نظر خواهی در مورد گذاشتن بیش از 70 ساعت اموزش تصویری فارسی و صلواتی 3dsmax

وضعیت
موضوع بسته شده است.

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
کاری که می خوای انجام بدی کار قشنگیه هر تصمیمی که می گیری امید وارم موفق بشی
ولی کار رایگان، چند تا نکته ی منفی هم به نظر من داره،
معمولاً چیزی که به رایگان در دسترس همه ست، قدرش رو کسی نمی دونه
هر کاری یه ارزشی داره، وقتی به رایگان در دسترس قرار می گیره، به نظر من به اون کار توهین می شه
وقتی که رایگانه، یا قیمت کمی داره، طرف حوصلش سر می ره dvd رو میندازه گوشه ی اتاق بعد هم dvd ممکنه بره زیر پاش و بشکنه، و طرف هم در نهایت براش اصلاً مهم نیست
همیشه چیزی که به سختی به دست میاد ارزش خودش رو حفظ می کنه

ali جان خیلی کلی حرف میزنی.اونی که نمیخاد یادبگیره هر مجموعه ای که بخره 2 روز مطالعه میکنه روز سوم به قول شما میره زیر پاش و میشکنه.بحث سو استفاده هر کاری بکنین بازم احتمالش زیاده که سو استفاده بشه.دیگه نمیشه که امنیتی بالاتر از امنیت ویندوز و بازیها و نرم افزارهای قیمت بالا مثل مکسو .... که تو هر جایی به قیمت ناچیز پیدا میشن بدین.بهتره کار شروع بشه در ضمن اگه کسی دوست داره مبلغ زیادی به این مجموعه بده که بدلشم بشینه چون این کار حالت صلواتی داره و پیشنهاد میکنم چون عید نوروز باستانیم نزدیکه مبلغو به یه خانواده ای که نیاز داره بده.اینم یه نظره بلاخره:rose:

من چند روزی نبودم
سلام کار عالی می کنید همین جا اپ کن بعد رمز فروم رو بده یا یه چیزی که خودت می خوای بعد هم اگه به فروشگا ه این جا می دی کسی نمی خره چون خیلی گرون می ده همون سایتی که توی پست اول دادی من هم موافقم
امید وارم موفق باشید
flower4.gif
ok.gif

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام به محبان اهل بیت

دوستان یه خبر خوب
من به یاری علی علیه السلام هاست و دومین رو تهیه کردم
دوست عزیز و قدیمی من آقای صالحی که توی قسمت وب مجید آنلان فعالیت میکنه منو توی این کار
یاری میکنه و قراره سایت رو برای شما دوستان طراحی کنه
از همینجا ازشون تشکر میکنم

من هنوز منتظر یاری مدیران سایت برای تبلیق در ابتدای سایت به صورت صلواتی هستم
به نظرم این حرکت کمک بزرگی به بخش آموزشی این سایت میکنه

سلام مهدی جون - شرکنده کردی عزیز - ایشالله خدا به ما هم به خاطر نیت خالصانه تو به ما هم نظری کنه.
من در خدمتم ...
شاد باشی مهدی جان

Mehdi_Lover3dsmax

سلام دوستان :neutral:

مدتی این تاپیک به علت مشورت مدیران سایت در مورد موضوع مسدود شده بود
بعد از برسی مدیران با موضوع این تاپیک موافقت و اعلام همکاری کردند
من از اینجا از تمام مدیران تشکر میکنم:rose:

و اما در مورد تصمیمات جدید من در مورد آموزشها
همینطور که گفتم من فضا رو تهیه کردم
اولا که انشاالله آموزشا رو توی انجمن اموزشی مجید آنلان میذارم
اما تصمیم دارم راه میانه رو پیش بگیرم یعنی اموزشا رو کم کم میذارم هفتهای 2 تا 3 جلسه رو
برای اینکه متنوع بشه مثلا یکی از اموزشهای مقدماتی مکس رو میذارم و یکی از مباحث vray
تا برای سطح های متفاوت قابل استفاده باشه
لینک ها مستقیم هست
اینجوری آموزشا به صورت یه دوره میشه که دوستان تشویق به دنبال دوره میشن
از طرف دیگه به قول دوستان به علت سختر شدن کار قدرشو همه میدونن
هر که طابوس خواست جور ..........
برای شروع انشاالله به زودی از یه تاپیک در انجمن اموزشی شرروع میکنم بعدش مدیران به من قول بخش جدا دادن تا سر فصل ها مرتب باشه و راحت تر دوستان موضوع مورد نظر خود شونو پیدا کنند

یه پیشنهاد دیگه واسه دوستان دارم
اگه یادتون باشه من گفتم این اموزشا به روز میشه ویه سری اموزش مربوط به مایا زیبراش .....
اضافه میشه .خوب اینها زمان بره شما دوستان میتونید توی این کار سهیم بشید . اموزشها رو
با یه سری مقررات برای نظم کار و کیفیت کار بسازید به من ارسال کنید منم Upload کنم
اینجوری به قول دوستمون میشه همون مدرسه گرافیکی

منتظر پیشنهاد ها و نظرات شما دوستان هستم
یا علی

آخرین ویرایش:

sharin

Member
خوب آقا مهدي تبريك مي گم كه كارت رو مي خواي شروع كني(به ياريه خدا).

راستي بچه ها بعد از صحبت هايي كه شد(دليل هاي بنده و آقا مهدي) و اين تاپيك بسته و باز شد ، همراه اين ها راي منم برگشت و مخالفته منم به موافقت تبديل شد.

به اميد اينكه مدرسه ي گرافيك صلواتي راه بيفته و به كارش هم خوب ادامه بده و بتونه خدمتي به 3d كاران و دوستداران 3d (كشور) كنه يه صلوات محمدي بفرستيد و همه گي با يه بسم ا... كار مون رو علي وار و علي پسند شروع كنيم.

خوب آقا مهدي ما گوش به فرمانيم ، بفرماييد ....(فقط جونه من هر چي كه قراره قسمته من شه زود تر بده كه تا عيد بتونم تمومشون كنم.)

همه ي دوستان موفق باشيد.
بدرود.

sharin

Member
منم ندارم.
ببين كسي از دوستات نداره يا اگه دانشگاه مي ري از اينترنت دانشگاه استفاده كن.خودمم مي خوام اين كار كنم!!
اوضاع اينترنت منم خيلي بدتر از شما هست !!

majid2124

New Member
سلام به دوستان گرامی
من میتونم دانلود کنم از دوستانی که در منطقه شمال خصوصا مازندران هستن و دسترسی به نت پرسرعت ندارند میتونم بهشون برسونم. با سپاس

فکر کنم هیچکس حاضر نشه که اون ها رو دانلود کنه چون که حجمشون بالا هست و حتی با انصاف ترین کافی نت ها هر گیگ رو 3 تا 4 هزار تومان دانلود می کنن . با adsl خونگی که اصلا ً صرف نداره...
کجا اینقد گرون میگیره!

من اشنا دارم بستگی به نوع سروری که فایل توشه 600-700 میگیره هر گیگو

Mehdi_Lover3dsmax

سلام
من خیلی خوشحالم که بچه های این مدرسه هوای همو دارن وبه هم کمک میکنند
اینجا تقلبی آزاده. واسه دانلود هم سخت نگیرید خدا کریمه
فکر کنید اینجا یه مدرسه تخصصیه .دوستانی که سطح پایین ترن توی کلاسا شرکت میکنند و تمرین هارو انجام میدن .میتونن تمرینهارو uplodکنند تا اساتید رفع ایراد کنند حتی اگه لازم باشه من رفع ایرادها رو به صورت تصویری میذارم هرچند که توی این اموزشا رفع ایراد بچه های سر کلاسم هست اینو واسه نرم افزارهای دیگه ای که اساتید درس میدم گفتم .دوستان میتونند در مورد اموزشا نظر بدن که در صورت نیاز ویرایش بشه یاپیشنهاد گداشتن یه مبحث خاص بدن
اون دوستانی هم که توی سطح بالا تر هستند میتونند اینجاتوی نرم افزار تخصصی خودشون تدریس کنند
راستی میتونیم اینجا از بچه ها هم امتحان بگیریم وکاراشونو توی یه بخش خاص بزاریم .سوالاتم اساتید طراحی میکنند

به نظر من عملی شدن این پیشنهاد دور از تصور نیست
من منتظر اعلام همکاری اساتید نرم افزارهای مختلف هستم .تا الان چند نفری از طریق پیغام خصوصی اعلام همکاری کردند
از دوستان تقاضادارم اینجا اعلام همکاری کنند تا همه ببیند که این کار شدنیه و ببینیم که پیروان حضرت علی علیه السلام زیادند

یا علی

Mehdi_Lover3dsmax

دوستان من احساس میکنم اطلاع رسانی ابن تاپیک به همه بچه های مجید آنلان ضعیفه
خیلی از بجه های مجبد آنلان خبر ندارند
دوستانی که موافق اند لطف کنند توی امضا خودشون مسیر این تاپیک رو بزارن
ممنون از همه دوستانی که توی این کار بزرگ همکاری میکنند
اجرتون با علی علیه السلام

sharin

Member
سلام به همگي.

من يه سوال و پيشنهاد ونظر خواهي دارم (اجازه هست ؟؟!!)

همون طور كه مي دونيم آموزشي هايي كه تو بازار وجود داره شامل يه سري پروژه هاي خوب و متوسط و ضعيف هستند و معمولا به زبان انگليسي موجود هستند و در حين آموزش زيادي حرف مي زنند و آدم خوابش مي گيره !!

من مي گم چه تو ترجمه كردن و چه كار جديد بيايم قسمت هاي ضعيف و اضافي رو حذف كنيم و فقط مطالب مفيد رو بگيم و ترجمه كنيم.

اين طوري (مثلا) يه آموزش 30 دقيقه اي رو به 10 دقيقه اي تبديل مي كنيم و ديگه هم كسي از پر حرفي خوابش نمي بره و تازه تونستيم تو مدت زمان خيلي كم، كلي مطلب ياد بگيريم و كمبود هاي گذشته رو جبران كنيم و با سرعت عجيبي پيش بريم(صرفه جويي در زمان) !!
(مثلا تو يه هفته، كاره يه ماه انجام مي شه) = (مطالبي كه قرار بود تو يك ماه ياد بگيريم رو به رواله عاديش تو يه هفته ياد مي گيريم)
حتي دانلود كردنش هم مي صرفه و خيلي خيلي آسون مي شه!!

بايد بگم اونها اينكار رو مي كنند چون مي خواهند بفروشند و بگن انقدر ساعت آموزش داديم.
اما ما فقط قصد مان خدايي هست و مي خوايم سطح 3d كشور رو با كمك همديگه بالا ببريم( در حداقل زمانه ممكن )

در ضمن يادتان باشه كه تو اين كار نمي خوايم كسي ماس مالي كنه !!

البته ببخشيد يه جوري حرف زدم كه انگاري من اين كار رو شروع كردم . اما حقيقتا كار خوبي داره شروع مي شه و همه چي وابسته به خود ما هست و (بياييد تو اين كار نتنگيم(na tengim ) ) و به همه بگيم كه ما كار سيستمي بلديم.(يا حداقل شروع كنيم كه ياد بگيريم)

با عرض معذرت ...
دوستان نظراته خودشان را بگن . ممنون مي شيم.

Mehdi_Lover3dsmax

نظر خوبیه من موافقم
در مورد اموزشهای خودم باید بگم من سعی کردم این قانون رو رعایت کنم واکثرا refrence ای درس دادم یعنی مثلا یه ابزارو که میخواستم درس بدم دونه دونه گزینه هاشو توصیع دادم بعد یه تمرین دادم که بچه ها مجبور شدن از اون ابزار توش استفاده کنند .بعد از اینکه بچه ها ابزارو خوب یاد گرفتند یه صحنه رو خودم کامل ساختن .بزارید برای مثال یکیشو بگم
من میخواستم کار با editpoly رو یاد بدم اول تمام گزینه های اونو دونه دونه گفتم و اونایی که لازم به توضیع بیشتر بود با یه مثال کوچولو توضیع دادم
اینا دو جلسه طول کشید بعد شروع کردم یه کاراکتر مارمولک رو با editpoly توی یه جلسه ساختم بعد از بچه ها خواستم عین همون مارمولکو بسازند جلسه بعدش رفع اشکال بچه ها کردم و به عنوان تمرین خواستم یه کاراکتر به سلیقه خودشون بسازند

اینجوری بچه ها کاملا یاد میگرفتند در ضمن اکثر اموزشای خارجی فقط یه چیزی رو میسازند ویه توضیح کم درباره ابزار میدن .اون قانونی که در مورد ساخت آموزشا بود یه تیکش این بود
چند فریم ازاین آموزش
یا علی

پیوست ها

• mrmolak1.JPG
    mrmolak1.JPG
    100 کیلوبایت · بازدیدها: 10
  • mrmolak2.JPG
    mrmolak2.JPG
    154.6 کیلوبایت · بازدیدها: 13
آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
سلام
من تازه اینجارو دیدم
به نظر کار خیلی خوبیه
...
برم سر اصل مطلب
پبه نظر میاد که حجم آموزشها بالاست
پس به فروش گذاشتن آموزشها با قیمت نازل شاید بهترین کار باشه
اگر فکر میکنید کمکی هم از دست من بر میاد در خدمتم، البته خیلی سخت نباشه ها!

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
سلام
من تازه اینجارو دیدم
به نظر کار خیلی خوبیه
...
برم سر اصل مطلب
پبه نظر میاد که حجم آموزشها بالاست
پس به فروش گذاشتن آموزشها با قیمت نازل شاید بهترین کار باشه
اگر فکر میکنید کمکی هم از دست من بر میاد در خدمتم، البته خیلی سخت نباشه ها!
منم موافقم بهتره با مدیران سایت صحبت کنید این آموزشارو با قیمت کم تو فروشگاه بزارن واسه فروش. تو پک هم نباشه که براشون هزینه داشته باشه تو کاورای معمولی.اگه قرارا بود بحث دانلود باشه که این همه آموزش که میزاریم تو سایت با حجم های بالا دانلود میشد.اگه بشه یکم بیشتر در موردش فکر بشه بازم یجوری باشه همه بتونن استفاده کنن نه اونایی که فقط اینترنت پرسرعت دارن.من خودم برا دانلود کتاب vray از 8 شب تا 2 نصف شب تو کافی نت بودم یارو آخر سر با دمپایی منو پرت کرد بیرون.

saeedbarati

New Member
سلام
امید وارم که همه اونایی که اطلاعاتی دارن مثل شما که به درد همه می خوره در دسترس بقیه افراد قرار بدن.
راستش در مورد حرف دوستان که گفتن بهتره واسه فروش متمرکز شین نمیدونم آخه هر کس نظری داره اما ADSL ایران جدا از ترافیک روزانه ترافیک شبانه هم داره به قول خودتون که هر که طابوس خواهد....
می تونه صبحا زود تر بیدار شه یا شبها بیداری بکشه تا برای بدست آوردن علم سختی بکشه و قدرشو بهتر بدونه.
اما من با آپلود کردن کنار فروش موافقم . به نظرم اینطوری افرادی که بعضی آموزش ها رو نیاز ندارن خوب دانلود نمی کنن ور در انتخاب موضوعات آزاد ترند نا خرید یک باره همه آموزش های این پک..
با تشکر.:rose:

Mehdi_Lover3dsmax

دوستان نظرات خودشون رو بدن تا به یه نتیجه ای برسیم
در نهایت من از میان نظریه ها آمار میگیرم و نتیجه نهایی رو اعلام میکنم
فقط لطف کنید در هنگام نظر دادن همه جوانب رو در نظر بگیرید به کیفیت فکر کنید نه به سختی کار
در ضمن سعی کنیداین تاپیک رو توی امضاهاتون اضافه کنید تا همه اطلاع پیدا کنن و نظر بدن
من منتظر نظرات هستم

Mehdi_Lover3dsmax

دوستان یکبار دیگه تکرار میکنم
این فقط یه پک اموزش 70 ساعته نیست من این اموزش ها رو به روز میکنم
سر فصلها همینطور در حال اضافه شدن هست .کتاب جامع vray در حال اضافه شدن هست
نرم افزارهای دیگه با کمک شما دوستان اضافه میشه
فکر نکنید این dvd ها برای شما پست میشه دیگه کار تموم میشه
بحث درباره یه بخش جدا در این سایته که تبدیل به یه مدرسه گرافیکی تخصصی و مجازی میشه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا