نظر خواهي ؟؟؟

Pooriya_Online

Active Member
دومي با اينكه ممكنه گرون تر باشه ولي از نظر امنيت (چون در لينوكس ) و از نظر امكانات بهتره.

oxygenws

Active Member
سلام،

در مورد سایت دومی مواظب باش، تو سایتشون دروغ گفتند. من خودم اگر یک کلمه دروغ تو یه سایت یا جنس یا سفارش یا ... ببینم، عمرا که دست به خرید از اون طرف نمی زنم. مواظب باش.

یه مطلب دیگه.....
سایت دوم نماینده فروش سایت ouriran هستش (من از سرور های ouriran بدی زیاد شنیدم) که سرورشون هم کاناداست.

=====

در مورد لینک اولی هم، فعلا که سرورشون خوبه ولی اینکه چه سرعتی داره و چه هنر هایی می ریزه، اصلا معلوم نیست، یعنی تو سایتشون هیچی ننوشته. بهتره کمی مواظب باشی.

از اونجایی که این سرور همون سروریست که فضای یک گیگا بایتی رایگان می داد، می تونی در مورد سرعت سرورت شدیدا شک کنی (اگر یادتون باشه حداقل 350-400 تا کاربر 1 گیگا بایتی داشت که مسلما ترافیک زیادی رو سرور درست می کنند)
در ضمن، تا اونجایی که من فهمیدم، مدیریت چندان خوبی هم ندارند -> http://dnsreport.com/tools/dnsreport.ch?domain=golha.net
تعداد پیام های خطا و احتیاطات رو ببین.

در مورد سرور اولی می تونی با احتیاطاتی بگی که ایشون نیز نمایندگی فروش سایت http://onestopserver.com هستند.

موفق باشید، امید

mahyar - r

Member
از راهنماييتون خيلي متشكرم . شما خودتون سايت خوبي رو سراغ ندارين كه با امكانات بالا هاست اجاره بده ؟ :?:
در مورد سايت اول كنجكاو شدم بدونم چيش دروغه ؟ :arrow:

oxygenws

Active Member
www.persianservices.com
www.oxygenws.com
www.persiantools.com

(سایت اولی مال آقا مجیده)
(اون سایت دومی هم مال خودمه)
(سومی هم مال 3-4 تا تهرونی)

اینا فقط پیشنهاد بود، 1-2 تا خوب دیگه هم می دونستم که یادم رفته. به هر حال، نگاشون کن، با اون سایتی که معرفی کردم (dnssreport) تستشون کن، باسایت dnsstuff.com بخش reverse DNS lookup می تونی data-center شون رو پیدا کنی یا اینکه بفهمی error دارند یا نه و ... و آخر سر هم یکی که به نظر خودت درست اومد رو انتخاب کن.

در مورد دروغ اون سایت هم، فقط یک نمونه می گم.... پهنای باند نامحدود به کل، از بیخ و بن معنی نداره (مگر اینکه گوشه کنار چیزی در مورد اون کلمه گفته باشه، مثلا یه سایت بود که "ستاره" زده بود و پایینش نوشته بود که ماکزیمم 100 گیگا بایت ماه (این از نظر اون نامحدود بود))، هر جا دیدی همچین حرفی زد کلا بدون طرف هیچی حالیش نیست، هیچی (مگر دزدی و دروغ و سر مردم کلاه گذاشتن!!)

توجه کن که unmeterd با unlimited فرق داره، unmeterd درسته و هیچ اشکالی نداره ولی unlimited محل اشکاله!!

موفق باشید، امید

Pooriya_Online

Active Member
mahyar - r گفت:
از راهنماييتون خيلي متشكرم . شما خودتون سايت خوبي رو سراغ ندارين كه با امكانات بالا هاست اجاره بده ؟ :?:
در مورد سايت اول كنجكاو شدم بدونم چيش دروغه ؟ :arrow:

پرشين سرور و اكسيژن :wink:

Masih

Well-Known Member
oxygenws گفت:
www.persianservices.com
در مورد دروغ اون سایت هم، فقط یک نمونه می گم.... پهنای باند نامحدود به کل، از بیخ و بن معنی نداره (مگر اینکه گوشه کنار چیزی در مورد اون کلمه گفته باشه، مثلا یه سایت بود که "ستاره" زده بود و پایینش نوشته بود که ماکزیمم 100 گیگا بایت ماه (این از نظر اون نامحدود بود))، هر جا دیدی همچین حرفی زد کلا بدون طرف هیچی حالیش نیست، هیچی (مگر دزدی و دروغ و سر مردم کلاه گذاشتن!!)

در تائيد صحبتهاي اميد اضافه كنم كه مثلا من براي سايت خودم (http://www.dostan.net) احتياج به يك سايت با BW بسيار بالا داشتم يعني چيزي حدود 100 گيگابايت در ماه (اين رقم تخيلي نيست و واقعا 100 گيگابايت در ماه از روي هاست من دان ميشه). توي يكي از اين نمايشگاه‌هاي IT كه رفته بودم سراغ هر غرفه‌اي كه ميرفتم كه ادعاي پهناي باند نامحدود داشت وقتي من ميزان ترانسفر واقعي سايتم رو نشون ميدادم بهشون از بستن قرارداد با من (با هر مبلغي) طفره ميرفتن! :wink:

مسيح.

جدیدترین ارسال ها

بالا