.: نظرات و پیشنهادت درباره مسابقه :.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بروکن جان دلیلی بر حذف یا ویرایش پست شما نیست. شما حرفت از یه جهتی کاملا درسته. خوب زحمت کشیده بودی و طرح خوبی رو هم زده بودی. منتها به دلایلی نشد که اون تغییرات انجام بگیره. به نظر من این درست نیست که بگیم چون یکی دو دفعه بخاطر یکسری مشکلات اونطوری شد دیگه قید همه چیز رو بزنیم. مشرقی و شهرام به نظر من واقعا منطقی به موضوع نگاه میکنن. ببین الان خود آقا مجید بنده خدا سربازه. تو هفته شاید 1 بار بتونه به سایت سر بزنه. خود من هم که تو صحبتای مدیرا هستم میبینم که مدیرای ارشد واقعا دارن زحمت میکشن. همین 2 تا مسابقه کریسمس برای انجام گرافیک و مسابقه انجمن سه بعدی رو خود آقای محمودی جایزش رو تقبل کرده و به ما هم قول داده که تحت هیچ شرایطی اینبار شرمنده بچه ها نمیشیم!

به هر حال من به این مسابقه بیشتر از جنبه کسب تجربه نگاه میکنم. یکی از بچه ها حرف خوبی میزد. میگفت که الان که دیگه هاست و دومین قیمت مناسبی داره و هر کسی میتونه تهیه کنه مهم اینه که آدم تو اینجور موقعها میتونه متوجه بشه که چقدر میدونه و چقدر دیگه باید کار کنه. به هر حال خوشحال میشیم شما هم بعنوان یکی از کاربرای قدیمی فروم تو مسابقه شرکت کنی.

موفق باشید.

سئوال در مورد جوايز

سلام .

گرچه دوستان از بعضي مشكلات در مورد سيستم سخن مي گن ولي از اين حرف ها گذشته سئوالي داشتم .

مثلا جايزه نفر اول كه 500 مگابايت هستش با تمامي امكانات پلن ها هست يا نه ؟

و مدت اين ميزباني چقدره ؟ 1 سال 2 سال ؟ بينهايت ؟

در مورد مسابقه : جاي خاصي نبايد ثبت نام كنيم ؟

قوانين كامل مسابقه تو كودوم تاپيك هستش؟

اين پست زدم كه هم خسته نباشيد خدمت نايس گيرل باشه و هم سئوالم و جواب بدين و مهم تر از همه اينكه دومين پست رو تو مجيد آنلاين زده باشم .

به اميد پايداري دوستان . :)

خداحافظ

GFX Master

ممنون دوست عزیز. ورودتون رو هم خوش امد میگم.

راستش من این اطلاعات جزئی رو دقیقا نمیدونم. شما میتونید با آقای محدودی که جزو مدیرای ارشد سایت هستن صحبت کنید چون مسئول جوایز ایشون هستن.

در مورد قوانین مسابقه هم روی اون یوزر بار زیر امضای من اگر کلیک کنید وارد تاپیک مسابقه میشید.

موفق باشید.

Broken-home

Member
در مجموع قول دادن و انجام ندادن کاری(اون هم به صورت که شخص کلا بیخیال بشه که قبلا چی گفته-یه مقدار خنده دار البته-) به نظر من عملی غیر اخلاقی هست.و مثل ربودن وقت دیگران هست.
---
یادمه اون موقع جناب پیتون یه تایپیکی رو آورده بودن بالا و گفته بودن چی شد این مسابقه کسی جایزشو نگرفته نکنه این مسابقه ی هدر هم مثل ابن یکیه؟ و مصطفی (az) جواب داده بودن که این فرق میکنه و از طرف خود مدیر سایته و لطفا جو رو مغشوش نکنید و تایپیک رو قفل کردن.
یادمه سارا شما هم جایی این اصطلاح"مدیرای ارشد" رو بکار برده بودی و گفته بودی این بار فرق میکنه.
----
جناب مشرقی برداشتتون نسبت به حس من کاملا اشتباه بود.و از تحلیلتون هم نسبت به قضیه بگذریم.

امیدوارم روشن باشه که بحث سر چند تا سی دی و هاست نیست. من اون سی دیه جعبه ابزار رو خیلی پیشتر از مسابقه تهیه کرده بودم. و 9 سی دی دیجیتال آرت رو هم 1 ماه پیش به قیمت 4500 گرفتم. هاست رو هم که از چند سال پیش داشته و دارم.
پس به طور خلاصه بگم بهتره یا مسابقه برگزار نشه یا اگه برگزار میشه آتچه در فراخوان مسابقه اعلام میشه راست باشه.

نکته: هر چیز که اینجا نوشتم راجب مسابقه بود نه درباره ی سایت.من کاربر این سایت هستم اما دیگه کاربر مسابقه نه.
-----
پی نوشت 2 : جناب نوید خان رحیمی راد اگه پستم رو میبینید من اون سیدی جعبه ابزار چون واسم فرستاده شده یه دونه اضاف دارم اگه بدست شما نریسده و هنوز مایل هستین آدرس پستیتون رو واسم بفرستین تا واستون ارسال کنم.

آخرین ویرایش:

NAKOOT

Well-Known Member
منم اون سی دی جعبه ابزار فتوشاپ رو دارم ... هاست هم دارم ...
9 سی دی دیجیتال آرت رو ندارم ... سارا چون این 9تا سی دی به نسبت جدیدتر
و به در بخور هست نمی شه جزو جایزه ها باشه ...
لطفا به حساب پر روییم نذار ... پیشنهاد بود ...

NaviD.R.R

Member
-----
پی نوشت 2 : جناب نوید خان رحیمی راد اگه پستم رو میبینید من اون سیدی جعبه ابزار چون واسم فرستاده شده یه دونه اضاف دارم اگه بدست شما نریسده و هنوز مایل هستین آدرس پستیتون رو واسم بفرستین تا واستون ارسال کنم.

ممنون Broken عزیز ...
از لطفت واقعا ممنونم ، من خودم 2 تا از اون CD ها خریده بودم و واسه منم CD و ... مهم نیست چون اونا رو دارم .
با حرفات هم کاملا موافقم .

GFX Master

درسته من خودم هم تو انجمن مدیران این رو گفتم که اگه قراره جایزه ای در کار نباشه لطفا صاف و پوست کنده بگید چون من بچه های انجمن رو میشناسم و هیچ کدوم بخاطر جایزه شرکت نمیکنن. نمونش رو هم تو مسابقه ماه رمضون دیدیم. اما هم آقا مجید هم علی آقا گفتن که نه اینبار قضیه فرق میکنه. باور کنید منم خودم دقیقا مثل شما هستم و نمیدونم دلیل اون تاخیرا چی بود. ولی قبول دارم که هر کسی که وقت میذاره و یه کاری رو انجام میده باید برای وقتش ارزش قائل شد.

در مورد نوع جایزه که شهرام گفته بود من مطرح میکنم ولی فعلا هیچ قولی نمیدم.

راستی تا الان اصلا کسی طرحی چیزی زده؟

nima_dsnr

کاربر VIP
من که خدائیش امتحان دارم و اصلا وقت سر خاروندن ندارم ...
ولی همون طور که تو امضام نوشتم نمیزارم هیچ جور این مسابقه از کفم بپره...
تا 1 دی خدا بزرگه...

Hectorist

Member
سلام و خسته نباشید

میشه بگید باید در چه ابعادی کار کنیم یا اگر استانداردی نداره بهتره چه حدودی باشه؟

ممنون

NAKOOT

Well-Known Member
من که با این که امتحان و اسباب کشی داریم ولی حتما شرکت می کنم ...
البته من که عددی نیستم ...

GFX Master

میشه بگید باید در چه ابعادی کار کنیم یا اگر استانداردی نداره بهتره چه حدودی باشه؟
سايز كار آزاد هست و شما ميتوني در هر سايزي خواستي كار كني ولي فكر كنم تو ابعاد بين 600*800 تا 1024*768 بهترين سايز باشه.

ahmad906

Member
منم یه طرح آماد کردم و حتما ارسال می کنم

اما امیدی به برنده شدن ندارم اخه ماشاا... همه حرفه ای هستن

و طرح من به کارای دوستان نمی رسه

ولی تو رو خدا اگه طرحمو دیدین نخندیدن

با تشکر از زحمات سارا خانوم

آخرین ویرایش:

cold

Member
سعیم اینه که توی این مسابقه شرکت کنم . منتها اگه وقتم اجازه حضور بین دوستان رو بهم بده . :)

با تشکر .

GFX Master

به به آقا دانيال! چه عجب بابا چشم ما به جمال شما روشن شد! خوشحال ميشم شركت كني.

cold

Member
عذرخواهی میکنم سارا خانوم . متاسفانه یه مدت فرصت حضور بین دوستان رو نداشتم . امیدوارم منو ببخشین . :)

Broken-home

Member
باور کنید منم خودم دقیقا مثل شما هستم و نمیدونم دلیل اون تاخیرا چی بود.
تحریف! .بحث تاخیر نیست .بحث انجام نگرفتنه.جالب اینجاست که واسه من سیدی جعبه ابزار فوتوشاپ یکی دو ماه بعد ارسال شد.یعنی بالاخره وقتی واسه ارسال صرف شده. این یعنی حتی کمبود وقت هم نبوده.فقط تشخیص دادن که حالا واسه ما یه هدر طراحی کرده ارزش نداره که 9 تا سی دی دیگه با هاست و ... بهش بدیم(احتمالا فکر کردن که این سیدی ها رو کسی نداره و حیفه).شاید فکر کردن ارزششو نداره که وقت بزارن سی دی ها رو رایت کنن و و قتی که طراح هم گزاشته به جهنم , بی خیال طراح حالا ما یه مسابقه برگزار کردیم وبی خیال ,تخمک بیارین بشکونیم.
من یه مطلب رو میدونم که اشتباه کردم تو این مسابقه شرکت کردم صرفا اشتباه نه کسب تجربه و نه دور هم بودن ونه هر عبارت مجری گونه ی دیگه.اشتباه و تمام.

GFX Master

آقاي بروكن از شما بعيده بابا!! بسه ديگه! خوب دوست عزيز اگر قصد نداريد تو مسابقه شركت كنيد ديگه دليلي بر اين حرفا نيست. من تو تمام پستهايي كه زديد حرف شما رو دارم تائيد ميكنم و ميگم درسته و حق با شماست ولي شما انگار اينجا رو با مغازه اشتباه گرفتيد. بابا اسب پيش كشي رو كه دندونش رو نميشمارن كه!

خواهشا اين بحث رو تموم كنيد. اگرم صحبتي باقي مونده تو پيغام خصوصي مطرح كنيد. اينو دارم بعنوان يه خواهش مطرح ميكنم چون درست نيست بحث تاپيك بيشتر از اين به بيراهه كشيده بشه.

تقصير كيه ؟!!!

سلام .

سارا خانوم مدير محترم خسته نباشي آقاي بروكن كه عصباني هم هستي شما هم خسته نباشي .

راستش بايد بگم آقاي بروكن درست ترين چيزها رو با بدترين لفظ ممكن گفتن البته از بروكن عذر مي خوام .

دليل همه اين مشكلات حجم وسيع پست ها و مشغله مديران هستش كه احتمالا نمي تونن زياد به سايت برسن البته حق دارن فكر مي كنم تعداد مديران كم هستش .

و در مورد مشكل جوائز بايد بگم اگر كه جايزه به دست بروكن عزيز رسيده حالا مدتش رو ديگه نديده بگير دوست عزيز و بگذار به حساب مشغوليت دوستان ولي در مورد اين مسابقه خوب بود كه اول به يك نتيجه قطعي در مورد جوائز مي رسيديد خانوم سارا با مديران بعد اعلام مي كردين باور كنين اينطوري هم سورپرايز بهتري هم خدايي نكرده حرفتون دروغ در نمياد كه البته من اميدوارم اين مسابقه برگزار بشه و برندگان مشخص بشن و به جوايزشون برسن ولي واقعا بياين به جاي فكر كردن به جايزه به فكر اصل رقابت باشيم كه وقتي اين همه طراح بايد با هم رقابت كنن اونم تو سايتي كه به عقيده من و خيلي ها گرافيكش از اولين دلايل شهرتش چطور ميشه طرحي رو به عنوان طرح اول انتخاب كرد .

دوستان اين قدر سخت نگيريد نايس گيرل هم يكي از كاربران سايت كه وظيفه اي بهش داده شده اگر مشكلي در مورد جوائز هست مطمئنا مسئولش كس ديگري است .

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
با سلام خدمت دوستان عزیز

در رابطه با جایزه مسابقات قبلی که به دست دوستان نرسید یا دیر رسید همین جا از طرف مجید و خودم از همه دوستان عذر خواهی میکنم و امیدوارم این مورد دیگه پیش نیاد

در رابطه با ارسال نشدن جوایز و یا دیر ارسال شدن اون یه سری مشکلاتی بود که مطرح کردن اون شاید کار درستی در حال حاضر نباشه ولی به هر صورت بنده از تمامی دوستان در این مورد خاص عذر خواهی میکنم

در مورد جوایز هم بنده به شخصه مسئولیت جوایز رو به عهده گرفتم و امیدوارم مشکلات قبلی پیش نیاد و بنده بیشتر از این شرمنده دوستان عزیز نشم

امیدوارم بتونیم با کمک شما دوستان عزیز مسابقه خوبی برگزار کنیم و به نتیجه مطلوبی هم برسیم

همین جا جا داره از همه دوستان عزیز که در بحث و نظر سنجی شرکت کردن و مشکلات مطرح کردن و همچنین از خانم حافظی بابت زحمات که در این مدت کشیدن تشکر کنم و همچنین به اون دوستی که طرحشون ارسال کردن خسته نباشید میگم

با تشکر

علی محمودی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا