب و حرفه ای تهیه کنم.

موفق باشید.

Mehdi_Lover3dsmax

ممنون ploard عزیز :rose:
یه نفر دیگه هم به بخش مایا اضافه شد

راستی دوستان پهنای باندی که من تهیه کردم 200 گیگ در ماه هست .
با خیال راحت دانلود کنید

pclord

کاربر متخصص
خواهش میکنم مهدی جان،وظیفه است.

البته به غیر از مایا،برنامه های دیگه مثل تری دی مکس،فتوشاپ،آفتر افکت،و چند تای دیگه رو هم ازشون اموزش میزارم.

راستی مهدی جان جریان ای a که به pclord اضافه میکنی (ploard) چیه؟:green:

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

Mehdi_Lover3dsmax

سلام

pclord جان ممنون از همکاری همه جانبه شما
این یه اشتباه تایپیه .اینجور که معلومه همیشه من این اشتباه رو تکرار میکنم :green:
راستی یکی از دوستان صمیمی من افترافکت رو حرفه ای کار میکنه .میخوام باهاش صحبت کنم اکه قبول کرد و وقت هم داشت دیگه بخش افترافکت مدرسمون هم با کمک شما به صورت حرفه ای راه اندازی میشه

Mehdi_Lover3dsmax

دوستان انشااله من از امشب دیگه اپلود ها رو شروع میکنم . ولی یه مشکل هست که با پیشنهاد های شما انشاالله حل میشه
اگه دقت کرده باشین وقتی یه تاپیک اموزشی زده میشه بعد از اینکه دوستان چند صفحه نظر دادن دوباره یه اموزش اضافه میشه
حالا من میخوام هم اموزشا پشت سرهم باشه که دوستان راحت سرفصل هارو پیدا کنند وهم دوستان نظرات وپیشنهاداشون رو بدن
چه طوری میشه این کارو کرد؟
البته مدیران به من بعد از گداشتن چند لینک قول بخش جدا دادن
چه طوری میشه نظم رو رعایت کرد؟

:Mohsen:

کاربر باتجربه
حالا من میخوام هم اموزشا پشت سرهم باشه که دوستان راحت سرفصل هارو پیدا کنند وهم دوستان نظرات وپیشنهاداشون رو بدن

دقیق نمی دونم، باید مدیرا بگن
ولی فکر کنم یا باید تاپیک مربوط به آموزشها، مرتب توسط مدیر بخش پاکسازی بشه یا شما لینکو بدی به مدیر تا تاپیکو خودش قفل کنه و به ترتیب مورد نظر لینکارو بزاره

pclord

کاربر متخصص
به نظر من دوتا تایپیک بزن،تو یکی آموزشا رو بزار، یکی هم برای نظرات و سوالات و تو تایپیک آموزشا بگو نظرات و سوالات خودتونو تو تایپیک نظرات بدید.

majid2124

New Member
من یک نظر کوچیک دارم حالا بد و خوبشو مدیران و دوستان تصحیح کنند. تو تری دی معمولا 3 بخش داریم 1- مدلینگ 2- متریال دهی 3- نور پردازی و رندر. به نظر من بطور مثال شما یک ساختمان رو مدلینگ میکنید در 3 جلسه متریال دهی میکنید در 2 جلسه و در نهایت نور پردازی و رندر میگیرید در 4 جلسه.به نظر من شما میتونید از هر کدوم بخشهای آموزشی یک یا دو قسمت رو همزمان آپلود کنید تا برای من نوعی که مثلا مدلینگ رو بلدم و تو نور و رندر مشکل دارم اول اونو دانلود کنم و دوستی شاید تو متریال دهی مشکل داشته باشه و اول متریال دهی رو دانلود کنه منظورم اینکه با این روش همه میتونن استفاده کامل از آموزشهای شما ببرن و کسی معطل نشه. با تشکر. موفق و پیروز باشید

Mehdi_Lover3dsmax

منم با دو تاپیک مجزا موافقم .
به نظررم اگه بخش ها رو هم از هم جدا کنیم بد نمیشه
مثلا دو تاپیک فقط مربوط به vray یکی لینک ها یکی نظر خواهی
دو تاپیک مربوط به مابقیع مکس ....
باقیه نرم افزارها هم با مشورت اساتید بخش بندی بشه

Mehdi_Lover3dsmax

دوستان من این دوتا تاپیک رو کجا بذارم .هردو رو توی بخش اموزشی بزارم یا از هم جدا ؟

pclord

کاربر متخصص
اگه بخوای برای هر موضوع دوتا تایپیک بزنیم،تعداد تایپیک ها زیاد میشه و کاربرا رو سر در گم میکنه،تو قسمت مباحث آموزشي و مقالات یه تایپیک برای آموزشها بزن و اگه مدیرا موافقت کردن،مهم بشه که همیشه بالا بمونه و یه تایپیک هم که برای نظرات تو تو همون قسمت

Mehdi_Lover3dsmax

به نظرم حداقل اگه بخش Vray رو از مابقیه مکس جدا کنم خیلی منظم تر میشه
اخه Vray سرفصلهای زیادی داره

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا