.: نظرات و پیشنهادت درباره مسابقه :.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
خسرو برنده است !

سلام به همه به خصوص خسرو عزيز .

وقتي ديدم نوشتي ( براي خودم متاسفم كه امروز اين تاپيك رو ديدم ) حالم گرفته شد و وقتي ديدم كه سارا نايس گرل نوشته مهلت داري و تو خوشحال شدي خوشم اومد از كار مديران و تبريك مي گم به خسرو و مطمئنم كه قسمت بوده كه اون شركت كنه . :)

حاضرم شرط ببندم طرحش اول تا سوم ميشه ! :cool:

در ضمن منم با نظر دوستان مبني بر نوشتن اسامي كساني كه طرح فرستادن موافقم اگرم كه طرح ها رو بزاريد كه ديگه عاليه !

راستي سارا خانوم اگه 2 روز ديگه وقت هست من يه طرح ديگه بسازم . امكانش هست؟

موفق باشيد .

Mandana

Active Member
دوست عزیز دو روز فرصت دارین پس میتونین طرحهاتونو آماده کنین
aww.gif

موفق باشید

thekhosrow

Member
سلام به همه به خصوص خسرو عزيز .

وقتي ديدم نوشتي ( براي خودم متاسفم كه امروز اين تاپيك رو ديدم ) حالم گرفته شد و وقتي ديدم كه سارا نايس گرل نوشته مهلت داري و تو خوشحال شدي خوشم اومد از كار مديران و تبريك مي گم به خسرو و مطمئنم كه قسمت بوده كه اون شركت كنه . :)

حاضرم شرط ببندم طرحش اول تا سوم ميشه ! :cool:

:D ممنون ..
ولي ديگه اول تا سوم شدن بين اين همه حرفه اي از محالاته.. همين كه ما رو شركت دادن كلي از شون متشكرم..
t_a_h_m_o_r_e_s جان اميد وارم يكي از برنده ها شما باشين :oops:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
من با علي آقا كه صحبت كردم بهم گفت كه مهلت مسابقه رو تا 5 دي تمديد كنيم تا بچه ها راحتتر بتونن كاراشون رو تموم كنن. به احتمال زياد امشب هم خودشون اسم كسايي كه طرحاشون رسيده به دست علي آقا رو اينجا اعلام ميكنن. پس كسايي كه تا الان وقت نكردن كاري انجام بدن تا سه شنبه وقت دارن كه كاراشون رو تموم كنن.

موفق باشيد.

هدر جديد

سلام .

بچه ها بالاخره سارا نايس گرل هم طرح خودش رو رو كرد !!! :D

بالاي صفحه انجمن ها هدر رو ببينيد ! اينم طرح يكي از مديران انجمن مجيدآنلاين ( sara is nice a girl )

واقعا عاليه . تبريك . :)

راستي سارا خانوم شما هم شركت مي كنيد ؟

GFX Master

مرسي دوست عزيز. اونقدرا هم كه شما ميگي جاي تعريف نداره. در مورد مسابقه هم بله اگر مشكلي پيش نياد حتما شركت ميكنم.

NAKOOT

Well-Known Member
حال باید بشینیم آهنگ "انتظار" امید رو بشنویم ...
بس بس انتظار ....

M

Mahmoodi

کاربر مهمان
دوستانی که طرحشون با موفقیت ارسال شده

Ahmad 906

Ehsan Sobhani

.::SaMaN::.

Fanous

NAKOOT

Davood Nobari

t_a_h_m_o_r_e_s

iranh00

memol_515

Thekhosrow

GHASEM

GRAPHMAX

kamranstel

از دوستان محترم که اسمش تو این لیست نیست لطفا اطلاعات و طرحشون رو دوباره ارسال کنید

موفق باشید

علی

GFX Master

اسم خيلي از بچه ها رو نميبينم اينجا! طرحاشون نرسيده يا اينكه اصلا شركت نكردن؟!

thekhosrow

Member
من هم ميخوام در كنار دوستان باشم:twisted:
طرح هام خيلي وقته كه آماداه هستند

موردي نداره كا كار رو به صورت پينت پست كنم؟؟يا حتمآبايد به صورت اسكچ باشه

ان شا ا.. مسابقات بعدي دوستان بتونند كاراشون رو به صورت wip پست كنند تا بتونيم بيشتر از اونا استفاده كنيم
:twisted:

من تازه تمام صفحات رو خوندم,آقا قاسم هم كه هستن پس نفر اول مشخص شد..
282.gif

ولي خدا كنه شركت كننده ها از اين ليستي كه اون بالاست بيشتر باشن
تازه من اسم مديران اين انجمن رو هم نميبينم..
254.gif

همين ؟!!

سلام .

عجيبه كه بين هزاران نفر كه عضو مجيد آنلاين هستند كمتر از 20 نفر طرح فرستادن كه اونم معلوم نيست قبول بشن يا نه . :D

من از اعضاي مجيدآنلاين مي خوام كه شركت كنن و قدرت خودشون رو تو گرافيك نشون بدن .

البته من دليل حضور كم رو مي دونم .

1 - وقتي مديران به طور كامل شركت كنن مطمئنا اعضاي سايت هم به دنبال اون ها حركت مي كنن مثلا چي ميشه اگه خود آقاي علويزاده هم طرح خودش رو بفرسته ؟ البته بگذريم از اين كه طرح نايس گرل هم جزو ليست نيست !!! ( شايد داراي از ائن طرح هاي باحالش و حاضر مي كنه كه ديگه حال همرو بگيره :) )

2 - درسته كه ميگيم جايزه مهم نيست ولي بياين خودمون رو گول نزنيم . عده زيادي هستن كه جايزه موتورشون رو روشن مي كنه !!! :lol:

اميدوارم وقتي مهلت تمام شد حداقل 60 نفر طرح فرستاده باشن . ( دوستان نگران طرح هاي مديران نباشيد و دلسرد نشيد :D ! )

موفق باشيد .

GFX Master

راستش چون قراره علي آقا آخر سر طرحها رو به خود من بده تا تو يه تاپيك بذاريم ديگه دليلي نداشت من خودمم دوباره طرحم رو براي ايشون بفرستم. وگرنه خود من هم طرحم آمادس. بچه هاي ديگه هم اميدوارم تا فردا شب طرحشون آماده بشه.

هيجان ايجاد كنيم !

سلام دوباره .

من 2 تا طرح فرستادم مطمئن هم هستم كه اول ميشم !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

شايد اين اعتماد به نفس من باعث بشه كه ديگران هم حضور داشته باشن ( البته بگذريم از اين موضوع كه ما مردمي هميشه در صحنه داريم )

خانوم نايس گرل تاريخ 5 دي توسط مديران ارشد تاييد شد ؟

من توي يكي از مسابقات مجيدآنلاين كه تو آرشيو نگاه مي كردم ديدم يكي از جايزه ها نوشتن award winner در قسمت نام در انجمن ها بود . ( زير avator )

حالا يك چيزي : هيچ مي دونيد همين جايزه كه شايد خرجي هم نداشته باشه مي تونه از فضا به عنوان جايزه جذاب تر باشه ؟؟؟ :) ( البته اين نظر منه )

من مطمئنم كه اينطوره به هر صورت مديران محترم و خانوم نايس گرل اين موضوع ارزش فكر كردن رو داره .

موفق و پيروز باشيد .

GFX Master

حرف شما كاملا درسته. اصلا دادن چيزايي مثل Award يا نشان و ... يه چيز خيلي معمول و جا افتاده بين فرومهاي باسابقه هست. خود ما هم دنبال اجراي اين كار هستيم. فعلا در حال طراحي اين نشان هستيم و مطمئنا به زودي اجرا ميشه.

NAKOOT

Well-Known Member
خیالم راحت شد که کارم رسیده ...
پیشاپیش کریسمس رو به مسیحی های سایت و کسانی که عید رو دوست دارن تبریک می گم ...
6729.gif
509.gif

روز آخر

سلامي دوباره به شما عزيزان .

امشب 4 دي هستش و فردا 5 دي و مهلت مسابقه تمام ميشه .

آقاي محمودي هم حتما ليست طراحان رو اعلام مي كنن .

خانم نايس گرل يه سئوال :

1- شما گفتين طرح ها رو تو يه تاپيك مي زارين (خود عكس ها يا نام طراحان ) ‌اگه خود عكس ها باشه كه خيلي باحال ميشه كه همه طرح هاي هم رو ببينن . :)

2- شما معيار هاي امتياز دهي رو نگفتين ؟ (مثلا جذابيت رنگ 2 امتياز يا ابتكار عمل 4 امتياز به عنوان مثال )

3- چه كس يا كساني قضاوت مي كنن راجع به طرح ها ؟ ( خيلي مهم :) )

4- شايد به موضوع مسابقه ربط نداشته باشه اما اگه ميشه بگين تو طرحي كه ساختين براي انجمن سايت كه الان هم هست از چه نرم افزار هايي استفاده كردين ؟

سئوال ها همين ها بود . ( البته شايد سئوال دوم رو بايد قبل از مسابقه مي پرسيدم :D )

موفق و پيروز باشيد .

آخرین ویرایش:

thekhosrow

Member
من يه پيشنهاد اوكچولو داشتم..

اينكه مثل جشنواره هاي فيلم كه يكي رو تماشاچيا انتخاب ميكنند شما هم يكي از 10 تا جايزه رو بزار برا كسي كه تو نظر سنجي عمومي برننده ميشه اين طوري مسابقه خيلي جذاب ميشه

227.gif
98.gif

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا